تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 388 از 1298 اولاول ... 288338378384385386387388389390391392398438488888 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,871 به 3,880 از 12975

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان اصفهان

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام بر دوستان
    من مانند شما نیاز به دانود شبانه رایگان دارم. دانلود شبانه رایگان ای که بقیه شرکتها ارائه میدهند واقعا رایگان نیست و هزینه ان را از مشتری میگیرند. به نظر من بهتر درخواست کنیم که از ساعت 1 تا 8 صبح هزینه استفاده از اینترنت یک پانزدهم بقیه ساعتها باشه.

داره خودمونی میشه adslali's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

با سلام و احترام.
    من با firefox ورژن 9.0.1 امتحان کردم و تونستم شارژ کنم.
    لطفا چک کنید تنظیمات مرورگر پیشفرض باشد.
    اگه صفحه بانک کامل باز میشه و گزینه های اطلاعات کارت میاد نباید مشکلی وجود داشته باشه.
    با تشکر.
    سلام.

هر كاري كردم نشد ..... اقاي مخابراتي كار ما را راه بنداز.....

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پروفشنال mehdi speed 700's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام بر دوستان
    من مانند شما نیاز به دانود شبانه رایگان دارم. دانلود شبانه رایگان ای که بقیه شرکتها ارائه میدهند واقعا رایگان نیست و هزینه ان را از مشتری میگیرند. به نظر من بهتر درخواست کنیم که از ساعت 1 تا 8 صبح هزینه استفاده از اینترنت یک پانزدهم بقیه ساعتها باشه.

آقایون دیگه در مورد شبانه بحث نکنید.من رفتم پنجشنبه بهم گفت حالا حالا ها نه طرح جدید داریم نه شبانه.
    من دو سه تا طرح بهون دادم ولی گفت ما هنوز شهرهای دیگرو به مشترکینمون اضافه می کنیم وقتی کار اونا تموم شد دیگه مشکلی هم نه توی پنل و نه توی سرورامون دیدیم بعد احتمالش هست طرحی بزارن من بهشون اصرار هم کردم گفتم شبانه رایگان به هیچ وجه نزارن.
    چون اینطوری اصلا نیم ارزه شب ها سرعت میاد پایین داغون میشه یکی مثل من که واسه این ما باید 40000 تومن پول ترافیک بدم با اونی که میخواد کل دانلوداشو بزار شب یکی میشیم هم اونوقت سرعت من میاد پایین شب ها هم سرعت اون.
    ولی اگه طرحی بزارن مثل نا محدود یا بیان یه طرح ساعتی مشخص کنن و هر کی هم نیاز داره بره بخره اونموقع هر کی پول بده خربزه بیشتر میخوره.دیگه هم سرعت افت نمی کنه چون وقتی یکی ببینه مفتیه میگه حالا که مفتیه بزار ما هم دان کنیم ولی وقتی ببینه مفتی نیست و واقعا هم نیاز نداره نمیره طرح بخره.
    خوب حالا که این همه حالتون گرفتم میخوام یه خبری توپی بهتون بدم.
    قراره تا قبل از پایان امسال یه سری دستگاه کنار دستگاه های dlc قرار بدن تا هم بتونن مشترک بیشتری بگیرن هم سرعت بیشتر بدن هم اونموقع شرکت های دیگه هم اگه سازمان تنظیم مقررات قبول کنه بقیه ی شرکت های هم به ماها که فیبر نوری هستیم سرویس بدن دستگاهاشو خریدن تا دو ماه دیگه هم نصب میشه

4. این کاربر از mehdi speed 700 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه morteza1221's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

آقا من اصلا نمی دونم شبانه می خواین چی کار کنین شما ؟؟
    سرعت شبانه که واقعا افتضاحه چیزی نمی شه دانلود کرد ، به قول دوستمون هم که بعضی ها این میون اذیت میشن
    اگه می خواین فیلم دانلود کنین خوب برین بخرین مگه هر فیلم چنده ؟؟ دونه ای 100 - 120 تومن
    بعدشم که با هزار مکافات دانلود می کنی تازه میبینی بعضی هاش کیفیت نداره بعضی هاش هم خرابه
    به درد دانلود چیز دیگه هم که نمی خوره ، حالا تریپ مهندسی هم که ور دارین و بگین می خوام نرم افزار دانلود کنم اونم کار اشتباهیه
    یه پک کامل مگه چنده ؟؟؟

آخر فروم باز *hamedkhatar*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

دوست عزیز کارت شما قدیمی هستش
    باید کارت جدیدی از بانکتون بگیرید که تاریخ انقضا هم داشته باشه
    اینطوری نمیتونید پرداخت کنید

7. این کاربر از *hamedkhatar* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه r0ss0neri's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

داداش من همون موقع که مخابرات شبانه میداد رفیق من با 20تومان ماهیانه شبی 4 گیگ دانلود میکرد ! از 1 تا 6 !

9. این کاربر از r0ss0neri بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن عکاسی Aless's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Isfahan

پيش فرض

البته چیزی که ما در مورد شبانه رایگان میگیم با چیزی که شما در مورد شبانه رایگان میگید فرق میکنه
    منظور من همین نظر دوستمون r0ss0neri هست
    یعنی بدون افت سرعت یعنی شبی حدود 4 گیگ دانلود!
    یعنی دقیقا همون شرایط قدیم و عید نوروز همین مخابرات ملعون شده!

---------- Post added at 01:48 AM ---------- Previous post was at 01:44 AM ----------

آقا من اصلا نمی دونم شبانه می خواین چی کار کنین شما ؟؟
    سرعت شبانه که واقعا افتضاحه چیزی نمی شه دانلود کرد ، به قول دوستمون هم که بعضی ها این میون اذیت میشن
    اگه می خواین فیلم دانلود کنین خوب برین بخرین مگه هر فیلم چنده ؟؟ دونه ای 100 - 120 تومن
    بعدشم که با هزار مکافات دانلود می کنی تازه میبینی بعضی هاش کیفیت نداره بعضی هاش هم خرابه
    به درد دانلود چیز دیگه هم که نمی خوره ، حالا تریپ مهندسی هم که ور دارین و بگین می خوام نرم افزار دانلود کنم اونم کار اشتباهیه
    یه پک کامل مگه چنده ؟؟؟

فکر کنم شما نه فیلم ببین هستی و نه دانلود کن!
    کجا فیلم مشخصی را 100 تومن میدن؟! جدی ادرس بده بخرم
    جایی که من میشناسم میگه هارد بیار 100 گیگ برات میریزم n تومن .تازه نمیزاره بگی کدوم را میخوام و کدوم را نمیخوام.هر اشغالی بخواد میریزه! تازه خیلی از سریال هاشون به روز نیست یا اصلا نمیدونن چی هست!
    در مورد نرم افزار هم وقتی با دو شب 8 گیگ بشینیم یک بازی یا نرم افزار 8 گیگی را مفت دان کنی چرا بریم 5 تومن بخریم؟! (اینجا اصفهانه و من یک اصفهانی!!!!)

شبانه رایگان میخوایم...

11. 3 کاربر از Aless بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال mehdi speed 700's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

البته چیزی که ما در مورد شبانه رایگان میگیم با چیزی که شما در مورد شبانه رایگان میگید فرق میکنه
    منظور من همین نظر دوستمون r0ss0neri هست
    یعنی بدون افت سرعت یعنی شبی حدود 4 گیگ دانلود!
    یعنی دقیقا همون شرایط قدیم و عید نوروز همین مخابرات ملعون شده!

---------- Post added at 01:48 AM ---------- Previous post was at 01:44 AM ----------

فکر کنم شما نه فیلم ببین هستی و نه دانلود کن!
    کجا فیلم مشخصی را 100 تومن میدن؟! جدی ادرس بده بخرم
    جایی که من میشناسم میگه هارد بیار 100 گیگ برات میریزم n تومن .تازه نمیزاره بگی کدوم را میخوام و کدوم را نمیخوام.هر اشغالی بخواد میریزه! تازه خیلی از سریال هاشون به روز نیست یا اصلا نمیدونن چی هست!
    در مورد نرم افزار هم وقتی با دو شب 8 گیگ بشینیم یک بازی یا نرم افزار 8 گیگی را مفت دان کنی چرا بریم 5 تومن بخریم؟! (اینجا اصفهانه و من یک اصفهانی!!!!)

شبانه رایگان میخوایم...

من که هیچوقت بازی یا نرم افزار نمیگیرفت اونموقع فقط سریال میگرفتم شایدم فیلم یا موزیک ویدئو آهنگ.
    بازی یا نرم افزار با حجم بالا اصلا نمی ارزه.بهارستان dvd دونه ای 1000 دیگه هرچقدر خواستی کپی میگیری.فیلم رو میشه با حجم 700 تا 800 مگ کیفیت خوبش رو گرفت ولی بازی رو باید چندیدن شب بزاری تا دان بشه به پول برق کامپیوترشم نمی ارزه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام دوستان من الان حدود یکی دو ماهه که یاهو مسنجرم باز نمیشه حتی یاهو مسنجر ورژن آخریشم ریختم ولی بازم باز نمیشه
    مشکل از چیه
    همه اینجورین یا نه
    کمکم کنید

داره خودمونی میشه wwwatiw's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    ايران

پيش فرض

يعني چي شبانه رايگان نباشه . مگه يه چند وقت كه بدون افت سرعت شبانه رو رايگان كردند آدم نبودند؟؟؟؟ حالا چي ميشه گاهي همينكارو بكنن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •