تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 39 از 130 اولاول ... 293536373839404142434989 ... آخرآخر
نمايش نتايج 381 به 390 از 1291

نام تاپيک: ✔ کنکور هنر ( تمام سوالات در رابطه با کنکور - رشته - انتخاب رشته - دانشگاه - و غیره )

داره خودمونی میشه Tarannom_'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

miss artemiss، هنرستان سوره می خوندی؟

یه چیز دیگه ام من به حرفای دوست خوبم اضافه کنم، این همه منابع و تسلط بهشون تازه اول راهه...مشکل اصلی از ازمون عملی شروع میشه...هر چی هم که قوی باشید، بازم باید پنج-شش ماه بعد از کنکور رو حسابی وقت برای عملی بذارید...من یکی که دارم ثانیه شماری می کنم تا یکشنبه بیاد و زودتر ازش خلاص شم

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    TeH

پيش فرض

miss artemiss، هنرستان سوره می خوندی؟
    نه عزیز سوره نمیرفتم

آخر فروم باز reza-atom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

میگما ! شما تست هم می زدین ؟ اصلاً تست زدن لازم هست یا فقط آخرسر برای جمع بندی ؟! (اخه من داوطلب ریاضی هم هستم وقت نمیشه) یه سوال دیگه : به چه روشی مرور میکردین درس ها رو ؟

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    TeH

پيش فرض

میگما ! شما تست هم می زدین ؟ اصلاً تست زدن لازم هست یا فقط آخرسر برای جمع بندی ؟! (اخه من داوطلب ریاضی هم هستم وقت نمیشه) یه سوال دیگه : به چه روشی مرور میکردین درس ها رو ؟
    بله تست زدن خیلی میتونه مفید باشه....من تو آزمون های آزمایشی هم شرکت میکردم که تقریبا هر یک ماه یا دوماه یکبار برگزار میشد....برای من مفید بود چون یه محدوده ی خاص رو از هر کتاب تلاش میکردم تو اون مدت زمان مسلط بشم.

مرور هر درسی متفاوته....ولی کلا گرفتن آزمون از خودتون میتونه نشون بده چقدر روی درس ها تسلط دارین....

تست هایی که تو همین کتاب های کمک درسی هستن کمکتون میکنه....

5. این کاربر از Miss Artemis بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

خیلی وقت بود میخواستم یه توضیح مختصر راجع به کنکور هنر بذارم....بالاخره فرصت شد

درباره کنکور هنر:

کنکور هنر تا سال 88 به این صورت بود که داوطلبین به یک دفترچه ی اختصاصی (ادبیات ، عربی ، معارف ، زبان) و دو دفترچه ی اختصاصی پاسخ میدادن.یک دفترچه شامل درک عمومی هنر و درک عمومی ریاضی و یه دفترچه ی دیگه شامل ترسیم فنی ، خلاقیت تصویری و تجسمی ، خلاقیت نمایشی ، خلاقیت موسیقی و خواص مواد.
    ولی در سال 89 دو دفترچه ی اختصاصی ادغام شدن و در واقع داوطلبین به یک دفترچه ی عمومی و یک دفترچه ی اختصاصی پاسخ دادن.

شاید قبولی در کنکور هنر ساده به نظر برسه اما حقیقت اینه که بدون تسلط داشتن به منابع کنکور کسب رتبه ی خوب مشکله.ولی فقط کافیه با حوصله کتاب ها رو بخونین تا بتونین رتبه ی خوبی بگیرین.

جالبه بدونین خیلی کم اتفاق میوفته که داوطلبی در درس هایی مثل خلاقیت تصویری و درک عمومی بتونه به 100 درصد سوالا جواب درست بده.نمیشه گفت به خاطر سخت بودن سوال هاست.درواقع بیشتر به دلیل منابع گسترده است که ما به همه ی اون ها دسترسی نداریم.ولی اگر همون منابعی رو که برامون مشخص هست بخونیم رتبه ی خوب و رشته ای که آرزوش رو دارین اصلا دور از دسترس نیست.خیلی راحت میتونین از بقیه رقیب ها جلو بزنین و به جایی که شایستگی ش رو دارین برسین.

تحصیل در رشته ی مورد علاقه حق شماست

منابع اصلی کنکور هنر:

کتاب های معرفی شده از طرف سازمان سنجش که تالیف آموزش و پرورش هستن و اکثرا در مقطع هنرستان تدریس میشه

تاريخ هنر ايران
    تاريخ هنر جهان
    آشنايي با بناهاي تاريخي
    عكاسي 1
    عكاسي 2
    مباني هنرهاي تجسمي
    پايه و اصول صفحه‌آرايي
    طراحي 1
    طراحي 2
    مباني تصويرسازي
    خط در گرافيك
    خوشنويسي
    صفحه آرایی
    علم مناظر و مرايا
    رسم فني و نقشه كشي
    چاپ دستي
    صنايع دستي
    كارگاه هنر 1
    كارگاه هنر 2
    سير هنر در تاريخ 1
    سير هنر در تاريخ 2
    هنر و ادب فارسي
    آشنايي با ميراث هنري و فرهنگي ايران
    انسان ، فضا ، طراحي
    كتاب نمايش
    كتاب موسيقي
    صفحه آرایی

کتاب های کمک درسی:

این ها کتاب هایی هستن که من خودم ازشون استفاده کردم و یا حداقل میدونم که به دردبخورن

نام کتاب / نام انتشارات / مولف / توضیحات

رسم فنی عمومی / مرکز نشر دانشگاهی / احمد متقی پور / نمونه سوالات بدون پاسخ

درک عمومی هنر / راه اندیشه / بهزاد خسروی / درسنامه به همراه نمونه سوال و کلید سوالات

خلاقیت موسیقی / مبتکران / فاطمه امان آبادی / درسنامه به همراه نمونه سوال و کلید سوالات

درک عمومی هنر / مبتکران / رضا عباسی / درسنامه به همراه نمونه سوال و کلید سوالات

خلاقیت نمایشی / قلم چی(سبزرینگ) / ژاله نساری / درسنامه به همراه نمونه سوال و کلید سوالات -خدمت خانم نساری خیلی ارادت دارم معلم خودم بودن و واقعا اطلاعات بالایی دارن

خواص مواد / مبتکران / مریم افسری / درسنامه به همراه نمونه سوال و کلید سوالات- خانم افسری هم از معلم های خوبم بودن و واقعا برای این کتابشون خیلی زحمت کشیدن ....به جرئت میگم برای خواص مواد کتابی بهتر از این پیدا نمیکنید

خلاقیت نمایشی / راه اندیشه / افسانه نسل شریف / درسنامه به همراه نمونه سوال و کلید سوالات

کاربرد خط در گرافیک / راه اندیشه / افسانه نسل شریف / درسنامه به همراه نمونه سوال و کلید سوالات

خلاقیت تصویری /قلم چی و سه استاد (مجموعه کتاب های خشتی مشق هنر)/ مجید آزاد بخت/ درسنامه به همراه نمونه سوال و کلید سوالات

منابع دیگر:

یه سری کتاب دیگه هم هست غیر از کتاب های کمک درسی که خیلی به درد میخوره

دائره المعارف هنر / تالیف رویین پاکباز(این کتاب در واقع کتاب منبع هست و مسلما لازم نیست همه ش رو بخونیم و البته شاید همه نخوان بخرن ....میتونید تو خیلی از کتابخانه ها این کتاب ها رو پیدا کنید)

هنر در گذر زمان / تالیف هلن گاردنر (این کتاب هم در واقع کتاب منبع هست و مسلما لازم نیست همه ش رو بخونیم و البته شاید همه نخوان بخرن ....میتونید تو خیلی از کتابخانه ها این کتاب ها رو پیدا کنید)

اصول فرم و طرح / وسیوس ونگ

شيوه طراحي 1 و 2 - محسن وزيري

مبادی سواد بصری / انتشارات سروش

زبان تصوير - گئورگي كپس

و .....

چند سوال دیگه
    این دو کتابی که bold کردم یعنی :
    اصول فرم و طرح / وسیوس ونگ - شيوه طراحي 1 و 2 - محسن وزيري
    بدرد کنکور هنر هم میخورن ؟مخصوصاً شیوه طراحی محسن وزیری چطوریه ؟یعنی مطالبی داره که ازشون سوال بیاد ؟یه سوال دیگه اینکه درک عمومی هنر راه اندیشه بگیرم بهتره یا مبتکران ؟خلاقیت تصویری مبتکران چی ؟ می ارزه ؟

آخر فروم باز mili_k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    ! My Dreams

پيش فرض

ببین برای آهنگسازی باید تسلط بسیار زیادی روی هارمونی و سلفژ داشته باشی همچنین دیکته موسیقی، کنترپوان سازشناسی، فرم، پیانو، ارکستراسیون، پارتیتور خونی هم در مراحل دیگه باید بدونی. اگه میخوای آهنگساز بشی بهتره سلفژ و هارمونی رو پیش یه استاد خوب شروع کنی، البته من اطلاع زیادی از آهنگسازی الکترونیک ندارم نمیدونم منظورت کدوم سبک و سیاق هست ولی به هر حال برای آهنگ ساز خوب و اصولی شدن باید اینچیزا رو بلد بود...
    این ها رو از راه آکادمیک یاد بگیریم بهتره یا آزاد؟ کدوم راه آسان تر هست؟
    Last edited by mili_k; 30-11-2010 at 01:42.

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    TeH

پيش فرض

چند سوال دیگه
    این دو کتابی که bold کردم یعنی :
    اصول فرم و طرح / وسیوس ونگ - شيوه طراحي 1 و 2 - محسن وزيري
    بدرد کنکور هنر هم میخورن ؟مخصوصاً شیوه طراحی محسن وزیری چطوریه ؟یعنی مطالبی داره که ازشون سوال بیاد ؟یه سوال دیگه اینکه درک عمومی هنر راه اندیشه بگیرم بهتره یا مبتکران ؟خلاقیت تصویری مبتکران چی ؟ می ارزه ؟
    بله به درد که میخورن ولی صادقانه بگم من خودم با این که شیوه ی طراحی رو داشتم ورق هم نزدمش
    اصول فرم و طرح رو باز یه کم خوندم....به نظر من بین اون منابع آزاد که اسم بردم مبادی سواد بصری از همه ش مفید تره....البته کاملا نظر شخصیه....اونم نه اینکه بخواین کل کتاب رو ورق بزنین....فقط نکات مربوط به عکس ها به نظرم مهمه ....برای درس خلاقیت تصویری
    کلا این منابع آزاد رو باید بذارین تو مرحله ی آخر....یا حداقل بعد از عید....تا قبل از اون فقط سعی کنین رو کتاب های درسی مسلط بشین
    من درک عمومی راه اندیشه و تصویری مبتکران رو نخوندم ولی درک عمومی مبتکران یادمه مطالب جامع و خوبی داشت....

9. این کاربر از Miss Artemis بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

راستی شما این کتاب های چند جلدی "اطلاعات جامع هنر" ع.شروه از انتشارات شباهنگ رو دیدین ؟

داره خودمونی میشه Tarannom_'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

منم مصاحبه ی نمایش رو دادم و خیلی راضی بودم...امیدوارم به زودی همگی شاهد نتایج خوبی باشیم

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    اطراف تهرون

پيش فرض

سلام دوستان!

من از اون بچه های تجربی فوق تنبل و البته بی مغز هستم!تا الان نتوسنتم دیپلم بگیرم و منتظر دی هستم!

میخواستم بدونم آیا میتونم برم دانشکده صدا و سیما برای انیمیشن بخونم؟؟؟؟(طراحی دستی بلدم ، مدلسازی سه بعدی هم بلدم )

اصلا شرایط ورود به دانشکده صدا و سیما چیه؟کسی میدونه؟

ممنون میشم پاسخ بدید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •