تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 386 از 396 اولاول ... 286336376382383384385386387388389390 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,851 به 3,860 از 3953

نام تاپيک: FIFA 13

آخر فروم باز Gregar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    The North

پيش فرض

دوستان چطوری دفاع کنم؟
    خوب گل میزنم اما دفاع نه!
    چه ترکیبی خوبه؟
    این ها بازکینانم هستن تو اتلتیکو مادرید:
    -فالکائو-جک ویلشر-تونی کروس-جیمز رودریگز-گرت بیل-کوین استروتمن-والکر-مارسلو-پیکه-مانگالا-مت هوملز-کوروتوریس-گودوغان-لوکاکو-لویز موریله
    اینم ترکیب فعلی

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ممنون
    واسه دفاع هر کی میبینه دفاعش ضعیف دنبال یه ترکیب خوب میگرده واسه دفاع . اما اکثرا به ضعف خودشونه که دفاعشون خرابه نه ترکیب . شما اگه خودت دفاعت خوب باشه خیلی ربطی به ترکیب نداره . یعنی حتی با سه تا دفاع هم میتونی خوب دفاع کنی . و اگه دفاعت بد هم باشه با 5 تا دفاع هم نمیتونی . همون 4 تا دفاع باش سعی کن دفاع شخصیت رو خوب کنی .

2. این کاربر از Gregar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

واسه دفاع هر کی میبینه دفاعش ضعیف دنبال یه ترکیب خوب میگرده واسه دفاع . اما اکثرا به ضعف خودشونه که دفاعشون خرابه نه ترکیب . شما اگه خودت دفاعت خوب باشه خیلی ربطی به ترکیب نداره . یعنی حتی با سه تا دفاع هم میتونی خوب دفاع کنی . و اگه دفاعت بد هم باشه با 5 تا دفاع هم نمیتونی . همون 4 تا دفاع باش سعی کن دفاع شخصیت رو خوب کنی .
    خوب خودمون چطور دفاع کنیم؟؟؟
    من خودم معمولا ار2 رو میگیرم تا یکی بره دنبال توپ و خودم با مدافعین یا هافبکهای دیگم بازیکنای دیگرو میگیرم ولی زیاد جواب نمیده...............
    شما چطور دفاع میکنی؟؟

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    The North

پيش فرض

خوب خودمون چطور دفاع کنیم؟؟؟
    من خودم معمولا ار2 رو میگیرم تا یکی بره دنبال توپ و خودم با مدافعین یا هافبکهای دیگم بازیکنای دیگرو میگیرم ولی زیاد جواب نمیده...............
    شما چطور دفاع میکنی؟؟
    دفاع کاملا تجربیه و به این سادگی نمیشه گفت که چه دکمه ای رو باید زد و چه کار کرد . اسمش هم هست tactical defending که یعنی شما باید با تاکتیک دفاع کنی . معمولا فقط توی جناح های زمین از دفاع نفر دوم استفاده کن و اگه وسط استفاده کنی خالی میشه . حواست به همه جا باشه که جایی خالی نشه . Cpu مثل بستکبال فوتبال بازی میکنه . یعنی یه جورای پشت 18 قدم توی safe بازی میکنه و تو باید جاهای خالی رو پر کنی و یه دفعه دیدی از دستت در رفت و گل زد . سعی کن به سوییچ کردن پلیر با شوک سمت راست دستت عادت کنی که خیلی بدرد میخوره .

5. این کاربر از Gregar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز SA3EDLORD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

چطوری یه پلیر دیگه رو هم با هم استفاده میکنین؟
    +
    این پاس ها چقدر اروم میره؟ حالا هرچقدر هم پر کنیم باز اروم میره!
    ما پس بازا عادت نداریم
    و اینکه چطور حریف انقدر راحت توپا رو قطع میکنه؟ (من world class بازی میکنم!)
    و اینکه بازیکنا اصلا خوب فرار نمیکنن.........بهترین مهاجما رو هم دارم! فقط رونالدو یکم خوب فرار میکرد!
    + چطور تکنیک باید بزنی؟

حـــــرفـه ای Mohammad Yek110's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اصفهان زیبا

پيش فرض

چطوری یه پلیر دیگه رو هم با هم استفاده میکنین؟
    +
    این پاس ها چقدر اروم میره؟ حالا هرچقدر هم پر کنیم باز اروم میره!
    ما پس بازا عادت نداریم
    و اینکه چطور حریف انقدر راحت توپا رو قطع میکنه؟ (من world class بازی میکنم!)
    و اینکه بازیکنا اصلا خوب فرار نمیکنن.........بهترین مهاجما رو هم دارم! فقط رونالدو یکم خوب فرار میکرد!
    + چطور تکنیک باید بزنی؟

برا افزایش سرعت پاس ها تنظیمات هست ، توی customize fifa
    ورلد کلاس کلا سخته ، البته قطع کردن پاس که خیلیم عجیب نیست ، عین واقعیته
    برای اینکه فرار کنن ( پاس به شکل یک و دو بدید ) ، باید Rt رو بگیرید و پاس بدید ( اگه تنظیمات کنترلر رو عوض نکردین )
    برای تکنیک باید LT رو با آنالوگ راست بزنی.....توی دسته های چینی کار نمیده ، با این روش درستش کنید :

8. 2 کاربر از Mohammad Yek110 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه 6774's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

ببخشيد آپديت 1.8 كي ميرسه؟

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    The North

پيش فرض

برا افزایش سرعت پاس ها تنظیمات هست ، توی customize fifa
    ورلد کلاس کلا سخته ، البته قطع کردن پاس که خیلیم عجیب نیست ، عین واقعیته
    برای اینکه فرار کنن ( پاس به شکل یک و دو بدید ) ، باید Rt رو بگیرید و پاس بدید ( اگه تنظیمات کنترلر رو عوض نکردین )
    برای تکنیک باید LT رو با آنالوگ راست بزنی.....توی دسته های چینی کار نمیده ، با این روش درستش کنید :
    البته واسه یک و دو باس LB رو بگیره نه RT .

11. 2 کاربر از Gregar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه cpt.sepehr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام بچه ها
    قرض از مزاحمت یه سوال داشتم که قبلش باید یه توضیحاتی بدم !
    طبق معمول رفتم تو کریر و منیجر مود تیم محبوبم منچستر و وبرداشتم ! یه چند سالی بازی کردم (!) و بالاخره تونستم سیستم مورد علاقم 3-5-3 بچینم با این افراد !
    تو دفاع مرکز vidic و گوشه sergio ramous و rafael که افراد شاخص رو نیمکت smalling و evra هستن ! از قصد rafael گزاشتم چون از سرعتش میخوام استفاده کنم بقیه مدافع ها خیلی کندن
    تو وسط اول 2 هافبک وسط هستن که whistelو marchisio هستن ! بعدش یه خط جلوتر سمت چپ nani و سمت راست هم bale هست ! یه خط جلوتر هم یه هافبک حجومی هست که همیشه رونی میبود ولی گفت بفروشم منم گفتم برو... نمیخوامت ! جاش levawandosvki خریدم که خیلیییییی هم اشتباه بود ! (بعدا توضیح میدم !) تو خط حمله هم خرید طلاییم از همون سال اول neymar ! که واقعا ترکوند ! سمت راستم همون vanpersi هست با اینکه پیر شده ولی هنوز قابل قبوله ! نیمکت ذخیره هامم قابل قبوله welbeck , fletcher , Anderson , t.clavirity ,…
    حالا مشکل اینجاست ! از کجا میتونم بفهمم که کسی چقدر تو زمین میتونه بدوه قبل از اینکه خیلی خسته بشه ؟ من فکر میکردم stamina شون هست ولی غلطه چون vanpersi استامیناش 75 ولی تا آخر بازی خسته نمیشه ولی یکی دیگه استامیناش 84 ره بعد نمیه 1 مردست ! الان خط هافبکیم همه استامیناشون 84 ایناست اما بعد نمیه1 میمیرن همه
    راستی جای نیمار با levandowski عوض کردم خیلی بهتر شد ! از welbeck هم استفاده میکنم خیلی بهتر از ون پرسیه !

اگه نباشه جاش خالی می مونه مهدي.ف's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

بستگی به دوندگیه بازیکنا توی اون بازیه خاص داره. بعضی موقع ها من همه ی تیمم با اینکه کاملا انرژیشون فول بوده خیلی زودتر خسته میشن این به مصافتی که یه بازیکن میدوه و این که چقدر بازی از حمله به دفاع منتقل میشه بستگی داره!! البته فکر کنم بعضی وقتا بازیکنا که تو پست خودشون نیستن بیشتر خسته میشن شاید گیجن کجا وایسن هی جابجا میشن اصولا تو 3 دفاعه گوش های چپو راست خیلی خسته تر میشن

14. این کاربر از مهدي.ف بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن لپ تاپ khelane's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

ای بابا،این Team Play چرا اینجوری شده جدیدا؟!
    آدم احساس میکنه تو کوچه داره فوتبال بازی میکنه................
    همه فقط تک روی میکنن............
    عزیز این مود خیلی باحاله ولی متاسفانه اینجوری دارن به فساد میکشونن
    اگه فیفا میتونست یه چیزی تو این بازی پیاده کنه که هرکه زیاد تک روی کنه مربی اتوماتیک یا خود بازی کاری میکرد از بازی تعویض یا کیکش میکرد بیرون اخرش بود مثل بازی های کانتر و کال اف یه ادمین باشه و بازی رو ببینه بعد هرکی رو دیدکه داره اعصاب دیگران رو رله میکنه کیکش کنه
    ادمین هم از طرف بازیکنان همونجا انتخاب بشه...
    واقعا عالی میشد.

=========================
    دوستان به نظر من هرکی دفاع کردن مشکل داره یه ترکیب 4 2 3 1 بچینه بعد مدافع های راست و چپ سرعتی بزاره اخرشه هافبک دفاعی هم هرچی قدرت بدنی و نفسش بهتر بود خیلی خوب تر هست
    اما دفاع کردن یه چیز تجربی و تمرینی هست و باید با تمرین کردن و هوشیاری کامل انجام بشه ...نمونه رو در زیر میارم براتون از دو تیم :
    نمیدونم واسه شما اتفاق افتاده یا نه یا دقت کردید؟
    من چند فصل هست با هرکول دارم بازی میکنم در مقابل رئال در حالت ورد کلاس یه بار مساوی کردم و مابقی بازی ها رو حدود 10 بازی زیاد تر چه در جام حذفی و لیگ و الان هم دوتا بازی جام قهرمانان اروپا بازی کردم همشو بردم.
    اگه با رئال بازی کردید پاس زیاد رو توکارتون قرار بدید بعد ارام ارام برید جلو خیلی راحت بهتون راه میدن برید گل بزنید فقط یه مهاجم خوب داشته باشید که فینیشینگش بالا باشه من ادریان ساردینرو رو دارم 78 هست ولی خیلی عالی گل میزنه کافیه گل اول رو بزنید بعد از گل بتونید بازی رو در درست بگیرید مطمئنا با همین روش راحت میتونید گل بعدی رو هم به ثمر برسونید ولی در عوض تیم بارسلون اینطوری نیست!!!!!!!
    با بارسلون به سختی میتونم بازی کنم یا تیم مثل والنسیا که مقابلم بازی میکنه خیلی سخت ازشون میبرم مخصوصا بارسلون با اون پاسهای تیز و سریع و دفاع های گوش اونها خیلی عالی هستن نمیدونم ولی تو این چند فصل تجربه من اینطوری بود
    تو جام قهرمانان هم چلسی رو با روش رئال بردم حدود دقیقه 75 بود به بعد 4 گل زدم در عین ناباوری بازی بعد هم 3 به 1 بردم
    ولی منچستر یونایتد خیلی گیر بود اعصابمو داغون کرده بود وین رونی و ولبک ...
    پیشنهاد میکنم هرمهاجمی خریدید قدرت بدنی و نفسش خوب باشه که خیلی در مواقع حفظ توپ به دردتون میخوره یا بازیهای تن به تن خیلی خیلی کارامد هست مثل لواندوفسکی و همین ادریان ساردینرو که خیلی قوی نیست ولی واقعا گل زننده قهاری هست یه بازی کن هم برای تعویضی و بازی های که این مهاجم نمیتونه بازی کنه خریدم لی جونگ هو واقعا عالی هست تاپ اسپید 88 استامینا 87 نفسش هم 79 و دریبلش 85 فینیشینگش هم الان شده 86 وقعا عالی هست
    ضمنا دوستان بازیکن بایرن مونیخ شکیری رو برید عالی هستش

در مورد دفاع کردن هم بازم میگم باید تمرین کنید زود رو پای حریف نرید و اگه میتونید با انالوگ راست رو بازی کن دیگرتون سویج کرده و همزمان با گرفتن ار بی بازیکن دیکه رو به سمت حریف ببرید
    موفق باشید

16. این کاربر از khelane بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •