تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3571 از 4105 اولاول ... 257130713471352135613567356835693570357135723573357435753581362136714071 ... آخرآخر
نمايش نتايج 35,701 به 35,710 از 41045

نام تاپيک: | مشاوره در مورد خدمت سربازی | ( پست اول مطالعه شود )

پروفشنال silvermanhhh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

سلام دوستان
    آقا این سامانه پیامکی 100206010چرا کار نمیکنه اصلن؟میگه علامت سوال بزن تا کد سخا رو بگیری،من دو نوع علامت سوال میفرستم داخل پرانتز بدون پرانتز ،کلا جواب نمیده،با چند تا خط هم تست کردم چرا اینجوریه؟با این خدمات بدرد نخورشون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2015

پيش فرض

سلام دوستان
    آقا این سامانه پیامکی 100206010چرا کار نمیکنه اصلن؟میگه علامت سوال بزن تا کد سخا رو بگیری،من دو نوع علامت سوال میفرستم داخل پرانتز بدون پرانتز ،کلا جواب نمیده،با چند تا خط هم تست کردم چرا اینجوریه؟با این خدمات بدرد نخورشون
    سلام

اره چند بار چك كردم ، مثه اينكه خرابه.

کاربر فعال نرم‎افزار و سیستم‎عامل Pr0m3en's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2016

پيش فرض

سلام
    دوستان سن کفالت برای پدر چند ساله؟
    شرایط چیه؟
    با دکتری یا ارشد معافیت چطور میدن؟

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

داره خودمونی میشه scorpion2's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

دوستان من اواخر تیر ماه معافیت تحصیلیم تموم میشه. و چون تکلیف قبول شدن یا نشدن ارشدم مشخص نیست. خواستم بدونم کی باید اقدام کنم برای فرستادن دفترچه؟ اگر الان اقدام کنم یا اواخر تیر ماه چه قدر ممکنه تو تاریخ اعزام تفاوت داشته باشه؟
    درود
    جواب ارشد فکر کنم شهریور ماه میاد!
    اگه تا قبل تیر ماه پست نکنید غیبت خواهید خورد! بهتره پست کنید اگه ارشد قبول شدید ایست خدمتی میزنید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

این پست رو ببیند : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    خانواده ی نظامی هستید ؟! یعنی قبلا دفترچه ی نیروهای مسلح داشتید ؟!
    خدمت قبلی چطور ؟! فراری که نبودید ؟!
    شما به یکی از ذفاتر بیمه ی نیروهای مسلح برید و شماره ملیتون رو بدید چک کنن . شاید دفترچه در محل خدمت اموزشیتون صادر شده باشه (این مورد رو خیلی دیدم) .
    در مورد دفترچه هم نامه به ستاد مرکز اصلا نیاز نیست ! رکن 1 قسمت خدمات برید اونجا یه نامه مینویسن با امضای فرمانده ی یگان و خودتون به همراه عکس مراجعه میکنید به یه دفترخدماتی بیمه ، نیم ساعت طول نمیکشه تا دفترچتون رو بهتون بدن ! خیلی دیدیم که نامه ی بیمه ی سربازها تو کشوی خدمات مونده و تا ماهها نفرستادن !! من همیشه نامه ی دوستان رو یواشکی میدادم به خودشون تا ببرن دفترچشون رو دستی بگیرن ! از نظر قانونی این کار درست نیست ولی اگه باهاشون صحبت کنید و بگید که خیلی مشکل دارم نامه رو میدن بهتون ! یه نامه ی دو برگی هست با امضای فرمانده یگان .
    بعد از صدور بیمه حقوقتون هم اصولا باید واریز بشه اگر واریز نشد روشی که در پست بالا گفتم رو اجرایی کنید سریع حقوقتون جریان پیدا میکنه !
    درود و ممنون از پاسخ شما ... من اعزام مجدد هستم به یکی از دفاتر ساتا (همون بیمه نیروهای مسلح و این داستان ها!) مراجعه کردم با گواهی اشتغال به خدمت و بهم میگه شما ترخیص شدی!!! و اسمت هنوز تو سیستم نیومده فکر کنم باید یه روز شخصا خودم اقدام کنم و اگر امکانش رو دارید ممنون می شم شماره بازرسی ویژه رو برام بفرستید تا اطلاعتم رو براشون فکس کنم جالبه که شعبه حقوقی و شعبه وظیفه می گن اول حقوقت باید برقرار بشه بعد دفترچه صادر کنن همینجوری 4 ماهه من رو الاف کردن.

پروفشنال alex_love's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    URMIA

پيش فرض

درود و ممنون از پاسخ شما ... من اعزام مجدد هستم به یکی از دفاتر ساتا (همون بیمه نیروهای مسلح و این داستان ها!) مراجعه کردم با گواهی اشتغال به خدمت و بهم میگه شما ترخیص شدی!!! و اسمت هنوز تو سیستم نیومده فکر کنم باید یه روز شخصا خودم اقدام کنم و اگر امکانش رو دارید ممنون می شم شماره بازرسی ویژه رو برام بفرستید تا اطلاعتم رو براشون فکس کنم جالبه که شعبه حقوقی و شعبه وظیفه می گن اول حقوقت باید برقرار بشه بعد دفترچه صادر کنن همینجوری 4 ماهه من رو الاف کردن.
    قربانت
    وقتی خدمت قبلیت تموم شد دفترچه بیمت رو باطل کردی ؟! بعد از تاریخ ترخیصت که دیگه براتون حقوق نریختن ؟!
    اوکی میگردم اگه شمارش رو پیدا کردم میفرستم برات .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

سلام
    بابای ادم تو نیروی انتظامی باشه هم فرقی به حالمون داره
    من تازه میخوام برم اقدام کنم
    خیلی سخته سربازی؟ سربازا رو که نمیفرستن عراق و سوریه؟
    چند ماه باید خدمت کنم؟
    خدایی من 2 هفتس نخندیدم سره خدمت :|

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

دوستان عزیز سلام
    من چند روز پیش پست گذاشته بودم با موضوع تعجیل برای سربازی از ماه 8 به ماه 6 (مقطع ارشد، تهران)
    امروز رفتم برای تعجیل(پلیس+10)، سیستم قبول نکرد و ماه 6 رو پر اعلام کرد
    دوستان اگر اشنا نداشته باشم و خودم برم سازمان نظام وظیفه (میدان سپاه) تعجیلو برام انجام میدن؟ امکانش هست؟
    دم همتون گرم

آخر فروم باز Amir_oscar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    خرم‌آباد

پيش فرض

سلام.
    آقا نمی‌شه از روی ماه اعزام حدس زد کجاها ممکنه بیفتی؟ یک تیر کجاها می‌افتن معمولاً؟

و این‌که سپاه فقط برای بسیجی‌ها و امریه‌دارهاست؟ امکان نداره بدون سهمیه بیفتی سپاه؟

.:: متفرقه - فنی مهندسی ::. SNOW PATROL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام.
    آقا نمی‌شه از روی ماه اعزام حدس زد کجاها ممکنه بیفتی؟ یک تیر کجاها می‌افتن معمولاً؟

و این‌که سپاه فقط برای بسیجی‌ها و امریه‌دارهاست؟ امکان نداره بدون سهمیه بیفتی سپاه؟
    1-خیر ربطی ندارد

2-امکان داره ولی شانست کمتر هست

11. این کاربر از SNOW PATROL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 19 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 19 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •