تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 34 از 225 اولاول ... 243031323334353637384484134 ... آخرآخر
نمايش نتايج 331 به 340 از 2248

نام تاپيک: VDSL / مخابرات استان تهران

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

سلام.دوستان چطور میشه درخواست سرویس vdsl داد؟ من به 2020 زنگ میزنم بخش مربوط به خرید vdsl کسی پاسخگو نیست و فقط یه نوار میگه درخواست خودتونو همراه با مشخصات بگین تا بررسی بشه الان چند روزه درخواست دادم ولی خبری نشده.
    سوال بعدی چه مودمی برای vdsl پیشنهاد میکیند؟
    شما در حال حاضر از مخابرات سرویس دارید؟ چون تا زمانی که خطتون زیر پوشش کافو نرفته باشه VDSL نمیدن.
    من خودم مودم X6200 لینکسیس رو دارم و راضیم کامل. اما مودم ایسوس AC52U رو هم خیلی تعریف می کنن.

2. 2 کاربر از bardiam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2015

پيش فرض

شما در حال حاضر از مخابرات سرویس دارید؟ چون تا زمانی که خطتون زیر پوشش کافو نرفته باشه VDSL نمیدن.
    من خودم مودم X6200 لینکسیس رو دارم و راضیم کامل. اما مودم ایسوس AC52U رو هم خیلی تعریف می کنن.
    یعنی چی ؟ باید از مخابرات adsl داشته باشیم که بهمون vdsl بدن ؟

تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

فعلا که به کسی آنچنان ندادن. ولی اگه واقعا عمل کنن به حرفشون فقط مشترکای مخابرات میتونن بگیرن. در کل نگرانی نداره چون اگه بخوان انجام بدن باید فیبر بکشن و کافو نوری بشه در نتیجه همه ی افرادی که به اون کافو متصل هستن اتوماتیک مشترک مخابرات میشن و میتونن vdsl بگیرن. اگرم اینکارو نکنن که هیچی
    کلا اولویت با مناطقیه که از قبل فیبرکشی شدن و در انحصار مخابرات هستن. مخابرات هم گفته تا آخر سال 2 میلیون مشترک vdsl میخواد بگیره
    بقیه شرکتا فعلا هیچ برنامه ای نداشتن و مشخص نیست کاری انجام بدن یا نه. مدیر مخابرات هم گفته ملت مراجعه نکنن خودمون اگه بشه میگیم، منظورش همینه که از دست شما کاری بر نمیاد بستگی به ما داره و اولویت با مناطقیه که از قبل فیبر هستن

5. 2 کاربر از ERF@NIAN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

باید رفته باشید زیر پوشش کافوی نوری. وقتی خط شما بره زیر پوشش کافو، فقط میتونید از مخابرات ADSL و VDSL بگیرید. اگه هنوز آزادانه از هر شرکتی که میخواید میتونید سرویس بگیرید نشون میده که هنوز کافوی نوری نزدیک شما نیومده و از مرکز مخابراتی سرویس شما برقرار میشه. و چون فاصله شما از مرکز مخابراتی بیشتر از حداقل استاندارد VDSL هستش، نمیتونن این سرویس رو برقرار کنن. در حال حاضر مخابرات فقط رو کافو های نوری DSLAM های VDSL رو نصب می کنه.

7. این کاربر از bardiam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

فعلا که به کسی آنچنان ندادن. ولی اگه واقعا عمل کنن به حرفشون فقط مشترکای مخابرات میتونن بگیرن. در کل نگرانی نداره چون اگه بخوان انجام بدن باید فیبر بکشن و کافو نوری بشه در نتیجه همه ی افرادی که به اون کافو متصل هستن اتوماتیک مشترک مخابرات میشن و میتونن vdsl بگیرن. اگرم اینکارو نکنن که هیچی
    کلا اولویت با مناطقیه که از قبل فیبرکشی شدن و در انحصار مخابرات هستن. مخابرات هم گفته تا آخر سال 2 میلیون مشترک vdsl میخواد بگیره
    بقیه شرکتا فعلا هیچ برنامه ای نداشتن و مشخص نیست کاری انجام بدن یا نه. مدیر مخابرات هم گفته ملت مراجعه نکنن خودمون اگه بشه میگیم، منظورش همینه که از دست شما کاری بر نمیاد بستگی به ما داره و اولویت با مناطقیه که از قبل فیبر هستن
    کاملا درسته. متاسفانه تا بقیه شرکت ها دست به کار نشن، با این سرعتی که مخابرات داره توسعه میده، شک دارم به 2 میلیون مشترک نزدیک هم بشه. منطقه مابا این که رفته بود زیر پوشش کافو و کارت DSLAM مرتبط با VDSL هم نصب بود رو کافو، باز 9 ماه طول کشید که بتونن اونو تعریفش کنن تو سیستمشون !

9. 2 کاربر از bardiam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2015

پيش فرض

کاملا درسته. متاسفانه تا بقیه شرکت ها دست به کار نشن، با این سرعتی که مخابرات داره توسعه میده، شک دارم به 2 میلیون مشترک نزدیک هم بشه. منطقه مابا این که رفته بود زیر پوشش کافو و کارت DSLAM مرتبط با VDSL هم نصب بود رو کافو، باز 9 ماه طول کشید که بتونن اونو تعریفش کنن تو سیستمشون !
    کدوم شرکتی توانایی رقابت با مخابرات رو داره ؟

تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

شما اگه vdsl دارید میتونید یه عکس از شرايط خطتون تو تنظیمات مودم بزارید ببینیم چطوره. چون vdsl جای بهبود و استفاده از تکنولوژی های جدید زیاد داره. ببینیم مخابرات از چی استفاده میکنه
    همچنین حدودا چند متر سیم مسی از کافو به نظرتون فاصله دارید

تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

کدوم شرکتی توانایی رقابت با مخابرات رو داره ؟
    به تنهایی، هیچ شرکتی !!!
    اما چند سال قبل، شرکت های بزرگ یه کنسرسیوم تشکیل دادن که به جای اینکه هر کدوم مستقل بیان وسط، به طور مشترک سرمایه گذاری کنن! اما خب فعلا میگن با این تعرفه ها واسمون به صرفه نیست.

13. این کاربر از bardiam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

شما اگه vdsl دارید میتونید یه عکس از شرايط خطتون تو تنظیمات مودم بزارید ببینیم چطوره. چون vdsl جای بهبود و استفاده از تکنولوژی های جدید زیاد داره. ببینیم مخابرات از چی استفاده میکنه
    همچنین حدودا چند متر سیم مسی از کافو به نظرتون فاصله دارید
    متاسفانه مودم X6200 در این زمینه نقص شدیدی داره و خبری از Status نیست. تنها اطلاعاتی که میتونم بهش دسترسی داشته باشم، پروفایل کانکشنم هستش که رو VDSL2-17A Annex A بسته شده!

نکته دیگه این که مخابرات از پروفایل های بالاتر پشتیبانی نمی کنه! به طور مثال با انتخاب پروفایل 30a که میتونه سرعت دانلود رو تا 200 مگابیت و آپلود رو تا 100 مگابیت ارتقا بده، ارتباط به کلی قطع میشه و مودم هر چقدر هم تلاش کنه وصل نمیشه. اگه از این پروفایل به جای 17a پشتیبانی می کرد، حداقل میشد 100 مگ رو راحت تر گرفت. الان طبق گفته پشتیبانی، بیشترین سرعتی که خطم می کشه، حدود 70 الی 80 مگه که رو 51 مگ بستن (حدود 6.3 مگابایت).

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

متاسفانه مودم X6200 در این زمینه نقص شدیدی داره و خبری از Status نیست. تنها اطلاعاتی که میتونم بهش دسترسی داشته باشم، پروفایل کانکشنم هستش که رو VDSL2-17A Annex A بسته شده!

نکته دیگه این که مخابرات از پروفایل های بالاتر پشتیبانی نمی کنه! به طور مثال با انتخاب پروفایل 30a که میتونه سرعت دانلود رو تا 200 مگابیت و آپلود رو تا 100 مگابیت ارتقا بده، ارتباط به کلی قطع میشه و مودم هر چقدر هم تلاش کنه وصل نمیشه. اگه از این پروفایل به جای 17a پشتیبانی می کرد، حداقل میشد 100 مگ رو راحت تر گرفت. الان طبق گفته پشتیبانی، بیشترین سرعتی که خطم می کشه، حدود 70 الی 80 مگه که رو 51 مگ بستن (حدود 6.3 مگابایت).
    شما برای 50 مگ جقدر پرداخت می کنین؟ 174400؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •