تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 35 از 49 اولاول ... 2531323334353637383945 ... آخرآخر
نمايش نتايج 341 به 350 از 488

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیون Sony 55X8500D 4k HDR With Android TV

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

خب کلی وقت گذاشتم برای کالیبره تصیر و نتایج :

تو تصاویر کانال های SD و HD شبکه های تلوزیونی : 100% الجی UH850 از سونی سرتره البته تو بحث کیفیت تصویر و رنگها ( فقط تو تصاویر سریع کمی سونی بهتر عمل میکنه) . در ضمن فوتبال از کانال 3 HD دیدم با سونی اامید شدم
    تو فیلمهای 4K که بخواهب از فلش پخش بگیری : با توجه به پلیرهای ضعیف سونی (اندروید) الجی سرتره . چون سونی میخاد یه فیلم 10گیگابایتی رو پخش کنه انگار داره جونش در میاد حتی با برنامه KALI
    تو بازی های کامپیوتری ( PS4 PRO ) : کیفیت سونی بهتره ولی الجی هم بد نبود .
    روشنایی : ضعیف تر از الجی هست ولی اونقدر به چشم نمیاد .

در کل بخاطر تعصب الکی بعضی از دوستان روی برند سونی الکی نرید سراغ سونی . خداوکیلی الجی UH850V خیلی خیلی سرترررررررررررررررررررررر رررررررررررره
    خیلی عجیبه ، اولین نفری هستید که بعداز تعویض الجی 850v و خرید سونی x850 این نظر رو دارید ، همه دوستانی که این تعویض رو انجام دادند به کیفیت بالاتر تصویر سونی عقیده داشتند .

2. 3 کاربر از danial4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه ommolfesad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    سلول بي مرز

پيش فرض

خیلی عجیبه ، اولین نفری هستید که بعداز تعویض الجی 850v و خرید سونی x850 این نظر رو دارید ، همه دوستانی که این تعویض رو انجام دادند به کیفیت بالاتر تصویر سونی عقیده داشتند .
    خب من تعریف ها رو شنیدم رفتم سراغش ، البته که همه جا هم فقط تعریف نبوده . البته قرار هم نیست هر دو تلوزیون یک شکل باشن ولی باتوجه به مقایسه هر دو باهم نتیجه کلی به نظر من که اکثر مدل ها رو داشتم الجی سرتر هست مگر در یک صورت ، اون هم بیشترین استفاده برای کنسول های بازی .

*** درضمن تا اونجا که مطمئن شدم
    1: ضبط کانالهای تلوزیون نداره

2: تصویر در تصویر نداره
    3: مثل سایر برندها کنترل مجیک یا همون کنترل جادویی یا موسی نداره . !!!!!!!!!! *********

Last edited by ommolfesad; 14-08-2017 at 14:46.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

سلام دوستان
    من سونی 8500d بانه ای دارم که پارسال خریدم
    برای آپدیت با فلش راهنماییم کنین لطفا
    ظاهرا با هر فلشی نمیشه این کارو کرد..؟من اندروید 6 رو دانلود کردم برای asia pacific
    نزنه تی وی رو خراب کنه؟ اندروید سیستم من به این شکله
    Pkg3.411.0105pab
    و نرم افزاری که میخوام روش نصب کنم اینه
    Pkg3.885.0137.pab
    درسته این اطلاعات؟ ممنونم

پروفشنال farshad.88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    رفسنجان

پيش فرض

نه عزیز. خراب نمیکنه. با خیال تخت آپدیت کن
    اینکه با هر فلشی نمیشه اینکار رو کرد رو برای اولین بار میشنوم. معولا یه فلش از هر نوع با حجم 2 گیگا بایت هم کفایت میکنه

6. این کاربر از farshad.88 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال farshad.88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    رفسنجان

پيش فرض

خب من تعریف ها رو شنیدم رفتم سراغش ، البته که همه جا هم فقط تعریف نبوده . البته قرار هم نیست هر دو تلوزیون یک شکل باشن ولی باتوجه به مقایسه هر دو باهم نتیجه کلی به نظر من که اکثر مدل ها رو داشتم الجی سرتر هست مگر در یک صورت ، اون هم بیشترین استفاده برای کنسول های بازی .

*** درضمن تا اونجا که مطمئن شدم
    1: ضبط کانالهای تلوزیون نداره

2: تصویر در تصویر نداره
    3: مثل سایر برندها کنترل مجیک یا همون کنترل جادویی یا موسی نداره . !!!!!!!!!! *********

به نظرم شما اول باید توقعتون رو از دستگاه مشخص کنید. میخواهید به چه صورت از تلویزیون استفاده کنید ؟ اینکه میگین تصویر در تصویر نداره به نظرم عیب محسوب نمیشه. 90% افرادی که تلویزیونشون این قابلیت رو داره چند بار در کل عمر تلویزیون از این قابلیت استفاده کردن ؟ قبلا تلویزیون سه بعدی داشتم روی هم رفته 7-8 تا فیلم بیشتر تماشا نکردم باهاش. . درباره کنترل به نظرم این کنترل خیلی بهتر از کنترل های موسی ال جی هست. یعنی دقیقا چیزی رو که لازم داریم روی کنترل قرار دادند. من به شخصه کنترل هایی که شماره کنال ها رو دارن ( کلاسیک ) بیشتر میپسندم. راست و مستقیم اون کاری رو که میخواهیم انجام میده. لازم به انجام مرحله ای کار ها نیست. منوی اندروئید این تلویزیون هم جوریه که احتیاج به دکمه های جهتی داره تا موسی
    الان تنها چیزی که برای خرید تلویزون اهمیت داره کیفیت تصاویر زنده و پشتیبانی از فرمت ها و رابط های گوناگون هست. تمام اون رنگ و لعاب های تبلیغاتی بعد از 2-3 ماه استفاده از دستگاه از ذهن مشتری میره

8. 2 کاربر از farshad.88 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

دوستان چیزی که برای من پس از 2 ماه استفاده از این تلویزیون و مقایسه با تلویزیون قبلیم که سامسونگ بوده روشن شده اینه که سونی خیلی تصویر بهتری رو نشون میده و بقولی سفید رو سفید نشون میده و نه مثل سامسونگ که سفید رو مایل به ابی نشون میده و مثلا نارنجی رو مایل به صورتی و ...
    و از لحاظ تصویر خیلی بهتر از سامسونگه ولی ایراداتی هم داره مثل منوی کند ، کنترل تلویزیون گاهی عمل نمیکنه ، و فقط باید روبروی تلویزیون باشه تا عمل کنه
    و همینطور مدیا پلیر ضعیفی داره البته با نصب mx player رفع میشه و وقتی فلش یا هارد میزنی کند جواب میده

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

سلام ممنونم از اینکه وقت گذاشتین
    میشه نحوه آپدیت کردن رو هم توضیح بدین؟
    من فلش رو که تو دستگاه میذارم اتفاق خاصی نمیافته
    مگه نباید خودش آپدیت رو شروع کنه؟
    هیچ پیغامی نمیده
    مهمه که کدوم درگاه فلش باشه؟
    مرسی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

همه فایلهارو میاره بجز فایل آپدیت ، لطفا یک نفر راهنمایی کنه ، ممنونم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

ممنونم دوستان آپدیت انجام شد باید فایل با پسوند pkg توی فلش کپی بشه ،
    فقط یک سوال دیگه
    تایمر ساعات استفاده از تی وی کجا هستش؟ ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه ommolfesad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    سلول بي مرز

پيش فرض

به نظرم شما اول باید توقعتون رو از دستگاه مشخص کنید. میخواهید به چه صورت از تلویزیون استفاده کنید ؟ اینکه میگین تصویر در تصویر نداره به نظرم عیب محسوب نمیشه. 90% افرادی که تلویزیونشون این قابلیت رو داره چند بار در کل عمر تلویزیون از این قابلیت استفاده کردن ؟ قبلا تلویزیون سه بعدی داشتم روی هم رفته 7-8 تا فیلم بیشتر تماشا نکردم باهاش. . درباره کنترل به نظرم این کنترل خیلی بهتر از کنترل های موسی ال جی هست. یعنی دقیقا چیزی رو که لازم داریم روی کنترل قرار دادند. من به شخصه کنترل هایی که شماره کنال ها رو دارن ( کلاسیک ) بیشتر میپسندم. راست و مستقیم اون کاری رو که میخواهیم انجام میده. لازم به انجام مرحله ای کار ها نیست. منوی اندروئید این تلویزیون هم جوریه که احتیاج به دکمه های جهتی داره تا موسی
    الان تنها چیزی که برای خرید تلویزون اهمیت داره کیفیت تصاویر زنده و پشتیبانی از فرمت ها و رابط های گوناگون هست. تمام اون رنگ و لعاب های تبلیغاتی بعد از 2-3 ماه استفاده از دستگاه از ذهن مشتری میره
    سلام دوست عزیز

امیدوارم یه نقد و بررسی منطقی داشته باشیم .

خواسته اکثریت ما از تلوزیون مشخصه ، منتها اینکه ما بگیم ماشین میخریم برای جابجایی و بقیه چیزهاش مثل آپشن هاش مهم نباشه اصلا صحبت درستی نیست چرا که اونوقت هیچ فرقی بین بنز و bmw و آیودی و ... نبود .
    در مورد تلوزیون هم باید به شما بگم هر چی امکانات و آپشن هاش بیشتر باشه جزو مزایای تلوزیون محسوب میشه نه معایب مثل کنترل اضافه موشی و یا 3d و ... .

در مورد کنترل تلوزیون الجی که فرمودی برای سونی کاملتره احتمالا" یا کنترل الجی رو ندیدی یا داری متعصبانه به برند سونی نگاه میکنی چون اگر شما از کنترل موشی یا موسی خوشت نیومد که بعیده میتونی از کنترل دومش که خیلی خیلی از کنترل سونی سرتره استفاده کنی که دیگه مجبور نیستی همانند سونی برای رسیدن به یک بخش چند کلیک کنی و با یک کلیک میرسی به مقصد .

ضبط نکردن
    کانال تلوزیون جزو بزرگترین معایب این تلوزیون محسوب میشه چرا که الان چند ساله این قابلیت ضبط کانال تو اکثر برند ها جا افتاده !!

پس توجه کنی کانال ضبط نمیکنه ، کنترل موسی نداره ، تصویر در تصویر نداره ، 3D نداره ، محال به هیچ عنوان امکان نداره کسی بتونه بگه پلیر سونی از الجی سرتره ،کیفیت شبکه های داخلی تو الجی سرتره (من با سری 9 الجی که super color داره مقایسه میکنم ) .
    من یه فیلم 40 گیگی رو تو الجی میذاشتمتا میزدم پلی سریع اجرا میشد و سریع میتونی جلو عقب ببری .

توی سونی من برنامه های KODI ، MX PLAYER PRO و VLC رو نصب کردم ولی برای اجرای فیلم های 4K با حجم بالا واقعا" شهید میکنه .

البته که کیفیت تصویر تو فیلم های 4K و بازی های PS4 سرتره ولی خب همین یه مزیت کمی آدم رو اذیت میکنه .

در آخر هیچ تعصبی تو هیچ برندی ندارم و اکثر مدل ها رو تو یکسال گذشته داشتم و این مزایا و معایب عین چیزهایی هست که دیدم
    Last edited by ommolfesad; 21-08-2017 at 12:23.

14. 3 کاربر از ommolfesad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •