تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 347 از 451 اولاول ... 247297337343344345346347348349350351357397447 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,461 به 3,470 از 4506

نام تاپيک: کلوپ Asus N61JQ

آخر فروم باز mohsenjxj's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    www.afsaran.ir

پيش فرض

با سلام خدمت اساتید محترم
    واقعا باید به شما خسته نباشید گفت از اینکه همیشه به این کلوپ سر میزنید و دوستانی که به اینجا مراجعه میکنن را بی جواب نمیزارید مخصوصا تشکر مخصوص از علیرضای عزیز و دیگر پیشکسوتان این کلوپ که همیشه اینجا سر میزنن و دوستان را راهنمایی میکنن
    واقعا خسته نباشید.

---------- Post added at 09:23 PM ---------- Previous post was at 09:23 PM ----------

واقعا باید به شما خسته نباشید گفت از اینکه همیشه به این کلوپ سر میزنید و دوستانی که به اینجا مراجعه میکنن را بی جواب نمیزارید مخصوصا تشکر مخصوص از علیرضای عزیز و دیگر پیشکسوتان این کلوپ که همیشه اینجا سر میزنن و دوستان را راهنمایی میکنن
    واقعا خسته نباشید.

2. 2 کاربر از mohsenjxj بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز alireza1411's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    پای آن کاج بلند

پيش فرض

سریال ویندوز اورجینال لبتاپ، پشت لبتاپ نوشته شده.مگه این ویندوزی که میخوای بریزی اکتیو شده نیست؟
    تا جایی که میدونم باید سریال نامبر جدید از مایکروسافت بگیریم. اگه همین نسخه ی پریمیوم ویندوز رو نصب کنیم و سریال نامبر پست لپ تاپ رو بزنیم فکر نکنم اکتیو بشه ها !!
    البته تست کنید و نتیجه رو بگید استفاده کنیم.

من فکر کنم باید سریال محصول رو مثل خیلی نرم افزارهای دیگه بفرستیم واسه سازنده که کلید فعال کردن رو بهمون بدهند. در مورد ویندوز نمیدونم چه جوریه ... ولی اگه تست کردید و نشد مطرح کنید ببینیم چی کار میشه کرد.

واقعا خسته نباشید.

---------- Post added at 09:23 PM ---------- Previous post was at 09:23 PM ----------

واقعا خسته نباشید.

نداشتیم ها !!! مخصوصا اون تیکه ی پیش کسوت !!! و اون یکی بدتره " اساتید " !!!! نکن این کارو ...
    Last edited by alireza1411; 15-01-2011 at 00:07.

4. 3 کاربر از alireza1411 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Ebi ShahrAshoob's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    پشت لبتاپ

پيش فرض

تا جایی که میدونم باید سریال نامبر جدید از مایکروسافت بگیریم. اگه همین نسخه ی پریمیوم ویندوز رو نصب کنیم و سریال نامبر پست لپ تاپ رو بزنیم فکر نکنم اکتیو بشه ها !!

من فکر کنم باید سریال محصول رو مثل خیلی نرم افزارهای دیگه بفرستیم واسه سازنده که کلید فعال کردن رو بهمون بدهند. در مورد ویندوز نمیدونم چه جوریه ... ولی اگه تست کردید و نشد مطرح کنید ببینیم چی کار میشه کرد.
    نه منم منظورم این نبود که با سریال نامبر پشت لبتاپ میشه هر ویندوزی رو اکتیو کرد
    فقط خواستم اینو گفته باشم که سریال ویندوز اورجینال پشت لبتاپ نوشته شده.

الان تو ایران ویندوزها رو بوسیله کرک و از این جور چیزا اکتیو و اصطلاحا Genuine میکنن.حالا وقتی شما

ویندوز رو نصب میکنی یا کرک به صورت خودکار ویندوز رو اکتیو میکنه یا اینکه آموزش اکتیو کردن ویندوز به وسیله

کرک واسه شما گذاشته شده
    Last edited by Ebi ShahrAshoob; 15-01-2011 at 00:25.

6. این کاربر از Ebi ShahrAshoob بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن های سخت افزار و لپ تاپ afshin b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

سلام
    از این دی وی دی های ریکاوری فقط میشه روی لپتاپ خودم استفاده کنم؟ یعنی نمیشه روی یه N61Jq دیگه ازشون استفاده کنم؟

8. این کاربر از afshin b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه tm.viper's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

20 درصد که خیلی زیاده و غیر طبیعی هم هستش .... یعنی در واقع اگه 25 درصد بود میگفتم دو تا از هسته های فیزیکی داره استفاده میشه ....4 تا فیزیکی کلا داره.

یه برنامه ی سنگین و عجیب باید باشه یا مثلا ویروس ... البته اون رنگ صفحه که میگین برای گرافیک و خرابی درایور یا خود کارت یا حتی بایوسه ولی فیلمی که گذاشتید رو ببینم بهتر میتونم نظر بدم ..

خب ویندوز چرا نصب نمیکنید یا اگه اوریجینال هستش میشه ریکاوری کرد . راه های دیگه معمولا آخرش جواب درست جسابی نمیده و بهتر اینه که ویندوز عوض بشه. ورژن درایور کارت گرافیک، ویروس یاب مورد استفاده و ورژن بایوس هم بفرمائید لطفا.

ویرایش
    من الان فیلمش رو نگاه کردم. فکر کنم همون دونه های زرد آبی هست که قبلا صحبتش شده بود .... اگه اون باشه شما باید بری گارانتی چون گرافیک به نظر مشکل داره. اگه قبول نکردن هم راهی جز این نمیمونه که فرکانس گرافیک رو بزاری همیشه رو کم بمونه. یعنی منظورم همون ATI power play هست ... آخه یکی از دوستان گفته بود رو حالت سیو باتری پیش نمیاد و من هم نتیجه گرفتم که با تنظیم فرکانس گرافیک روی حالت کم مصرف میشه مشکل رو حل کرد. ولی خب تو بازیها قدرت گرافیک نصف میشه ...
    بایوس نمیدونم اما گرافیک اخرین ورژنه
    انتی ویروس هم...
    eset smart security 4
    Last edited by tm.viper; 15-01-2011 at 09:47.

10. این کاربر از tm.viper بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

چجوری میسه از ویندوز اورجینال ریکاوری کرد؟
    اون 5 تا دی وی دی ریکاوری جیه؟
    وقتی ویندوز عوض کنم...درایورها خودشون شناسایی میشن؟مثل گرافیک وایرلس یا بلوتوث
    این برنامه های خود asus چی؟مثلا همین که با زدن دکمه fn+c رنگ صفحه حالتش عوض میشه؟

12. این کاربر از tm.viper بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه lucky_luke's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

با سریال پشت لپتاپ میشه ویندوز رو اکتیو کرد
    خودم تا حالا دو بار این کارو کردم

فقط یه نکته: من ویندوز رو دانلود کردم و مطمئن هستم که دستکاری نشده ولی اگه از بازار تهیه کنید ممکنه دستکاری شده باشه و توی اکتیو کردن به مشکل بخورید

این رو هم حتما میدونید که فقط هوم پریمیوم (32 یا 64 بیتش مهم نیست)باید نصب کنید نه آلتیمیت و ...

14. 4 کاربر از lucky_luke بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    پشت لبتاپ

پيش فرض

سلام
    از این دی وی دی های ریکاوری فقط میشه روی لپتاپ خودم استفاده کنم؟ یعنی نمیشه روی یه N61Jq دیگه ازشون استفاده کنم؟
    من شنیدم که میشه ولی تا حالا خودم امتحان نکردم.فقط میگن که بعد از نصب ویندوز اکتیو شده نیست وشما باید سریال پشت لبتاپ خودتو بهش بدی تا اکتیو بشه.

16. 3 کاربر از Ebi ShahrAshoob بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    پشت لبتاپ

پيش فرض

چجوری میسه از ویندوز اورجینال ریکاوری کرد؟
    اون 5 تا دی وی دی ریکاوری جیه؟
    وقتی ویندوز عوض کنم...درایورها خودشون شناسایی میشن؟مثل گرافیک وایرلس یا بلوتوث
    این برنامه های خود asus چی؟مثلا همین که با زدن دکمه fn+c رنگ صفحه حالتش عوض میشه؟
    تو دفترچه راهنمای لبتاپ نوشته شده که چطور ریکاوری کنی.در هنگام بوت F9 رو بزن و الباقی ماجرا......درایورها و برنامه ها هم خودشون نصب میشن.ولی سعی کن همیشه درایورهاتو با رفتن به سایت ایسوس آپدیت کنی.
    اون 5 تا دی وی دی هم یه پشتیبان از پارتیشن مخفیه ریکاوریته.یعنی اگه یه زمانی درایو ریکاوریت حذف شد یه پشتیبان ازش داشته باشی.

18. 3 کاربر از Ebi ShahrAshoob بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

تو دفترچه راهنمای لبتاپ نوشته شده که چطور ریکاوری کنی.در هنگام بوت F9 رو بزن و الباقی ماجرا......درایورها و برنامه ها هم خودشون نصب میشن.ولی سعی کن همیشه درایورهاتو با رفتن به سایت ایسوس آپدیت کنی.
    اون 5 تا دی وی دی هم یه پشتیبان از پارتیشن مخفیه ریکاوریته.یعنی اگه یه زمانی درایو ریکاوریت حذف شد یه پشتیبان ازش داشته باشی.
    لپ تاپ من دفترچه راهنما نداشت....
    میگم میشه هارد رو فمت کنم...بعد یه ویندوز دیگه بریزم بدون این که برنامه های اصلی مثل همین دراور ها یا برنامه های asus صدمه بخوره؟

از اون ور هم به قول دوستمون سریال پروداکت پشت لپ تاپ رو نگه دارم برای بعدنا که خواستم هوم پرمیوم نصب کنم؟

اخه خیلی دوست دارم linux سری ubuntu notebook 10.10 نصب کنم....

بعد همش میترم بعد نصب دیگه نتونم این برنامه ها و دراوها رو داشته باشم

20. این کاربر از tm.viper بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •