تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 361 از 1421 اولاول ... 2613113513573583593603613623633643653714114618611361 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,601 به 3,610 از 14206

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان مازندران

داره خودمونی میشه ali1933's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2012
    محل سكونت
    ........

پيش فرض

سلام ،دوستان به نظر شما برم مخابرات تا از پورتای قدیم سرویس بگیرم؟چون دان استریم پورتای جدید رو 3200 محدود شده و آپ استریم هم روی 997،اما پورتای قدیم دان استریمش روی 4096 هستش و آپ استریمشم روی 1200.؟
    من یکی از دوستام که از z3 استفاده میکنه
    براش شده3293 فک کنم که همه رو به 3293
    بند کردن

2. 2 کاربر از ali1933 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ruzbeh1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

من یکی از دوستام که از z3 استفاده میکنه
    براش شده3293 فک کنم که همه رو به 3293
    بند کردن
    مطمئن هستی zte بود؟آخه واسه بعضی از بچه های همین تاپیک که zte دارن 4096 هستش،نزدیک 1 مگ اختلافه،کم نیستش،حالا چرا رو 3200 فیکس کردن؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    *ایران*=*مازندران*=*آمل*

پيش فرض

سلام ،دوستان به نظر شما برم مخابرات تا از پورتای قدیم سرویس بگیرم؟چون دان استریم پورتای جدید رو 3200 محدود شده و آپ استریم هم روی 997،اما پورتای قدیم دان استریمش روی 4096 هستش و آپ استریمشم روی 1200.؟
    برای من یعضی موقع داناستریم روی 4502به بالا یا همین حدود هست یعنی پورت قدیمی؟

5. این کاربر از hossein019940 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن های سخت افزار و لپ تاپ afshin b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

مخابرات زرنگ شده سرعت دانلود تو روز تک لینک عالی هست وتو شب نمیدونم چیکار میکنن که دانلود تک لینک از 50 تا هم بیشتر نمیشه
    مخابرات کاری نمی کنه. چون همه اون موقع دارن دانلود می کنن سرعت میاد پایین.
    درضمن سعی کن برای عکس گذاشتن از Snipping Tool ویندوز استفاده کنی که مجبور نشی عکس به این بزرگی بذاری.

آخر فروم باز ruzbeh1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

برای من یعضی موقع داناستریم روی 4502به بالا یا همین حدود هست یعنی پورت قدیمی؟
    با سلام شما همین الان یک تست با speedtest بزارید،بهتون بگم پورت جدید هستید یا قدیم.

داره خودمونی میشه Hamidreza Sakhai's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

مخابرات کاری نمی کنه. چون همه اون موقع دارن دانلود می کنن سرعت میاد پایین.
    درضمن سعی کن برای عکس گذاشتن از Snipping Tool ویندوز استفاده کنی که مجبور نشی عکس به این بزرگی بذاری.
    خیر دوست عزیز ! اینطور نیست ...

کاملا واضحه شب ها سرعت دانلود تک لینک بطور محسوس از 4 مگابیت به 512 کیلوبیت کاهش پیدا میکنه ...

دوستان لینک هایی که مربوط به خود سرور مخابرات هست رو تو تاپیک قرار داده بودن و من چندین بار در شب تست کردم و از تک لینک پیک سرعت داشتم ! (500 کیلوبایت در ثانیه!) به علاوه اگه تعداد لینک هاتون زیاد باشه سرعت نهاییتون به همون سرعت روزانه میرسه پس ارتباطی به دانلود رایگان همگانی نداره!

9. 2 کاربر از Hamidreza Sakhai بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال maskot's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    بابل

پيش فرض

روزبه جان شما هم اعصاب داری ها دیگه 3296 با 4096 مگه فرقش چیه اونم تو ساعات شبانه که تک لینک سرعتش میشه 50 تازه خوبه شما از رایانت هم سرویس به اون خوبی داری که 24 ساعته تک لینک بهت نهایت سرعت رو میده من جای شما بودن نمی رفتم مخابرات درخواست تغییر پورت بدم می رفتم درخواست تخلیه بدم خودمو اعصابمو زندگیمو از دست مخابرات نجات بدم

11. این کاربر از maskot بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن های سخت افزار و لپ تاپ afshin b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

خیر دوست عزیز ! اینطور نیست ...

کاملا واضحه شب ها سرعت دانلود تک لینک بطور محسوس از 4 مگابیت به 512 کیلوبیت کاهش پیدا میکنه ...

دوستان لینک هایی که مربوط به خود سرور مخابرات هست رو تو تاپیک قرار داده بودن و من چندین بار در شب تست کردم و از تک لینک پیک سرعت داشتم ! (500 کیلوبایت در ثانیه!) به علاوه اگه تعداد لینک هاتون زیاد باشه سرعت نهاییتون به همون سرعت روزانه میرسه پس ارتباطی به دانلود رایگان همگانی نداره!
    لینک خود مخابرات یه شبکه داخلی حساب میشه و سرعت بالایی دارن. کلا لینک های داخل کشور همینه. لینک های خارج کشور محدودیت دارن. فرضا مخابرات ظرفیت پهنای باندش 1Gbps هست وقتی همه بخوان دانلود کنن، چون کابر زیاد شده این پهنای باند جواب نمیده و باید به زور (با لینک های زیاد هم زمان) سرعتت رو ببری بالا. اصلا هم به لینک های داخلی نمیشه استناد کرد. هر وقت دیدی سرعت شبا روی یک عدد ثابت شده و تعداد لینک همزمان هم تاثیر نداره، بدون مخابرات محدود کرده، که الان اینطور نیست.
    الان مشکل اصلی کاربر زیاد هست و باید پهنای باند رو ببرن بالا.
    امیدوارم متوجه حرفام شده باشین.

13. 3 کاربر از afshin b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    *ایران*=*مازندران*=*آمل*

پيش فرض

با این وضعیت به نظر من سرعت خوب میشه .چون من خودم وقتی سرعتم 2 هفته پایین بود نمیتونستم بمونم مخابرات داشتم میرفتم.که دیگه چون ترافیک داشتم موندم.کسانی که سرعتشون بالا بوده بعدش اومده پایین اگه تحمل نکنن مثل من در میرن بعدش سرعت به حالت قبل بر میگرده.
    اااااااااااالبته اگه برای بعضیا خوب نشه

اگه نباشه جاش خالی می مونه غول مرحله اخر's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

خسته ام
    دوستان شما رو به خدا بگید چکار کنم دیگه دیونه شدم..
    وضعیت سرعت دانلودم یک هفته هست حداکثر 20 کیلوبایت هستش. اینترنتم دیزلی شده
    از فریدونکنار هستم...
    دلم برای سرعت دانلود 400 تنگ شده...
    خواهشا راهنماییم کنید.دوستان اگه راهی داره بگین.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •