تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 338 از 451 اولاول ... 238288328334335336337338339340341342348388438 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,371 به 3,380 از 4506

نام تاپيک: کلوپ Asus N61JQ

آخر فروم باز alireza1411's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    پای آن کاج بلند

پيش فرض

یکی از دوستان لطف کنه و در مورد حداکثر دمای کاری cpu core i7 این مدل توضیح بده و ما را روشن کنه
    تو تاپیک های مختلف مقادیر مختلف ارائه شده که خیلی با هم فرق دارن
    تو سایت intel دمای صد درجه به عنوان دمای اتصال ذکر شده که من منظور دقیقشو از این عبارت نمیدونم
    برای کسی مثل من که ساعت کاری دستگاهش زیاده و عموما برای کارای سنگین استفاده می کنه این موضوع حیاتیه
    راستی فروشنده در مورد یک نرم افزار که اسمش تو مایه های nb prob یا همچین چیزاییه حرف زد که کارش مونیتور تمام پارامتر های کاری لپ تاپه که من تو سی دیش پیدا نکردم کسی از دوستان این نرم افزار رو داره؟
    والله این طور که اینجا نوشته باید 100 باشه. خود اینتل میگه Tjunction این مدل 100 درجه هست. تا اینجاش که درست( خب با Core temp هم همین عدد خونده میشه) ولی ربطش با Tjunction رو من دقیق نمیدونم. تو بخش سخت افزار هم یه بار بحثش شد و یکی با اطمینان یه چیزایی گفت. من هم رفتم یه دو سه تا لینک پیدا کردم و بهش گفتم فلان جوره. اون هم دیگه نیومد بحث رو ادامه بدیم ببینیم بالاخره ربطش چیه.

ولی به هر حال. اینتل تو همین لینک گفته چون این عدد 100 هست پس دمای ایمن براش زیر 100 میشه و بس.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    البته برای هم دستاپ و هم لپ تاپ توصیه میشه دما یه 10 تایی از اون دمایی که کارخونه میگه ایمن هست پایین تر باشه که مشکل پیش نیاد که در این صورت هم نتیجه 90 درجه به دست میاد و تقریبا مشکلی نداریم. فقط وقتی هوا گرمه میره بالای 90.

---------- Post added at 01:52 PM ---------- Previous post was at 01:47 PM ----------

سلام به همه دوستان .

من اواسط تابستون چند تا مشکل مطرح کردم دوستان لطف کردن کمک کردن . دستشون درد نکنه . از لپ تابم راضیم خیلی . اما یه چیزی تازگیا اعصابمو خورد کرده اونم اینکه وقتی مودم ADSL رو با lan به لپ تاپ متصل می کنم و همه تنظیمات رو انجام می دم و کانکت می شم فقط سایت گوگل رو باز می کنه و سایت های دیگرو باز نمی کنه . با تمام بروزر ها هم امتحان کردم. می دونم مشکل فضایی هست . نمی دونم دلیلش چیه . مودم رو به پی سی خونه که وصل می کنم سالمه و راحت باهاش سایت ها رو باز می کنم . ولی به لپ تاپ نه خیلی اذیتم می کنه . اعصابمو خورد کرده .

می خواستم از دوستان سوال کنم که کس دیگه ای هم این مشکل رو داشته یا فقط منحصر به من بدبخته . یا اگه کسی می دونه راه حل چیه بگه یه عمر دعاش می کنم .
    این که خیلیییییییییی فضاییه !!!! گوگل چه فرقی داره با بقیه ؟ نکنه از کش لود میکنه ؟ البته خیلیییییییی بعیده. میخواستم بگم شاید پراکسی تنظیم کردی که دیدم میگی گوگل میاد ولی بقیه نمیاد بی خیال شدم آخه اگه ست کرده بودی که گوگل هم نباید میومد. ولی باز یه نگاه به بخش پراکسی مرورگرت بکن ببین چه خبره. بعد این درایور کارت شبکه رو هم یه آپدیت کنی بد نیست، البته اگه شبکه درست کار میکنه نباید به اون مربوط باشه.

فایروال و این جور چیزا هم میتونه موثر باشه ولی باز هم نمیشه فقط گوگل بیاد و بقیه نیان !!! عجب مشکلیه ... هر چی میاد به ذهنم میبینم نشدنیه !!!

2. 3 کاربر از alireza1411 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال mhadishirani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    شهر دود

پيش فرض

سلام به همه دوستان .

من اواسط تابستون چند تا مشکل مطرح کردم دوستان لطف کردن کمک کردن . دستشون درد نکنه . از لپ تابم راضیم خیلی . اما یه چیزی تازگیا اعصابمو خورد کرده اونم اینکه وقتی مودم ADSL رو با lan به لپ تاپ متصل می کنم و همه تنظیمات رو انجام می دم و کانکت می شم فقط سایت گوگل رو باز می کنه و سایت های دیگرو باز نمی کنه . با تمام بروزر ها هم امتحان کردم. می دونم مشکل فضایی هست . نمی دونم دلیلش چیه . مودم رو به پی سی خونه که وصل می کنم سالمه و راحت باهاش سایت ها رو باز می کنم . ولی به لپ تاپ نه خیلی اذیتم می کنه . اعصابمو خورد کرده .

می خواستم از دوستان سوال کنم که کس دیگه ای هم این مشکل رو داشته یا فقط منحصر به من بدبخته . یا اگه کسی می دونه راه حل چیه بگه یه عمر دعاش می کنم .
    شما برو تو cmd بزن ping 4.2.2.4 ببین چی میاره اگه ریکوئست تایمد اوت نداد یعنی درست وصل شده و مشکل از ویندوزه.
    یه بار هم با آنتی ویروس آپدیت چک کنی بد نیست

4. 2 کاربر از mhadishirani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

این که خیلیییییییییی فضاییه !!!! گوگل چه فرقی داره با بقیه ؟ نکنه از کش لود میکنه ؟ البته خیلیییییییی بعیده. میخواستم بگم شاید پراکسی تنظیم کردی که دیدم میگی گوگل میاد ولی بقیه نمیاد بی خیال شدم آخه اگه ست کرده بودی که گوگل هم نباید میومد. ولی باز یه نگاه به بخش پراکسی مرورگرت بکن ببین چه خبره. بعد این درایور کارت شبکه رو هم یه آپدیت کنی بد نیست، البته اگه شبکه درست کار میکنه نباید به اون مربوط باشه.

فایروال و این جور چیزا هم میتونه موثر باشه ولی باز هم نمیشه فقط گوگل بیاد و بقیه نیان !!! عجب مشکلیه ... هر چی میاد به ذهنم میبینم نشدنیه !!!
    نمی دونم والا خودمم موندم چرا اینجوریه . از ------ نیست چون وقتی با مودم اکسترنال با دیال آپ وصل می شم یا با ایرانسل همه سایت ها رو میاره و مشکل نداره .

این درایور کارت شبکرو از کجا می تونم دانلود کنم . چون وقتی از device manager می خوام آپدیت کنم پیام میده که بهترین درایور کارت شبکه در حال حاضر روی سیستم شما نصبه . عقلم به چیز دیگه ای قد نمیده

شما برو تو cmd بزن ping 4.2.2.4 ببین چی میاره اگه ریکوئست تایمد اوت نداد یعنی درست وصل شده و مشکل از ویندوزه.
    یه بار هم با آنتی ویروس آپدیت چک کنی بد نیست
    نه ریکوئست تایمد نمیده . من ویندوزمو دو سه بار عوض کردم و حتی سرویس پک 1 سون رو روی لپ تاپم نصب کردم . شاید باورت نشه ولی اکس پی مد هم نصب کردم ولی همون جوریه . اشکالش بر طرف نشده .

6. این کاربر از five star بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال rahnemoun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

سلام به همه دوستان .
    شما صفحه پیشفرض‌ات گوگل هست؟
    اگه وقتی تو گوگل هستی باز هم تو Address Bar آدرس سایت گوگل رو بزنی، باز می‌کنه یا نه؟
    -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
    یکی از مشکلاتی که اکثر بچه‌ها موقع استفاده از پورت Lan دارن اینه که حواس‌شون نیست که این پورت رو Enable کنند (از طریق Device Manager). چون بطور پیشفرض این پورت Disable هست و خودت بصورت دستی باید Enableاش کنی. سوال بالا رو هم برای همین پرسیدم. اگه مجددا آدرس گوگل رو بزنی و اینبار نتونه گوگل رو باز کنه، به این معنی هست که شما اصلا به اینترنت وصل نیستید و مطمئناً پورت Lan شما Disable هست.
    در هر حال اگه اون قسمت رو هم چک کنی،‌ بد نیست، احتمالا مشکلت حل بشه.

رامین

8. 2 کاربر از rahnemoun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    شهر دود

پيش فرض

شما صفحه پیشفرض‌ات گوگل هست؟
    اگه وقتی تو گوگل هستی باز هم تو Address Bar آدرس سایت گوگل رو بزنی، باز می‌کنه یا نه؟
    -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
    یکی از مشکلاتی که اکثر بچه‌ها موقع استفاده از پورت Lan دارن اینه که حواس‌شون نیست که این پورت رو Enable کنند (از طریق Device Manager). چون بطور پیشفرض این پورت Disable هست و خودت بصورت دستی باید Enableاش کنی. سوال بالا رو هم برای همین پرسیدم. اگه مجددا آدرس گوگل رو بزنی و اینبار نتونه گوگل رو باز کنه، به این معنی هست که شما اصلا به اینترنت وصل نیستید و مطمئناً پورت Lan شما Disable هست.
    در هر حال اگه اون قسمت رو هم چک کنی،‌ بد نیست، احتمالا مشکلت حل بشه.

رامین
    کی میگه پیشفرض دیسیبل هستش .
    یا دکمش اینیبل میشه

10. این کاربر از mhadishirani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال rahnemoun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

کی میگه پیشفرض دیسیبل هستش .
    یا دکمش اینیبل میشه
    مال من و دوتا از دوستام Disable بود که از طریق Device Manager اونو Enable کردم.

منظور از دکمش چیه؟ متوجه نشدم...

رامین

12. این کاربر از rahnemoun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    شهر دود

پيش فرض

مال من و دوتا از دوستام Disable بود که از طریق Device Manager اونو Enable کردم.

منظور از دکمش چیه؟ متوجه نشدم...

رامین
    سمت راست پورت usb 3 دکمه ی فعال سازی داره

14. این کاربر از mhadishirani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز alireza1411's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    پای آن کاج بلند

پيش فرض

نمی دونم والا خودمم موندم چرا اینجوریه . از ------ نیست چون وقتی با مودم اکسترنال با دیال آپ وصل می شم یا با ایرانسل همه سایت ها رو میاره و مشکل نداره .

این درایور کارت شبکرو از کجا می تونم دانلود کنم . چون وقتی از device manager می خوام آپدیت کنم پیام میده که بهترین درایور کارت شبکه در حال حاضر روی سیستم شما نصبه . عقلم به چیز دیگه ای قد نمیده

نه ریکوئست تایمد نمیده . من ویندوزمو دو سه بار عوض کردم و حتی سرویس پک 1 سون رو روی لپ تاپم نصب کردم . شاید باورت نشه ولی اکس پی مد هم نصب کردم ولی همون جوریه . اشکالش بر طرف نشده .
    تا حالا از لن استفاده نکردم. ولی فردا تست میکنم. من تو خونه هی این ور اونور میرم با همین وایرلسش کار میکنم. جدا مشکل بسیار عجیبی شده ها !!!!

16. این کاربر از alireza1411 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

نه آقا رامین به خاطر صفحه پیش فرض نیست چون با تمام مرورگر ها امتحان کردم فقط گوگل رو میاره .

Lan رو هم اگر network adabtor منظورتون هست نگاه کردم Enable بود .

در جواب دوست دیگمون هم مودم من وایرلس نیست که دکمه کنار رو روشن کنم . مودم با کابل شبکه متصل شده .

کاربر فعال انجمن های سخت افزار و لپ تاپ afshin b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

سلام
    یه سوال: من الان میتونم دوباره با برنامه AI Recovery Burner دی وی دی ریکاوری رایت کنم؟ اگه بشه که بهتر از بک آپ گرفتن با برنامه های دیگست، نه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •