تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 338 از 475 اولاول ... 238288328334335336337338339340341342348388438 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,371 به 3,380 از 4743

نام تاپيک: » مـشـاوره برای خرید تبـلت هـای اندرویـد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

من میخوام به تبلت تا ۲ تومن بخرم
    بین
    sony xperia z lte 16 gig و ipad 4g 16 gig موندم کدومو بخرم
    مشخصات کامل همشونم میدونم
    ولی فقط چون هیچکدومو تست نکردم نمیدونم کدومشون بیشتر توجهمو جلب میکنه
    از دوربین سونی انتقاداتی خوندم که خوب نیس
    یعنی 8.1 مگا پیکسل سونی در حد 5 مگا پیکسل ایپدم نیس؟
    اینجوری بگم خیلی حساس نیستم رو تفاوتای ناچیز ولی عاشق برند سونی هستم
    میخوام بدونم اگه اختالاف فاحشی ندارن و احیانا ای پد با اختالف فاحشی بهتر نیس همون سونیو بگیرم
    ممنون میشم راهنماییم کنین

داره خودمونی میشه onlysat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

سلام دوستان

من یک تبلت می خوام خریداری کنم که : 1- سیم کارت خور باشه و GPRS رو ساپورت کنه 2-رم 1گیگ داشته باشه 3-GPS داشته باشه

تا 600هزار تومان

ممنونم

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام دوستان

من یک تبلت می خوام خریداری کنم که : 1- سیم کارت خور باشه و GPRS رو ساپورت کنه 2-رم 1گیگ داشته باشه 3-GPS داشته باشه

تا 600هزار تومان

ممنونم
    سراغ ایسوس فونپد ۷ برید که نسبت به قیمتش ارزش بالایی داره

4. این کاربر از Переклад не بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه MohammadKingstar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    ™Earse..Tehran •°•°•°•°°•°•°•°•°•°•°•

پيش فرض

هر آنچه پیش از انتخاب تبلت باید بدانید …
    آیا مدتی است که به فکر خرید تبلت افتاده‌اید؟ اصلا جای تعجب نیست. محبوبیت این وسیله و کاربردهای آن که روز به روز رو به فزونی است و هر کسی را با هر سلیقه‌ای، از پیر و جوان، به خود جذب می‌کند [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :

۱. نیاز‌هایتان را بشناسید
    سؤالات بسیار زیادی وجود دارند که باید پاسخشان را پیش از انتخاب نهایی، پیدا کرده باشید. اما مهمترین آن‌ها، این است که اصلی ترین استفاده شما از تبلت چه خواهد بود؟
    به دنبال جایگزینی برای کامپیوتر شخصی خود هستید یا صرفا به دنبال وسیله‌ای هستید تا در هنگام سفر، فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی مورد علاقه‌تان را تماشا کنید؟ دسترسی ۲۴ ساعته به اینترنت برای شما در درجه اول قرار دارد؟ امکان افزایش حافظه ذخیره سازی چطور؟ یک خروجی HDMI چه؟
    ۲. قیمت همه چیز نیست!
    گران ترین تبلت بازار، الزاما بهترین نیست. همچنین، باید از نمونه‌های ارزان ولی بی‌کیفیت نیز برحذر باشید. حتی برخی تولید کنندگان، تبلت خود را با قیمتی نازل تر از ارزش واقعی آن به فروش می‌رسانند اما بعدا و از راه‌های گوناگون، مثلا فروش محتوای دیجیتال، نتیجه بسیار بهتری می‌گیرند. مثل شرکت آمازون و تبلت Kindle Fire HD آن که در مقایسه با امکاناتی که ارائه می‌دهد، قیمت بسیار مناسبی دارد. برخی دیگر نیز کاملا کمال‌گرا هستند و کیفیت و کارایی را بر هیچ چیز دیگری ترجیح نمی‌دهند. نمونه بارز این دسته، شرکت چند صد میلیارد دلاری اپل است که در ازای طراحی خوب و کیفیت ساخت بی‌رقیب خود، پول خوبی نیز از مشتریان می‌گیرد. آیپد، بسیار خوش‌ساخت و قدرتمند است و بیش‌تر از هر تبلت دیگری در بازار، از نعمت اپلیکیشن‌های HD و اختصاصی بهره می‌برد. البته قیمت ۵۰۰ دلاری آن نیز بسیار چشمگیر است!

۳. تولید کنندگان نیز اهمیت دارند
    در مورد شرکت سازنده تبلت مورد نظرتان، باید بسیار هوشمندانه عمل کنید. خرید وسیله‌ای که پس از اندکی استفاده، کارایی خود را از دست داده یا با مشکلات فنی مواجه شود، اصلا مطلوب نخواهد بود. البته ممکن است هر تولید کننده‌ای اشتباه کند یا محصولات خود را با یک یا چند باگ نرم افزاری یا سخت افزاری عرضه کند، ولی رفع بی‌درنگ مشکل یا ارائه آپدیت‌های منظم نرم افزاری است که اهمیت دارد. پس بهتر است تحقیق درباره سوابق شرکت مورد نظر را از معیارهای اصلی انتخابتان قرار دهید.
    اگر قصد خرید یک تبلت اندرویدی دارید، ممکن است شرکت سازنده، آپدیت‌های اندروید را با قدری تأخیر در دسترس قرار دهد. مطمئن شوید که تولید کننده مورد نظر، کم‌ترین میزان دیرکرد را داشته باشد تا خدایی نکرده از جدید‌ترین‌های فناوری عقب نمانید. ایسوس و موتورولا در این زمینه، عملکرد خوبی نداشته‌اند ولی روی سامسونگ می‌توانید حساب باز کنید!

6. 4 کاربر از MohammadKingstar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

من میخوام به تبلت تا ۲ تومن بخرم
    بین
    sony xperia z lte 16 gig و ipad 4g 16 gig موندم کدومو بخرم
    مشخصات کامل همشونم میدونم
    ولی فقط چون هیچکدومو تست نکردم نمیدونم کدومشون بیشتر توجهمو جلب میکنه
    از دوربین سونی انتقاداتی خوندم که خوب نیس
    یعنی 8.1 مگا پیکسل سونی در حد 5 مگا پیکسل ایپدم نیس؟
    اینجوری بگم خیلی حساس نیستم رو تفاوتای ناچیز ولی عاشق برند سونی هستم
    میخوام بدونم اگه اختالاف فاحشی ندارن و احیانا ای پد با اختالف فاحشی بهتر نیس همون سونیو بگیرم
    ممنون میشم راهنماییم کنین
    سلام
    شما ابتدا باید نیازهاتون رو بسنجید.
    الان جدیدترین مدل آیپد هم اومده که آیپد ایر نام داره و مسلما از ورژن قبلی ش بهتره. ولی الان شما بیشتر از این که فکر انتخاب بین دو برند باشید باید ببینید با اندروید راحت تر هستید یا ios ...
    پیشنهاد می کنم واسه خرید کمی تامل کنید. چون در حدود این قیمت گزینه های خرید بسیار هستند. ببینید کدام کیفیت ساخت بهتری دارند و در آینده بیشتر ساپورت خواهند شد.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

سلام
    من به دنبال تبلتی با خواسته های زیر هستم. لطفا راهنمایی کنید :
    1
    - حتما اندرویدی و ترجیحا اندروید 4.2 به بالا از یک برند معتبر همچون ایسوس یا سامسونگ
    2-
    اندازه صفحه نمایش هرچه بیشتر بهتر
    3-
    ترجیحا با حافظه داخلی 16 گیگ + امکان استفاده از کارت حافظه
    4- قیمت تا حدود 700-800 هزارتومن
    5- برای بچه 10-12 ساله میخوام که عمده ی استفاده اش بازیه. دوربین و بخصوص سیم کارت اصلا نیازی نیست. اگه ضدآب یا مقاوم در برابر ضربه باشه بهتره

ممنون از همگی

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    من به دنبال تبلتی با خواسته های زیر هستم. لطفا راهنمایی کنید :
    1
    - حتما اندرویدی و ترجیحا اندروید 4.2 به بالا از یک برند معتبر همچون ایسوس یا سامسونگ
    2-
    اندازه صفحه نمایش هرچه بیشتر بهتر
    3-
    ترجیحا با حافظه داخلی 16 گیگ + امکان استفاده از کارت حافظه
    4- قیمت تا حدود 700-800 هزارتومن
    5- برای بچه 10-12 ساله میخوام که عمده ی استفاده اش بازیه. دوربین و بخصوص سیم کارت اصلا نیازی نیست. اگه ضدآب یا مقاوم در برابر ضربه باشه بهتره

ممنون از همگی
    بهترین گزینه برای شما نکسوس 7 نسخه 2012 هست پردازنده 4 هسته ای داره و به اندروید 4.4 هم قابل ارتقاست و بدنه محکمی هم داره . این هم لینک: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Sent from my HTC One using Tapatalk

10. این کاربر از Faramarz-1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال مشاوره خرید گوشی موبایل Iloveu-ALL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

بهترین گزینه برای شما نکسوس 7 نسخه 2012 هست پردازنده 4 هسته ای داره و به اندروید 4.4 هم قابل ارتقاست و بدنه محکمی هم داره . این هم لینک: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته این تبلت کارت حافظه نمی خوره ولی حافظه اش 32 گیگابایته!

12. این کاربر از Iloveu-ALL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

البته این تبلت کارت حافظه نمی خوره ولی حافظه اش 32 گیگابایته!
    خیلی ممنون.
    شما گزینه بهتری سراغ دارین ؟ (که کارت حافظه بخوره؟)
    ضمنا توی بررسی این تبلت به مشکلاتی اشاره شده که ممکنه مهم باشه. اگر دوستان اطلاعی دارن لطفا راهنمایی کنن.
    مثلا اینکه فلش مموری بهش متصل نمیشه یا نیاز داره که روت بشه. همچنین فایلهای APK رو نمیشه بلوتوث کرد و فایل منیجر نداره و معلوم نیست فایلها رو توی چه فولدری میریزه و...
    ممنون

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خیلی ممنون.
    شما گزینه بهتری سراغ دارین ؟ (که کارت حافظه بخوره؟)
    ضمنا توی بررسی این تبلت به مشکلاتی اشاره شده که ممکنه مهم باشه. اگر دوستان اطلاعی دارن لطفا راهنمایی کنن.
    مثلا اینکه فلش مموری بهش متصل نمیشه یا نیاز داره که روت بشه. همچنین فایلهای APK رو نمیشه بلوتوث کرد و فایل منیجر نداره و معلوم نیست فایلها رو توی چه فولدری میریزه و...
    ممنون
    درباره فایل های APK با روت کردن به راحتی میشه بلوتوثش کرد در زمینه اتصال فلش مموری هم بعد از آپدیت 4.3 بهش اضافه شده (بدون نیاز به روت) فایل منیجر هم که مشکلی نیست اندروید ده ها فایل منیجر داره میتونید یک کدام از آنهارا دانلود و نصب کنید. مموری کارت هم که به نظرم نباید مشکل خاصی باشه با توجه به 32 گیگ حافظه که خیلی هم زیاد هست!! کلا به نظرم تو این رنج قیمت با توجه به پردازنده قدرتمند و سیستم عامل بروز بهترین گزینه هست اکثر مشکلاتی که گفتید هم با روت کردن و نرم افزار های جانبی قابل حل هستند البته اگر اون هارو مشکل به حساب بیاوریم!

15. این کاربر از Faramarz-1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •