تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 372 از 421 اولاول ... 272322362368369370371372373374375376382 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,711 به 3,720 از 4204

نام تاپيک: آداب معاشرت

ناظر انجمن توسعه و ساخت بازی Reza Azimy_RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

اینجا رو موافقم که شخص در نهایت به خوده واقعیش(خصوصیات خلاقی واقیش) برمیگرده و نمیتونه تا ابد نقش بازی کنه ولی ایا رفتار واقعی فرد قطعا همونی رفتاریه که در فلان گروه داره ؟!

رفتار شخص در گروه (در اینجا فرزند در خانواده) تحت تاثیر رفتار بقیه گروه با شخصه و ممکنه گروه رفتار اشتباهی داشته باشه و شخص مجبور به واکنش بشه

با یک دید ساده نمیشه گقت قطعا رفتار واقعی فرد = با رفتارش در فلان گروه (در اینجا اولین و طولانیترین گروه یعنی خانواده) باشه (هرچند احتمالش بیشتره)
    Last edited by Reza Azimy_RW; 24-02-2016 at 19:16.

2. این کاربر از Reza Azimy_RW بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال تاریخ، سبک زندگی و ادبیات Demon King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    Dreams

پيش فرض

اینجا رو موافقم که شخص در نهایت به خوده واقعیش(خصوصیات خلاقی واقیش) برمیگرده و نمیتونه تا ابد نقش بازی کنه ولی ایا رفتار واقعی فرد قطعا همونی رفتاریه که در فلان گروه داره ؟!

رفتار شخص در گروه (در اینجا فرزند در خانواده) تحت تاثیر رفتار بقیه گروه با شخصه و ممکنه گروه رفتار اشتباهی داشته باشه و شخص مجبور به واکنش بشه

با یک دید ساده نمیشه گقت قطعا رفتار واقعی فرد = با رفتارش در فلان گروه (در اینجا اولین و طولانیترین گروه یعنی خانواده) باشه (هرچند احتمالش بیشتره)
    سلام. رفتار یا مشخص تر بگم « تعامل » حول بیش از دو شخص تعریف میشه . در واقع بستگی به طرف مقابل داره و تفاوت در شدت و کیفیت این تعامل هست.
    از اونجا که خصوصیات اخلاقی ارثی یا ژنتیکی نیستن پس تغییر پذیره و به شخص مقابل وابسته است.

بله تحت تاثیره ولی عکس العمل رفتاری شما به شخص مقابل معرف خصوصیت کلی اخلاقی شما هست.

4. 2 کاربر از Demon King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

منظور من از رفتار واقعی رفتارش در حال حاظر بود . وگرنه صد در صد قابل تغیره . حتی چیزای مربوط به ژنتیک . تحقیقات روی دوقولوهای همسان نشون داده تحت شرایت میتونن دچار تغیرات ژنتیکی هم بشن .
    در کل فکر نمیکنم پست من ربطی به تغیر پذیری و اینا داشت
    Last edited by Reza Azimy_RW; 09-03-2016 at 21:22.

تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    Dreams

پيش فرض

منظور من از رفتار واقعی رفتارش در حال حاظر بود . وگرنه صد در صد قابل تغیره . حتی چیزای مربوط به ژنتیک . تحقیقات روی دوقولوهای همسان نشون داده تحت شرایت میتونن دچار تغیرات ژنتیکی هم بشن .
    در کل فکر نمیکنم پست من ربطی به تغیر پذیری و اینا داشت
    به هر حال اینطور از پستتون استنباط میشد.

در کل رفتاری بنام غیر واقعی یا واقعی نداریم. (حتی اگه طرف بخواد برای کسی فیلم بازی کنه و یا تظاهر)

خیلی جاها شخصیت فرد رو از رفتار با دشمن هاش میشناسن. پس رفتار با هر شخصی به هر روشی که باشه برای شخصیت شناسی فرد گزینه ی خوبیه.
    در واقع تظاهر و بازیگری برای طرف مقابل هم نوعی از رفتار فرد ه که از سر درونش میتونه خبر بده. رفتار شما در فلان گروه هم رفتار واقعیه شماست حتی اگه مجبور به فیلم بازی کردن یا تغییر رفتار باشید.

7. این کاربر از Demon King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

خیلی جاها شخصیت فرد رو از رفتار با دشمن هاش میشناسن. پس رفتار با هر شخصی به هر روشی که باشه برای شخصیت شناسی فرد گزینه ی خوبیه.
    قبول بحثی در این مورد نداشتم

رفتار شما در فلان گروه هم رفتار واقعیه شماست حتی اگه مجبور به فیلم بازی کردن یا تغییر رفتار باشید.
    در کل رفتاری بنام غیر واقعی یا واقعی نداریم.
    شما از یه بعد دیگه به قضیه نگاه میکنید مثلا من شوخ جلوه میکنم(میخام باشم) که شما اگه بدونی واقعا نیستم میفهمی من کمبود دارم و اون شخصیت ایده آلمه نه خودم . اگه نتیجه گیریت سطحی باشه که هیچی اگه دقیقتر هم باشه میفهمی من کمبیوداعتماد به نفس دارم که دارم به چیزی که نیستم تضاهر میکنم .
    الان منظور منو از رفتار غیر واقعی و واقعی درک کردید ؟
    مثلا من آبی رو دوس دارم ولی به تو میگم قرمز رو دوست دارم . این نمونه واسه رفتار غیر واقعی
    مثلا من آبی رو دوس دارم به تو هم میگم آبی رو دوست دارم . این نمونه واسه رفتار واقعی
    اصلا دو تا سیب داریم ولی تو میگی یه سیب داریم الان چند تا سیب داریم ؟ :|

الان خاستم قضیه رو خیلی ابتدایی باز کنم بحث و موضوع مورد نظرم در پست اول مشخصه
    Last edited by Reza Azimy_RW; 12-03-2016 at 00:45.

تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    Dreams

پيش فرض

قبول بحثی در این مورد نداشتم

شما از یه بعد دیگه به قضیه نگاه میکنید مثلا من شوخ جلوه میکنم(میخام باشم) که شما اگه بدونی واقعا نیستم میفهمی من کمبود دارم و اون شخصیت ایده آلمه نه خودم . اگه نتیجه گیریت سطحی باشه که هیچی اگه دقیقتر هم باشه میفهمی من کمبیوداعتماد به نفس دارم که دارم به چیزی که نیستم تضاهر میکنم .
    الان منظور منو از رفتار غیر واقعی و واقعی درک کردید ؟
    مثلا من آبی رو دوس دارم ولی به تو میگم قرمز رو دوست دارم . این نمونه واسه رفتار غیر واقعی
    مثلا من آبی رو دوس دارم به تو هم میگم آبی رو دوست دارم . این نمونه واسه رفتار واقعی
    اصلا دو تا سیب داریم ولی تو میگی یه سیب داریم الان چند تا سیب داریم ؟ :|

الان خاستم قضیه رو خیلی ابتدایی باز کنم بحث و موضوع مورد نظرم در پست اول مشخصه
    گرامی رفتار و تعاملات اجتماعی مجموعه ای بزرگ رو دربرمیگیره که کلام و سخن و صداقت یا عدم صداقت در اون تنها بخشی از اونه و ارتباطی به رفتاری واقعی یا غیر واقعی نداره.

برای چندمین بار باید بگم تظاهر رفتار غیر واقعی نیست! تنها رفتار واقعی انسان در بعدی دیگره. شخصیت هرکس دربرابر رفتاری که متناسب با روحیاتش نیست واکنش نشون میده و کسی که ادعا بکنه رفتارش با برخی افراد غیر واقعیه ( مخالف با شخصیتش ) پس یعنی از ثبات شخصیتی برخوردار نیست که این نوعی مشکل حاده!

چیزی که شما میفرمایید همون تغییر پذیریه که ابعاد مختلف شخصیت هر فردیه. میفهمم منظورتونو اما رفتار هر فرد با هر گروه ( بدون استثنا ) برای تشخیص روحیاتش کافیه. یه مثال براتون میزنم:

«فرض کنید شخص ایکس هرگز در کلامش عبارات زشت و بی ادبانه به کار نبره. منظورم عباراتیه که یکسری افراد در کلام روزمره هم عادتشون شده. چنین فردی زمانی که به سر حد عصبانیت هم برسه رفتاری رو نشون میده که هرچند بعد عصبی شخصیتش هست اما هرگز این بعد به بی ادبی بعد شخصیتی شخص وای در شرایط حتی شادی نیست. »

امیدوارم متوجه شده باشید ...

+

ما شرایط عادی رو در نظر میگیریم. دیده شده که افرادی بر اساس تغییرات شخصیتی که از نظر من نوعی بیماریه و معمولا در اتفاقات دهشتناک زندگی پیش میاد دچار دگرگونی میشن که روحیات و شخصیتشون از این رو به اون رو میشه. این مورد استثناست که به عنوان قانون لحاظ نخواهد شد.

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

من به این نوع رفتار اسما" "غیر واقعی" میگم شما هر اسم و تعریفی میتونید داشته باشید من تعریفهمو (منظورمو) واضح بیان کردم .
    برای پاسخ هم به پستای قبلی برگردید نیازی به ادامه بحث نمیبینم .
    شما از اصل قضیه خیلی فاصله گرفتی ابتدا اینجا بود »

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Captain_America's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

دوستان ممنون از پاسخ های قبلیتون.
    جدایی از یه دختر که عاشقش باشی خودش سخت هست برای هر دو طرف ، ولی اینکه بفهمه این جدایی برای ازدواج با یکی دیگه بوده خیلی سخت تر میشه. بد جوی گیر کردم اصلا نمیدونم چیکار کنم . تنها شانسی که دارم اینه که دختره تو شهر محل سکونت من دانشجو هست و بعد از پایان تحصیلاتش که ترم آخری هم هست احتمالا برمیگرده تهران و اینکه دختری که قراره باهاش ازدواج کنم و خانواده اش هم شهر دیگری هستند.
    خودم دارم فکر میکنم یکم زمان بخرم تا درس این یکی تموم بشه برگرده تهران دیگه بهم زدن از طرف من نباشه بعدش ازدواج کنم.
    سلام مجدد دوستان، به کمک و نظراتتون خیلی احتیاج دارم.
    پیش بینی های این پستم داره اشتباه از آب در میاد این دختره اینجا تو یه شرکت کار گرفته احتمالش هست چند سالی بمونه!! از اون طرف نمیدونه من دارم با یکی دیگه ازدواج می کنم.
    مغزم دیگه قد نمیده باید چیکار کنم هر کاری کردم منصرفش کنم برگرده گوش نمیکنه. از اون طرف همسرم و خانواده اش رو هم نمی تونم زیاد معطل کنم. می ترسم هر دوشون رو از دست بدم. یه راه میانه ای چیزی به ذهن کسی میرسه؟

ناظر خودروهای امریکایی camaro lt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

پیش بینی های این پستم داره اشتباه از آب در میاد این دختره اینجا تو یه شرکت کار گرفته احتمالش هست چند سالی بمونه!! از اون طرف نمیدونه من دارم با یکی دیگه ازدواج می کنم.
    مغزم دیگه قد نمیده باید چیکار کنم هر کاری کردم منصرفش کنم برگرده گوش نمیکنه. از اون طرف همسرم و خانواده اش رو هم نمی تونم زیاد معطل کنم. می ترسم هر دوشون رو از دست بدم. یه راه میانه ای چیزی به ذهن کسی میرسه؟
    تجربه توی اینجور مواقع میگه که نباید بیش از این مردد و بی تصمیم باشید و سر دوراهی قرار بگیرید که نتیجه خوبی نداره.
    به نظر میرسه حل این مسئله از توان شما خارج هست و نیازمند مشاوره مناسب و حرفه ای در این باره هستید.
    توصیه اکید میکنم حتما و حتما به مشاور مراجعه کنید و در این باره راه حل بگیرید و به راه حلها هم دقیقا عمل کنید چون از وضعیت فعلی بهتر هست.

13. این کاربر از camaro lt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال AMHSIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2015
    محل سكونت
    Khozestan

پيش فرض

سلام، مطمین باش به هیچ وجه راضی نمیشه از هم جدا شید، الان تو ذهنش آینده اش رو بر اساس زندگی با تو ساخته بنابراین معلومه که هر بهانه ای هم بیای باز راضی نشه، اگه واقعا قصد داری ترکش کنی در اسرع وقت قاطعانه اینکار رو انجام بده، دنبال بهانه ای خاصی هم نباش چون برای اون فرقی نمیکنه، بهرحال ازت ناراحت و احتمالا متنفر خواهد شد، اگر مطمینی بیشتر از این لفتش نده ...

15. این کاربر از AMHSIN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •