تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 34 از 35 اولاول ... 24303132333435 آخرآخر
نمايش نتايج 331 به 340 از 345

نام تاپيک: سورن ELX

اگه نباشه جاش خالی می مونه aliaghil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

روغن 20w40 برای موتور ملی ضرر داره و به قطعات داخل موتور آسیب می زنه. به هیچ وجه توصیه نمی شه. کاسترول هم تقلبی زیاد داره
    کاسترول تو قشمه کارخونش روی جعبه هاشم نوشته اصلیاش هم پلمپ پلاستیکی دارن کل جعبهش هم پلمپ آلومینیومی، شما پیش تعویض روغنیه معتبر برید یا نمایندگی برید از بابت قلابی نگرانی نیست،
    شما روغن 20w50 رو فقط باید تو فصل گرم استفاده بکنی برای هر موتوری هم میتونی استفاده بکنی مشکلی پیش نمیاد، برای زمستون هم 10w40 مگناتک کاسترول عالیه

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

اگه نباشه جاش خالی می مونه aliaghil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

بله سوپر بنزین این ماشین هست ولی بعد یه مدت که بزنی می فهمی صبح ها ماشین با چه دردسری روشن می شه. منم تا یک ماه پیش جز سوپر نمی زدم. ماشین صبح ها به زور روشن می شد. کلی شمع و سیستم سوخت رسانی رو خرجش کردم درست نشد که نشد. الان بنزین معمولی میزنم ماشین عالی کار می کنه و راحت روشن می شه.
    روشن شدن یا نشدن ماشین تو صبح ربطی به بنزین نداره مربوط به روغن میشه البته اگه موتور مشکلی نداشته باشه که شما میگی مشکلی نداره، پس فقط میمونه روغن، مشکل شما از روغنه وگرنه بنزین تو روشن شدن یا نشدن ماشین ربطی نداره

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

جناب [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شما که تجربه استفاده از روغن و واسکازین ادینول رو دارید توضیح دهید آیا دنده ها در تمام فصول به خوبی جا میره و تاثیری توی صدای گیربکس داشته یا نه همچنین روغن موتور صدای موتور رو کم تر کرده یا مثل بقیه روغن های سنتتیک هست؟

حـــــرفـه ای shadows_funeral's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

جناب [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شما که تجربه استفاده از روغن و واسکازین ادینول رو دارید توضیح دهید آیا دنده ها در تمام فصول به خوبی جا میره و تاثیری توی صدای گیربکس داشته یا نه همچنین روغن موتور صدای موتور رو کم تر کرده یا مثل بقیه روغن های سنتتیک هست؟
    روغن ادینول بهترین روغنی بوده که من تا حالا دیدم برای Ef7 واقعا موتور نرم کار می کنه و صدای کمی داره. واسکازین هم استفاده کردم خیلی نرم تر شده دنده ها. از اولش هم گیربکسم کوچکترین صدایی نداشت خوشبختانه. البته اصلش قیمت خیلی بالایی داره و سخت گیر میاد

اما در مورد دوست قبلی اتفاقا تو خود دفترچه اکیدا توصیه کرده به هیچ وجه از روغن غیر از 10w40 اسفاده نشه. منم دیدم موتور ملی چقدر با این مدل روغن (20w50) خشک کار می کنه.
    در مورد روشن شدن ماشین اتفاقا فقط به سوخت سیستم سوخت رانی و قطعات استارت ربط داره . تجربه خیلی ها تو خودروهای مختلف این اواخر نشون داده که ماشین روی بنزین سوپر بد روشن می شه. بخاطر پایین اومدن کیفیت بنزین سوپر هستش. روغن موتور برای روانکاری موتور و بعضی موارد برای خنک کردن موتور بکار می ره ربطی ب احتراق درون موتور نداره دوستان.
    Last edited by shadows_funeral; 04-04-2013 at 23:00.

5. این کاربر از shadows_funeral بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

سلام . بالاخره دیروز بخاطر مشکل صدایی که قبلا گفتم سورن 91 ام را فروحتم. 5/27 نقد. من تجربه اولم درباره موتور ملی بد بود. انشالله ماشین جدید بخرم خوب باشه. نظر دوستان راجع به اینکه چی بگیرم چیه؟ مشکل روغن ریزی موتور ملی ها رفع شد؟ممنون

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام . بالاخره دیروز بخاطر مشکل صدایی که قبلا گفتم سورن 91 ام را فروحتم. 5/27 نقد. من تجربه اولم درباره موتور ملی بد بود. انشالله ماشین جدید بخرم خوب باشه. نظر دوستان راجع به اینکه چی بگیرم چیه؟ مشکل روغن ریزی موتور ملی ها رفع شد؟ممنون
    به سلامتی. ایشالا ماشین بهتر می خری. ولی خیلی ارزون فروختی به نظرم.(سورن رو کارخونه حدود 30 تومن قیمت زده و بازار حدود 33 فروش می ره یک سال 1 تومن هم کم شه شما باید حدود 32 نه 31 می فروختی. حتی من اگهی هایی تا 40 تومن هم دیدم برای سورن صفر). در مورد مشاوره خرید تو بخش مشاوره سوال بپرسید. ممنون
    Last edited by shadows_funeral; 05-04-2013 at 14:16.

8. 2 کاربر از shadows_funeral بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز irinn65's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TeHRaN-CItY

پيش فرض

سلام دوستان قیمت الان سورن ای ال ایکس صفر چقدره؟
    همینطور در مورد مصرفش هم توضیحی بدید ممنون میشم.

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام دوستان قیمت الان سورن ای ال ایکس صفر چقدره؟
    همینطور در مورد مصرفش هم توضیحی بدید ممنون میشم.
    سورن elx موتور ملی که بنده دارم تو شهر حدود 9 میسوزونه تو خارج شهر حدود 6
    در مورد قیمت هم تو بخش [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مطرح کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

دوستان سورن elx مدل 91 با 12000 کارکرد دارم که خدا رو شکر مشکلی نداشته و ازش راضی هستم اما فقط یک مشکل هست که رو اعصابم هست و نمیدونم طبیعیه یا نه اونم اینه که دقیقا رو دور موتور 2800 بدنه به لرزش میوفته در حالت عادی مشخص نیست و نه خودم نه کسی میفهمه و من از روی شیشه عقب ماشین متوجه میشم چون تار میشه که قاعدتا واسه اینه که شیشه لرزش داره. و زیر 2800 و بالای 2900 دوباره لرزش رفع میشه و شیشه صاف میشه.از لاستیک نیست چون از دنده 2 تا دنده 5 روی دور موتور 2800 این مشکل پیش میاد. و ربطی به سرعت نداره.البته مشکل خاصی ایجاد نمیکنه اما نباید هم اینجوری باشه.حالا اگر از دسته موتور باشه که رو دور موتورهای دیگم باید خودش رو نشون بده بعضی ها میگن شاید از صفحه کلاچ یا بالانس نبودن میل لنگ و فلایول و ... باشه.من آچارکشی نکردم احتمال داره با اون رفع بشه؟

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوستان سورن elx مدل 91 با 12000 کارکرد دارم که خدا رو شکر مشکلی نداشته و ازش راضی هستم اما فقط یک مشکل هست که رو اعصابم هست و نمیدونم طبیعیه یا نه اونم اینه که دقیقا رو دور موتور 2800 بدنه به لرزش میوفته در حالت عادی مشخص نیست و نه خودم نه کسی میفهمه و من از روی شیشه عقب ماشین متوجه میشم چون تار میشه که قاعدتا واسه اینه که شیشه لرزش داره. و زیر 2800 و بالای 2900 دوباره لرزش رفع میشه و شیشه صاف میشه.از لاستیک نیست چون از دنده 2 تا دنده 5 روی دور موتور 2800 این مشکل پیش میاد. و ربطی به سرعت نداره.البته مشکل خاصی ایجاد نمیکنه اما نباید هم اینجوری باشه.حالا اگر از دسته موتور باشه که رو دور موتورهای دیگم باید خودش رو نشون بده بعضی ها میگن شاید از صفحه کلاچ یا بالانس نبودن میل لنگ و فلایول و ... باشه.من آچارکشی نکردم احتمال داره با اون رفع بشه؟
    فکر کنم سورن بنده هم همین مشکلو داره. ولی خیلی برام محسوس نبوده. شما تو بخش [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مطرح کنید تا دوستان اهل فن راهنماییتون کنن. در ضمن امروز ماشینو برده بودم تعمیرگاه مرکزی شماره یک یه مورد تازه در مورد ماشینایی که چرخ عقبشون هم دیسکی هست فهمیدم. اینکه بعد یه مدت گویا شروع به صوت کشیدن می کنه چرخ عقب. مخصوصا وقتی دنده عقب میگیری. طرف می گفت هنوز نتونستیم این مشکلو برای ماشینای چرخ عقب دیسکی حل کنیم!!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •