تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 375 از 421 اولاول ... 275325365371372373374375376377378379385 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,741 به 3,750 از 4204

نام تاپيک: آداب معاشرت

داره خودمونی میشه Lockheed Martin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2016

پيش فرض

ببینید دوست من، منم متولد اولیل دهه 60 هستم و تقریبا همین خصوصیات شما رو دارم یعنی با خانمها زیاد راحت نیستم و به دلیل طرز تفکر خاصی که نسبت بهشون دارم (اینکه بیشتر دخترهای این دوره خودخواه و پر توقع هستند) هیچ وقت دوست دختری نداشتم.امسال یه دختر خانمی اومد تو شرکت ما و من با بنده هم اتاق شدند ایشون و به دلیل همین مساله ناخوداگاه ارتباطی بین ما شکل گرفت و من احساس کردم این شخص میتونه همسر خوبی برای من و شریک خوبی برای آیندم باشه (تاکید کنم که ایشون از نظر بنده خوشگل محسوب نمیشه و خانواده سطح بالایی هم نداره و به تایید دوستان بنده که ایشونو دیدن من یه سر و گردن از همه لحاط از ایشون بالاتر هستم چه قیافه چه مالی و چه سطح خانوادگی) تنها نکته ای که در مورد ایشون نظر منو جلب کرد طرز صحبت کردن ایشون بود.سرتو درد نیارم دوست عزیر بنده یکبار با ایشون در این مورد صحبت کردم و ایشون قبول نکردن.بعدها که با یک از همکاران نزدیکی که در جریان این قضیه بودن و ایشونم دورادور میشناختن در این مورد صحبت می کردم که چرا ایشون جواب رد داده به نکته جالبی اشاره کردند و اونم این بود که این خانم از نظر همکار بنده آدم الکی مغرور و خودخواه و از خود متشکری هستند و ایشون به بنده توصیه کردن که از این ارتباط صرف نظر کنم و خودمو کوچیک نکنم و بنده هم با شناخت که از این خانم داشتم فعلا به حرف این همکار گرامی گوش کردم ولی واقعیتش اینه که نمی فهمهم این خانم چی داره که تا این حد مغروره؟؟؟این قضیه رو برات تعریف کردم تا شاید به کار شما هم بیاد ولی دوست گرامی باور کنید بعضی از خانمها واقعا هیچ و منطقی ندارن و اگر جواب منفی به شما میدن دلیل بر کمبود شما نیست.اگر طرفتون مغرور و از خود متشکره ولش کنید بره.یخیالش بشید.
    دوست عزيزم بسيار متشكرم از اينكه تجربه شخصيتان را با من به اشتراك گذاشتيد و اين سزاوار قدرداني فراوان است. اما فكر كنم تا يكبار با ايشان صحبت نكنم نمي توانم بفهمم اين به علت غرور كاذب است يا خير. طرف مقابل من هم يك زيبايي معمولي دارد و يك خانواده معمولي. ضمن اينكه از نظر موقعيت شغلي و مالي ... بنده از ايشان بالاتر هستم . اما من واقعا به خصايص اخلاقي ايشان علاقه دارم و فكر مي كنم تنها مورد مناسب براي من است. شايد هم برداشت من كلا اشتباه باشد. به هر حال برزخ بدي است.

2. این کاربر از Lockheed Martin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

به نظر میاد ادم از خود راضی و متکبری باشی . منم جاش بودم بهت محل نمیذاشتم
    اگر حرفتون شوخیه که هیچ، در غیر اینصورت باید بهتون بگم که شما منو ندیده و نشناخته از کجا فهمیدی من از خودراضی و متکبرم؟؟؟؟
    اگر جنسیتتون مونثه که اونم هیچ
    اما اگر هیچ کد.م از مواردی که گفتم نیست باید بهت بگم که خوب نیست آدم بر اساس چهار تا خط نوشته شخصیت یه نفر رو زیر سوال ببره.اگر منظورت اینه که من گفتم از اون بالاترم اینم دلیل داره بالاخره تو این دنیا یه عده از بعضی جهات از یک عده دیگه بالاترن چه از نظر قیافه چه از نظر مالی چه از نظر سطح سواد و چه از نظر میران شعور!!
    ولی تایید می کنم و اعتقاد دارم که همه ما انسانیم و از نظر انسانیت با همدیگه برابریم.

شما منو نمیشناسی و درباره من قضاوت کردی.اینو بدون که من تا این حد با طرف مورد نظرم مدارا کردم که حتی بهش گفتم خانواده تو هر مشکلی که داشته باشن برای من مهم نیست (حتی در حدی که بهش فهموندم بابات معتاد هم باشه برای من مهم نیست) حتی بهش گفتم اگر از قیافه من خوشت نمیاد بهم بگو (بالاخره اینم یه دلیله دیگه) ولی وقتی طرف مقابلت بدون هیچ دلیل منطقی بهت جواب رد میده شما باشی چی فکر میکنی؟؟؟؟؟

مسلما خودت دنبال دلیل میگردی و وقتی دلیلشو پیدا نمی کنی حالا چه مادی چه معنوی، نتیجه میگیری که اصولا دلیلی وجود نداره و نتیجه میگیری که طرفت آدم متکبر و از خودراضی هست.
    در ضمن اینم بگم که بنده زندگی خوبی دارم (البته مرفه بی درد نیستم) ولی هیچ وقت این قضیه رو تو محل کارم رو نکردم چون نمیخواستم بقیه به چشم بچه مایه دار و .... بهم نگاه کنن.همکاران بنده به غیر از یکی دوتاشون من رو یه آدم معمولی میدونن و من از این قضیه خوشحالم هستم
    حالا به نظرت بازم من آدم متکبر و از خود راضی هستم؟؟؟؟

4. 2 کاربر از bagbagoo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

دوست عزيزم بسيار متشكرم از اينكه تجربه شخصيتان را با من به اشتراك گذاشتيد و اين سزاوار قدرداني فراوان است. اما فكر كنم تا يكبار با ايشان صحبت نكنم نمي توانم بفهمم اين به علت غرور كاذب است يا خير. طرف مقابل من هم يك زيبايي معمولي دارد و يك خانواده معمولي. ضمن اينكه از نظر موقعيت شغلي و مالي ... بنده از ايشان بالاتر هستم . اما من واقعا به خصايص اخلاقي ايشان علاقه دارم و فكر مي كنم تنها مورد مناسب براي من است. شايد هم برداشت من كلا اشتباه باشد. به هر حال برزخ بدي است.
    خواهش میکنم دوست عزیز.جمله آخرتون واقعا و واقعا حقیقت محضه.تایید میکنم که واقعا برزخ بدی است و خود من الان در این برزخ گیر افتادم.
    در مورد قسمت اول فرمایشتون باید بگم که کاملا درسته و شما باید حتما یکبار شخصا در این مورد با ایشان صحبت کنید.ضمن اینکه قدمت آشنایی شما 12 سال هست و مسلما شما شناخت بهتری نسبت به طرفتون دارید تا من که یک سال هست ایشون رو میشناسم.اما خود من معتقدم اگر احتمال زیادی میدید که جواب طرفتون منفی باشه و اگر مثل من برای هر چیزی دنبال جواب منطقی هستید بهتره از صحبت کردن هم صرف نظر کنید و خودتون رو کوچیک نکنید (شخص مورد نظر من تا حدودی غیر منطقی هست و اگر من میدونستم که تا این حد غیر منطقیه همون یکبار هم موضوع رو مطرح نمیکردم).
    با تمام این اوصاف صلاح مملکت خویش خسروان دانند.
    بنده در این شب سال نو از صمیم قلب از خدا میخوام که گره از کار شما هم باز بشه و شما به سرنوشت بنده دچار نشید و جواب مثبت رو از شخص مورد نظرتون بگیرید انشاا...

6. 2 کاربر از bagbagoo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Lockheed Martin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2016

پيش فرض

خواهش میکنم دوست عزیز.جمله آخرتون واقعا و واقعا حقیقت محضه.تایید میکنم که واقعا برزخ بدی است و خود من الان در این برزخ گیر افتادم.
    در مورد قسمت اول فرمایشتون باید بگم که کاملا درسته و شما باید حتما یکبار شخصا در این مورد با ایشان صحبت کنید.ضمن اینکه قدمت آشنایی شما 12 سال هست و مسلما شما شناخت بهتری نسبت به طرفتون دارید تا من که یک سال هست ایشون رو میشناسم.اما خود من معتقدم اگر احتمال زیادی میدید که جواب طرفتون منفی باشه و اگر مثل من برای هر چیزی دنبال جواب منطقی هستید بهتره از صحبت کردن هم صرف نظر کنید و خودتون رو کوچیک نکنید (شخص مورد نظر من تا حدودی غیر منطقی هست و اگر من میدونستم که تا این حد غیر منطقیه همون یکبار هم موضوع رو مطرح نمیکردم).
    با تمام این اوصاف صلاح مملکت خویش خسروان دانند.
    بنده در این شب سال نو از صمیم قلب از خدا میخوام که گره از کار شما هم باز بشه و شما به سرنوشت بنده دچار نشید و جواب مثبت رو از شخص مورد نظرتون بگیرید انشاا...
    دوست عزيزم ، واقعا از شما سپاسگزارم كه صادقانه صحبت مي كنيد. من هم در سال جديد تمام موفقيت ها و شادكامي ها را برايتان آرزو دارم.

8. 2 کاربر از Lockheed Martin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Captain_America's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

ببینید دوست من، منم متولد اولیل دهه 60 هستم و تقریبا همین خصوصیات شما رو دارم یعنی با خانمها زیاد راحت نیستم و به دلیل طرز تفکر خاصی که نسبت بهشون دارم (اینکه بیشتر دخترهای این دوره خودخواه و پر توقع هستند) هیچ وقت دوست دختری نداشتم.امسال یه دختر خانمی اومد تو شرکت ما و من با بنده هم اتاق شدند ایشون و به دلیل همین مساله ناخوداگاه ارتباطی بین ما شکل گرفت و من احساس کردم این شخص میتونه همسر خوبی برای من و شریک خوبی برای آیندم باشه (تاکید کنم که ایشون از نظر بنده خوشگل محسوب نمیشه و خانواده سطح بالایی هم نداره و به تایید دوستان بنده که ایشونو دیدن من یه سر و گردن از همه لحاط از ایشون بالاتر هستم چه قیافه چه مالی و چه سطح خانوادگی) تنها نکته ای که در مورد ایشون نظر منو جلب کرد طرز صحبت کردن ایشون بود.سرتو درد نیارم دوست عزیر بنده یکبار با ایشون در این مورد صحبت کردم و ایشون قبول نکردن.بعدها که با یک از همکاران نزدیکی که در جریان این قضیه بودن و ایشونم دورادور میشناختن در این مورد صحبت می کردم که چرا ایشون جواب رد داده به نکته جالبی اشاره کردند و اونم این بود که این خانم از نظر همکار بنده آدم الکی مغرور و خودخواه و از خود متشکری هستند و ایشون به بنده توصیه کردن که از این ارتباط صرف نظر کنم و خودمو کوچیک نکنم و بنده هم با شناخت که از این خانم داشتم فعلا به حرف این همکار گرامی گوش کردم ولی واقعیتش اینه که نمی فهمهم این خانم چی داره که تا این حد مغروره؟؟؟این قضیه رو برات تعریف کردم تا شاید به کار شما هم بیاد ولی دوست گرامی باور کنید بعضی از خانمها واقعا هیچ و منطقی ندارن و اگر جواب منفی به شما میدن دلیل بر کمبود شما نیست.اگر طرفتون مغرور و از خود متشکره ولش کنید بره.یخیالش بشید.
    اینکه شما متولد اوایل دهه ۶۰ هستید و تا حالا دوست دختر هم نداشتید نشون میده تو ارتباطاتتون ضعف پایه ای دارید این رو میشه از تفکرتون در مورد پر توقع بودن دخترهای این دوره زمونه فهمید یه عده دختر آهن پرست رو بزارید کنار اون پسرای لاشی برن خوش باشن ولی اکثر دخترا توقعی که دارن محبت و عشق و احترامه که این پر توقعی نیست، به علاوه با تکبر و توهم خود بزرگ بینی که دارید عجیب نیست جواب رد از هر دختر دیگری هم بشنوید.این چه طرز صحبت کردنه که میگید شما تو همه چیز از اون خانم سر ترید آخه؟
    شما وقتی تا این سن نیازها و خواسته های زن ها رو یاد نگرفتید مطمعا باش ازدواج هم کنی فقط زندگی طرفو به گند میکشی.

10. این کاربر از Captain_America بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Ali_softcenter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

امکان نداره کسی بدون هیچ دلیلی به کسی جواب رد بده.
    این که شما فکر کردید جواب رد ایشون بدون دلیل هست ( به علت بالاتر بودن شما از نظر مالی و ظاهری و خانوادگی ) دلیل نمیشه از نظر ایشون هم بدون دلیل بوده باشه.
    100% دلیلی داشته هر چند ممکنه شما اون دلیل رو اگر بفهمید درک نکنید.

12. 2 کاربر از Ali_softcenter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

سلام
    دوست گرامي شما خودتون ميگيد قضاوت كردن كار درستي نيست در حاليكه داريد اون خانم رو قضاوت ميكنيد!
    صرف جواب نه شنيدن دليل نازيدن به برتري خاصي نيست! چرا احتمال نميديد كه كسي رو دوست داره؟ ازدواج نكرده درست ولي شايد خودش كسي رو دوست داشته كه حالا بنابه هردليلي بهش نرسيده!
    ممكنه از ديد ايشون شما ادم موجه و خوبي باشيد حالا از هرنظر يا معياري
    ولي وقتي دختري دلش با كسي باشه بقيه هزاري هم خوب باشن نميتونن براي ازدواج بهش نزديك بشن
    اينو به عنوان يك دختر اعلام ميكنم كه از قضا دهه ٦٠ هم هستم...شايد و شايد دليل ايشون اين بوده باشه...
    موفق باشيد

14. 2 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

من يه دختري رو حدود ١٢ ساله كه ميشناسم ، قبلا همكلاس بوديم و الان همكاريم. بنده هم از نسل سوخته دهه ٦٠ هستم كه هيچوقت دوست دختري نداشتم كه آشنايي زيادي با دخترها داشته باشم. اين خانم خواستگارهاي زيادي داشته كه همه رو رد كرده ، من از همون موقع دانشجويي هر وقت به ازدواج فكر مي كردم ، ايشون مد نظرم بوده و به همين خاطر تا حالا هيچوقت خواستگاري هم نرفتم . يه بار هم يه نفر روفرستادم كه با ايشون صحبت كنه بدون اينكه اسم منو بگه و ايشون هم بدون اينكه مطلع باشه كه من هستم جواب منفي داده. بنظرتون چيكار كنم؟ خودم مستقيما باهاش صحبت كنم؟ چه جوري بگم؟ من مشكل روابط اجتماعي ندارم ولي با يه خانم هيچوقت در مورد اين مسائل صحبت نكردم و به همكارهام يا دانشجوهام هيچ وقت به اين چشم نگاه نكردم بنابراين تا اين سن به اين وضعيت موندم.
    سلام
    توصيه دوستانه من به شما اينه كه كمي بيشتر شجاعت به خرج بديد
    محترمانه پا پيش بگذاريد
    نگران جواب نباشيد كه چه خواهد بود
    با اين سابقه اشنايي قطعا برخورد بدي با شما نخواهند داشت
    بلاخره از قديم گفتن مرگ يكبار شيون يكبار
    خودتون براي خودتون برزخ ساختيد...
    سال نو رو بهونه كنيد
    ضمن تبريك عيد براي ايشون سال پربار و سرشار از اتفاقات قشنگ ارزو كنيد و همين رو بهانه كنيد براي يك ديدار و مطرح كردن قصدتون
    ارزوي موفقيت براي شما

16. 2 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Captain_America's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

ولي وقتي دختري دلش با كسي باشه بقيه هزاري هم خوب باشن نميتونن براي ازدواج بهش نزديك بشن
    اينو به عنوان يك دختر اعلام ميكنم كه از قضا دهه ٦٠ هم هستم...شايد و شايد دليل ايشون اين بوده باشه...
    موفق باشيد
    خوش به حالتون، ما پسرا دلمون یه جا زنمون یه جا خودمون یه جا، واقعا چرا جامعه سختی های عشقی آقایان رو درک نمیکنه؟ مجبوریم یکی رو دوست داشته باشیم با یکی دیگه ازدواج کنیم.

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

خوش به حالتون، ما پسرا دلمون یه جا زنمون یه جا خودمون یه جا، واقعا چرا جامعه سختی های عشقی آقایان رو درک نمیکنه؟ مجبوریم یکی رو دوست داشته باشیم با یکی دیگه ازدواج کنیم.
    گرامي هيچكس مجبور به انجام كاري برخلاف ميلش نيست....
    سعي كنيد با كسي ازدواج كنيد كه دلتون پيششه وگرنه يك عمر حسرت همراهيتون ميكنه...

19. 5 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •