تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 353 از 447 اولاول ... 253303343349350351352353354355356357363403 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,521 به 3,530 از 4469

نام تاپيک: مشاوره در مورد خرید مودم وایرلس

آخر فروم باز cao-cao's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    ناکجا اباد

پيش فرض

دقیقا 100 تومن dlink 2750 سفید که دکمه وایرلس داره و امکانات و قدرت وایرلش از 8901 و 8950 بیشتره. بعد tplink 8968 هست که اونم این دکمه رو داره ولی قیمتش 125 تومنه و مزیتش جدا شدن آنتناشه.
    ممنون
    همشون یو اس بی ساپورت هستن و حافظه خارجی رو ساپورت میکنن؟
    نظرتون در مورد ایسوس ان 10 چیه؟
    والا 2750u حدود 85 قیمت دارم
    میشه یکمی در مورد تفاوت قیمت و امکاناتشون بهم اطلاعات بدین فقط اطلاعات کاربردیشون رو میخوام نه اونایی که شرکت سازنده ذکر میکنه و تو ایران به کار نمیاد

اگه نباشه جاش خالی می مونه DragonVsPhoenix's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

ممنون
    همشون یو اس بی ساپورت هستن و حافظه خارجی رو ساپورت میکنن؟
    نظرتون در مورد ایسوس ان 10 چیه؟
    والا 2750u حدود 85 قیمت دارم
    میشه یکمی در مورد تفاوت قیمت و امکاناتشون بهم اطلاعات بدین فقط اطلاعات کاربردیشون رو میخوام نه اونایی که شرکت سازنده ذکر میکنه و تو ایران به کار نمیاد
    با قیمت n10 مودمای خیلی بهتری میشه خرید. راستی ترجیحا 2750 رو سفیدشو در نظر داشته باشین. هم 2750 و هم 8968 حافظه خارجی رو ساپورت میکنن ولی فقط برا دیدن فیلم با کیفیت معمولی و گوش دادن آهنگ به درد میخوره چون سرعت کپی پیست کمه(در حالت خوبش 2 مگابایت بر ثانیه.)

3. این کاربر از DragonVsPhoenix بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    ناکجا اباد

پيش فرض

با قیمت n10 مودمای خیلی بهتری میشه خرید. راستی ترجیحا 2750 رو سفیدشو در نظر داشته باشین. هم 2750 و هم 8968 حافظه خارجی رو ساپورت میکنن ولی فقط برا دیدن فیلم با کیفیت معمولی و گوش دادن آهنگ به درد میخوره چون سرعت کپی پیست کمه(در حالت خوبش 2 مگابایت بر ثانیه.)
    ممنون از اینکه وقت میذاری
    سفیدش چه فرقی داره؟؟؟؟
    ببنید ان 10 حدود 110 هست منم نمیخوام بیام مثلا 100 تومن بدم بعد بگم کاش 10 تومن بیشتر میدادم یه مودم بهتر با امکانات بهتر بگیرم از یه طرفی هم نمیخوام بیام 120 بدم ولی برا من با مودم 70 تومنی فرقی نداشته باشه فقط پول یه سری امکاناتی رو دادم که اصلا یا کاربردی نیست یا تو ایران به درد نمیخورره
    ببخشید زیاد سوال میکنم
    بازم سپاس

تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

ممنون از اینکه وقت میذاری
    سفیدش چه فرقی داره؟؟؟؟
    ببنید ان 10 حدود 110 هست منم نمیخوام بیام مثلا 100 تومن بدم بعد بگم کاش 10 تومن بیشتر میدادم یه مودم بهتر با امکانات بهتر بگیرم از یه طرفی هم نمیخوام بیام 120 بدم ولی برا من با مودم 70 تومنی فرقی نداشته باشه فقط پول یه سری امکاناتی رو دادم که اصلا یا کاربردی نیست یا تو ایران به درد نمیخورره
    ببخشید زیاد سوال میکنم
    بازم سپاس
    خب سفیدش چیپستش فرق میکنه و با اینترنت ایران سازگارتره. 8968 هم خوبه اگه برد مودم خیلی برات مهمه 8968 انتخاب بهتره به علاوه امکاناتش برا کنترل وضعیت شبکه وایرلس هم یه خورده بیشتره مثل ip qos. ایسوس همیشه یه خورده بی دلیل گرونه!
    Last edited by DragonVsPhoenix; 06-04-2014 at 11:48.

6. این کاربر از DragonVsPhoenix بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    ناکجا اباد

پيش فرض

خب سفیدش چیپستش فرق میکنه و با اینترنت ایران سازگارتره. 8968 هم خوبه اگه برد مودم خیلی برات مهمه 8968 انتخاب بهتره به علاوه امکاناتش برا کنترل وضعیت شبکه وایرلس هم یه خورده بیشتره مثل ip qos. ایسوس همیشه یه خورده بی دلیل گرونه!
    خوب پس با راهنماییی های شما و با نظر به اینکه ما خونمون 90 متر بیشتر نیست نهایت شعاعش 15 متره 2750یو سفید رنگ برای اینترنت مخابرات 2 تا پی سی که با لن وصل بشه ویکش واسه گیم انلاینه و دوتا لپ تاپ دوتا گوشی هوشمند و 3تا تبلت بهترین گذینه برای خرید هستش ؟
    سپاس

تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

خوب پس با راهنماییی های شما و با نظر به اینکه ما خونمون 90 متر بیشتر نیست نهایت شعاعش 15 متره 2750یو سفید رنگ برای اینترنت مخابرات 2 تا پی سی که با لن وصل بشه ویکش واسه گیم انلاینه و دوتا لپ تاپ دوتا گوشی هوشمند و 3تا تبلت بهترین گذینه برای خرید هستش ؟
    سپاس
    چه خبره با این همه دم و دستگاه؟!
    کامل جواب میده. ولی این وسط 8968 یه ویژگی داره که شاید بعضی مواقع براتون به درد بخور باشه به خاطر تعداد زیاد دستگاها اونم IP QOS هست که اجازه میده برا هر دستگاه بر اساس IP یه پهنای باند مشخص بهش اخصاص داده شه تا مثالا اگه یه دستگاه داره دانلود میکنه اون یکی دستگاها هم بهشون به اندازه کافی پهنای باند برسه تا مشکلی نداشته باشن(شاید 2750 هم داشته باشه ولی تنضیمات QOS بحدی پیچیده هست که آدم ترجیح میده بهش دست نزنه!).

9. این کاربر از DragonVsPhoenix بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    ناکجا اباد

پيش فرض

چه خبره با این همه دم و دستگاه؟!
    کامل جواب میده. ولی این وسط 8968 یه ویژگی داره که شاید بعضی مواقع براتون به درد بخور باشه به خاطر تعداد زیاد دستگاها اونم IP QOS هست که اجازه میده برا هر دستگاه بر اساس IP یه پهنای باند مشخص بهش اخصاص داده شه تا مثالا اگه یه دستگاه داره دانلود میکنه اون یکی دستگاها هم بهشون به اندازه کافی پهنای باند برسه تا مشکلی نداشته باشن(شاید 2750 هم داشته باشه ولی تنضیمات QOS بحدی پیچیده هست که آدم ترجیح میده بهش دست نزنه!).
    ممنون qos زیاد برام مهم نیست چون اگه نیاز باشه با isa میتونم محدوش کنم نهایتشم زمان بازی انلاین وایرلس رو خاموش میکنم
    این همه دمو دستگاه هم دردسرای متاهلی دیگه از هر کدوم خودمون داشتیم حالا دوتا داریم به همکارا گفتم برام یه دونه 2750 بگیرن اگه به مشگلی خوردم اطلاع میدم

11. این کاربر از cao-cao بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

من فکر کنم گزینه اول برام بهتر باشه...
    آیا 8951 جواب کارمن و میده؟
    میشه مدل کارت شبکه 35 تومنی را هم بگین!
    من زیاد موافق این سولوشن نیستم چون فاصله بیست متری از روتر اونم با مانع کم نیست ! این رو هم در نظر بگیرید که نویز زیاده توی محیط ! بهرحال اگه پینگ تایم و تایم اوت زیاد شد یقه DragonVsPhoenix رو بگیر

تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

من زیاد موافق این سولوشن نیستم چون فاصله بیست متری از روتر اونم با مانع کم نیست ! این رو هم در نظر بگیرید که نویز زیاده توی محیط ! بهرحال اگه پینگ تایم و تایم اوت زیاد شد یقه DragonVsPhoenix رو بگیر
    با يقه من چیکار داری !؟ خب بايد يه آنتن 8 دسيبلي براش بندازه دیگه! (ولی اخرش همش 30 تومن صرفه جویی میشه و از خیلی امکانات دیگه محروم میشه)

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

تو پر قدرت بودنش شکی نیست! مشکل مودمه که نهایت سرعتش 300 mbps هست يعني اگه دوتا کانکشن 150 mbps برقرار كنه از تمام ظرفیتش استفاده کرده.
    اصلا بحث سرعت نیست ! کیفیت ارتباط مهمتره به نظر من توی خونه خودمون مودم TD-W8951ND (اکسس پوینت) در فاصله هشت متری TL-WN722N (کلاینت یا استیشن) قرار داره و مانع بینشون هم یک دیوار پانزده سانتیه با آجر معمولی توو-پر و آستری سیمانی و سفیدکاری شده با گچ ! اما چون پینگ تایم و تایم اوت زیاد بود ( در تمام 13 چنل ) مجبور شدیم مود وایرلس رو روی 802.11b قرار بدیم
    Last edited by leo.unique; 06-04-2014 at 14:35.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •