تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 35 از 102 اولاول ... 253132333435363738394585 ... آخرآخر
نمايش نتايج 341 به 350 از 1015

نام تاپيک: آنالـیز و پاکسازی سیستم های آلوده(ابتدا پست اول را ببینید و فایل گزارش را آماده کنید)

کاربر فعال انجمن آنتی ویروس jolan57's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    ملایر

پيش فرض

سلام دوستان گرامی
    من یه کول دیسک آلوده به لپ تاپم وصل کردم (ویندوزم 7 هست) که سیستم رو آلوده کرده. کارش اینه که هر کول دیسکی به سیستم وصل میکنم خودش رو توش کپی میکنه، فولدرهارو مخفی میکنه و یه فایل EXE با حجم 428 کیلوبایت رو با آیکون فولدر میزاره جای فولدرهای اصلی با همون اسم. تمامی دستورات ویندوز غیر فعال شدن شامل CMD, Msconfig ... حتی task manager رو که باز میکنم بعد از 1 ثانیه بسته میشه! ... خیلی هم واجبه که سیستم رو درست کنم چون الان اونقدر اطلاعات تو سیستم دارم که امکان تعویض نیست. وقتی سیستم در حالت idle هست هم وضعیت استفاده از پردازنده و رم بسیار زیاده و لپ تاپ عملا تبدیل به بخاری برقی شده. باطری کاملا سالم و آکبنده ولی زودتر از یکساعت خالی میشه اونقدر که مصرف برق سیستم زیاد شده.

فایل لاگ رو اپلود کردم. خیلی ممنون از شما

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    شما چرا آنتی ویروس بر روی سیستمتون ندارین ؟ بدون آنتی ویروس کول دیسک به سیستمتون وصل کنید ؟!
    ویروس های شما فایل هایی رو در Program File میسازه و احتمالا یک دروپر هستند
    در حال حاضر بهترین کار اینه که ابزار زیر رو دانلود کنید و در سیف مود سیستمتون رو اسکن کنید و موارد پیدا شده رو پاک کنید

2. 2 کاربر از jolan57 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

سلام

من یک keylogger در سیستمم دارم .کسی میتونه کمکم کنه که از شرش راحت شم؟میخوام پیداش کنم لطفا راهنماییم کنید چکار باید بکنم ؟کامپیوترمم اسکن کردم با انتی ویروس پیدا نشد .
    ممنون میشم یکی راهنمایی کنه خواهشا

حـــــرفـه ای A M ! N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

پيش فرض

سلام.

پست اول این تاپیک رو ملاحظه بفرمایید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلام

تمامی مشکلاتم تقریبا حل شده ولی نمی دونم چرا وقتی کام روشن می شه بعد از یه مدت اینترنت اکسپلورر به طور خودکار باز میشه. باید از طریق Task Manager ببرمش (قفل می کنه)

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

پيش فرض

سلام

تمامی مشکلاتم تقریبا حل شده ولی نمی دونم چرا وقتی کام روشن می شه بعد از یه مدت اینترنت اکسپلورر به طور خودکار باز میشه. باید از طریق Task Manager ببرمش (قفل می کنه)

سلام

از برنامه هایی که نصب داری، احتمالا یک برنامه میخواد به سایت مرجع خودش دستیابی داشته باشه، ببین اگه اینطوره اسم سایتی که میره به اونجا مشخصه .

اگه هم کلا بی دلیل باز میشه و سایتی هم نمیره ، ممکنه خودش وارد استارت آپ شده باشه، برنامه ی Tuneup utilities یا CCleaner رو اگه نصب داری ، به بخش

StartUp برو و ببین اونجا چه خبره.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

بی دلیل این پیغام رو میده میگه اینترنت اکسپلورر closed unexpectedly در حالی که من اصلا بازش نکرده بودم، و دو گزینه داره: Restore Last Session - Go to Homepage

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

پيش فرض

بی دلیل این پیغام رو میده میگه اینترنت اکسپلورر closed unexpectedly در حالی که من اصلا بازش نکرده بودم، و دو گزینه داره: Restore Last Session - Go to Homepage
    این برنامه رو به آخرین ورژنش ارتقا بده و بعد بازش کن و به تنظیمات برو و به تب Programs برو و دکمه ی Manage Addons رو بزن و اونجا تمام گزینه هارو راست کلیک کن و گزینه ی Disable بزن.

برنامه ی
    Tuneup utilities رو هم اگه نصب داری یکبار One-click maintenance رو اجرا کن و مشکلات رو برطرف کن، تا بخش Startup برنامه ها و ویندوز درست بشه.

اگه باز این مشکل ادامه داشت مجددا یک لوگ از برنامه ی
    hijackthis بده.

موفق باشی.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام دوستان..من هربار لب تابم رو روشم میکنم برنامه Trojan Remover یه فایل هایی رو به عنوان ویروس تشخیص میده..
    متاسفانه نمیدونم از کی اینطوری شده..
    هر فلشی رو که بهش وصل میکنم این فایلهای P*orn.exe و غیره رو هم توش درست میکنه..
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] لوگ از برنامه یHijack..

کاربر فعال انجمن آنتی ویروس jolan57's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    ملایر

پيش فرض

سلام دوستان..من هربار لب تابم رو روشم میکنم برنامه Trojan Remover یه فایل هایی رو به عنوان ویروس تشخیص میده..
    متاسفانه نمیدونم از کی اینطوری شده..
    هر فلشی رو که بهش وصل میکنم این فایلهای P*orn.exe و غیره رو هم توش درست میکنه..
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] لوگ از برنامه یHijack..
    شما پروسسی با نام DSC00005.exe دارید که احتمالا فایل مخرب شما است ابتدا تاپیک Norton Power Eraser رو مطالعه کنید و با کار با آن آشنا شوید

و بعدش به راحتی میتونید این فایل رو با NPE پاک کنید
    من چون نمیدونم چه آنتی ویروس هایی این فایل رو شناسایی میکنند نمیتونم اسکنری به شما پیشنهاد بدم ولی اسکن با نرم افزار سبک زیر پیشنهاد میشه , آپدیت فراموش نشه

English | Active member godfather_mk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان، به خصوص [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عزیز
    چند هفته ای میشه که لپ تاپم در حین کار، ناگهان با کندی سرعت شدیدی روبرو میشه و نمودار فعالیت سی پی یو رو که نگاه میکنم 100% درگیره، در صورتی که در قسمت پروسس ها پروسسی ندارم که 100% سی پی یو رو در گیر کنه، با توجه به اینکه اینها از نشانه های ویروس هست، طبق دستور العمل صفحه اول سایت یک لاگ تهیه کردم که لینکش رو میذارم.
    ویندوزم سون، 3 گیگ رم، سی پی یو core i3، و ویروس یابم که الان دو سالی میشه ازش استفاده میکنم نود 32 نسخه 4.2.6.4 میباشد که هر یکی دو ماه یک بار آپدیتش هم میکنم.
    این هم لینک فایل لاگی که تهیه کردم:
    من به سیستمم مشکوکم، ممنون میشم دوستان کمک کنند.

12. این کاربر از godfather_mk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •