تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 339 از 904 اولاول ... 239289329335336337338339340341342343349389439839 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,381 به 3,390 از 9031

نام تاپيک: عیب یابی و تعمیر خودرو

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام . ماشین شما شروع کرده به نشت آب . باید بگردین پیداش کنین . از کنار شیلنگها , واشرها , از واترپمپ و درب منبع انبساط و غیره . ماشین دو ساله ی استاندارد نباید آب کم کنه . باید سریعا پیداش کنین و بعدش کولانت به سیستم اضافه کنین .
    با سلام وتشکر فراوان از شما دوست عزیز
    لطف میکنین بگین کولانت چیه ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه paket's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

چراغ زرد رنگ گرد کنارچراغ چک گاهی روشن میشه از چیه ؟؟پژو ۴۰۵ دوگانه سوزمدل 89

Sent from my iPhone.4s✦6.1.2✦JB✔
    Tapatalk

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

با سلام وتشکر فراوان از شما دوست عزیزلطف میکنین بگین کولانت چیه ؟
    سلام . كولانت همون "آب رادیاتور" هست که رنگش سبز هست . البته حدود ده ساله که آب رادباتور قرمز هم اومده بازار ( در خارج) که خیلی بهتر از سبز هست اما متاسفانه در ایران ظاهراً هنوز وجود نداره . نوع قرمز رنگ به آب مقطر احتیاج نداره , اصلاً رسوب نداره . تركیباتش : 50% آب مقطر و 50% ضد زنگ , ضد جوش , ضد یخ و چرب کننده هست . یک گالن 4 لیتری 10 دلاره اما 1000 دلار میریزه به جیبتون با افزایش عمر رادیاتور و بخاری و واترپمپ و شیلنگها و ترموستات و بدنه ی موتور . [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4. 3 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال t.sunami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

با سلام

دوستان دیشب به طور یهویی ال سی دی 206 ما نصفش روشن موند و نصفش خاموش شد...یعنی اون قسمتی که ساعت رو نشون میده پس زمینش تیره شد ولی خود ساعت نمایش داده میشه...مشکل از چیه؟ و چقدر خرج داره؟

ممنون

ناظر بخش فنی و تخصصی انجمن اتومبیل kasra2002's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

چراغ زرد رنگ گرد کنارچراغ چک گاهی روشن میشه از چیه ؟؟پژو ۴۰۵ دوگانه سوزمدل 89

Sent from my iPhone.4s✦6.1.2✦JB✔
    Tapatalk
    فکر می کنم منظورتون چراغ لنت جلو باشه بدادش برسید

7. 2 کاربر از kasra2002 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

با سلام

دوستان دیشب به طور یهویی ال سی دی 206 ما نصفش روشن موند و نصفش خاموش شد...یعنی اون قسمتی که ساعت رو نشون میده پس زمینش تیره شد ولی خود ساعت نمایش داده میشه...مشکل از چیه؟ و چقدر خرج داره؟

ممنون
    اگه منظورتون ساعت و ولوم صدا که بالای دکمه فلاشر هست به احتمال زیاد لامپ بک لایتش سوخته و هزینتون اگه هر 3 شو عوض کنید حدود3000 می تونید توی روز در آفتاب چک کنید ببینید که آیا نوشته هاشو میتونید بخونید یا نه . 3 تا لامپ پشت آمپری بهش می گن قبلانا دونه ای 100 بود الان فکر کنم 1000 باشه

9. 2 کاربر از kasra2002 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Ali_softcenter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام

من 4700 تا کار کردم...میخوام ببرم گارانتی...

میخوام بگم لنت خوب بندازه...چون لنت هام وقتی ترمز میگیرم صدای سوت میده...

حالا شاید هم بدم لنت ها رو بیرون عوض کنم...این گارانتی معلوم نیست چه غلطی میکنن...

میخوام بدونم بهترین لنت برای پراید 111فول چیه؟ راسته که لنت های نیمه فلزی بهتر هستن نسبت به ارگانیک و آزبستی؟ قیمت حدودی هم بدید..

بعد لازمه عقب رو هم عوض کنم یا جلو کفایت میکنه؟

پروفشنال t.sunami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

اگه منظورتون ساعت و ولوم صدا که بالای دکمه فلاشر هست به احتمال زیاد لامپ بک لایتش سوخته و هزینتون اگه هر 3 شو عوض کنید حدود3000 می تونید توی روز در آفتاب چک کنید ببینید که آیا نوشته هاشو میتونید بخونید یا نه . 3 تا لامپ پشت آمپری بهش می گن قبلانا دونه ای 100 بود الان فکر کنم 1000 باشه
    ممنون..نوشته ها زیاد معلوم نیست توی افتاب..چطوری میشه این 3تا لامپ پشت امپری رو عوض کرد؟ خودم میتونم عوض کنم یا باید جای خاصی ببرم؟

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

ممنون..نوشته ها زیاد معلوم نیست توی افتاب..چطوری میشه این 3تا لامپ پشت امپری رو عوض کرد؟ خودم میتونم عوض کنم یا باید جای خاصی ببرم؟
    پیچ های قاب روی اونو باید باز کنید و با نگاه داشتن زائده ها قاب رو بر دارید کلید فلاشر و قفل درب هم با اون برداشته میشه بعد پشت ساعت لامپ ها رو می بینید که درون هولدر کوچک کتابی وجود دارند که با یه چرخش 10 درجه ای باز میشن و لامپ بصورت خشابی از اون در میاد و دوباره لامپ نو رو جایگزین میکنید مواظب باشید چیزی نشکنه

13. 2 کاربر از kasra2002 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام

من 4700 تا کار کردم...میخوام ببرم گارانتی...

میخوام بگم لنت خوب بندازه...چون لنت هام وقتی ترمز میگیرم صدای سوت میده...

حالا شاید هم بدم لنت ها رو بیرون عوض کنم...این گارانتی معلوم نیست چه غلطی میکنن...

میخوام بدونم بهترین لنت برای پراید 111فول چیه؟ راسته که لنت های نیمه فلزی بهتر هستن نسبت به ارگانیک و آزبستی؟ قیمت حدودی هم بدید..

بعد لازمه عقب رو هم عوض کنم یا جلو کفایت میکنه؟
    خیلی زوده برا عوض کردن میتونید با سنباده زدن ممکنه صدا بهتر شه ولی اگه اصرار دارید همون لنت ایرانی پارس هم جواب میده . برند لنت ساز نمیدونم دیگه گیر بیاد یا نه
    برای لنت جلو بستگی به استفاده داره لنت عقب هم حتما زوده و فقط با ترمز دستی تنظیم شه

15. 2 کاربر از kasra2002 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •