تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 366 از 421 اولاول ... 266316356362363364365366367368369370376416 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,651 به 3,660 از 4204

نام تاپيک: آداب معاشرت

ناظر خودروهای امریکایی camaro lt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

به نظرم مناسب نیست؛ اگه از ما تعریف کنن این جواب خوبه. ولی وقتی دارن از یه نفر دیگه تعریف میکنن چی؟
    همکار برادر شما، از برادر شما تعریف مثبت کرده، پس حداقل کاری که میشه انجام داد تشکر و احترام گذاشتن به کسی هست که به یکی از اعضاء درجه یک خانواده شما احترام گذاشته و نظر مثبتی داره.

اگر فرد تعریف شونده مثلا یکی از دوستان شما بود یا همکارانی که ارتباط معمولی با وی دارید، میشد چیزهای دیگه ای گفت، مثل :
    بله من هم همین نظر را دارم...
    و یا:
    حتما همینطور هست که گفتید....

اما صحبت در مورد نزدیکان بخصوص درجه یک، فرق خاصی با خود شخص ما نداره.

2. 3 کاربر از camaro lt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال استاد شیفو's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

سلام

یک سری افراد اعصاب آدم رو خیلی به هم میریزن .

کسانی که میان به تو میگن که فلان چیز (چیز جدید مثل خرید ماشین ، قبولی در دانشگاه و ...) چنین حرف هایی میزنن : چقدر فلان چیز به تو ساخته ، از شب تا صبح از خوشحالی نخوابیدی ، جوری ساخته که چاق

شدی و .. به این افراد باید چی گفت تا خ.فه بشن ؟
    Last edited by استاد شیفو; 31-01-2016 at 11:12.

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سلام

یک سری افراد اعصاب آدم رو خیلی به هم میریزن .

کسانی که میان به تو میگن که فلان چیز (چیز جدید مثل خرید ماشین ، قبولی در دانشگاه و ...) چنین حرف هایی میزنن : چقدر فلان چیز به تو ساخته ، از شب تا صبح از خوشحالی نخوابیدی ، جوری ساخته که چاق

شدی و .. به این افراد باید چی گفت تا خ.فه بشن ؟
    اینجور حرفها گاها زده میشه و بیشتر جنبه شوخی داره تا متلک و کنایه، و نباید زیاد روی این چیزها حساس باشید، البته اینکه گوینده چه کسی باشه هم فرق میکنه.
    مثلا اگر یک دوست قدیمی که با هم ندار هستید چنین چیزی بگه، با به شناختی که از شخصیت اون دارید میتونید متوجه شوید که قصدش چی بوده، که معمولا برای شوخی و مزاح هست و نه نیش زبان.

اما اگر فردی باشه که تازه با او آشنا شدید و از اخلاقش زیاد خبر ندارید، بهتره فقط سکوت کنید و جوابش را با یک لبخند معمولی و معنا دار بدید تا بعدا معلوم بشه منظورش چی بوده؟

اگر هم طرف را میشناسید و مطمئن هستید که صرفا برای کنایه زدن و از روی حسادت و تنگ نظری این را گفته، شاید بهتر باشه در جواب چنین چیزهایی را گفته بشه که توهینی در اونها نیست اما طرف مقابل میتونه بفهمه که بهتره پای خودش را از حد فراتر نگذاره:

- مسلما این موفقیت برازنده من هست چون بخاطرش تلاش کردم و استحقاق این را داشتم...

- خوشحالم که این موفقیت من باعث خوشحالی تو هم شده !

-ممنونم، و امیدوارم تو هم بتونی با تلاش لیاقت خودت را ثابت کنی و مثل من موفق بشی !

-
    Last edited by camaro lt; 31-01-2016 at 13:14.

5. این کاربر از camaro lt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه سرهنگ معمر قذافی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014
    محل سكونت
    IslamicShitPublic

پيش فرض

به نظرتان در قرن 21 زشت و زننده نیست ب دلیل آنکه در تاکسی یک خانم بین دو مرد قرار نگیرند مسافرها بین مسیر بارها پیاده و سوار شوند؟! و اگر واکنشی از جانب من صورت نگیرد با نگاه غصب آلود دیگران مواجه شوم!

7. 2 کاربر از سرهنگ معمر قذافی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Captain_America's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

به نظرتان در قرن 21 زشت و زننده نیست ب دلیل آنکه در تاکسی یک خانم بین دو مرد قرار نگیرند مسافرها بین مسیر بارها پیاده و سوار شوند؟! و اگر واکنشی از جانب من صورت نگیرد با نگاه غصب آلود دیگران مواجه شوم!
    خیر زشت و زننده نیست، ربطی به قرن و عصر خاصی نداره. شما باید به حقوق دیگران احترام بگذارید.

9. 4 کاربر از Captain_America بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2014
    محل سكونت
    IslamicShitPublic

پيش فرض

خیر زشت و زننده نیست، ربطی به قرن و عصر خاصی نداره. شما باید به حقوق دیگران احترام بگذارید.
    بفرمایید دقیقا ارتباط فی مابین یک خانم بین دو آقا در تاکسی و نقص حقوق دیگران!

اینکه ب خاطر وجود یک خانم بین دو آقا بنده به کرار باید پیاده سوار شم نقض حقوق بنده نیست؟!

اگر ریشه در *محرم* و *نا محرم* دارد مسئله ترجیح میدم سکوت کنم!
    Last edited by سرهنگ معمر قذافی; 31-01-2016 at 16:16.

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

اینکه ب خاطر وجود یک خانم بین دو آقا بنده به کرار باید پیاده سوار شم نقض حقوق بنده نیست؟!

يك فردي كه نه خيلي مذهبي هست نه خيلي لاقيد اما تا دلتون بخواد دنياديده هست و خارج رفته و... تعريف ميكرد ميگفت فقط توي ايران هست كه حريم شخصي رعايت نميشه منظور از حريم شخصي اشاره به حدي هست كه يك اقا/خانم تحت هر شرايطي اعم از اسانسور خودپرداز يا انواع و اقسام صف هست بايد نسبت به ديگران رعايت كنه! ميگفتن حتي توي افريقا هم اين چيزا رعايت ميشه...
    حالا حكايت ملت ماست كه به اسم تجدد پير و جوونش توي تاكسي روت لم ميدن كه چي؟ اپن مايند هستن! عجببب

Sent from my iPhone using Tapatalk

12. 4 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

من هم چندان با اینجور رفتارها موافق نیستم اما باید قبول کنیم که فرهنگ کلی جامعه و بخصوص فرم آداب و معاشرت اکثریت هنوز به حدی نرسیده که این چیزهای جزئی حل شده باشه.
    شاید بهتر باشه که یک لحظه خودمان را جای اون خانم در نظر بگیرم که خبر از فرم رفتاری و شخصیت ما نداره و واقعا نمیدونه با یک آقا و " جنتلمن " طرف هست و یا یک فرد لاابالی و بی نزاکت؟
    مسلما در اینجور مواقع بهتره که طبق عرف فعلی و رایج عمل کنیم تا بیهوده به ما برچسب نامناسبی زده نشه و امیدوار باشیم کم کم فرهنگ و شعور اکثریت به حدی زیاد بشه که این چیزها دیگه حل شده باشه

ناظر فوتبال خارجی و مسابقه و سرگرمی Reza31001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

شما دفعه اولی که مجبور به پیاده شدن شدید قبل سوار شدن به شخص مقابل بگین من فلان جا پیاده میشم شما زودتر از به مقصد میرسید یا دیرتر؟
    خودش سریع موضوع رو میگیره و معلوم میشه که کی دوم بشینه تا اول پیاده بشه

زمانی هم که تاکسی خالیه و کسی میخواد سوار بشه شما احتمالا مقصدش رو متوجه میشید و سریع میتونید تصمیم بگیرید که اول چه کسی باید بشینه

15. این کاربر از Reza31001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2014
    محل سكونت
    IslamicShitPublic

پيش فرض

بگذریم . . . مسئله پیچیده تر از این حرفاست . . . آنقدر پیچیده که 2-3تا از پستهای ما پاک شد . . .

تشکر از دوستان .

17. این کاربر از سرهنگ معمر قذافی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •