تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 361 از 421 اولاول ... 261311351357358359360361362363364365371411 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,601 به 3,610 از 4204

نام تاپيک: آداب معاشرت

اگه نباشه جاش خالی می مونه 880446534's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

تصور نمیکنم جویای حال یک بیمار شدن کار ناپسندی بحساب بیاد، بخصوص که مادر یکی از افراد نزدیک و یا دوستان باشه.
    در اینجور مواقع معمولا امیدواری دادن و البته همراهی فرد مورد نظر برای گذر کردن از این دوران سخت نگرانی، میتونه تاثیر مثبتی در روحیه فرد مورد نظر بگذاره.
    توصیه میکنم حتما جویای احوال این شخص و مادرش باشید و اگر امکان داشت به همراه ایشان به عیادت مادرش هم برید.
    مممنونم.
    من با جویای حال مشکلی ندارم.
    با زنگ زدن مشکل دارم، میترسم با خودش بگه چقدر پر روو هست این پسره.

Sent from my C5303 using Tapatalk

آخر فروم باز 1376MAXIMUM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

مممنونم.
    من با جویای حال مشکلی ندارم.
    با زنگ زدن مشکل دارم، میترسم با خودش بگه چقدر پر روو هست این پسره.

Sent from my C5303 using Tapatalk
    من فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه اخه خودش گفته مریض هست مادرش در واقع موضوع رو با شما اشتراک گذاشته به نظرم در حد یه جمله کوتاه که زیاد هم وارد جزئیات نشه مشکلی نداشته باشه مثلا حال مادرتون بهتر شد؟

3. این کاربر از 1376MAXIMUM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

شما تلفن جواب میدید اولش چی میگید ؟ الو ؟ بفرمایید ؟ جانم ؟از اینطور کلمات ؟
    کدامش را پسندیده تر و زیباتر میدانید ؟
    سلام
    بنده برای شماره ای که نمیشناسمش هرگز با کلمه ی "بفرمائین" شروع نمیکنم چون اصلاً معلوم نیست کسی که اونطرف خط هست لایق احترام هست یا نه
    میگم الو یا میگم بله
    اگر 2 بار گفتم الو و جواب نداد خیلی خونسرد قطع میکنم و دیگه هم جواب نمیدم به اون شماره چون نه بیکارم نه مثل خودش
    اما اگر یک آشنا از شماره ای که نمیشناسم زنگ بزنه و لایق احترام هم باشه و سلام نکنه بنده در سلام پیش قدم میشم
    برای شماره ای که میشناسمش و مطمئن هستم که لایق احترام هم هست , به جای الو و بله میگم سلام یا سلام علیکم

5. 4 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

سلام تومهمونی کسی تعارف کنه که بریم خونش مرد یا زن بجز خیلی ممنون ...ممنون باید چه جوابی بدیم
    وقتی یکی بعمد بهت پشت میکنه میشینه و توام هربار از این کارش عصبی میشی باید چطور رفتار کنی که تکرار نکنه و توی جمع هم خودتو و هم اون رو ضایع نکنی...میشه راهنمایی کنید لطفا من با این رفتار زشت چطور برخورد کنم

کاربر فعال تاریخ، سبک زندگی و ادبیات Demon King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    Dreams

پيش فرض

سلام تومهمونی کسی تعارف کنه که بریم خونش مرد یا زن بجز خیلی ممنون ...ممنون باید چه جوابی بدیم
    وقتی یکی بعمد بهت پشت میکنه میشینه و توام هربار از این کارش عصبی میشی باید چطور رفتار کنی که تکرار نکنه و توی جمع هم خودتو و هم اون رو ضایع نکنی...میشه راهنمایی کنید لطفا من با این رفتار زشت چطور برخورد کنم

سلام ...

برای مورد اول جواب های رایج مثل خیلی ممنون یا زحمتتون نمیدیم و ... میتونه خیلی بهتر و جالب تر باشه. در عین سادگی مناسب هستند.
    اگه برای شام یا هر وعده غذایی دعوت بشیم عبارت " نخورده نمک نیستیم " هم میتونه رسمی و مطلوب باشه.

برای مورد دوم من شخصا از این رفتار بدم نمیاد. یعنی فکر نمیکنم کسی از عمد بخواد چنین کاری کنه. ولی خب فردی که این عمل رو انجام میده باید یه عذر خواهی قبلش کرده باشه.
    میتونید جاتون رو عوض کنید. ولی آنچنان موضوع بزرگی نیست که بشه به طرف تذکر داد یا حتی بهش توجه کرد!

8. 2 کاربر از Demon King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر خودروهای امریکایی camaro lt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سوالات شما پاسخهای بسیار مفصلی داره و خیلی گسترده است.
    نحوه برخورد با هر کدام هم میتونه با توجه به موقعیت و زمان و احساسات هر نفر و خیلی چیزهای دیگه فرق بکنه. بطور مثال در مورد تعارف، این تعارف کردنها توی ذات ما ایرانی ها هست ( که من هم چندان دل خوشی از اون ندارم!) و معمولا این تعارفات را نباید جدی بگیریم که در غیر این صورت فکر میکنن ما خیلی پر رو و بی حیا هستیم که بلافاصله تعارفات را قبول میکنیم و جدی میگیریم!

اگر طرف مقابل را میشناسید و سالهای زیادی با اخلاق و رفتار اون آشنا هستید و میدونید که تعارف نمیکنه و واقعا نظر قلبی خودش را میگه، خب میتونید تعارف را قبول کنید مهمانی به منزلش برید، ولی در موارد دیگه بهتره با همان " ممنون " و یا " انشالله یک وقت دیگه " جواب تعارف را محترمانه بدید.

در مورد پشت کردن یک نفر به ما بهتره که حساسیت بخرج ندید و توجه نکنید.
    همیشه به یاد داشته باشید که افرادی که ضعف روحی و رفتاری دارن معمولا از اینجور رفتارها انجام میدن چون از روبرو شدن با حقیقت میترسند و همیشه در حال طفره رفتن از این رو در رو شدن هستن و صرفا با یکسری رفتارهای بچگانه سعی میکنن طرف مقابل را به خشم بیارن تا کمبودهای اخلاقی خودشان را پنهان کنن.

بهترین کار از نظر من اینه که اگر آدمی هست که حرف منطقی بفهمه، از اون توضیح بخواهید تا در مورد رفتارش نسبت با شما توضیح بده و مشکلات را بطور منطقی و عاقلانه حل کنید و اگر چنین آدمی نیست بهترین کار اینه که توجهی نشان ندید و انگار این شخص در آن مکان وجود نداره و تنها مثل یک دیوار با اون برخورد کنید، یعنی چه روبروی اون باشید یا پشت سر، گویا بودن و نبودنش هیچ اهمیتی برای شما نداره.
    اینطوری هم خودش از رفتارش خسته میشه و هم شما دیگه اعصاب و روان خودتان را بخاطر مسائل پیش پا افتاده خرد نمیکنین

10. 3 کاربر از camaro lt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن توسعه و ساخت بازی Reza Azimy_RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

عاغا یه دوستی دارم یه مدت یه مشکلی داشتم خیلی کمکم کرد الان میخام واسه تشکر یه چیزی در حد 100 تا دیویست براش بگیرم که بشه راحت به پول تبدیلش کرد یعنی در اصل میخام مثلا این 150 رو به صورت هدیه یه جوری بهش برسونم دخترم نیس طلا نمیشه بگیری :d

12. 2 کاربر از Reza Azimy_RW بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Captain_America's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

عاغا یه دوستی دارم یه مدت یه مشکلی داشتم خیلی کمکم کرد الان میخام واسه تشکر یه چیزی در حد 100 تا دیویست براش بگیرم که بشه راحت به پول تبدیلش کرد یعنی در اصل میخام مثلا این 150 رو به صورت هدیه یه جوری بهش برسونم دخترم نیس طلا نمیشه بگیری :d
    تنها چیزی که نقد میشه طلا و کارت هدیه هستش، یه بساط بگیر با هم نوشیدنی بزنید از نوع سالمش البته.

14. 2 کاربر از Captain_America بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال استاد شیفو's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

سکه پارسیان .

Captain_America درست فرمودن . به یک صرفه قهوه در کافی شاپ دعوتش کن و هدیه بده .

16. 3 کاربر از استاد شیفو بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن توسعه و ساخت بازی Reza Azimy_RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

ممنون دوستان از راهنماییتون منم میخاستم قبلش یه بساطی باشه بالاخره هرچی خاست نوشیدنی , دود و ... (دود کبابو منظورمه :دئ)

18. 2 کاربر از Reza Azimy_RW بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •