تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 358 از 544 اولاول ... 258308348354355356357358359360361362368408458 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,571 به 3,580 از 5433

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

پینگ فرانکفورتتون چند هست؟
    دوست من پینگ فرانکفورت و یا حتی آمستردام متغیر هست.. بطور مثال من دیدم روی آی پی های رنج ۲۱۷ در ساعتی ۸۵ هست اما بر روی رنج ۲ همون زمان ۱۱۰.. و همینطور برعکس بوده.. و توی تهران رو من میگم بالاتر از ۱۲۰ من ندیدم باشه...

اگه نباشه جاش خالی می مونه javadth's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    ژاپن

پيش فرض

سلام دوستان

مرکز مخابرات ما اشرفی اصفهانی هستش ، کلا برای هیچ شرکتی پورت خالی ندارن ، برای adsl خود مخابرات هم پورت خالی نداشت

میخوام بدونم که میتونم برای فیبرنوری افدام کنم ؟

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام دوستان

مرکز مخابرات ما اشرفی اصفهانی هستش ، کلا برای هیچ شرکتی پورت خالی ندارن ، برای adsl خود مخابرات هم پورت خالی نداشت

میخوام بدونم که میتونم برای فیبرنوری افدام کنم ؟
    شما اول از همه آسیاتک رو یه چک بکن و اگر دید آسیاتک هم پورت خالی نداره از طریق سایت xdslplus.ir هم چک کن ببین چه شرکتهایی هستن که سرویس میدن شاید اون وسط یکی باشه داشته باشه خالی و بتونی بگیری.. اگر نبود باید ببینی نزدیکترین FATبهت چقدر فاصله داره و بعد بری درخواست بدی و یا خود پیمانکار بیاری برای نصب..

تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    ژاپن

پيش فرض

شما اول از همه آسیاتک رو یه چک بکن و اگر دید آسیاتک هم پورت خالی نداره از طریق سایت xdslplus.ir هم چک کن ببین چه شرکتهایی هستن که سرویس میدن شاید اون وسط یکی باشه داشته باشه خالی و بتونی بگیری.. اگر نبود باید ببینی نزدیکترین FATبهت چقدر فاصله داره و بعد بری درخواست بدی و یا خود پیمانکار بیاری برای نصب..
    زنگ زدم آسیاتک گفتن خط شما فیبرنوری هستش ، حالا من دو هفته پیش زنگ زدم مخابرات گفتن نه فیبر نوری نیستش ، 3بارم از آسیاتک پرسیدم گفتن اره فیبرنوری هستش خلاصه ثبت نام کردم ببینم چی میشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

زنگ زدم آسیاتک گفتن خط شما فیبرنوری هستش ، حالا من دو هفته پیش زنگ زدم مخابرات گفتن نه فیبر نوری نیستش ، 3بارم از آسیاتک پرسیدم گفتن اره فیبرنوری هستش خلاصه ثبت نام کردم ببینم چی میشه
    شما از سایت xdslplus.ir شمارتون رو چک کنین، اگر کافو نوری باشه براتون فقط مخابرات رو نشون میده.
    اگه کافو نوری باشه خطتون، چک کنین احتمالا بتونین FAT فیبر نوری نزدیک خونتون پیدا کنین. اینطوری یکم بیشتر هزینه کنین و اینترنت با کیفیت تر تهیه کنین.

تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    ژاپن

پيش فرض

شما از سایت xdslplus.ir شمارتون رو چک کنین، اگر کافو نوری باشه براتون فقط مخابرات رو نشون میده.
    اگه کافو نوری باشه خطتون، چک کنین احتمالا بتونین FAT فیبر نوری نزدیک خونتون پیدا کنین. اینطوری یکم بیشتر هزینه کنین و اینترنت با کیفیت تر تهیه کنین.
    اره از همون سایت چک کردم دیدم که اکثر شرکتا رو آورد ، بعد دوستمون گفته بود از آسیاتک سوال کن گفتم بزار زنگ بزنم ببینم چی میشه

زنگ زدم و کارشناس فروشش برداشت و گفت خط شما فیبر هستش میشه ، منم دو سه بار پرسیدم که مطمئن هستش گفت اره

آخر فروم باز روانپریش's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

چگونه بفهمیم خطمون فیبر هست یا نه؟

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

آسیاتک که میگه خط شما فیبر نوری هست اینطور هستش که از بیت پورت استفاده میکنه و اگر پورت خالی وجود نداشته باشه و یا خودش در مخابرات مستقر نباشه از پورهای مخابرات استفاده میکنه و به شما سرویس میده برای همین فیبر نوری براش اعلام میشه.. کیفیت سرویس خوب بوده مگر اینکه توی مخابرات مشکلی وجود داشته باشه..

9. این کاربر از pipo4713 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

چگونه بفهمیم خطمون فیبر هست یا نه؟
    اینکه گفته میشه خط شما فیبر نوری هست فقط در بستر فیبر نوری کشیده شده تا کابینت مخابرات و بعد از اون سیم مسی هستش ...
    برای این موضوع بهتره در سایت XDSLPLUS.IR چک کنید و اگر شرکت مخابرات به تنهایی بود یعنی در همین بستر هستید..

11. 2 کاربر از pipo4713 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    ژاپن

پيش فرض

آسیاتک که میگه خط شما فیبر نوری هست اینطور هستش که از بیت پورت استفاده میکنه و اگر پورت خالی وجود نداشته باشه و یا خودش در مخابرات مستقر نباشه از پورهای مخابرات استفاده میکنه و به شما سرویس میده برای همین فیبر نوری براش اعلام میشه.. کیفیت سرویس خوب بوده مگر اینکه توی مخابرات مشکلی وجود داشته باشه..

اخه من سه هفته پیش که به همه شرکتا زنگ زدم میگفتن منطقه شما پورت خالی نیستش ، به چنتاشون گفتم که فیبرنوری چک کنید میگفتن کابل شما مسی هستش
    آخرش به مخابرات زنگ زدم برای adsl یک هفته اصلا جواب ندادن آخرش دیگه زنگ زدم پیگیری کردم گفتن سفارشم رو ثبت میکنن بعد نوشت ارسال به مخابرات بعد از خود مخابرات زنگ زدن گفتن شما پورت خالی نداری باید منتظر بمونی

بعد دیروز آسیاتک گفته شما فیبر نوری هستی و پورت هم خالیه و هیچ دوشواری هم نیستش

13. این کاربر از javadth بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 7 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (1 کاربر عضو شده و 6 مهمان)

1. Pooriagh

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •