تبلیغات :
راهنمای خرید دستگاه جوجه کشی
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 341 از 451 اولاول ... 241291331337338339340341342343344345351391441 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,401 به 3,410 از 4506

نام تاپيک: کلوپ Asus N61JQ

پروفشنال mhadishirani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    شهر دود

پيش فرض

دوستان مشکل من که یادتونه فقط گوگل رو میوورد تو Express Gate امتحان کردم سالم بود همه سایت هارو هم اورد . پس به این نتیجه رسیدم که اشکال از لپ تاپ نیست و احتمالا از ویندوز سونه .

خواستم xp بریزم ابتدای نصب ارور میده . حالا می خواستم بپرسم کسی تا حالا از دوستان ویندوز اکس پی روی لپ تاپ n61 نصب کرده مثل اینکه در صفحه setup باید یک سری تغییرات داده بشه تا بشه ویندوز اکس پی نصب کرد . اگه کسی می دونه لطفا راهنمایی کنه .
    XP با این لپتاپ کلا سازگار نیست !!!

2. 3 کاربر از mhadishirani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز alireza1411's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    پای آن کاج بلند

پيش فرض

دوستان مشکل من که یادتونه فقط گوگل رو میوورد تو Express Gate امتحان کردم سالم بود همه سایت هارو هم اورد . پس به این نتیجه رسیدم که اشکال از لپ تاپ نیست و احتمالا از ویندوز سونه .

خواستم xp بریزم ابتدای نصب ارور میده . حالا می خواستم بپرسم کسی تا حالا از دوستان ویندوز اکس پی روی لپ تاپ n61 نصب کرده مثل اینکه در صفحه setup باید یک سری تغییرات داده بشه تا بشه ویندوز اکس پی نصب کرد . اگه کسی می دونه لطفا راهنمایی کنه .
    فکر نکنم ... من الان به دیفالت تغییرشون میدم ببینم میگذارد Xp بنصبانم. قبلا که نصبیدم هیچ کار خاصی نکردم ... همیون جوری نصب شد.

---------- Post added at 07:22 PM ---------- Previous post was at 07:20 PM ----------

XP با این لپتاپ کلا سازگار نیست !!!
    چرا میشه .... نهایت بعضی درایورها مشکل دارند ... من الان مجدد تست میکنم ...

4. 3 کاربر از alireza1411 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

سلام
    یه سوال: لپ تاپ هایی که کیفیت صفحه نمایششون 768 * 1366 هست (مثل همین n61jq) فیلم های HD که 600*1900 هستند رو نشون نمیدن؟؟

6. این کاربر از d_reza82 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

کسیاییکه که این لپ تاپ رو دارن لطفا بیشترین زمانی که با باطری اون کار کردن و همچنین نوع استفاده از لپ تاپ با باطری رو برای مقایسه در این تاپیک قرار بدن
    برای شروع خود من حداکثر 2 ساعت و تو حالت وبگردی با وایرلس روشن و سطح کاری high performance تونستم با باطری کار کنم.

8. این کاربر از pro64jq بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Vaioman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

شما به راحتی میتونی عین تمام کامپیوترهای دیگه XP نصب کنی.با استفاده از یه CD بوت میکنی و بقیه مراحل نصب.فقط دیگه این ویندوز XP رو نباید آپدیت کنی.حتی آنتی ویروس هم آپدیت نکن.و یادت باشه که درایور USB 3 رو هم نباید نصب کنی.من الان حدود 1 ماهه که در کنار ویندوز 7 ،ویندوز XP هم دارم و هیچ مشکلی نداره.

---------- Post added at 06:25 PM ---------- Previous post was at 06:22 PM ----------

سلام
    یه سوال: لپ تاپ هایی که کیفیت صفحه نمایششون 768 * 1366 هست (مثل همین n61jq) فیلم های HD که 600*1900 هستند رو نشون نمیدن؟؟
    فکر کنم منظور شما 900×1600 باشه.نشون میدن.ربطی به صفحه نمایش نداره.فقط کیفیت مثل خود فیلم اصلی نخواهد بود.

10. 4 کاربر از Vaioman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یک تجربه

من هارد لپ تاپم رو به 3 تا درایو تبدیل کرده بودم.یه 50 یه 100 و یه 430 .تو درایو 50 یا همون C ویندوز 7 البته 32 بیت و تو 100 تایی یا همون D ویندوز XP. بنا به دلایلی ویندوز 7 خراب شد و من مجبور به تعویض ویندوز شدم و چون ویندوز دم دستم نبود اومدم و از ریکاوری استفاده کردم.البته به خودم گفتم بیخیال اطلاعات(البته بکاپ داشتم).موقع ریکاوری آیتم اول که میگه تو درایو اول ریکاوری کنم رو تیک زدم و پس از پایان ریکاوری در عین ناباوری دیدم که توهمون درایو 50 تایی ویندوز فابریک رو ریخته و درایوهای دیگر رو دست نزده.خیلی حال کردم.البته من قبلآ این کار رو کرده بودم و همه چیز بهم خورده بود.دلیلش هم بخاطر این بود که قبلآ درایو ریکاوری روی هارد (که حدود 14 تا ظرفیت داره) رو پاک کرده بودم و از رو DVD ریکاوری کردم و چون اول میاد و درایو ریکاوری رو میسازه برای همین هارد رو به هم ریخته بود اما الان چون درایو ریکاوری موجود بود و از رو هارد ریکاوری کردم خوشبختانه هارد رو بهم نریخت.یعنی بعد از ریکاوری همون 3 تا درایو رو دارم و اطلاعات رو D و E هم دست نخورده.

12. 3 کاربر از Vaioman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    پای آن کاج بلند

پيش فرض

یک تجربه

من هارد لپ تاپم رو به 3 تا درایو تبدیل کرده بودم.یه 50 یه 100 و یه 430 .تو درایو 50 یا همون C ویندوز 7 البته 32 بیت و تو 100 تایی یا همون D ویندوز XP. بنا به دلایلی ویندوز 7 خراب شد و من مجبور به تعویض ویندوز شدم و چون ویندوز دم دستم نبود اومدم و از ریکاوری استفاده کردم.البته به خودم گفتم بیخیال اطلاعات(البته بکاپ داشتم).موقع ریکاوری آیتم اول که میگه تو درایو اول ریکاوری کنم رو تیک زدم و پس از پایان ریکاوری در عین ناباوری دیدم که توهمون درایو 50 تایی ویندوز فابریک رو ریخته و درایوهای دیگر رو دست نزده.خیلی حال کردم.البته من قبلآ این کار رو کرده بودم و همه چیز بهم خورده بود.دلیلش هم بخاطر این بود که قبلآ درایو ریکاوری روی هارد (که حدود 14 تا ظرفیت داره) رو پاک کرده بودم و از رو DVD ریکاوری کردم و چون اول میاد و درایو ریکاوری رو میسازه برای همین هارد رو به هم ریخته بود اما الان چون درایو ریکاوری موجود بود و از رو هارد ریکاوری کردم خوشبختانه هارد رو بهم نریخت.یعنی بعد از ریکاوری همون 3 تا درایو رو دارم و اطلاعات رو D و E هم دست نخورده.
    این دقیقا سوال من بوده .... آخه وقتی با نورتون قست یا اکرونیس بک آپ میگیریم موقع ریکاور کردن میپرسن رو کدوم درایور ریکاور کنم ؟ شما هم ریکاور میکنی ولی اصلا کاری نداره هارد قبلا چند پارتیشن داشته و چند گیگ بوده .... فقط درایوی که اسمش رو میدی روش ویندوز ریکاور میشه. حتی یک سوالی تو ذهنمه در مورد بوت کردن ... بعد از اینکه ریکاور شد اون هم مثلا روی درایو D اون وقت این بوت لودر رو یاز شناسایی می کنن یا نه ؟؟

این دومین سوالم رو نمیدونم جوابش چیه ولی اگه فهمیدم میگم. اما اولی رو که جواب گرفتم ...

شما از ریکاوری ویندوز سون استفاده کردی که این بلا سر هارد اومد یا همون نرم افزار AIrecovery ایسوس ؟

---------- Post added at 09:09 PM ---------- Previous post was at 09:07 PM ----------

فکر نکنم ... من الان به دیفالت تغییرشون میدم ببینم میگذارد Xp بنصبانم. قبلا که نصبیدم هیچ کار خاصی نکردم ... همیون جوری نصب شد.

---------- Post added at 07:22 PM ---------- Previous post was at 07:20 PM ----------

چرا میشه .... نهایت بعضی درایورها مشکل دارند ... من الان مجدد تست میکنم ...
    وایومن جان که گفتن خیلی وقته استفاده کردند. من یه هفته داشتم و به قول ایشون همین جوری عادی نصب کرده بودم. الان هم که تست کردم همین جوری عادی سی دی بوت میشه و نصب میشه. البته درایورها رو دیگه چک نکردم آخه باید ویندوز ایکس پی رو فرمت میکردم.

14. این کاربر از alireza1411 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

این دقیقا سوال من بوده .... آخه وقتی با نورتون قست یا اکرونیس بک آپ میگیریم موقع ریکاور کردن میپرسن رو کدوم درایور ریکاور کنم ؟ شما هم ریکاور میکنی ولی اصلا کاری نداره هارد قبلا چند پارتیشن داشته و چند گیگ بوده .... فقط درایوی که اسمش رو میدی روش ویندوز ریکاور میشه. حتی یک سوالی تو ذهنمه در مورد بوت کردن ... بعد از اینکه ریکاور شد اون هم مثلا روی درایو D اون وقت این بوت لودر رو یاز شناسایی می کنن یا نه ؟؟

این دومین سوالم رو نمیدونم جوابش چیه ولی اگه فهمیدم میگم. اما اولی رو که جواب گرفتم ...

شما از ریکاوری ویندوز سون استفاده کردی که این بلا سر هارد اومد یا همون نرم افزار AIrecovery ایسوس ؟

من از رو هارد خود لپ تاپ ریکاوری کردم.هنگام روشن کردن کلید F9 رو میزنی و بعد بقیه مراحل کار.اما فرقش با نرم افزارهایی که گفتی اینه که در هر صورت رو اولین درایو ریکاوری میکنه(C) و سه گزینه میپرسه به شرح زیر:
    1.فقط رو اولین درایو ریکاوری میکنه و به بقیه کاری نداره.
    2.دقیقآ نمیدونم چکار میکنه.
    3.کل هارد رو به حالت کارخانه با 2 تا درایو بر میگردونه.

16. 3 کاربر از Vaioman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    پای آن کاج بلند

پيش فرض

کسیاییکه که این لپ تاپ رو دارن لطفا بیشترین زمانی که با باطری اون کار کردن و همچنین نوع استفاده از لپ تاپ با باطری رو برای مقایسه در این تاپیک قرار بدن
    برای شروع خود من حداکثر 2 ساعت و تو حالت وبگردی با وایرلس روشن و سطح کاری high performance تونستم با باطری کار کنم.
    این پست شما ریز میزه بود ندیدم. شرمنده ...

راستش من زمان نگرفتم تا به حال. اصلا این باتریش برای من به عنوان منبع تغذیه ی اضطراریه به مدت 5 دقه هست که بفهمی برق رفته و همه چی رو سیو کنی خاموش کنی. در همین حد !!!!

آخه من زیاد پشت دستاپ و لف تاف میشینم و باتری اصلا برام مهم نیست !!!! سایر دوستان نتایج خودشون رو پست میکنن ان شاء الله.

18. 2 کاربر از alireza1411 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

اقایون اگه نظر من رو می خواید پولتون رو فقط به تینک پد بدید که تو لپتاب ها خدایه

20. این کاربر از abolfazltorbat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •