تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 389 از 543 اولاول ... 289339379385386387388389390391392393399439489 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,881 به 3,890 از 5424

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2021

پيش فرض

شما میتونین پیمان‌کار دیگه بیارین بیان چک کنن، تو دیوار و اینا میشه پیدا کرد راحت.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

شما میتونین پیمان‌کار دیگه بیارین بیان چک کنن، تو دیوار و اینا میشه پیدا کرد راحت.
    یکی اینجا هست اسمش شرکت برنا و قبلا زیر نظر مخابرات بودن...اولش هم اینا برام راه انداختن افتم اون اوایل -17 بود..حالا زنگشون زدم بیان ببینم چی میشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

دوستان همین الان که بیدار شدم افت روی 31- ثابت هست و اینترنت قطعه!دارم از همراه اول استفاده میکنم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2021

پيش فرض

دوستان همین الان که بیدار شدم افت روی 31- ثابت هست و اینترنت قطعه!دارم از همراه اول استفاده میکنم
    همون 31 یا 32 دیگه در واقع قطع میشه ارتباط. شما دیگه هیچوقت اون 17- رو نمیگیرین مگر اینکه یه پیگ‌تیل جدید از تو خود FAT تا خونتون از اول فیبر بکشید. ولی باید حدود 24 یا 25 افت بگیرید با وجود اسپلیت.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

همون 31 یا 32 دیگه در واقع قطع میشه ارتباط. شما دیگه هیچوقت اون 17- رو نمیگیرین مگر اینکه یه پیگ‌تیل جدید از تو خود FAT تا خونتون از اول فیبر بکشید. ولی باید حدود 24 یا 25 افت بگیرید با وجود اسپلیت.
    سلام مجدد.الان یه پیمان کار اومد فیوژن مجدد زد و افت الان تو پاور -25 نشون داد.تو مودم -26 میگیرم که فکر کنم اپتیک مودم هم یه مشکلاتی داشته باشه..خلاصه مشکل تا اینجا رفع شده و امیدوارم دیگه مشکل بر نگرده...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

والا نمیدونم ولی انقد میگن کابل دراپ 10 سال عمر مفید داره اینا پس کشکه...اگه رو همین 25 26 بمونه راضیم والا..مثنکه مشترکای جدید ساختمون هم افتشون رو 25 هست

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2021

پيش فرض

والا نمیدونم ولی انقد میگن کابل دراپ 10 سال عمر مفید داره اینا پس کشکه...اگه رو همین 25 26 بمونه راضیم والا..مثنکه مشترکای جدید ساختمون هم افتشون رو 25 هست
    ۱۰ سال عمر مفید وقتی که یه‌جا شکستگی بوجود بیاد یا فیوژن درست انجام نشده باشه اهمیتی نداره، کسی بهش دست نزنه دلیلی نداره خراب شه خوده فیبر.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

۱۰ سال عمر مفید وقتی که یه‌جا شکستگی بوجود بیاد یا فیوژن درست انجام نشده باشه اهمیتی نداره، کسی بهش دست نزنه دلیلی نداره خراب شه خوده فیبر.
    یه مقدارش لای درخت گیر کرده بود چون ما از لوله گاز حیاطمون ردش کردیم و با درخت همسایه مجاور هست..

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

چند روزی که سرعت فیبر نوری رو پایین اوردن محصوصا روزهای تعطیل
    تانوما مخابرات اهواز - خوزستان
    قبلا سرعت دانلود در همه ی شرایط 24-25 مگابایت بود اما دو هفته ای که سرعت روی 10-12 مگابایت ثابت میمونه و در ساعت خلوتی شبکه 24-25 مگابایت میشه
    برای شما هم اینطور شده ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2021

پيش فرض

چند روزی که سرعت فیبر نوری رو پایین اوردن محصوصا روزهای تعطیل
    تانوما مخابرات اهواز - خوزستان
    قبلا سرعت دانلود در همه ی شرایط 24-25 مگابایت بود اما دو هفته ای که سرعت روی 10-12 مگابایت ثابت میمونه و در ساعت خلوتی شبکه 24-25 مگابایت میشه
    برای شما هم اینطور شده ؟
    برای من فقط تنها مشکلم اینه که پینگ میره بالا، ولی سرعت همون ۲۰۰ مگ که همیشه هست مونده. این مشکل شما ممکنه به مخابرات محل شما و کمبود پهنای‌باندشون برگرده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (1 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

1. M@htab

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •