تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 34 از 42 اولاول ... 24303132333435363738 ... آخرآخر
نمايش نتايج 331 به 340 از 415

نام تاپيک: مشکلات در رابطه با نصب برنامه ها و اجرا و نحوه کار با آنها فقط در اين تاپيک

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام
    اگهمی تونید طریقه نصب mobyexplorer رش بدهید چون که من نصب می کنم همش سوال می کنه که ایا داده بخوانم یا نه ار ورژن جدیدش رو داری که بهتر
    گوشیم w810 هستش
    دمتون گرم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

سلام من گوشیم 5300 دو تا مشکل داره.
    یکیش اینه که فایلهای با حجم بیشتر از 1mb تو گوشی کپی نمیشه.
    دومیش اینه که وفتی بعضی از برنامهای جاوا رو اجرا میکنم یه error میده که متنش اینه. out of memory error
    برای رفع کردن این دو تا مشکل چه کارکنم .این مشکلو خیلیا دارن.
    اگه کمک کنید ممنون میشم.

function __RP_Callback_Helper(str, strCallbackEvent, splitSize, func){var event = null;if (strCallbackEvent){event = document.createEvent('Events');event.initEvent(str CallbackEvent, true, true);}if (str && str.length > 0){var splitList = str.split('|');var strCompare = str;if (splitList.length == splitSize)strCompare = splitList[splitSize-1];var pluginList = document.plugins;for (var count = 0; count < pluginList.length; count++){var sSrc = '';if (pluginList[count] && pluginList[count].src)sSrc = pluginList[count].src;if (strCompare.length >= sSrc.length){if (strCompare.indexOf(sSrc) != -1){func(str, count, pluginList, splitList);break;}}}}if (strCallbackEvent)document.body.dispatchEvent(even t);}function __RP_Coord_Callback(str){var func = function(str, index, pluginList, splitList){pluginList[index].__RP_Coord_Callback = str;pluginList[index].__RP_Coord_Callback_Left = splitList[0];pluginList[index].__RP_Coord_Callback_Top = splitList[1];pluginList[index].__RP_Coord_Callback_Right = splitList[2];pluginList[index].__RP_Coord_Callback_Bottom = splitList[3];};__RP_Callback_Helper(str, 'rp-js-coord-callback', 5, func);}function __RP_Url_Callback(str){var func = function(str, index, pluginList, splitList){pluginList[index].__RP_Url_Callback = str;pluginList[index].__RP_Url_Callback_Vid = splitList[0];pluginList[index].__RP_Url_Callback_Parent = splitList[1];};__RP_Callback_Helper(str, 'rp-js-url-callback', 3, func);}function __RP_TotalBytes_Callback(str){var func = function(str, index, pluginList, splitList){pluginList[index].__RP_TotalBytes_Callback = str;pluginList[index].__RP_TotalBytes_Callback_Bytes = splitList[0];};__RP_Callback_Helper(str, null, 2, func);}function __RP_Connection_Callback(str){var func = function(str, index, pluginList, splitList){pluginList[index].__RP_Connection_Callback = str;pluginList[index].__RP_Connection_Callback_Url = splitList[0];};__RP_Callback_Helper(str, null, 2, func);}
    Last edited by sasaneso; 26-09-2007 at 11:35.

آخر فروم باز Ali Pacino's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    021

پيش فرض

با سلام
    من برنامه Mtc رو نصب کردم که واسه ساختن تم برای گوشی هستش برای اجرا شدن جاوا می خواد که لینکش خراب بود لطفا راهنماییم کنید

داره خودمونی میشه sarv_'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

با سلام
    من از نرم افزار Eltima.Software.Smart.Call.Manager.v5.23.15. برای ضبط مکالمات استفاده میکنم مشکلی که دارم اینه که مکالمات را در قسمت گالری قسمت sound clip ذخیره میکنه . آیا راهی هست که من بتونم مسیر دیگری برای ذخیره مکالمات تعریف کنم ؟

داره خودمونی میشه sarv_'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

کسی نبود به داد من برسه ؟؟ آی کسایی که call manager نصب کردین رو گوشیتون

حـــــرفـه ای Ship Storm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    IRAN - ALBORZ وضعیت فعلی: Intelligent Processing

پيش فرض

آقایون عزیز این نرم افزارDemoStand_v1.04_S60v3 رو کسی سریال یا کرکش رو داره؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام من برنامه xplore را که نصب می کنم بعد از چند روز error میده با کد 100345 و گوشی هنگ می کنه و داخل برنامه نمیره
    برنامه رو unistall کردم و دوباره نصب کردم ولی درست نشد؟
    کمک کنید ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض حذ ف تم در گوشی نوکیا n73

با سلام
    من یه چند تا تم روی گوشی بتازگی نصب کردم که حذف شون از هیچ راهی برایم امکان پذیر نیست یعنی نه تو App Manager اسمشون میاد نه روشون که میرم و انتخابشون میکنم با زدن دگمه c پاک میشن. حالا چکار باید بکنم؟ ایا برنامه خاصی برای این کار احتیاج است یا لم خاصی داره که من نمیدونم؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سالم من حدود 20 تا تم (به غیر از تم های خود گوشی) روی گوشیم با استفاده از نرم افزار گوشی pc suite نصب کردم گوشیمم n73 هست وقتی از قسمت APP.mgr. میرم که Remove کنم همه تم ها نیست شاید نصفشون باشه در ضمن همه تم هارو روی مموری کارت نصب کردم حالا بدونه اینکه مموری و فرمت کنم چطوری تم هارو پاک کنم.
    ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه msseng's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

سلام
    در مورد نصب دیکشنری AED روی گوشی W950:
    بعد از نصب و موقع اجرا پیام میده Not Found! این یعنی چی؟!
    ممنون میشم اگه کمکم کنین...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •