تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 369 از 421 اولاول ... 269319359365366367368369370371372373379419 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,681 به 3,690 از 4204

نام تاپيک: آداب معاشرت

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Captain_America's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

دوستان ممنون از پاسخ های قبلیتون.
    جدایی از یه دختر که عاشقش باشی خودش سخت هست برای هر دو طرف ، ولی اینکه بفهمه این جدایی برای ازدواج با یکی دیگه بوده خیلی سخت تر میشه. بد جوی گیر کردم اصلا نمیدونم چیکار کنم . تنها شانسی که دارم اینه که دختره تو شهر محل سکونت من دانشجو هست و بعد از پایان تحصیلاتش که ترم آخری هم هست احتمالا برمیگرده تهران و اینکه دختری که قراره باهاش ازدواج کنم و خانواده اش هم شهر دیگری هستند.
    خودم دارم فکر میکنم یکم زمان بخرم تا درس این یکی تموم بشه برگرده تهران دیگه بهم زدن از طرف من نباشه بعدش ازدواج کنم.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

جفتشونو بگیر ثواب داره

3. این کاربر از kenzu بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه rez@energy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

واسه همین از مونص (ث) جماعت خوشم نمیاد باعث ضعیف شدن انسان میشه
    باعث میشه بدنت، مخت، تک تک جوارح بدنت درست کار نکنن

کاربر فعال تاریخ، سبک زندگی و ادبیات Demon King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    Dreams

پيش فرض

به نظرم پیچیده بودن هر چیز جذابش میکنه. همواره میخوای نکته جدیدی ازش کشف کنی.
    ادم هایی که باعث میشن مغزت درست کار نکنه ادم های مرموزین که شدیدا جالبن.

6. 3 کاربر از Demon King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

سلام. ممنون از راهنماییتون
    من راستش چون یکی دو تا دوست کسه دیگه ای ندارم اینجا میگم
    پس لطفن مسخره نکنیدا

راستش من با ایشون یه دو ماهی هست دوست شدم
    توی محیط کار هم آشنا شدم باهاش. مشتری
    بعد از یه ده روزی همه زندگیشو واسم گفت و گفت یه سرطان خفیفی داره. بعد از تحقیق و نگا آزمایش هاش هم که کردم دیدم راست میگه
    من دوست دختر داشتم اما این و از همون اول یه احساس دیگه بهش داشتم. بعد از اینکه اینو بهم گفت البته توی روش نیاوردم و گفتم من خودتو میخام و سلامت و مریضی ت باعث ترحم نمیشه و..
    ولی واقعن دلم براش سوخت

گوشی ای هم که میخاد یک میلیونه

تو دلم میگم براش بخرم اگر خاست بپیچونه که میگم کمک کردم به یه مریض
    اگرم نه که ادامه میدم و تا خوب بشه چون احتمال میره که خوب بشه
    یجور ایی دوسش دارم. بیست تا بیشتر دوست دختر داشتم قبلن ولی نمیدونم چرا اینجوری شدم. حتی با اونی که دوستم داره و به نوعی عاشقمه و میخام بیخیال بشم بخاطر ایشون
    زیاد هم مریضی ش حاد نیست و از اول حس خوب بهش داشتم

یجورایی شده عین فیلم رفتارام

ملت چه رويي دارن!
    حتي اگر حقيقت هم گفته باشه نشون ميده شخصيت جالبي نداره....
    خودتون رو بزاريد جاش! حاضر بودي به كسي كه تازه اشنا شدي درخواست مالي بدي؟ حالا فرض ته صميمت هم باشي ديگه بدتر! چجور يادم روش ميشه؟
    من فقط به يكي از دوستام كه 10 ساله دوستيم روم بشه كه نهايتا جيبم خالي باشه كارم واجب باشه اونم تهش 50 قرض بگيرم! (تازه اونم دوست همجنس)
    ساير موارد بنظرم يجورايي بي ادبي هست(نظر شخصي)

بنابراين سواي اينكه چه قضيه اي پشت درخواستش هست من فكر ميكنم شخصيت جالبي نداره...

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام
    دیشب یک نفر رو توی خیابون نشود داد که بنزین ماشینش نزدیک پمپ بنزین تمام شده بود و داشت هلش میداد تا ببردش پمپ بنزین
    خبرنگاز بهش گفت خسته نباشی , بنزین تموم کرده ؟
    راننده گفت با اجازتون !!!!!!
    این کلمه مثل ممنون در خیلی جاها ازش میشه استفاده کرد اما نه همه جا
    اشتباه راننده چی بود ؟
    اگر خبرنگار بهش گفته بود داری هلش میدی ببریش پمپ بنزین ؟
    اینجا راننده میتونه بگه با اجازتون چون خبرنگار در مورد "خودِ شخص" سوال میپرسه . اما خبرنگار از راننده پرسید ماشین بنزین تموم کرده ؟
    اینجا دیگه درست نیست بگه با اجازتون
    مثالهائی که نباید گفت با اجازتون:
    هوا سرد شده ؟ دلار گرون شده ؟ قفل در خراب شده ؟ لباست پاره شد ؟
    مثالهائی که میشه گفت با اجازتون
    داری میری مسافرت ؟ برادرت میخواد ازدواج کنه ؟ میخوای ماشینت رو بفروشی ؟ خیال داری وام بگیری ؟ میخواد استعفا بده ؟
    نکته ی مهم
    حتی در همین جملات هم اگر شما که داره سوال ازتون پرسیده میشه , موافق نباشید با کاری که میخواد انجام بشه نباید بگین با اجازتون
    مثال :
    برادرتون میخواد ازدواج کنه با کسی که شما اصلاً موافق ازدواج برادرتون باهاش نیستین
    حالا اگر یکی ازتون بپرسه برادرتون میخواد ازدواج کنه و شما هم میخواین مخالفتتون رو به سوال کننده نشون بدین دیگه نمیشه بگین با اجازتون
    اگر به سوال کننده بگین با اجازتون پس 2 معنی داره:
    1- شما هم خوشحالید از اینکه میخواد ازدواج کنه یعنی موافق ازدواجش هستین
    2- با ازدواجش مخالفید اما دارید مخالفتتون رو از سوال کننده مخفی میکنید

9. 2 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه super smart's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

سلام

متاسفانه توی زندگی روزمرمون بهمون اهانت هایی میشه و متاسفانه بعضی ها هم از رو نمیرن اصن نمیدونم چطور خودشون رو انسان میدونن

واکنشمون در برابر این قبیل افراد چطور باید باشه؟

11. 2 کاربر از super smart بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر خودروهای امریکایی camaro lt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سلام

متاسفانه توی زندگی روزمرمون بهمون اهانت هایی میشه و متاسفانه بعضی ها هم از رو نمیرن اصن نمیدونم چطور خودشون رو انسان میدونن

واکنشمون در برابر این قبیل افراد چطور باید باشه؟
    همانطور که اشاره کردید در طی روز ممکنه بارها و به عناوین مختلف به ما توهین بشه که واقعا جای تعجب داره و این بخاطر ضعف فرهنگی و نبود آموزشهای لازم و البته از بین رفتن یک سری از هنجارها و ارزشهای زندگی اجتماعی در طی این چند دهه اخیر هست.

بطور مثال بارها و بارها بخاطر رفتار ناشایست کارکنان خیلی از ادارات ، بطور مستقیم یا غیر مستقیم به ما توهین میشه و البته وقت و زمان با ارزش ما از بین رفته و اعصاب و روان بشدت تحت فشار قرار میگیره.
    ما نمیتونیم در هر موردی شخصا عمل بکنیم و خیلی از اوقات بهتره که تا حد امکان از کنار قضیه بگذریم و توجه نکنیم مگر اینکه دیگه خیلی سخت باشه و واقعا جایی برای اغماض و چشم پوشی وجود نداشته باشه.

مثلا چند سال قبل برای انجام یک کار اداری ، به یکی از ادارات دولتی مراجعه کردم و چون از وضعیت و روند انجام کار اطلاع دقیقی نداشتم به واحدی که وظیفه ارشاد و راهنمایی مراجعه کنندگان را داشت مراجعه کردم و مسئله را در میان گذاشتم ( بگذریم که تعداد زیادی از افراد مدتها بیرون اتاق منتظر بودن..)
    وقتی که قضیه را گفتم، طرف مقابل با پوزخندی گفت این مورد اصلا مربوط به ما نمیشه و اشتباه اومدی و باید بری جای دیگه نه این اداره ( که البته اشتباه میکرد و دقیقا به همان سازمان مربوط میشد)
    زمانی که توضیح دادم دقیقا وظیفه اونهاست و نه جای دیگه، با نوعی پرخاشگری و توهین گفت: برو آقا وقت با ارزش ما را نگیر.....
    من هم متوجه شدم طرف آدم بی ادبی هست و خیلی محکم جواب دادم : شما هنوز خودت نمیدونی کجا کار میکنی و چه وظیفه ای داری، بعد ادعا میکنی که میتونی به بقیه راهنمایی بدی؟
    وقت با ارزش تو؟ اینهمه آدم معطل بیرون ایستادن که یک دقیقه حرف بزنن ، وقت اونها تلف نشده بعد جنابعالی نشستی زیر کولر چایی میخوری و با همکارات خوش و بش میکنی و میخندی و میگی وقتت تلف شده؟
    اصلا تو حق نداری اینطوری با من نوعی حرف بزنی ...
    گفت مگه بدهکارتم..؟؟!!
    گفتم: بله که بدهکاری. وظیفه تو هست که به امثال من سرویس بدی چون برای این کار استخدام شدی و اگه غیر از این باشه پس اینجا چکاره ای؟ در ضمن حق و حقوقی که سر ماه میگیری از جیب ما مالیات دهنده ها هست و باید برای من وقت صرف بکنی.
    چون بحث بالا گرفت چندنفر دیگه هم حرف من را تایید کردن که با پا در میانی یکی از همکاراش و راهنمایی مناسب و معذرت خواهی که همکارش از ما کرد ، دیگه پیگیر قضیه نشدم، اما مسلما مشکل همچنان باقی بود که به این راحتی حل نمیشه و اون توهین و رفتار خارج از نزاکت این جور افراد در سازمانها و ادارات دولتی هست
    .

خلاصه کلام نظر من اینه که در شرایط کنونی تا جایی که امکان داره باید صرف نظر کرد( بیشتر در مورد افراد نادان و لاابالی و ناشایست که بهتره با اونها دهان به دهان نشیم و شخصیت خودمان را در سطح اونها پایین نیاریم) مگر اینکه واقعا حق و حقوق اساسی ما زیر سوال بره و پایمال بشه که دیگه هیچ نوع سکوتی جایز نیست.

13. 5 کاربر از camaro lt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

حذف شود.سپاس
    Last edited by محمد7966; 11-02-2016 at 03:00.

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Captain_America's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

به فکر ثواب اخروی هم هستیم ولی چه کنیم که فعلا شرایط اجازه نمیده.

اتفاقاً من با این نظر بعدی موافقم(باعث میشه هوش هیجانیتون هم فعال بشه):
    به نظرم پیچیده بودن هر چیز جذابش میکنه. همواره میخوای نکته جدیدی ازش کشف کنی.
    ادم هایی که باعث میشن مغزت درست کار نکنه ادم های مرموزین که شدیدا جالبن.
    --------------
    همچنان اگه پیشنهادی یا نظری در مورد سوال قبلی من دارید منتظر هستم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •