تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 37 از 37 اولاول ... 273334353637
نمايش نتايج 361 به 363 از 363

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی Arsenal FC | توپچی ها | جلد 2

2. 2 کاربر از *IN* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موسیقی و ورزش Pessimist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مانونه : حضور در آرسنال تجربه ی فوق العاده ای بود!!!
    نخستین مصاحبه ویتو مانونه در ساندرلند.

صحبت های گلر ایتالیایی توپچی ها که بعد از 8 سال حضور در شمال لندن راهی ساندرلند شد.

" پتانسیل باشگاه باورنکردنی است. از باشگاه بزرگی به اینجا می آیم اما صادقانه بگویم نمی توانم از نظر امکانات تفاوتی ببینم. با توجه به آنچه در روز اول دیدم، همه امکانات عالی هستند. داشتن امکانات خوب در جایی که می توانید کار کنید و پیشرفت، چیزی است که هر باشگاهی می خواهد به آن دست یابد. مبانی لازم وجود دارد و از بودن در اینجا واقعا خوشحالم.

مدت ها برای کسب فرصتی همانند ساندرلند صبر کردم و برایم این فرصت عالی است. بسیار هیجان زده هستم. اینجا هستم تا سخت کار کنم و نشان دهم که چه کارهایی می توانم انجام دهم. البته هر بازیکنی می داند که رقابتی پیش روی خود دارد. ما در جهانی رقابتی زندگی می کنیم. کار خواهم کرد و بهترین توانم را برای ترکیب 11 نفره اصلی انجام می دهم و سپس مربی تصمیم خواهد گرفت. تمام کاری که می توانم انجام دهم این است که توانائی های خود را نشان دهم.

تجربه فوق العاده ای در آرسنال داشتم، منحنی یادگیری خوبی برای من بود. وقتی به آرسنال ملحق شدم بسیار جوان بودم و بلافاصله در سال 2005 همراه با تیم اصلی در تمرینات پیش فصل حضور داشتم. سپس تمام سطوح را طی کردم و پیش از رسیدن به تیم اصلی در تیم زیر 18 ساله ها و سپس تیم رزرو بازی کردم.

تجربه فوق العاده ای برایم بود، حتی با وجود انکه فرصت های محدودی داشتم اما چیزهای زیادی یاد گرفتم."

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

5. 2 کاربر از Amir M.ohAma.D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •