تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 385 از 451 اولاول ... 285335375381382383384385386387388389395435 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,841 به 3,850 از 4505

نام تاپيک: TD-LTE Mobinnet / اینترنت ثابت نسل 4 مبین نت

اگه نباشه جاش خالی می مونه moderntalking123's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    My room

پيش فرض

بدرد اینستا میخوره ؟ در ماه با مصرف فیلم آنلاین یوتیوب و اینا میصرفه ؟
    دیگه بسته به بودجه و مصرف خودت داره ببین ماهیانه مصرف چقدره. اگه یوتیوب این داستانا میری ماهی بیشتر از 100 گیگ میشی که بسته 100 گیگ 90تومنه الان. روی نت شبانه حساب نکن سرعتش خیلی پایین میاد 2 تا 7.

2. 2 کاربر از moderntalking123 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه irmacfa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    Kermanshah

پيش فرض

دیگه بسته به بودجه و مصرف خودت داره ببین ماهیانه مصرف چقدره. اگه یوتیوب این داستانا میری ماهی بیشتر از 100 گیگ میشی که بسته 100 گیگ 90تومنه الان. روی نت شبانه حساب نکن سرعتش خیلی پایین میاد 2 تا 7.
    الان یه سوال دیگ

خود مبین نت دکل BTS نداره
    مثلا الان تو سایت خودش زده نقاط تحت پوشش این دیگ شامل همه رومینگ ها هم میشه ؟
    چون الان منطقه ما همراه اول 1 مگ میده ایرانسل 45 مگ میده تو سایت مبین نت هم تو محدود رنگ سبز زده ولی نمیدونم چطوری میشه فهمید اینو

4. این کاربر از irmacfa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

الان یه سوال دیگ

خود مبین نت دکل BTS نداره
    مثلا الان تو سایت خودش زده نقاط تحت پوشش این دیگ شامل همه رومینگ ها هم میشه ؟
    چون الان منطقه ما همراه اول 1 مگ میده ایرانسل 45 مگ میده تو سایت مبین نت هم تو محدود رنگ سبز زده ولی نمیدونم چطوری میشه فهمید اینو
    اون نقشه پوشش که تو سایت مبین نت برای دکل های خود مبین نته و ربطی به رومینگ نداره .برای رومینگ هر جا همراه اول انتن بده میشه از رومینگ مبین نت استفاده کرد ولی باید طرح FD ازشون بخری وگرنه نمیتونی رومینگ کنی رو همراه اول .بعدشم اگر سرعت همراه اول تو منطقتون پایینه احتمال زیاده که با fd مبین نت هم سرعتت پایین باشه .

6. این کاربر از morteza_mombeini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه TRACKER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

داداش مطمئنی ؟ الان تو سایتش فقط گفته 600 گیگ یکساله 999 با مودمو اینا بعد اگه رومینگگ همراه اول باشه پس تو منطقه ما 2 مگ جواب نمیده خود همراه اول وای باحال این

این طرح کجای سایتش بود ندیدیمش

من فکر کردم اینو میگی

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    من با هزینه ها دیگش حدودی گفتم.... اون 1 میلیون سایت بازم میاد روش.....
    اون نقشه پوشش که تو سایت مبین نت برای دکل های خود مبین نته و ربطی به رومینگ نداره .برای رومینگ هر جا همراه اول انتن بده میشه از رومینگ مبین نت استفاده کرد ولی باید طرح FDD ازشون بخری وگرنه نمیتونی رومینگ کنی رو همراه اول .بعدشم اگر سرعت همراه اول تو منطقتون پایینه احتمال زیاده که با fdd مبین نت هم سرعتت پایین باشه .
    بله ایشون درست میگن ولی اینم باید بگم که مشکل همراه اول ممکنه کمبود پهنای باند برای منطقه باشه نه مشکل دکل.... دقیقا برای من همینطوره، همراه اول تو روز تا 20 مگابیت میره (حدود 2.5 مگابایت) ولی مبین نت همیشه روی 40 مگابیته (البته همراه اول شب تا 100 مگابیت که میشه حدود 13 مگابایت هم میره)
    اینو دیگه خودتون باید تشخیص بدید..... تعداد دکل در شهر و تعداد جمعیت (بهتره بگم تعداد مشترک همراه اول).... اینجا مشترک زیاده ولی نه به اندازه ای که دکل زیربار فشار نتونه خدمات بده.... برا همین پهنای باندی که همراه اول اختصاص داده کم میاره

8. این کاربر از TRACKER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه vars1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2018

پيش فرض

من مناطق تحت پوشش رو چک کردم فقط نهایتا 500 متر باما فاصله داشت .از کجا بفهمم کی تحت پوشش td هم قرار میگیرم و اینکه کلا مبین نت به مناطق تحت پوشش زود اضافه میکنه ؟
    Last edited by vars1; 16-04-2020 at 00:26.

داره خودمونی میشه kingzegon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

سلام

آقا مودم B612 سخت گیر میاد خود مبین نت هم زنگ زدم میگن نداریم دیگه

کسی میدونه Air master 3100v خوبه یا نه ؟

به یه نمایندگی توی کرج زنگ زدم گفت مودم خوبیه این مدل، و مزیتش اینه که میتونی دکل رو انتخاب کنی که به کدوم وصل بشه

داره خودمونی میشه vars1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2018

پيش فرض

من مناطق تحت پوشش رو چک کردم فقط نهایتا 500 متر باما فاصله داشت .از کجا بفهمم کی تحت پوشش td هم قرار میگیرم و اینکه کلا مبین نت به مناطق تحت پوشش زود اضافه میکنه ؟
    کسی نمیدونه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

با سلام فقط از روی نقشه خود مبین نت قابل رویت هست.مبین نت دیر به دیر مناطق تحت پوشش خودش رو گسترش میده.نهایتا ثبت نام کنید کارشناس مربوطه که برای نصب اومد متوجه می شید کیفیت سیگنال مودم چه قدر هست اگه خوب بود قبول کنید اگر هم مناسب نبود قبول نکنید هزینه ای هم ازتون نمی گیرند.اگر هم خواستید حالت رو مینگ همراه اول رو بهشون بگید براتون فعال کنند البته به شرط اینکه همراه اول در منطقه شما سیگنال خوبی داشته باشه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

سلام

به یه نمایندگی توی کرج زنگ زدم گفت مودم خوبیه این مدل، و مزیتش اینه که میتونی دکل رو انتخاب کنی که به کدوم وصل بشه

مودم هوآوی b612 قطعا بهتر از air master 3100v هست.دو دلیل بیشتر وجود ندارد که مبین نت مودم b612 دیگر به مشتریان نمی دهد یا موجودی این مودم رو تمام کرده که احتمالش بسیار کم هست و یا که می خواد ابتدا مودم های نسل قدیم اینترنت ثابت مثل air master 3100v رو به مشتری ها بده تا موجودیش تمام بشه و دو مرتبه شروع کنه مودم b612 به مشتری ها بده که احتمالش بسیار زیاد هست.این مودم air master 3100v رو در ابتدای راه اندازی اینترنت ثابت و پس از اتمام موجودی مودم air master 3000m (که قابلیت اتصال به شبکه وایمکس و اینترنت ثابت رو داشت) به مشتری ها تحویل می دادند و فقط تحت شبکه tdd کار می کند و تحت شبکه fdd کار نمی کند (فقط فرکانس های 3500 و 3700 رو ساپورت می کند. CAT چهار هست. MIMO 2*2 هست. دانلود 120 و آپلود 30 مگابیت برثانیه هست. پشتیبانی از قابلیت ca رو هم نداره و... ) دو مدل از این مودم هم وجود دارد air master 3100e و air master 3100v.این حرفی رو هم که نمایندگی بهتون گفته در این مودم میشه دکل اپراتور رو انتخاب کرد مربوط به سخت افزار مودم نیست به ماهیت سیم کارت مبین نت بستگی داره. (سیم کارت اینترنت ثابت مبین نت و سیم کارت اینترنت ثابت مبین نت با قابلیت رومینگ همراه اول 360)
    Last edited by dadadasa; 16-04-2020 at 16:50.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام

من دارم این مدلو مودم بدی نیست منتها قبلا باگ فریمور داشت و مودم خود بخود ریست میشد به تنظیمات کارخونه
    ضمنا من چیزی داخلش ندیدم که چطوری گفته میشه به دکلی که خودت میخواهی وصل بشه
    اگر گرفتی اموزش تعین دکلو بزار

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •