تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 347 از 904 اولاول ... 247297337343344345346347348349350351357397447847 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,461 به 3,470 از 9031

نام تاپيک: عیب یابی و تعمیر خودرو

آخر فروم باز hamed malekpour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    ....

پيش فرض

یه سوال من می خواهم برای ef7فیلتر هوای اسپورت بخرم چه مدل را پیشنهاد می کنید وآیا صدای موتور مصرف وشتاب فرقی می کند وقیمت حدودیش چنده؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

مرسي دوست عزيز
    تا اونجا كه ميدونم صاحب قبليش خفن از ماشين كار كشيده من هم موقع خريد خودم وارد نبودم يك دوستي گفت اين ماشين هيچ مشكلي نداره بعدش كه رفتيم مكانيكي بعد از سند نزديك 2 تومن خرج رو دستم گذاشت و اون طرف هم كه دوستم بود زير بار نرفت و الكي بهونه آورد
    خلاصه ماشين به احتمال زياد مشكل جلوبندي بد پيدا كرده و با اينكه حتي آروم از روي دست انداز ردش ميكنم باز هم يك دفعه تلق تلق صدا ميده
    كروز كنزتل هم روش نيست چون اتفاقا ميخواستم هزينه كنم براش ديدم ارزششو نداره
    خود خاك بر سر ايران خودرو كه من حتي يك از دوستهاي قديميم مدير فروشش هم هست چند بار بهش زنگ زدم كمكم كنه ميگه برو نمايندگي سرافراز - در حاليكه اين نمايندگي حتي مكانيك كار با تجربه تحت نظارت ايران خودرو هم نداره و الكي سر ميدونن
    چند تا جلوبندي ساز هم كه توي كرج خيلي واردن عرض كردم بخاطر غربيلك فرمون رفتم پيششون ولي وقتي نتونن يك غربيلك رو صاف كنن ديگه واي بحال جلوبندي

در هر صورت ممنون الان يكي مشكل گيربكس رو داره و ميدونم مشكل داره چون وقتي توي اتوبان ميام دنده 5 ديگه به خلاص نمياد مگر اينكه بيام توي 3 بعد خلاصش كنم
    چراغهاش كمي مشكل پيدا كرده يكي از نورهاش بالا ميزنه و همين مشكل جلوبنديش

و بدبختي وقت هم ندارم چرخ بزنم توي كرج ببينم كي وارده برم پيشش

خيلي لطف كردين دوست عزيز
    سلام.اگه بتوني ماشين رو ببري يكي از صافكاريهايي كه روي شاسي ماشين هم كار ميكنند و سرشاسي ها و محل اتصال طبق به شاسي رو با دقت كامل بررسي كنه(بطور مثال پرايد يكي از دوستان در محل سرشاسي يك شكاف داشت كه وقتي جك زير چرخ ميزدي ديده ميشد) ممكنه مشكل رو پيدا كنه.در مورد گريبكس احتملا از ماهكهاي بين دنده ها باشه.به احتمال خيلي ضعيف قبلا باز شده و نتونستند خوب جمع كنند.در ضمن چون پوسته گريبكس از الومينيوم هست با چند بار باز و بست اوراق ميشه.پس اول يك تعييركار خوب و مطمئن پيدا كن بعد اقدام كن.تعمييرات گريبكس بسيار هزينه بر ميباشد. قطعاتش كم ياب و تعميير كارهاي بدرد بخورش كم يابتر.من درست نفهميدم كه خود غربيلك كج شده يا محور اتصال غربيلك زاويه دار هستش؟

3. 3 کاربر از محمد داود بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

سلام ازش پرسیدم گفت از وقتی تصادف کردم. گفت ماشین از عقب و جلو خورده بعدش اینطوری شده
    من احساس می کنم هر چی هست به سیمکشی مربوط می شه . امروز همه فیوزهای BSI رو باز کردم یکیش یه سره شده بود (یکی از 3 تا فیوز کوچیک قسمت پایین BSI) تعویضش کردم بغلیش هم وقتی خاستم بذارم سرجاش داخل شیارش جرقه می داد اونم عوض کردم اما بعد نیم ساعت که دوباره خاموش شد متوجه شدم چراغا از کار افتاده ، برف پاککن هم یه سره شده برا خودش . دوباره فیوزا رو چک کردم دیدم همونی که جرقه می داد سوخته . دوباره تعویضش کردم
    ضبط رو باز کردم دیدم هفت هشت تا رشته سیم آزاد اون پشت هست . ضبط هم یه سره است یعنی با سوییچ خاموش نمی شه
    در آخر اینکه یه جایی تو فروم خوندم وقتی شبکه برق داخلی قطع باشه ماشین روشن نمی شه و نشانه ش عدم حرکت آمپر دمای موتوره
    ماشین منم همینطوریه با این تفاوت که هر بار که سوییچ رو باز و بسته می کنی یه جوره . یه بار میاد یه بار نمیاد
    حالا چطور می تونم بفهمم کجای این شبکه قطعی داره ؟ من واقعا از مکانیکای اینجا ناامید شدم می خام خودم عیبشو پیدا کنم

ممنون که حوصله به خرج می دین
    سلام. پيشنهاد ميكنم خودت رو تو دردسر نيندازي.براي اينكار احتياج به ابزار مناسب مانند مولتي متر ديجيتال و...داري در ضمن بايد نقشه سيم كشي مدل ماشينت رو داشته باشي.در ثاني شما مثلا يك مسير رو اهم چك ميكني و مطمئن ميشي قطع نيست ولي چه تضميني داره نفر قبل از همون مسير يك برق اضافه نگرفته باشه.در ضمن در بعضي از موارد بايد داشبورت رو هم باز كني و...بهتره خودرو رو ببري به ادرسي كه دوست عزيز گفته بود(اقاي عباسي)بعضي از تعمييركارها واقعا كولاك ميكنن.

5. 2 کاربر از محمد داود بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام دوستان
    میخوام بدونم آیا مشکلات زیر که برای ماشین بوجود آمده بهم ارتباط داره یا نه ؟و علتش چی میتونه باشه؟
    1-از 2 ماه پیش صدای زوزه در قسمت جلو ماشین شنیده میشه که وقتی کلاچ رو میگرم قطع میشه.
    2-از 2 ماه پیش تو سربالایی خیلی تند وقتی از 1 به 2 می رم و دور موتور بالای 3000 میره جلوی ماشین شروع به لرزش میکنه تا وقتی که رو 4000 دنده عوض میکنم این لرزش ادامه داره ،موقع تعویض دنده لرزش نداره(از 2 به 3 هم همین مشکلو دارم)
    3-از چند روز پیش وقتی تو دنده 3 میرم جلو ماشین فقط سمت راننده و خود دسته دنده شروع به لرزش میکنه اما وقتی کلاچو میگرم لرزش قطع میشه.

ناظر خودروهای امریکایی camaro lt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سلام دوستان
    میخوام بدونم آیا مشکلات زیر که برای ماشین بوجود آمده بهم ارتباط داره یا نه ؟و علتش چی میتونه باشه؟
    1-از 2 ماه پیش صدای زوزه در قسمت جلو ماشین شنیده میشه که وقتی کلاچ رو میگرم قطع میشه.
    2-از 2 ماه پیش تو سربالایی خیلی تند وقتی از 1 به 2 می رم و دور موتور بالای 3000 میره جلوی ماشین شروع به لرزش میکنه تا وقتی که رو 4000 دنده عوض میکنم این لرزش ادامه داره ،موقع تعویض دنده لرزش نداره(از 2 به 3 هم همین مشکلو دارم)
    3-از چند روز پیش وقتی تو دنده 3 میرم جلو ماشین فقط سمت راننده و خود دسته دنده شروع به لرزش میکنه اما وقتی کلاچو میگرم لرزش قطع میشه.
    بنظر ميرسه بلبرينگ كلاچ و البته خود ديسك و صفحه كلاچ ايرادات زيادي پيدا كردن و تاب برداشته.
    به مكانك مراجعه كنيد و در فكر تعويض كامل كيت كلاچ( ديسك، صفحه، بلبرينگ كلاچ) باشيد، همينطور فلايويل و متعلقات ديگه اونهم چك بشه.

8. 2 کاربر از camaro lt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

سلام. پيشنهاد ميكنم خودت رو تو دردسر نيندازي.براي اينكار احتياج به ابزار مناسب مانند مولتي متر ديجيتال و...داري در ضمن بايد نقشه سيم كشي مدل ماشينت رو داشته باشي.در ثاني شما مثلا يك مسير رو اهم چك ميكني و مطمئن ميشي قطع نيست ولي چه تضميني داره نفر قبل از همون مسير يك برق اضافه نگرفته باشه.در ضمن در بعضي از موارد بايد داشبورت رو هم باز كني و...بهتره خودرو رو ببري به ادرسي كه دوست عزيز گفته بود(اقاي عباسي)بعضي از تعمييركارها واقعا كولاك ميكنن.
    ممنون دوست عزیز
    مشکلی که هست اینه که من ایلام هستم تا تهران هم با این وضعیت نمی تونم بیام فقط کاش می شد شماره این مهندس عباسی رو بهم بدین شاید تلفنی تونست مشکل ما رو حل کنه یا حداقل کد نمایندگیشو بدونم از تو سایت ایران خودرو شمارشو در میارم
    گشتم تو لیست نمایندگی با این اسم و آدرس تو تهران ندیدم

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

ممنون دوست عزیز
    مشکلی که هست اینه که من ایلام هستم تا تهران هم با این وضعیت نمی تونم بیام فقط کاش می شد شماره این مهندس عباسی رو بهم بدین شاید تلفنی تونست مشکل ما رو حل کنه یا حداقل کد نمایندگیشو بدونم از تو سایت ایران خودرو شمارشو در میارم
    گشتم تو لیست نمایندگی با این اسم و آدرس تو تهران ندیدم
    با سلام به دوست عزيز ايلامي
    من هيچ شماره اي از ايشون ندارم البته با عرض پوزش از دوست عزيزم داوود
    ايشون سرمهندس نمايندگي گرگان ايران خودرو هستند احتمالا توي سايت ايران خودرو شماره نمايندگي گرگان يا رسالت هستش

موفق باشين

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

بنظر ميرسه بلبرينگ كلاچ و البته خود ديسك و صفحه كلاچ ايرادات زيادي پيدا كردن و تاب برداشته.
    به مكانك مراجعه كنيد و در فكر تعويض كامل كيت كلاچ( ديسك، صفحه، بلبرينگ كلاچ) باشيد، همينطور فلايويل و متعلقات ديگه اونهم چك بشه.
    چند روز پیش ماشینو به مکانیک نشون دادم تست صفحه کلاچو انجام داد، ماشین خاموش شد بعد گفت صفحه کلاچت مشکل نداره چون اگر مشکل داشته باشه موقع شروع حرکت هم باید شروع به لرزش کنه.درباره صدای زوزه هم ازش پرسیدم گفت مربوط به گیربکسه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه arming900's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

این پراید ما موقع گاز دادن در حال حرکت مخوصا توی سربالایی و سرپایینی یه صدای قلیون مانند میده

مکانیکم دیده نفهمیده میگه هیچیش نیست

از موتوره به نظرم کارم نکرده مدل 89 20 تا رفته

آخر فروم باز esi222's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

این پراید ما موقع گاز دادن در حال حرکت مخوصا توی سربالایی و سرپایینی یه صدای قلیون مانند میده

مکانیکم دیده نفهمیده میگه هیچیش نیست

از موتوره به نظرم کارم نکرده مدل 89 20 تا رفته
    سلام !
    اگه صدای قلیون منظورت اینه که یه جورایی تو سربالایی احساس میکنی داره کم میاره و فشار زیاد رو موتوره و صدای قلقل میده،وایر شمعا و خود شمع رو چک کن.
    هرچند با این کارکرد کم نباید اینطوری شه !

14. 2 کاربر از esi222 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •