تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: چهارمین سهمیه انگلیس در لیگ قهرمانان؟

راي دهنده
9. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • استون ویلا

0 0%
  • تاتنهام

2 22.22%
  • لیورپول

1 11.11%
  • منچستر سیتی

6 66.67%
صفحه 362 از 372 اولاول ... 262312352358359360361362363364365366 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,611 به 3,620 از 3715

نام تاپيک: آرشیو / اخبار متفرقه و آرشیوی فوتبال خارجی

کاربر فعال انجمن هنر هفتم nar nia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض شكست بكام به خاطر رسوايي اخلاقي !

ستاره قديمي فوتبال انگليس در ماجراي شكايت و دريافت غرامت ميليوني از يك نشريه خانوادگي شكست خورد.
    ديويد بكام در ماه سپتامبر گذشته عليه نشريه "اين‌تاچ " شكايت كرد. علت اين اقدام به زعم ستاره پا به ‌سن ‌گذاشته درج گزارشي بود كه از رابطه نامشروع وي با يك زن خياباني به طور گسترده خبر داد.

به گزارش اخبار فوتبال جهان، پس از انتشار اين گزارش بكام 35 ساله كه از چهار سال قبل در كاليفرنيا اقامت دارد و براي لوس‌آنجلس گالاكسي بازي مي‌كند، از طريق وكلاي خود عليه نشريه مذكور شكايت كرد. ستاره اسبق منچستريونايتد انگليس، رئال‌مادريد اسپانيا و آ.ث‌ميلان ايتاليا خواهان 25 ميليون دلار غرامت به خاطر خدشه به اعتبارش شد.

در اين ارتباط روز گذشته مانوئل رئال، قاضي پرونده مذكور در لوس‌آنجلس راي نهايي را صادر كرد كه براساس شكايت و ادعاي اين لژيونر رد شد.

مطابق راي صادر شده نشريه آمريكايي رفتاري غيرعادي در عرف رسانه‌اي نداشته است.

منبع:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آخر فروم باز SA3EDLORD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض خداحافظي شماره 9 تاريخ فوتبال The Phenomeno

میدونم دیر شده اما گذاشتن خبرش خالی از لطف نبود.
    ==================================
    به نام خدا

متاسفانه شاهد يكي از روزهاي بد تاريخ فوتبال هستيم. روزي كه رونالدو دقايقي پيش تصميم گرفت كه براي هميشه از دنياي فوتباليش خداحافظي كنه و موج ناراحتي رو بين هوادارانش بوجود اورد. هركسي كه فوتبال رونالدو رو ديده باشه چه بارسلونيش ، چه اينتريش و چه آلمانيش هميشه از ديدن رونالدو لذت برده بودن و با اينكه رونالدو مقابل اين تيم هاي سابقش بازي كرده و بهشون گل زده باز هم هواداران اين تيم ها احساس نفرت يا دشمني با او ندارند و بهش احترام ميذارند. رونالدو به دليل داشتن بيماري متابوليسمي مجبور شد كه براي هميشه از دنياي فوتبال خداحافظي كند.

تمامي آمار و ارقام رونالدو تو ويكي پديا موجود هست.

Cruzeiro
    Campeonato Mineiro: 1994
    Copa do Brasil: 1993

PSV
    KNVB Cup: 1996
    Johan Cruijff-schaal: 1996

Barcelona
    Copa del Rey: 1997
    UEFA Cup Winners' Cup: 1997
    Supercopa de España: 1996

Inter Milan
    UEFA Cup: 1998

Real Madrid
    La Liga: 2002–03, 2006–07
    Intercontinental Cup: 2002
    Supercopa de España: 2003

Corinthians
    Campeonato Paulista: 2009
    Copa do Brasil: 2009

National team
    FIFA World Cup: 1994, 2002
    Copa América: 1997, 1999
    FIFA Confederations Cup: 1997

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ساير مطالب تا فردا اضافه خواهد شد.

==============================

صحبت هاي رونالدو در كنفرانس مطبوعاتي

لحظه هاي گريه كردن رونالدو به طور كامل ( زبان برزيلي )

حجم : (8.31 MB)

l
    کد:
    l

خلاصه اي از مهمترين صحبت هاي رونالدو + لحظه گريه كردن ( زبان انگليسي )

حجم : (10.32 MB)

lwww.mediafire.com/?lno295zba1jramd l

تو اين كليپ ويري ، زيدان ، كرسپو و dominic monaghan هنرپيشه سريال لاست در مورد رونالدو حرف ميزنه كه خيلي جالبه. صحنه هايي هم از تمرينات تيم ملي فرانسه در سال 98 هست كه فرانسوي حركت هاي رونالدو رو تحليل ميكنند و در نوع خودش جالبه. اخر كليپ هم تصوير روي گرازشگري هست كه بازي ميلان - اينتر رو گزارش ميكنه و بعد از گل رونالدو به اينتر ميتونم بگم كه گوينده ميلاني ديوانه ميشه !

زبان انگليسي + حجم : (34.18 MB)

کد:

بزرگان درباره رونالدو چه مي گفتند ؟

ميشل پلاتيني
    رونالدو كامپيوتر برنامه ريزي شده است.

بلانك مدافع سابق و مربي حال تيم ملي فرانسه
    رونالدو با تمام مهاجمان دنيا متفاوت است. او كسي است كه توپ را طوري جا به جا ميكند كه پاهايش در حين حركت اصلاً ديده نميشود! رونالدو كنترول نشدنيست.

پله
    تنها جانشين من رونالدوست. اون بازيكن بزرگي است. هنگام كسب موفقيت هيچ تغييري در رفتار اون ديده نشد و مانند خانواده خودش با همه هم كلام ميشد. زياد نديديم كه رونالدو درباره كسي چيز بد بگه. من طرفدار شماره 1 او هستم.

بكن بائر
    90 دقيقه مراقبت كردن از رونالدو بسيار سخت است.

گابريل باتيسوتا
    رونالدو خودِ فوتبال است.

زيدان
    رونالدو بازيكن مورد علاقه من است و هر چيزي را كه خواستم در كنار اين جادوگر بدست اوردم.

جورزينيو
    هنگامي كه توپ به رونالدو ميرسد تيم به نصف گل خواهد رسيد! نصف ديگر آن بر عهده خود رونالدوست!

يوهان كرويف
    قابل مقايسه با كسي نيست. هميشه بزرگ خواهد ماند.

كاپلو
    پديده! بازيكناي بزرگي مثل زيدان ، فيگو ، رائول و بكهام در رئال وجود داشتند كه فرقي بين آنها نميذارم. اما رونالدو با تمام بازيكنان متفاوت است.

بابي رابسون
    در هيچ جاي دنيا بازيكني مثل رونالدو را نخواهيد پيدا كرد. او فوق العادست. ميدونه كي بايد شوت و يا دريبل بزنه. اون ميتونه فاصله 40 يارد را به راحتي با دريبل كردن بگذرونه. براي هركسي كافيست كه رونالدو را داشته باشد. بهترين بازيكني كه مربي او بودم كسي نيست به جز رونالدو.

رائول گونزالس
    سعي ميكردم كه از رونالدو يا بگيرم. با تمام توانش خيلي راحت همه را دريبل ميكرد و لذت ميبردم. در يك كلام : من در حد و اندازه رونالدو نيستم !

آلن شيرر
    رونالدو در همه جا بهترين است. فقط خدا ميدونه كه در سال هاي اينده چه كارهايي خواهد كرد!

والدانو
    او مانند موتور فراري برنامه ريزي شده عمل ميكند. قدرتي كه رونالدو داشت ميتوانست تمام دنيا را به تنهايي فتح كند. اما حيف از مصدوميت هاي زياد .. . به هرحال او برزيلي بود. و برزيلي ها روي كرده مريخ جا داردند!

سيزار گومز
    بازي كردن در مقابل رونالدو سخترين چيز ممكن در زندگي ام بود. 90 دقيقه به اندازه 500 دقيقه ميگذشت!

رونالدينيو
    قسم ميخورم كه او از كره ي ديگريست .. من را شبيه رونالدو ميدانيد؟!‌ فقط در روياهايم شبيه او هستم!

روبينيو
    تقوع داريد كه اگر رونالدو خداحافظي كرد مهاجم بهتر از او ببينيد ؟!

كاناوارو
    رونالدو سخترين بازيكني بود كه در مقابلم قرار ميگرفت. هميشه احساس ميكردم كه هر لحظه ممكنه از او دريبل بخورم.

مالديني
    رونالدو و مارادونا بهترين هاي تاريخ هستند.

ابراهيمويچ
    بي ترديد رونالدو بهترين است.

بنزما
    رونالدو تمام نشدنيست.

بالوتلي
    رونالدو هچنان بازيكن محبوبت است ؟ رونالدو ايتز نامبر وان !

بوفون
    رونالدو بهترين بازيكن است. حتي بهتر از پله و مارادونا ! او بهترين بازيكني است كه با اون مواجه شدم.

كاكا
    رونالدو بهترين بازيكن تاريخ است و هميشه رونالدو بهتر از بازيكنايي بوده كه با او هم تيم بودن!

پاتو
    رونالدو پديدست.

ويري
    بهترين كسي كه در كنارت بازي كرد ؟ رونالدو! در كنار بازيكناي بزرگي مثل كرسپو ، باتيستوتا و .. بازي كردم اما بايد اعتراف كنم كه رونالدو با اين ها فرق داشت.

منبع:فوت ایران

آخر فروم باز mahdishata's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    آخر الزمان

پيش فرض

کد:

آخر فروم باز SA3EDLORD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

ممنون..............ترکیب بشه بهتر نیست؟

آخر فروم باز LiverBarca's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Tab

پيش فرض

درسته از فوتبال خداحافظی کرده ولی هنوزم داره تو 99 پلیستیشن منو اذیت میکنه،در کل من از اسم رونالدو خیر ندیدم ولی بازیکن خوبی بود....

کاربر فعال انجمن هنر هفتم nar nia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض مسلمان شدن یک بازیکن برزیلی (+عکس)

او اکنون در حال مطالعه کتب دینی زیادی است تا اطلاعات دینی خود از افزایش دهد. وی برای بیشتر کردن معلومات خود با "عبد السلام" روحانی فرانسوی الجزایری تبار که به زبان اسپانیولی تسلط کامل دارد نیز دیدار و گفتگو کرده است.

شیعه آنلاین: اخبار رسیده از عربستان سعودی حاکی از آن است که "ویکتور سیموس" بازیکن سرشناس برزیلی که در تیم "الأهلی" عربستان سعودی بازی می کند، با رفتن به شهر مکه مکرمه پس از دیدن کعبه به دین مبین اسلام مشرف شد.

یکی از دوستان وی پس از اعلام این خبر گفت: وی چند روز است که به دین مبین اسلام مشرف شده اما خبر آن تا به این لحظه در رسانه ها اعلام نشده و قرار است طی چند روز آینده رسما اعلام شود.

وی در ادامه افزود: او اکنون در حال مطالعه کتب دینی زیادی است تا اطلاعات دینی خود از افزایش دهد. وی برای بیشتر کردن معلومات خود با "عبد السلام" روحانی فرانسوی الجزایری تبار که به زبان اسپانیولی تسلط کامل دارد نیز دیدار و گفتگو کرده است.

آخر فروم باز C0OPeR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

اینا سالی یه بار دین عوض میکنن !
    سال دیگه خبر همین بازیکن رو بگیر اگر نرفته بود سراغ یه دین دیگه هر چی میخوای بگو ...

آخر فروم باز R O O T's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Gorgan

پيش فرض

زیدان:رونالدو بهترین بود

سایت گل- زین الدین زیدان هرگز دست از تمجید از رونالدو نکشیده است. اکنون و پس از خداحافظی رونالدو از دنیای فوتبال زی زو تصمیم گرفت تا تمجید ویژه ای از «پدیده» داشته باشد.

مشاور کنونی فلورنتینو پرس در صحبتهایی رونالدو را ستاره شماره یک دنیای فوتبال خواند:« رونالدو بهترین بود. زمانی که رونالدو از دنیای فوتبال خداحافظی کرد از خودم پرسیدم که شاید او می توانست بیش از اینها خدمت کند.من رونالدو را به خوبی می شناسم و معتقدم که او می توانست خیلی بهتر از اینها باشد.او فوتبالیستی فوق العاده بود و می توانست به چیزهای دست بیابد که کسی نمی تواند حتی تصور آنها را داشته باشد.رونالدو ویژگی های یکتایی داشت که به آسانی یک موقعیت نصفه و نیمه گل را مبدل به گلی خارق العاده می کرد.»

زی زو در ادامه تمجیدهایش از ستاره برزیلی گفت:« درمقابل دروازه بان حری، رونالدو یک پدیده بود. کسانی که بازی او را دیده اند، می دانند که من از چه صحبت می کنم.توصیف این موضوع با کلمات آسان نیست.باید بازی رونالدو را دید و فهمید که من اصلا اغراق نمی کنم.»

زیزو در ادامه صحبتهایش که در ستونی در مجله فرانس فوتبال منتشر شد، گفت:« او بهترین بازیکن نسل خودش بود. او این حرفه را مثل یک برزیلی می دید، بازیکنی حرفه ای ولی در پایان، فوتبال یک بازی برای او بود.»

کد:

پروفشنال Scud_MD2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

منم خيلي ناراحت شدم
    واقعا بازيكن خوبي بود به خصوص در جام جهاني 2002 كه واقعا گل كاشت
    خداحافظ مرد فضايي

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

روبرتو کارلوس، خوشحال از حضور در آنژی مخاچ‌قلعه

او منتظر بازی در این تیم روسی است.

سایت گل – روبرتو کارلوس، مدافع چپ برزیلی چند روز پیش قراردادی دوساله با تیم کوچک آنژی مخاچ‌قلعه بسته. این ستاره سابق برزیل و رئال مادرید منتظر این ماجراجویی روسی است.

او به سایت یوفا گفت: «مدیر برنامه‌هایم خبر علاقه آنژی را به من دادند. من از باشگاه‌هایی در سرتاسر دنیا پیشنهاد داشتم، اما پیشنهاد آنژی جذاب‌تر از همه بود.

مذاکرات با رییس باشگاه هم من را متقاعد کرد و به سرعت تصمیم گرفتم. دوست دارم از آنژی به دلیل علاقه‌اش تشکر کنم. به سرعت می‌توانستم متوجه شوم که با افرادی جدی روبرو هستم. من از پروژه آنها خوشم آمد.

به لیگی قدرتمند می‌روم که شبیه به لیگ برزیل است. تیم‌های جذاب بسیاری در روسیه هستند و رقابت در این‌جا بسیار بالاست. این چالشی جدید و تجربه‌ای جدید برای من است. امیدوارم بتوانم بهترین تلاش خود را انجام دهم و با باشگاه جدیدم قهرمانی به دست بیاورم.»

آنژی در شهر مخاچ‌قلعه، پایتخت داغستان قرار دارد. این شهر در ساحل دریای خزر واقع شده است.

کد:
    By Hamidreza Keshavarz

‎February 2011

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •