تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 383 از 947 اولاول ... 283333373379380381382383384385386387393433483883 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,821 به 3,830 از 9467

نام تاپيک: Adsl Fanava / شركت فن آوا

آخر فروم باز mrmostafa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

من 1 مگ نامحدود برنزی هفته پیش ثبت نام کردم و 55 تومن واریز کردم!
    ممنونم ازش راضی هستی؟؟؟؟ سرعت دانلودت رو چنده؟؟؟؟

پروفشنال fafool70's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

کاشکی منطقه ما فیبر نبود تا بتونم از هر شرکتی که خواستم بگیرم. مخابرات و صبانت و آسیاتک افتضاحه ! البته خودم الان آزار دهنده ترین سرویس ایران یعنی وایمکس ایرانسل دارم

3. این کاربر از fafool70 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه zanyar.sew's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

آقا من رفتم نمایندگی شهرمون ( همدان):
    512 نا محدود platinum زده 157 تومن. premium هم زده 57 کنار اسم سرویس هم زده 512/50h . البته من اصلا ازش سوالی نپرسیدم گفتم اول اینجا بپرسم زیاد رو حرف خودشون نمیشه حساب کرد. تفاوتشون در چیه ؟ مال شما هم اینطوریه 512 نامحدود دو نوعه ؟
    بعد من premium رو بگیرم سرعتش چقده ؟ اگه مثلا بخوام 100 گیگ دانلود کنم ؟ نمیاد زیر 40 که ، میاد ؟
    اگه اینطوریه برم همون محدود رو بگیرم دانلود رو بزارم برا شبانه.
    که تو محدودا 512 گلد با ترافیک 15 گیگ رو زده 47 تومن. یه مقدار قیمتاش بالا نیست ؟ البته اگه دانلود شبانش مثل بقیه نباشه باز خیلی خوبه. به شرط اینکه شبانه دگ نیاد زیر 100 بیاد زیر 100 که اصلا نمیارزه با این قیمت با همون شاتل هم میشه ماهی 40 گیگ دانلود کرد حتی با قیمت کمتر.
    Last edited by zanyar.sew; 06-09-2014 at 23:59.

5. این کاربر از zanyar.sew بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه parham_7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

آقا من رفتم نمایندگی شهرمون ( همدان):
    512 نا محدود platinum زده 157 تومن. premium هم زده 57 کنار اسم سرویس هم زده 512/50h . البته من اصلا ازش سوالی نپرسیدم گفتم اول اینجا بپرسم زیاد رو حرف خودشون نمیشه حساب کرد. تفاوتشون در چیه ؟ مال شما هم اینطوریه 512 نامحدود دو نوعه ؟
    بعد من premium رو بگیرم سرعتش چقده ؟ اگه مثلا بخوام 100 گیگ دانلود کنم ؟ نمیاد زیر 40 که ، میاد ؟
    اگه اینطوریه برم همون محدود رو بگیرم دانلود رو بزارم برا شبانه.
    که تو محدودا 512 گلد با ترافیک 15 گیگ رو زده 47 تومن. یه مقدار قیمتاش بالا نیست ؟ البته اگه دانلود شبانش مثل بقیه نباشه باز خیلی خوبه. به شرط اینکه شبانه دگ نیاد زیر 100 بیاد زیر 100 که اصلا نمیارزه با این قیمت با همون شاتل هم میشه ماهی 40 گیگ دانلود کرد حتی با قیمت کمتر.
    فن اوا داخل شهرستان ها بنظر فرق چندانی با بقیه نداره لیکن بعضی جاها بدتر هم هست
    واسه دانلود مخابرات خوبه البته اگه نامحدود ارائه بده

تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

فن اوا داخل شهرستان ها بنظر فرق چندانی با بقیه نداره لیکن بعضی جاها بدتر هم هست
    واسه دانلود مخابرات خوبه البته اگه نامحدود ارائه بده
    دوست عزیز مخابرات نمیتونم مستاجرم حوصلشو ندارم والا ! مخابرات هم خوبه بله ولی این محله ایی که ما هستیم جالب نیست و واسه همینم بهش فکر نمیکنم بعضی جاها تو همدان خیلی خوبه 2 مگ محدودش من از دوستانم هستن ساعت یک تا 7 حدود 4-5 گیگ دانلود دارن که خیلی مناسبه و هزینه اش هم خیلی کمتره. ولی گفتم جایی که ما هستیم خوب نیست و کیفیتش پایینه.
    من جواب هیچ یک از سوالامو نگرفتم متاسفانه. :( اگه 512 پرمیم که نمیدونم معادل کدوم طرح تهران میشه سرعتش نیاد زیر 50 با حدود 100-120 گیگ در ماه و یا محدودش شبانش نیاد زیر 100 میرم میگیرم.
    Last edited by zanyar.sew; 07-09-2014 at 00:11.

8. این کاربر از zanyar.sew بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

دوست عزیز مخابرات نمیتونم مستاجرم حوصلشو ندارم والا !
    من جواب هیچ یک از سوالامو نگرفتم متاسفانه. اگه 512 پرمیم که نمیدونم معادل کدوم طرح تهران میشه سرعتش نیاد زیر 50 با حدود 100-120 گیگ در ماه و یا محدودش شبانش نیاد زیر 100 میرم میگیرم.
    این نمایندگی ها هر کدوم قانون خودشو داره باید کسی که از همین نمایندگی اینترنت داره جواب بده
    مخابرات نمایندگی زیاد داره ثبت نام طولانی حداقل داخل اهواز نداره ۲ هفته حداکثر طول میکشه میان نصب میکنن
    حالا تصمیم با خودتونه ولی من قبلا که مخابرات داشتم با هزینه ماهیانه ۴۵ تومن هر چقدر می خواستم با سرعت ۱ مگابیت دانلود میکردم

10. این کاربر از parham_7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

این نمایندگی ها هر کدوم قانون خودشو داره باید کسی که از همین نمایندگی اینترنت داره جواب بده
    مخابرات نمایندگی زیاد داره ثبت نام طولانی حداقل داخل اهواز نداره ۲ هفته حداکثر طول میکشه میان نصب میکنن
    حالا تصمیم با خودتونه ولی من قبلا که مخابرات داشتم با هزینه ماهیانه ۴۵ تومن هر چقدر می خواستم با سرعت ۱ مگابیت دانلود میکردم
    عجب ...
    خدایی عجب گیری افتادیم! حق با شماس هر کدوم یه قانونی دارن. به هیچ وجه حوصله مخابراتو ندارم ! تازه من هواسم به این دو هفته اییم که میگید نبود. دگ عمرا مخابرات
    پس هیچی دگ هی باید از این شرکت به اون شرکت بریم همه طرحاشو تست کنیم ببینیم چه خبره.
    حالا این فن آوا هم میریم به خودشون توکل میکنیم از خودشون سوال میکنم یه طرحو انتخاب میکنم :(

12. این کاربر از zanyar.sew بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه king_siavash's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    بندرعباس

پيش فرض

سلام دوستان
    کسی از بندرعباس از این شرکت سرویس گرفته ؟
    سرعت و پینگ چطوره ؟

تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

عجب ...
    خدایی عجب گیری افتادیم! حق با شماس هر کدوم یه قانونی دارن. به هیچ وجه حوصله مخابراتو ندارم ! تازه من هواسم به این دو هفته اییم که میگید نبود. دگ عمرا مخابرات
    پس هیچی دگ هی باید از این شرکت به اون شرکت بریم همه طرحاشو تست کنیم ببینیم چه خبره.
    حالا این فن آوا هم میریم به خودشون توکل میکنیم از خودشون سوال میکنم یه طرحو انتخاب میکنم :(
    چی بگم والا
    بنظر من که مخابرات بهتره درسته پشتیبانی نداره و بیشتر طول میکشه وصل کنن اما قیمت هاش بهتره

15. این کاربر از parham_7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه AFSORDEH's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

سرویس دهنده نسبتا خوبی بود، حیف که بخاطر مشکلاتی که برای سرویس دهی روی خط ما بوجود اومده ناچارم قطعش کنم......
    Last edited by AFSORDEH; 07-09-2014 at 19:20.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •