تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3445 از 4105 اولاول ... 244529453345339534353441344234433444344534463447344834493455349535453945 ... آخرآخر
نمايش نتايج 34,441 به 34,450 از 41045

نام تاپيک: | مشاوره در مورد خدمت سربازی | ( پست اول مطالعه شود )

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

نمیدونم چرا جدیدا دعا دعا میکنم بیافتم نیرو انتظامی حتی شده کلانتری
    جو پادگان حالا ارتش یا سپاه خیلی مزخرفه

کـاربـر بـاسـابـقـه TATU_TATY's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    ويرونه خونه

پيش فرض

دوستان عزیز که قصد رفتن به خدمت. دارین.از من به شما نصحیت اگکر توانایی پرداخت خرید خدمت دارین درنگ نکنید ودوما بکوب دنبال امریه باشین درسته بیس چهارماهه ولی برجک نداره سپاه هم. در سبز نشان میدن ولی وارد یگان میشی چنان دوچهار ازت پست میگیرن حال سرباز صفر باشی یا ستوان دو. بهرحال اگر وارد خدمت شدین من نصحیت می کنم. دنبال گواهینامه پایه دوم باشین. یا حتما اگر. سهرخودتان نیافتادین خودتان تو سلف یا خدمات فنی یا اماد جا کنید که پست ندین ما الان بلانسبت یگان هستیم. به بهانه کمبود سرباز. دوروز ساعت دو میریم منزل ولی روز سوم باید بیس چهارساعت پست بدیم. وهفته به همبن منوال. میگذره! شب از پست برمیگکردی گله ای سگ بیافته دنبالت. ولی حتی توانایی شلیک فشنگ کازی هم نداشته باشی میفهمی سختی خدمته
    داداش گلم منم تو شهر خودم توی یگان عملیاتی سپاه خدمت میکنم و به معنای واقعی جرمون دادن ... 3.5 ماه اول برجک 24ای پست میدادیم ... حالا هر چی میخواد تحصیلات و درجت باشه ... خدمت تو سپاه فقط تو ستاد و بسیج عشایر و نمیدونم بسیج دانشجوییش خوبه ... به بهونه کم بودن نیرو داغمونمون کردن ... درجه تو سپاه کلا بی معنیه

3. 2 کاربر از TATU_TATY بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

من سرباز تهرانم.پايه خدمتم يكم شهريور ٩٤ و شروع خدمتم در تهران ١٤ آبانه و حدود ٣ ماهه در يگانم خدمت ميكنم.قصد انتقالي دارم.چيكار بايد بكنم؟پدرم ديابتيه و ٦٨ سالشه.استشهاد محلي چطوره؟

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

دوستان
    این داستان باز شدن تعجیل واسه برج 12 باز شدن عجیب نیست ؟؟؟

یعنی تعجیل واسه تیر سال آینده و اردیبهشت سال آینده باز نشده
    ولی تعجیل رو فقط واسه برج 12 باز کردن !!!!!!
    مگه چقدر نیرو تو این برج جا میشه ؟؟؟

کسی خبر نداره داستان چیه ؟
    میترسم یه مشکلی باشه
    بریم بیچاره بشیم !!
    Last edited by albertxx; 27-01-2016 at 17:41.

پروفشنال استاد شیفو's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

دوستان
    این داستان باز شدن تعجیل واسه برج 12 باز شدن عجیب نیست ؟؟؟

یعنی تعجیل واسه تیر سال آینده و اردیبهشت سال آینده باز نشده
    ولی نامه زدن که فقط برج 12 رو واسه تعجیل باز کنید ؟؟
    مگه چقدر نیرو تو این برج جا میشه ؟؟؟

کسی خبر نداره داستان چیه ؟
    میترسم یه مشکلی باشه
    بریم بیچاره بشیم !!
    قضیه اینه که خیلی ها میترسن قانون عوض بشه و اعزام اسفندشونو تمدید کردند ماه های دیگه .

7. این کاربر از استاد شیفو بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

كسري ارشد كه خدا بيامرزدش تموم شد رفت.چند سال قبل بود اگه اشتباه نكنم 2 ماه كسري بابت ارشد مي دادن ولي به ما كه رسيد برداشتن.اصلا هم نميشه رو اين قانونا حساب كرد هر لحظه عوض ميشه !!!
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حدود یک ماه پیش هم یک نفر اومده بود دانشگاه به بچه ها میگفت کسری خدمت ارشد و از این حرفا حتی اسم مینوشت یک رسید هم بهشون میداد.

دوست عزیز من از عید دنبال پروژم ولی گیرم نیومد البته بعضی رشته ها رو راحت میدن مثل فناوری اطلاعات آی تی و ....بازم خودت میدونی و لی قوانین این مملکت حساب کتاب نداره شاید دوسال دیگه کلا کسری خدمت تعطیل بشه شاید مضاعف بشه...

به نظر من برو خدمت هرچی سنت بیشتر بشه سخت تر میشه دنبال یه پارتی باش باور کن اگه جای خوب خدمت کنی مثل برق روزا میگذره.....

من خودم دوران آموزشیم هتل پنج ستاره بود بنا به دلایلی که نمیتونم بگم شاید آموزشی که من کردمو هیچ احدی حتی تو خواب دوباره میگم حتی تو خوابم نمیتونه ببینه.... انگار یه هفته هم بیشتر طول نکشید.

حالا تو یه جهنمی افتادم که هر روزش یک سال طول میکشه اگه جای خوب بیفتی اصلا بیست و یک ماه حالیت نمیشه
    دوست من شما رشتتون چیه ؟ و اینکه اصلا بخر دارین میزان کسری به کیفیت پروژه و چه عواملی بستگی داره ؟ مثلا اینکه میگن 19 ماه پروژه باید در چه سطحی باشه ؟ حتما باید نخبه باشی یا یک دانشجوی عادی هم میتونه؟!

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

قضیه اینه که خیلی ها میترسن قانون عوض بشه و اعزام اسفندشونو تمدید کردند ماه های دیگه .
    فکر نکنما !!!!!
    مگه چقدر تمدید کردن برج های بعدی ؟؟؟
    اینا کلا هرچی درخواست تعجیل میاد گویا قبول میکنن
    خب اینطوری باشه انگار اصلا خالی شده این برج !!

ضمنا
    عوض شدن کدوم قانون ؟؟؟؟
    واقعا ملت ما به فکر تعویض قانون برنامه زندگی رو عوض میکنن ؟؟
    حالا بر فرض قانون عوض شد !
    چه تضمینی هست تا اون موقع بمونه !!!!!!

یه سریا هم که به فکر اینکه 5 ساله غیبت رو میشه خرید فکر کنم نرن خدمت
    واقعا فکر میکنید تعویض قانون و موندگاریش متر و معیار مشخصی داره !!
    فردا روزی ممکنه شرایط طوری پیش بره قانون جور دیگه عوض بشه !

به امید تغییر قانون آدم واسته که هیچی .....

10. این کاربر از albertxx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال استاد شیفو's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

فکر نکنما !!!!!
    مگه چقدر تمدید کردن برج های بعدی ؟؟؟
    اینا کلا هرچی درخواست تعجیل میاد گویا قبول میکنن
    خب اینطوری باشه انگار اصلا خالی شده این برج !!

ضمنا
    عوض شدن کدوم قانون ؟؟؟؟
    واقعا ملت ما به فکر تعویض قانون برنامه زندگی رو عوض میکنن ؟؟
    حالا بر فرض قانون عوض شد !
    چه تضمینی هست تا اون موقع بمونه !!!!!!

یه سریا هم که به فکر اینکه 5 ساله غیبت رو میشه خرید فکر کنم نرن خدمت
    واقعا فکر میکنید تعویض قانون و موندگاریش متر و معیار مشخصی داره !!
    فردا روزی ممکنه شرایط طوری پیش بره قانون جور دیگه عوض بشه !

به امید تغییر قانون آدم واسته که هیچی .....

چرا میزنی ؟

خودت میدونی که کشور ایران کشور شایعه هاست قانون هر لحظه و هر دقیقه یک جور هست . میخوای مصاحبه یک از مسئولان رو نشون بدم که می گفت خرید خدمت جزو محالات هست . و چند روز بعدش خدمتو فروختن ؟! دلیلش اینه که شایعه افتاده که به دلیل اعزام های زیاد ، نیروی مازاد و ... قراره از فروردین 95 خدمت 18 ماه برگرده . و یا برای تحصیل کرده ها دوباره کسری خدمت رو در نظر بگیرند . البته از فروردین 95 قراره اجرا بشه و ازعزام قبل از 95 طبق قانون قدیم ملاحظه خواهد شد . البته نزنید و حمله نکنید . اینها همش در حد حرف و شایعه هست . و بعضی ها ترجیح میدن ریسک کنند . همونطور که شایعه خرید خدمت به واقعیت تبدیل شد . و یا مدت غیبت خرید خدمت از 8 سال به 5 سال کاهش یافت . پس شما زیاد جدی نگیرید .
    Last edited by استاد شیفو; 27-01-2016 at 17:59.

12. این کاربر از استاد شیفو بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال alex_love's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    URMIA

پيش فرض

من سرباز تهرانم.پايه خدمتم يكم شهريور ٩٤ و شروع خدمتم در تهران ١٤ آبانه و حدود ٣ ماهه در يگانم خدمت ميكنم.قصد انتقالي دارم.چيكار بايد بكنم؟پدرم ديابتيه و ٦٨ سالشه.استشهاد محلي چطوره؟
    ارتش سپاه نیروی انتظامی رو نگفتید !!
    روال ارتش رو میگم براتون
    در اول کار ، بگم که اصولا کسانی در اولویت هستند که : 1- پارتی داشته باشن 2-متاهل باشن 3- جابجایی پیدا کرده باشن 4- سرپرست خانواده باشن (مثل شما)
    خوب شما از محل خودتون و اگه شهرتون کوچیک هست از شهرتون یه استشهاد نامه جمع میکنید که پدرتون به علت بیماری نیاز به شما که فرزند زکور ارشدش هستید (یا بزرگترین فرزند پسر خانواده که متاهل هم نیستید ) داره . میدید نیروی انتظامی و دفتر امام جمعه یا مسجد محل و از اینجور جاها به همراه یه 10-20 نفری امضا میکنن . همراه با مدارک بیماری پدرتون تحویل یگانتون میدید (حالا یا تحویل نیروی انسانی یا قرارگاه ) بعد در صورت پزیرش نامتون ارسال میشه به منطقه بعد محلی که قرار منتقل بشید و در صورت پزیرش بعد از تقریبا 2 ماه منتقل میشید .
    اگه پارتی داشته باشی که در دو دقیقه منتقل شدی !
    اما اگه وضعیت سلامت پدرتون خدایی نکرده نامناسب هست ، میتونید به همراه ایشون و همراه با مدارک و استشهاد برید به دفتر بازرسی ویژه در تهران (سراغ سرهنگ نضیفی رو بگیرید - فرد بسیار محترمی هستن ) و ازشون بخواید که براتون اقدام کنن . با نامه ی اونها میتونید راحت منتقلی رو بگیرید بدون فوت وقت !
    اگرم میتونی برو تو یگان شهرتون که میخوای بهش منتقل بشی، بگرد ببین میتونی کسی رو پیدا کنی که بخواد بیاد تهران جای تو ! شرایط رو براش مطلوب توصیف کن !!! جابجایی نسبت به انتقالی عادی شانس خیلی بیشتری برای انجام داره و به طور کلی 1 ماهه جور میشه .
    قانونا هم میگن که باید 6 ماه در یگان باشی ، ولی زیاد مهم نیست ! دیدم افرادی رو که به یه روز هم نکشیده منتقلی رو گرفتن و رفتن !! این مورد زیاد مهم نیست شما اقدام کنید.

14. 3 کاربر از alex_love بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال alex_love's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    URMIA

پيش فرض

چرا میزنی ؟

خودت میدونی که کشور ایران کشور شایعه هاست قانون هر لحظه و هر دقیقه یک جور هست . میخوای مصاحبه یک از مسئولان رو نشون بدم که می گفت خرید خدمت جزو محالات هست . و چند روز بعدش خدمتو فروختن ؟!

اخه شایعه افتاده که به دلیل اعزام های زیاد ، نیروی مازاد و ... قراره از فروردین 95 خدمت 18 ماه برگرده . و یا برای تحصیل کرده ها دوباره کسری خدمت رو در نظر بگیرند .

البته نزنید و حمله نکنید . اینها همش در حد حرف و شایعه هست . و بعضی ها ترجیح میدن ریسک کنند .

همونطور که شایعه خرید خدمت به واقعیت تبدیل شد . و یا مدت غیبت خرید خدمت از 8 سال به 5 سال کاهش یافت .

پس شما زیاد جدی نگیرید .
    این شایعه از روزی که منم رفتم خدمت بود کلا خدمت یعنی شایعه فقط شایعه پراکنی و اعصاب خوردکنی !
    تحصیل کرده هم که عمرا کم بشه ! دیگه الان خیلی کم سرباز صفر پیدا میشه ! همه مقاطع بالا هستن
    اون مورد 5 سال هم دولت پیشنهاد داده ، اما با اوضاع موجود و مجلس کنونی و به احتمال زیادی اینده !!! این پیشنهاد رد میشه !

16. 2 کاربر از alex_love بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 34 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (1 کاربر عضو شده و 33 مهمان)

1. bargozideh

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •