تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 341 از 1137 اولاول ... 241291331337338339340341342343344345351391441841 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,401 به 3,410 از 11361

نام تاپيک: ✔ راهنــمای جامـــع کتابــها و جــزوات کمــک آموزشــی و دانشــگاهی

ناظر انجمن دانلود و آپلود nits's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    NeverLand

پيش فرض

آقا این کتاب خوشخوان (دیف) که واسه دانش آموزان ممتازه که !!! یعنی سطحش بالاست دیگه؟!؟!)
    برای دیف کتاب اندیشه فائق >>>>> ماشاالله رضوی بهتر نیست؟
    راستی آقای nits واسه دیف شما منتشران و معرفی کردی . واسه ریاضیات پایه هم خوب و مفهومی و جمع و جوره؟ یعنی واسه حسابان و ریاضی ۲ بدرد می خوره؟
    کتاب های مبحثی چی معرفی می کنی ؟ مثلا مثلثات و مشتق و ...
    البته مثلثات قلم چی رو دیدم اولا مثل اینکه امثال چاپ نشده ثانیا به نظرتون زیادی نگفته؟ شما این قلمچی رو خوندید خوب بود ؟ راحت مفهوم و می رسونه چون من مثلثات و از اون سال دوم خوب نخوندم سر سری ردش کردم !

من واسه دیفرانسیل منتشران رو برای امتحانات توصیه کردم نه برای کنکور . یک کتاب مرجع برای مطالعه در زمان امتحانات . این کتاب همه چی داره . حتی من دو سه تا راه های فرار تستی هم توش دیدم.
    ولی اگه واسه کنکور بخوا ی بخونی اونو اصلا کافی نیست . رمزینه بهتره . اگه شما رمزینه رو همراه منتشران بخونی خیلی بهت کمک میکنه . رمزینه یک کتاب حرفه ای هستش و نویسندش هم یک مهندسه با تجربه ی .
    منتشران برای ریاضیات 2 فکر نکنم باشه ( منظورم جداگانه ) ولی برای حسابان رو ندیدم . فقط دیفرانسیل رو دیدم . اونی که خانم نفیسه انصاری نوشته .

فقط توجه کنین که این جور کتابهای تکدرسه متشران رو فقط برای تسلط بر تمام تمرینهای کتاب درسی بگیرین نه اینکه اون رو یه مرجع برای مطالعه کنکور قرار بدین . چون تمریناهای کتاب درسی اونم دروس اختصاصی خیلی مهمه .

اصلا نویسنده های کتابهای کنکور میان کتاب درسی رو جلوشون قرار میدن و میان مطالب رو باز میکنن و پرده از مجهولات بر میدارن و ریز و درشت مطالب رو همراه با نتایج اصلها که از اون به نکته و راههای تستی یاد میکنن در کتابهای کنکوریشون ذکر میکنن .

که البته من هم این کار رو خواهم کرد

واسه دیفرانسیل خوشخوان رو پیشنهاد نمیکنم . البته واسه دیفرانسیل 1 ها . ولی دیفرانسیل 2 چرا . خوشخوان اصلا زیاد توضیح نداره . فقط نکته ها و نتایج حاصل از قضایا و اصل ها رو گذاشته .

بهترین کتابهای مبحثی که من از جمله طرفدارهای ویژه این کتابها هستم کتابهای مبحثی انتشارات مدرسه که روشون کتاب نیست . این ها هم کتابهایی هستند که توسط استادان مجرب نوشته شده .

مثلثات و مشتق رو میتونی از انتشارات مدرسه هم استفاده کنی . متوجه میشه مثلثات یعنی چی . پشت جلد کتابهای مبحثی انتشارت مدرسه لیست کتابهای کوچیک ریاضی رو نوشته . اونجا میبینی که واسه هر موضوعی یه کتاب هست

به نظر من دوستان میتونند به جای استفاده از این کتابهای حجیم کتابهای انتشارات مدرسه رو بگیرند و بخونند . کتابهای انتشارت مدرسه کتابهای عالی و ساده در عین حال مفهومی و شیرین و جذاب هستند .

من مثلثات قلم چی رو ندیدم و نمیتونم نظر بدم . ولی انتشارات مدرسه اگر خوب بخونی بعید میدونم سوالات سطح کنکور رو نتونی حل کنی . حتی شاید واست راحتتر هم بشن

کتاب اندیشه فائق رو هم ندیدم . و باز هم نمیتونم نظر بدم . ولی شما سعی کنم از کتابهای مطرحی که در سطح کنکور وجود داره استفاده کنی

دوستان سعی کنند تا اواسط بهمن ماه این کتاب خریدن هاشو نو تموم کنن.

موفق باشی ............
    Last edited by nits; 13-01-2010 at 20:58.

2. این کاربر از nits بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه M . Sayid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

که البته من هم این کار رو خواهم کرد
    اولالا
    مثل اینکه میخوایی دبیر ریاضیات بشی؟؟

4. این کاربر از M . Sayid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

نکته بعد اینه که اینجا یه جای کاملا علمیه و جای لات ولوت بازی نیست فهمیدی؟؟

از همه بچه های فروم عذر خواهی میکنم که این جوری صحبت کردم.یه خورده اعصابم ریخت به هم تند شدم.[/QUOTE]
    اول این که من نظرم رو گفتم چون توی هر صفحه ایشون حضور دارن.دوم این که این فروم نه مال شماست و نه دوست مشاورتون. سوم این که ایشون اگه کنکوری باشه اینقدر وقت صرف حرف های تکراری نمی کنه .چهارم این که جوجه رو آخر پاییز می شمارن.پنجم :تو با این اعصاب بهتر که قید کنکور رو بزنی و یا از nits بخوای یه کتاب اعصاب به تو معرفی کنه.ششم: همه فهمیدن کی لات و لوته.هفتم :به احترام آدم های با شخصیت این فروم این بار می بخشمت.هشتم :به جای این حرف های بچگانه یه کم درس بخونید و ادب یاد بگیرید.

اگه نباشه جاش خالی می مونه masih eia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

من همین جا میخوام از محمد امین عزیز به خاطر پست های واقعا جامعشون تشکر کنم. اگه نگاهی به پستای ایشون بندازید میبینید چه قدر جامع و کامل جواب بچه ها را دادند.اصلا کنکوری بودن یا نبودن ایشون چه ربطی به من و شما داره؟؟؟؟اصلا ایشون معلم ریاضی 70 ساله!!!واقعا متاسفم که به جای استفاده از راهنمایهای ایشون بحث را به اینجا میکشونید.بازم از ایشون تشکر میکنم.ببینم محمد امین مهندس مهربان که بدقولی کرد کتاب دیف2 تو کی منتشر میشه؟؟؟

7. 4 کاربر از masih eia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    NeverLand

پيش فرض

نکته بعد اینه که اینجا یه جای کاملا علمیه و جای لات ولوت بازی نیست فهمیدی؟؟

از همه بچه های فروم عذر خواهی میکنم که این جوری صحبت کردم.یه خورده اعصابم ریخت به هم تند شدم.
    اول این که من نظرم رو گفتم چون توی هر صفحه ایشون حضور دارن.دوم این که این فروم نه مال شماست و نه دوست مشاورتون. سوم این که ایشون اگه کنکوری باشه اینقدر وقت صرف حرف های تکراری نمی کنه .چهارم این که جوجه رو آخر پاییز می شمارن.پنجم :تو با این اعصاب بهتر که قید کنکور رو بزنی و یا از nits بخوای یه کتاب اعصاب به تو معرفی کنه.ششم: همه فهمیدن کی لات و لوته.هفتم :به احترام آدم های با شخصیت این فروم این بار می بخشمت.هشتم :به جای این حرف های بچگانه یه کم درس بخونید و ادب یاد بگیرید.[/QUOTE]

من نمیدونم شما مشکلت چیه ؟ اینکه من تو هر صفحه حضور دارم و پست میزنم ؟. این تاپیک برای همین ایجاد شده که ما و دوستان بیاییم به بچه ها راهنمایی و مشاوره بدیم . نمیدونم شما چند سالته و در چه مقطعی هستی و لی طوری حرف میزنی انگار که از ذهن یک دانش اموز ابتدایی میاد بیرون این حرفها .
    این فروم هم نه مال منه و نه ماله شما . و من هم وقت اضافی اصلا ندارم . شما مثل اینکه وقت اضافی داری میای حرفهای بچه گانه میزنی . من از 24 ساعته شبانه روز حداقل 15 ساعتش رو مشغول نوشتن هستم و کمی هم درس خوندن . گاهی او قات هم میشه که در هفته 2 الی 3 روز هم بیدار میمونم . البته اینا ربطی به حرفهای من و شما نداره ولی میخوام بدونی که دست بالای دست زیاده . من رو خواهشا با دانش اموز های معمولی اشتباه نگیر .فکر هم نمیکنم که وقت اضافی داشته باشم ورزوی چند بار میام پاسخ بچه ها رو هم میدم . و از شما هم میخوام اگه سوالی دارین مطرح کنید . مطمئنا برای همین عضو این سایت شدید که سوالها و مشکلاتتون رو درمورد کتاب و درس خوندن بیان کنید . نه اینکه بیایین ببینید که کی رو اعصابتونه یا کی زیاد پست میزنه و از این حرفها .
    مثلا که چی میگید جوجه رو اخز پاییز میشمارن ؟ نه کنه منظورت 10 تیرماهه ؟
    اگه منظورت اینه باشه تا اونموقع صبر میکنیم .

ما هممون اینجا داریم درس میخونیم . لازم نیست شما به ما درس اخلاق بدین . من نمیخوام دیگه کارهایی که در زمینه درس و کتاب انجام میدم واست رو کنم و گرنه میفهمیدی کی داره درس میخونه .

کتابهای اعصاب هم اصلا سراغ ندارم به کسی معرفی کنم . بیشتر کتابهای پر معنا و مفهموم میخونم . به شما هم پیشنهاد میکنم که مطالع ازاد داشته باشی تا از این سطحی نگری در بیای .
    ما اینجا قصد نداریم کسی رو مورد نقد و انتقاد قرار بدیم تا وقتی که خودش باعث نشه

در ضمن اینجا همه با شخصیت هستند
    موفق باشی ...

9. 6 کاربر از nits بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    من این چندتا درس رو میخوام کتاب بگیرم که هم اموزش داشته باشه هم تست تویه گسسته و دیفرانسیل معلمام خوبن ولی تویه
    فیزیک پایه و ریاضی پایه نه حالا اگه میشه برای این 4 درس کتابهایی که بدردم بخوره رو معرفی کنید

11. این کاربر از .:RED:. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    متاسفانه روی خاک!

پيش فرض

یه خبر میدم نمیدونم خوبه یا نه ؟!
    مولف هندسه تحلیلی رمزینه عوض شده و خسرو کاک سوندی مولف جدید کتاب کلاس هندسه تحلیلی رمزینه است راستی این همونیه که کتاب تست ریاضیات گسسته و جبر و احتمال+هندسه جامع رو نوشته! یه سری اطلاعات هم ازش پیدا کردم خدا کنه کارش از عنایت الله کشاورزی بهتر باشه امروز هم که زنگ زدم دیفرانسیل که پرسیدم گفت بزودی منتشر میشه دیگه نپرسیدم کی حیف که بابام اومد خدا شاهده اگه نمیومد حال او خانمرو میگرفتم یعنی اینا چقدر تو پیش بینی ایراد دارن قرار بوده این کتاب 3 سال پیش منتشر بشه هندسه تحلیلی جدید هم گفت بزودی

نام : خسرو کاک سوندی مدرک : لیسانس – ریاضی رزومه :

1- نام و نام خانوادگی : خسرو کاک سوندی
    2- تاریخ تولد : 1347
    3- مدرك ،رشته و دانشگاه فارغ التحصیلی : لیسانس ریاضی تهران
    4- سوابق تدریس:
    کل ریاضیات نظام قدیم(جبر و آنالیز-ریاضیات جدید-مثلثات هندسه تحلیلی و پایه .ریاضی تجربی)/نظام جدید(گسسته-دیفرانسیل-تحلیلی-هندسه پایه-ریاضی عمومی تجربی)-ریاضی 1 و2 دانشگاه ریاضیات دانشگاهی ( رشته های مدیریت و حسابداری )
    5-نام مدارس و آموزشگاههایی که در آنجا تدریس کرده :
    فرزانگان خوارزمی(از سال 77 تا 84)-علامه طباطبایی(از سال84 تا کنون)-ندای زینب (از سال 71 تا 73 )فرهیختگان(از سال 73 تا76 )-شایستگان (از سال70تا74)-به پویان (از سال 86 تا 88 )-آموزشگاه هدف ( 75 80 )
    6- نام ، تعداد کتب و تالیفاتی که تا بحال داشته ام:
    گسسته (انتشارات رمزینه ) تحلیلی و دیفرانسیل و ریاضی عمومی تجربی در دست چاپ
    7-نام موسسات و مدارسي كه براي آنها جهت كنكور هاي آزمايشي طراحي سوال انجام داده ام:
    آموزشگاه آیندگان-فرزانگان خوارزمی علامه طباطبایی آموزشگاه پایندگان راه دانش کنکور مکاتبه ای پایندگان راه دانش آموزشگاه هدف

13. 3 کاربر از rambo_1386 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    NeverLand

پيش فرض

یه خبر میدم نمیدونم خوبه یا نه ؟!
    مولف هندسه تحلیلی رمزینه عوض شده و خسرو کاک سوندی مولف جدید کتاب کلاس هندسه تحلیلی رمزینه است راستی این همونیه که کتاب تست ریاضیات گسسته و جبر و احتمال+هندسه جامع رو نوشته! یه سری اطلاعات هم ازش پیدا کردم خدا کنه کارش از عنایت الله کشاورزی بهتر باشه امروز هم که زنگ زدم دیفرانسیل که پرسیدم گفت بزودی منتشر میشه دیگه نپرسیدم کی حیف که بابام اومد خدا شاهده اگه نمیومد حال او خانمرو میگرفتم یعنی اینا چقدر تو پیش بینی ایراد دارن قرار بوده این کتاب 3 سال پیش منتشر بشه هندسه تحلیلی جدید هم گفت بزودی

نام : خسرو کاک سوندی مدرک : لیسانس – ریاضی رزومه :

1- نام و نام خانوادگی : خسرو کاک سوندی
    2- تاریخ تولد : 1347
    3- مدرك ،رشته و دانشگاه فارغ التحصیلی : لیسانس ریاضی تهران
    4- سوابق تدریس:
    کل ریاضیات نظام قدیم(جبر و آنالیز-ریاضیات جدید-مثلثات هندسه تحلیلی و پایه .ریاضی تجربی)/نظام جدید(گسسته-دیفرانسیل-تحلیلی-هندسه پایه-ریاضی عمومی تجربی)-ریاضی 1 و2 دانشگاه ریاضیات دانشگاهی ( رشته های مدیریت و حسابداری )
    5-نام مدارس و آموزشگاههایی که در آنجا تدریس کرده :
    فرزانگان خوارزمی(از سال 77 تا 84)-علامه طباطبایی(از سال84 تا کنون)-ندای زینب (از سال 71 تا 73 )فرهیختگان(از سال 73 تا76 )-شایستگان (از سال70تا74)-به پویان (از سال 86 تا 88 )-آموزشگاه هدف ( 75 80 )
    6- نام ، تعداد کتب و تالیفاتی که تا بحال داشته ام:
    گسسته (انتشارات رمزینه ) تحلیلی و دیفرانسیل و ریاضی عمومی تجربی در دست چاپ
    7-نام موسسات و مدارسي كه براي آنها جهت كنكور هاي آزمايشي طراحي سوال انجام داده ام:
    آموزشگاه آیندگان-فرزانگان خوارزمی علامه طباطبایی آموزشگاه پایندگان راه دانش کنکور مکاتبه ای پایندگان راه دانش آموزشگاه هدف

آقا ممنون از اطلاع رسانیت . ولی میشه یه سوال بپرسم ؟
    شما وقتی زنگ میزنی به دفتر این انتشارات رمزینه با کی صحبت میکنی ؟ با منشیش؟
    با منشیش صحبت نکن که . اخه اون چه میدونه که کی چاپ میشه یا کی چاپ نمیشه ؟ سعی کن با مدیرش یا خود اقای مهربان تماس بگیری

تماس هم میگری بگو خدا پدر مادر شما رو بیامرزه . بچه هاهمش دارن میشنون که دیفرانسیل 2 بزودی منتشر میشه . این بزودی کی میرسه ؟

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    متاسفانه روی خاک!

پيش فرض

با منشیش صحبت نکن که . اخه اون چه میدونه که کی چاپ میشه یا کی چاپ نمیشه ؟ سعی کن با مدیرش یا خود اقای مهربان تماس بگیری

تماس هم میگری بگو خدا پدر مادر شما رو بیامرزه . بچه هاهمش دارن میشنون که دیفرانسیل 2 بزودی منتشر میشه . این بزودی کی میرسه ؟
    پس منشی اونجا چه غلطی میکنه؟ اگه قرار باشه روزی 1000 نفر زنگ بزنن بگن میخوایم با آقای مهربان حرف بزنیم که نمیشه ؟! منشی که از خودش حرف نمیزنه ! محمد امین مطمئن باش از خود آقای مهربان سوال کنی میگه دارم روش کار میکنم میخوام هیچگونه ایرادی نداشته باشه کامل و جامع باشه خلاصه یه سری چرت و پرت میگه و بیشتر آدم مشتاق تر میکنه منتظر کتاب بمونیم ولی اگه یکی از خود اقای مهربان هم بپرس بهتره من که میدونم جوابش چیه پس خودم نمیپرسم
    راستی محمد امین نظرت در مورد دیف 2 اندیشه سازان چیه؟ برای کسی که پایه اش تعریفی نداره آموزش مختصرش جواب میده یا نه(اندیشه سازان مولف رضا نونهال آذر!)؟ من به احتمال زیاد همین اندیشه سازان میخونم هر وقت رمزینه اومد میگیرم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    کسی جواب مارو نمیده؟
    من چندتا درس رو میخوام کتاب بگیرم که هم اموزش داشته باشه هم تست تویه گسسته و دیفرانسیل معلمام خوبن ولی تویه
    فیزیک پایه و ریاضی پایه نه حالا اگه میشه برای این 4 درس کتابهایی که بدردم بخوره رو معرفی کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •