تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 36 از 86 اولاول ... 2632333435363738394046 ... آخرآخر
نمايش نتايج 351 به 360 از 853

نام تاپيک: ***پروژه بازسازی کامارو 1970***

پروفشنال mard_khasteh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام من مدتی نبودم و البته تازه اینجا آمدم و خوشحال میشوم که در مورد کامارو اطلا عاتم را به شما انتقال دهم..بخصوص جناب حجازی که در حال بازسازی کامارو است.در حال حاضر من ماشین ندارم و آخرین ماشین من کامارو ال تی 1976 8سیلندر 305 اتومات بود و بدون اغراق تمیزترین کامارو بود که دیده بودم کولر روشن با بخاری دارای 2 عدد فن 405 در جلو رادیات و دیفرانسیال در حد نو....تازه رنگ زرد و...فرمان بشکن....خلاصه چیزی بود که هرکی میدید عاشقش میشد..اما به ناچار و از سر نیاز مالی شدید 2.5 سال قبل فروختم..حدس بزنید چند؟؟...
    سلام خوش اومدی دوست عزیز... خوشحالم که شما هم تو این بحث اومدید..

از ماشینتون حتما عکس بذارید، اینطور که شما می فرمایید ماشین خیلی تمیزی داشتید و خیلی ارزشمند تر این حرفها بوده، ولی فکر کنم به خاطر نیاز مالی که داشتید و الان از فروشش ناراحت هستید، خیلی ارزون فروختیدش، فکر کنم 2 تومن..

2. این کاربر از mard_khasteh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه sourena's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    اسرائیل - اورشلیــم

پيش فرض

من میگم 6تومن فروخته

4. این کاربر از sourena بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر خودروهای امریکایی camaro lt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سلام....ممنونم که نظر دادید..نه عزیزان نه 6 تومن و نه 2 تومن..من فقط 1.600.000 تومن گرفتم!!!..
    میدونید من بخاطر فروش ارزان ناراحت نیستم بلکه با رفتن اون خاطرات خوبی که ازش داشتم نیز رفت...
    روزی که فروختمش یه استارت اضافه+ چند دست لنت جلو سالم +مقداری لوازم دست دوم هم به صاحب جدیدش دادم..دلم نمی خواست کامارو روزی بخاطر نبودن یه قطعه یدکی مثل اف 14 های نیرو هوایی زمینگیر بشه....
    تازه کلی لوازم کاملا سالم دیگه هم داشتم که میخواستم به طرف بدم ولی نگرفت و گفت جا نداره نگهداری بکنه..چیزایی مثل دستگاه شیشه بالابر راست و چپ کاملا سالم..دودست لوازم جلوبندی سالم به همراه طبق های بالا و پایین...تعداد زیادی پیچ و مهره اصل آمریکایی و قطعات برقی و....
    بهر حال مال دنیا همینه و روزی میره..اما چه خوب که دست آدمی برسه که قدرشو بدونه و ازش خوب نگهداری بکنه..
    عکس رو کنار تاپیک کذاشتم اگر دیده نشد احتمالا مربوط به مشکل اینترنتی است..راستی چطوری میشه داخل تاپیک عکس گذاشت؟من هنوز به زیر و بم اینجا وارد نیستم...

بگذریم..میخواستم بگم اگر روزی از ماشینی خوشتون اومد هرچند خراب بود ..اگر عاشقش بودین بخریدش و روش کار کنید..من مطمئن هستم کامارو آقای حجازی چیز جذابی از کار در میاد چون با عشق و علاقه این کار رو دنبال میکنه و نه فقط بخاطر داشتن صرفا یه ماشین...اینو ما آمریکایی سوارها بهتر از هر ماشین سوار دیگه ای درک میکنیم...

6. 5 کاربر از camaro lt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر خودروهای امریکایی camaro lt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

راستی آقای حجازی شما توانستید شیشه عقب را پیدا کنید؟من یکی سالم دست دوم آمریکایی سراغ دارم..اگر خواستید براتون توضیح بدم...و در مورد کاربراتو من هم مثل شما کلی دردسر داشتم اما آخرش عوض کردم..آلان کاربراتو چطوره؟
  8. 3 کاربر از camaro lt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال خودرو های آمریکایی mohamad.hejazi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

سلام.
    بلآخره برگشتم.
    ا من نظرمو گفتم که شما زودتر از من پست دادید منم گفتم 2 تومن
    الان تازه رسیدم خدا میدونه سرم درد میکنه و خوابم میاد فردا صبح پاسخ همه رو میدم
    شرمنده.
    Last edited by mohamad.hejazi; 28-08-2009 at 23:33.

10. 2 کاربر از mohamad.hejazi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام....ممنونم که نظر دادید..نه عزیزان نه 6 تومن و نه 2 تومن..من فقط 1.600.000 تومن گرفتم!!!..
    میدونید من بخاطر فروش ارزان ناراحت نیستم بلکه با رفتن اون خاطرات خوبی که ازش داشتم نیز رفت...
    روزی که فروختمش یه استارت اضافه+ چند دست لنت جلو سالم +مقداری لوازم دست دوم هم به صاحب جدیدش دادم..دلم نمی خواست کامارو روزی بخاطر نبودن یه قطعه یدکی مثل اف 14 های نیرو هوایی زمینگیر بشه....
    تازه کلی لوازم کاملا سالم دیگه هم داشتم که میخواستم به طرف بدم ولی نگرفت و گفت جا نداره نگهداری بکنه..چیزایی مثل دستگاه شیشه بالابر راست و چپ کاملا سالم..دودست لوازم جلوبندی سالم به همراه طبق های بالا و پایین...تعداد زیادی پیچ و مهره اصل آمریکایی و قطعات برقی و....
    بهر حال مال دنیا همینه و روزی میره..اما چه خوب که دست آدمی برسه که قدرشو بدونه و ازش خوب نگهداری بکنه..
    عکس رو کنار تاپیک کذاشتم اگر دیده نشد احتمالا مربوط به مشکل اینترنتی است..راستی چطوری میشه داخل تاپیک عکس گذاشت؟من هنوز به زیر و بم اینجا وارد نیستم...

بگذریم..میخواستم بگم اگر روزی از ماشینی خوشتون اومد هرچند خراب بود ..اگر عاشقش بودین بخریدش و روش کار کنید..من مطمئن هستم کامارو آقای حجازی چیز جذابی از کار در میاد چون با عشق و علاقه این کار رو دنبال میکنه و نه فقط بخاطر داشتن صرفا یه ماشین...اینو ما آمریکایی سوارها بهتر از هر ماشین سوار دیگه ای درک میکنیم...

شما خیلی ارزون ماشینتون رو فروختید.. ولی به نظرم این چیزا رو آدم نفروشه بهتره.. به قول شما کلی خاطره باهاش داشتید..

2 سال پیش اوضاع خیلی فرق می کرد با الان.. الان لوازم ماشیت آمریکایی، مکانیکش، و حتی ماشین باز اش خیلی زیاد شده...

من از این داستان های ناراحت کننده می شنوم اعصابم میریزه به هم.. ولی به قول شما مال دنیست.. یه روز باید بذاریمش و بریم..

من هم در مورد خرید ماشین با شما موافقم... تو این جور ماشینا که عشق آدم هست، پول بدی یا پول حروم کنی اشکالی نداره، چون داری پول به عشقت میدی.. ولی اکثرا تو فکر این هستیم که اگه یه ماشین رو 5 تومن می خریم، فرداش هم بتونیم همون 5 تومن بفروشیم.. این نشون میده با ماشین با احساس برخورد نمی کنیم و اون رو فقط یه جسم می دونیم که دست به دست می گرده..
    البته با توجه به وضعیت م.ملکت ما ، ملت یه مقدار هم حق دارن اینطوری با ماشین ها بی رحمانه رفتار کنن... چون همونطور که می دونید، فردا یهو میان می پیچن به ماشین های بالای 40 ساال... تصمیم می گیرن جمعشون کنن.. بعدش می گن نه فعلا جمع نمی کنن.. این یعنی حرف و اراده ی من راننده در حد باقالی است!!

کلا علاقمند های ماشین آمریکایی آدم های متفاوت تری نسبت به بقیه هستن.. طرز فکر و کارهاشون یه کمی با بقیه فرق داره.. بگذریم که بعضی وقت ها بعضی ها به اسم ماشین باز جو رو به گند می کشن که تعدادشوون کمه.. در کل آمریکایی سوار ها آدم های خاصی هستن و دنبال کار های بیهوده نیستن...

خوشحالم که شما هم اینجا اومدید و امید وارم با دوستان دیگه جمع فعالی باشیم و درباره این ماشین بیشتر تبادل نظر کنیم و از تجربه های هم استفاده کنیم(البته من بین دوستان فنچ تر از این حرفام و تجربه ای تو داشتن ماشین آمریکایی نداشتم)

==================

شما واسه این که عکس وارد کنید، اول عکس تون رو تو یه جا آپلود کنید.. بعدش آدرس لینک اون عکس که آپلود کردید رو کپی کنید و نگه دارید..

پایین صفحه، (ارسال پاسخ) رو بزنید... تو صفحه ی جدید (صفحه نوشته) که میاد، روی این گزینه کلیک کنید..

حالا آدرس اون لینک که کپی کرده بودید رو اینجا Paste کنید...
    Last edited by mard_khasteh; 29-08-2009 at 03:04.

12. این کاربر از mard_khasteh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

سلام.
    داستان غم انگیزتون رو شنیدم خیلی ناراحت شدم حیف اون ماشین.
    راستش اگه 1 هفته زود تر اومده بودید من شیشه عقب رو نخریده بودم ولی الان دارم.
    درسته این ماشینها عشقه من که به جنبه ی مادی ماشین فکر نمیکنم.مثلآ پدر بزرگم از من میپرسه حالا این رو درست کنی چند ازت میخرن؟بعد من بهشون توضیح میدم که این ماشین برای من روح داره و... و به فکر فروشش هم نیستم.
    عکسهای ماشینتون رو بزارید ببینیم البته اگه خواستید تو کلوپ خودروهای آمریکایی که نظم اشته باشه.
    منم خوشحال میشم شما هم به جمع ما بپیوندید و از تجربیات شما استفاده کنیم.
    ====
    کاربراتور ماشین شما 2دهنه بود یا 4؟فکر کنم 4 دهنه باشه.
    کارب ماشین من درست بود تا 2 هفته پیش که دوباره فلوت میکنه.نمیدونم دیگه باید چیکارش کنم.
    آخه کاربراتورش بعد 40 سال فابریکه حیف نیست عوضش کنم؟
    ====
    راستی قصد خرید آمریکایی دیگه ندارید؟

حـــــرفـه ای rami_hemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

سلام بر دوستان و دوست عزیز و جدیدمون واقعا حیف شده ماشینتون من خودم یکی دیونه اف بادی هستم و رنگ زد دیتونا بهترین رنگ برای یه اف بادی هستش
    خب منم از داستانتون کمی ناراحت شدم اگه لوازمتون هنوز مونده نگه دارین چون امکان داره کمی که وضع مالی من خوب شد دنبال یه کامارو برم حیف این بی پولی من خیلی علاقه به باز سازی و نگهداری دارم ولی متاسفانه چند وقته امراتمون افتاده دست بزرگتر نمیشه همینطوری بهشون از این چیزا گفت یه دروه خودمون امورات دستمون بود میشد ولیخب اون زمان هم عقلمون به این چیزا قد نمیداد با پراید کیف میکردیم البته اون زمان هم اینطوری تب ماشین آمریکایی نبود که اون زمان هم نمیذاشتن بریم دنبالش حق هم داشتن خلاصه الان داریم دنبال یکی تمیزش میگردیم ببینیم چی میشه.
    =====================================
    محمد جان خسته نباشی عزیز از چراغهای عقب چه خبر ؟

15. این کاربر از rami_hemi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

سلام.
    امروز سعید رفت پیش اوراقیه.برای چراغ
    حالا خودش میاد بهتر توضیح میده.

17. این کاربر از mohamad.hejazi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام.. الان رسیدم.. رفتم پیش یارو دیدم تا گفتم کامارو 70 همه چی یادش اومد.. خدا رو شکر که خودش حواسش جمع بود.. نیم ساعت روضه خوندم.. گفتم این رفیق لنگ چراغه مردونگی کن زود بده من برم دنبالش.. اون هم گفت که که چراغ ها تو ورامینه.. منم خیلی پافشاری کردم که خودم برم ورامین و بگیرم چراغ ها رو.. ولی گفت که فردا خودش زنگ می زنه میاره.. حالا قراره فردا ساعت 4 بهش زنگ بزنم و برم چراغ ها رو بگیرم.. به نظر میرسه تنبلی باعث شده تا چراغ ها رو دیر بفرسته.. چون باید چراغ ها رو بسته بندی کنه و ببره ترمینال.. و پول رفت و آمد تا ترمینال و وقت اون رو نمی خوان از دست بدن.. ولی من که بهش گفتم تهران هستم، گفت قردا چراغ ها ردیف میشه به احتمال زیاد !! سعی می کنم خودم برم دنبالش تا این که با پیک بیاره در خونه.. چون خودم جنس رو ببینم یهتره.. ممکنه یه وقت ترک داشته باشه یا زیر آفتاب کم رنگ و پر رنگ شده باشن و به هم نیان..

محمد راستی فردا حتما بهش زنگ بزن بگگو من آشنات هستم... من هم فردا زنگ می زنم که اگه آماده کرده بود برم پیشش..

به من گفت، می خواسته زه دور شیشه رو بفرسته که تو راه شکسته !! پس یعنی زه شیشه هم باید به ما بده.. که به محمد گفته زه قیمتش 15 تومنه و جدا از شیشه است!!! ولی من چون دیدم چراغ 100% واجب تر از زه هست، قضیه زه رو فعلا پیگیری نکردم... چون از شانس گند ما به خاطر این که زه نداره، چراغ هم نمیده...

19. این کاربر از mard_khasteh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •