تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 352 از 1137 اولاول ... 252302342348349350351352353354355356362402452852 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,511 به 3,520 از 11361

نام تاپيک: ✔ راهنــمای جامـــع کتابــها و جــزوات کمــک آموزشــی و دانشــگاهی

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    متاسفانه روی خاک!

پيش فرض

دوستان نظرتون در مورد این سه تا کتاب چیه
    1- کنکورت را قورت بده انتشارات خیلی سبز
    2- بی نام تا اطلاع ثانوی انتشارات گاج
    3- وقتی همه خوابیم انتشارات گاج
    هر سه کتاب کتا مشاوره ای هستن که مولف هر سه بهروز تفرشی
    کنکورت قورت بده در مورد انتخاب رشته سراسری و آزاد هم چیزی گفته یا نه؟
    دوتا کتاب گاج هم فقط توضیح خود گاج هست نمیدونم کتاب خوبیه یا نه؟ کسی گرفته؟
    بي‌نام (تا اطلاع ثانوي)

كتاب حاضردر برگيرنده‌ي پرسش‌هاي متداول دانش‌آموزان و داوطلبان كنكور است كه طي سال‌ها در سمينار‌هاي گوناگون مطرح شده‌اند.
    متأسفانه در اكثر پرسش‌هاي طرح شده مي‌توان ردي از نابساماني‌هاي فكري و روحي پيدا كرد و همين نابساماني‌هاست كه توانايي و رفتار بچه‌ها را در درس خواندن و در همه عرصه‌هاي زندگي بالا و پايين مي‌كند.
    صرفاً با اولويت دادن به آموزش يا يادگيري "تكنيك‌هاي درسي و كنكوري" نمي‌توان به مشكلات پاسخ داد، به نظر مي‌رسد ما در اين رابطه نيازمند يك تحول فكري هستيم. اين كتاب بر مبناي لزوم همين تحول تنظيم شده است

وقتي همه خوابند وقتي همه خوابيم، يك عالمه اتفاق مي‌افتد كه از آن‌ها اطلاعي نداريم؛ حافظه، قدرت تفكر، انرژي بدن، هوشياري، سرعت عمل، تمركز و ... همه و همه در خواب، از اين رو به آن رو مي‌شوند. اين كتاب تمام ريزه‌كاري‌هاي علمي را به زبان ساده بيان مي‌كند و براي اولين بار، نقش خواب را در درس خواندن و پيشرفت تحصيلي نشان مي‌دهد. مطمئن هستيم با به كارگيري آموزه‌هاي اين كتاب، خوابتان دچار تحولي عميق مي‌گردد.

2. 2 کاربر از rambo_1386 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه fardinstar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Zombieland

پيش فرض

براي هندسه رشته تجربي بين گاج و انديشه سازان كدومشون بهتره ؟؟‌

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

كتابهاي گاج كلا كتابهاي كاملي هستند

5. این کاربر از morad2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

هندسه 1 اندیشه سازان ابوالقاسمی

7. این کاربر از mamadalmani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

گسسته چی بگیرم رمزینه یا موسوی یا انتشارات فار
    تحلیلی موسوی یا رضا نونهای اذر یا فار یا بزارم رمزینه بیاد

داره خودمونی میشه juventuss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

دوستان برای سه درس زیر چه کتاب هایی پیشنهاد می کنید ؟

1- فیزیک 2 پیش

2-هندسه تحلیلی

3- دیفرانسیل 2

اگه نباشه جاش خالی می مونه skhammari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

سلام بچه ها خوبين
    با توجه به اينكه ار اين به بعد ميخوام توپ بخونم ، تا حدوددي ميخواستم كتابامو آپديت كنم ، پس اونايي كه مشكوكم يا ندارم رو براتون مينويسم ، شما اگه خوبه كه هيچي ( براي درصد بالا زدن ) ولي اگه خوب نيست يه كتاب خوب معرفي كنين مرسي
    حالا ليست كتب :
    ادب پيش 2 : گاج سبز دارم ، نياز به كتاب ديگه اي هست ؟
    فيزيك 2 پيش : گاج سبز دارم
    زبان فارسي : همگامان مشترك با كانون دارم
    دين وزندگي : گاچ سفيد دارم و كتاب درسي
    اينو لطفا يه كتاب خفن معرفي كنين
    زبان انگليسي هم مثل دين و زندگي ، اينم يه چيز خفن معرفي كنين
    ديف 2 : هيچي ندارم ، راهنمايي كنين چي بگيرم
    حسابان : اينو سبز كانون دارم كه آشغاله ! لطفا يه كتاب خوب و كم حجم معرفي كنين كه وقت كمه
    فيزيك 1 و2 : هيچي ! اينم يه كتاب تاپ معرفي كنين
    آمار و هندسه 2 هم هيچي ندارم ، لطفا راهنمايي كنين
    گسسته : هم خوشخوان هم رمزينه دارم از هيچكدومشون خوشم نيومد ، چي بگيرم ؟
    تحليلي : سبز كانون ( پايافر ) دارم كه خيلي مطالبو كش داده يا تحليلي مطلب زياد داره ؟ خلاصه اينم يه كتاب خوب و كم حجم ( ولي كم حجمي كه چيزي رو از قلم نينداخته باشه ) معرفي كنين
    عربي : اياد فيلي دارم ، خوبه ؟ خودم كه ازش خوشم نيومد چون از پايه ضعيفم
    تمام!
    به ياري سبزتون نيازمندم
    فقط لطفا سريع جواب بدين كه از فردا ميخوام طبق برنامه بخونم ، كتابم ندارم ( براي پيش 2 ) !
    سعيد

تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

aristocrat ممنون از توضیحاتتون و کلی از سوالاتم بر طرف شد. و در مورد دوستی که گفته بودن قبل از مطالعه تست بزنیم و گفتن که من این رو گفتم، باید بگم منظور من این بود که مثلا یه روز یه درس دین و زندگی رو می خونیم و هفته بعد فقط تستش رو بزنیم و دوباره نخونیم. که دوستمون گفتن کار اشتباهیه و باید اون رو دوباره خوند و بعد تست زد.

مزیتی که ده استاد داره به نظر من اینه که تست ها در 5 سطح طبقه بندی شدن و از یک فصل به مرور و در تمام زمینه ها می شه پله پله یاد گرفت. در ضمن چون هر فصل رو به بخش های مختلفی تقسیم کرده برای مرور سریع می شه اونها رو پیدا کرد و خودم هم قبول دارم که ای کاش درسنامه داشت و این یکی از نکات منفی این کتاب هست برای همین می خوام یه کتاب آموزش بهم معرفی کنید تا به صورت موازی با کتاب ده استاد بخونم.
    در مورد گسسته که حق با شماست و واقعا کتاب گسسته گاج حال و هوای خوبی داره و مطلب و جزئیاتش رو خوب می رسونه ( با سوالات به موقع آلفردو !!! )

به نظرتون سطح سوالات آزمون های آزمایشی سنجش پایین نیست؟ چون من با این که سال سومم و سوالاتش مشترک با پیش دانشگاهی بود، ریاضی رو بدون اینکه مطالعه قبلی داشته باشم 20 درصد زدم. ( درسته بالا نیست ولی بدک هم نیست )

بله اون دوستمون درست گفت. شما اگه همون دفعه ی اول تست بزنی کار اضافه انجام دادین. ولی دفعه ی بعد

چون به تسلط روی مطلب رسیدیم تست هم میتونیم بزنیم.

آزمایشی سنجش تستهای آسان و متوسط و سخت داره بیشتر مفاهیم کنکور از سوالات متوسط و سخت هست

و بعضی مواقع عینا سوالات از اونها طرح میشه. و اما سوالات خارج از کشور سراسری. جالبه بدونید 9 تا از

سوالات سراسری شیمی خارج از کشور سال 87 عینا و بدون تغییر کلمه ای در سوالات سراسری 88 داخل آمده

است!!! حتی این در کنکور داخل 87 و 86 دیده شده است. از درس های دیگه اطلاعی ندارم ولی مطمئن هستم

آنها هم اینطور است.

تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

سلام بچه ها خوبين
    با توجه به اينكه ار اين به بعد ميخوام توپ بخونم ، تا حدوددي ميخواستم كتابامو آپديت كنم ، پس اونايي كه مشكوكم يا ندارم رو براتون مينويسم ، شما اگه خوبه كه هيچي ( براي درصد بالا زدن ) ولي اگه خوب نيست يه كتاب خوب معرفي كنين مرسي
    حالا ليست كتب :
    حسابان : اينو سبز كانون دارم كه آشغاله ! لطفا يه كتاب خوب و كم حجم معرفي كنين كه وقت كمه
    تحليلي : سبز كانون ( پايافر ) دارم كه خيلي مطالبو كش داده يا تحليلي مطلب زياد داره ؟ خلاصه اينم يه كتاب خوب و كم حجم ( ولي كم حجمي كه چيزي رو از قلم نينداخته باشه ) معرفي كنين
    تمام!
    به ياري سبزتون نيازمندم
    فقط لطفا سريع جواب بدين كه از فردا ميخوام طبق برنامه بخونم ، كتابم ندارم ( براي پيش 2 ) !
    سعيد

ادبیات و هندسه 2 و فیزیک پیش 1 و 2 و عربی و تحلیلی و گسسته همگی میکروطبقه بندی گاج(البته گسسته

سوالات ستاره دارش رو حل کن و بعد سوالات خود سنجش رو از کتاب فروشی بگیر و اونارو حل کن.)

حسابان : کتاب حسابان و ریاضیات پایه رمزینه

دین و زندگی فکر میکنم خفن تر همگامان باشه

13. این کاربر از aristocrat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    متاسفانه روی خاک!

پيش فرض

سلام بچه ها خوبين
    حالا ليست كتب :
    تمام!
    به ياري سبزتون نيازمندم
    سعيد
    1- گاج سبز واسه ادبیات 2 خوبه فقط واسه ادبیات بهتره موضوعی بخونی که نتیجه بهتری بگیری ولی واسه تو که میخوای با کانون پیش بری مشکل ساز ولی اگه هدفت کنکور واسه ادبیات
    آ- قرابت معنایی و تناسب مفهومی انتشارات دریافت + املا و لغت در آزمون سراسری انتشارات دریافت + تاریخ ادبیات کلک معلم + قرابت معنایی نکته: قرابت معنایی بچه ها میگن کلک معلم ولی به نظر من بهتره ادبیات عمومی پیش 1 مبتکران تالف کوروش بقایی و... که اخرش 5 صفحه آرایه ادبی درس داده و 250 تا هم تست با پاسخ تشریحی داره
    2-فیزیک همه میگن اندیشه سازان عالی من خودم رمزینه دارم اونم فکر کنم خوبه گاج سبز هم تو تاپیک گفته بودن مفهومیه به نظرم عوض نکن اگه کتاب تست گاج هم بگیری تستاشو که بزنی مشکل فیزیکت حل میشه
    3- زبان فارسی همگامان عالیه شک نکن خیلی سبز هم خوبه این دوتا تقریبا شبیه هم هستن خودم هردورو دارم ولی چون همگامانم چاپ 85 نمیتونم نظری بدم ولی نوع گفتار خیلی سبز بیشتر به دلم نشست!!! (خیلی سبز<؟>همگامان!!!) ولی بهترین کتاب زبان فارسی به نظر من زبان فارسی انتشارات دریافت تالیف دکتر سبطی ولی چون فقط جلد اول چاپ شده(فقط 8 درس اول ولی کاملا مفهومی و عمیق درس داده یعنی ) و جلد دوم فروردین میاد فکر کنم به درد ما نخوره
    4- تستاش خیلی آبکیه درسنامه هاش هم جالب نیست واسه دین و زندگی همگامان خیلی خوب کار کرده
    5- واسه زبان مبتکران خوبه (اندیشه سازان سابق مولف: دکتر شهاب اناری) ولی حجمش زیاده سه جلد کتاب : زبان 3 ، پیش 1 ، پیش 2 اینجا میگن زبان جامع خیلی سبز هم خوبه اگه وقت نداری خیلی سبز بگیر + reading خیلی سبز واسه زبان هرچی گرفتی حتما آموزش reading خیلی سبز هم بگیر حدود 40%زبان کنکور ردینگ و کلوز تست البته اگه کنکور 89 هم مثل 88 2 تا ردینگ داشته باشه
    6- دیف 2 من فعلا منتظر رمزینه موندم یعنی تا عید منتظر رمزینه میمونم کتاب خوبی نمیشناسم ولی واسه تست میتونی از اندیشه سازان-مبتکران تالیف دکتر رضا نونهال آذر استفاده کنی درسنامه های جمع وجور + پاسخ های تشریحی خفن!!!
    7-حسابان که کلا تو دیفرانسیل تکرار شده واسه تابع و مثلثات و ... جلد سوم کتاب تست رمزینه رو بگیر (حسابان و ریاضیات پایه) دیگه الکی حسابان و ریاضیات 2 نخون چون درسنامه های رمزینه کافیه بقیه مطالب هم تو دیفرانسیل تکرار شده
    8- فیزیک 1 و 2 اندیشه سازان عالیه هردو تو یه جلد کتاب ولی گیر نمیاد تو تهران که بزور پیدا میشه انشاءالله بتونی پیدا کنی
    9-آمار گاج سفید کافیه هندسه 2 هم مبتکران - اندیشه سازان تالیف مهندس فرهاد ابوالقاسمی
    10-گسسته رمزینه توپه
    11- بچه های فروم خیلی از پایافر تعریف میکنن جستجو کنی خودت میبینی من رمزینه دارم که خوب کار کرده (البته فعلا فصل اولم) الان چاپ نمیشه تحلیلی جدید رمزینه که قراره چاپ بشه مولفش عوض شده
    12- ایاد فیلی عالیه ولی باید روش وقت بذاری
    دادا هر کاری میکنی بکن فقط تو این هفته تمومش کن منظورم اینه دیگه کتاب عوض کردن کار هر روزت نشه
    Last edited by rambo_1386; 29-01-2010 at 23:52.

15. 3 کاربر از rambo_1386 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •