تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 336 از 400 اولاول ... 236286326332333334335336337338339340346386 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,351 به 3,360 از 3992

نام تاپيک: نقد و بررسی مودم جدید TF-i60 (4.5G) ایرانسل

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام اقا صابر یه سوالی داشتم .شما گفته بودید که مودم مبین نت روی حالت td هنوز ثابت نشده که تجمیع انجام میده یا نه .من از طرح 360 استفاده میکنم و رومینگ میشه به دکل همراه اول و روی FDD و CA هست .ایا در این حالت تجمیع میتونه انجام بده یا نه و اینکه از روی قسمت مشخصات اتصال میشه فهمید تجمیع انجام شده یا نه ؟
    این مودم تجمیع انجام نمیده بلکه از mimo4*4 اگر برا اپراتور و دکل فعال باشه میتونه استفاده کنه . در کل طرح های خود مبین نت یا 360 یا حتی tdd ایرانسل نهایت سرعت باید 40 مگ باشه و محدود ولی برا سیم کارتهای معمولی fdd تا 140 مگ هم این مودم سرعت داده و میانگین 50 مگ هست .

2. این کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

- - - Updated - - -

سلام ، ممنون
    فریموری که لینک دادید رو باید دوباره سیم لحیم کنم تا بتونم فلشش کنم؟
    ی نکته ی جالبی وجود داره کلا وقتی بارون میاد td قطع میشه مشکل مودم هم اینه که وقتی قطع میشه دیگه خودش وصل نمیشه باید ریستش کنم خودم هم فک میکنم مشکل از همین فریموره ، الان این لینکی که دادید 195 اونی هم که فلش کرده بودم 196 بود ، این دو تا چه فرقی با هم میکنن؟ این 195 استیبلترین فریمور هست؟
    بازم ممنون
    سلام
    من هم این مشکل قطع شدن را دارم برای شما با تعویض فریمور درست شد ؟
    ما تهران سمت شرق هستیم tdlte ایرانسل دارم tdlte ایرانسل گرفتم

4. 2 کاربر از ahmadreza12 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

- - - Updated - - -

سلام
    من هم این مشکل قطع شدن را دارم برای شما با تعویض فریمور درست شد ؟
    ما تهران سمت شرق هستیم tdlte ایرانسل دارم tdlte ایرانسل گرفتم
    سلام
    اتفاقا همین دیروز فریمور رو عوض کردم و همین 195 که دوستمون گفتند رو ریختم و تفاوتی نکرد و باز اتفاقا همین الان اومدم داخل تاپیک بگم که بازم فرقی نکرده و چیکارش می تونم بکنم که این مشکل حل شه؟
    قبلش 196 بود یک هفته ای قطع نشده بود کلا مشکل این بود وقتی نت قطع شه دیگه نمیتونه وصل شه مثلا اگه بارون بیاد قطع میشد و دیگه وصل نمیشد تا یکی بره خاموش و روشنش کنه (مودم خونه نیست و این خودش ی دردسری هست)
    الان یک هفته بود نت قطع نشده بود دو شب پیش حدود ساعت 2 شب قطع شده و طبق معمول دیگه وصل نشد برای همین دیروز رفتم اوردمش خونه و فریورش رو تعویض کردم ، باز بردم گذاشتمش اما مثل اینکه دیشب هم حدود ساعت 2 شب بازم قطع شده و دیگه وصل نشده و باید برم خاموش و روشنش کنم
    شما از فریمور اصلی استفاده میکنید؟ انلاک نکردید؟ کدوم ورژنه؟
    دوستان اگه راهی میدونند ممنون میشم بیان کنند مثل اینکه این مشکل خیلی همه گیر هم هست
    ممنون

6. این کاربر از abc.abc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام
    اتفاقا همین دیروز فریمور رو عوض کردم و همین 195 که دوستمون گفتند رو ریختم و تفاوتی نکرد و باز اتفاقا همین الان اومدم داخل تاپیک بگم که بازم فرقی نکرده و چیکارش می تونم بکنم که این مشکل حل شه؟
    قبلش 196 بود یک هفته ای قطع نشده بود کلا مشکل این بود وقتی نت قطع شه دیگه نمیتونه وصل شه مثلا اگه بارون بیاد قطع میشد و دیگه وصل نمیشد تا یکی بره خاموش و روشنش کنه (مودم خونه نیست و این خودش ی دردسری هست)
    الان یک هفته بود نت قطع نشده بود دو شب پیش حدود ساعت 2 شب قطع شده و طبق معمول دیگه وصل نشد برای همین دیروز رفتم اوردمش خونه و فریورش رو تعویض کردم ، باز بردم گذاشتمش اما مثل اینکه دیشب هم حدود ساعت 2 شب بازم قطع شده و دیگه وصل نشده و باید برم خاموش و روشنش کنم
    شما از فریمور اصلی استفاده میکنید؟ انلاک نکردید؟ کدوم ورژنه؟
    دوستان اگه راهی میدونند ممنون میشم بیان کنند مثل اینکه این مشکل خیلی همه گیر هم هست
    ممنون
    به فریمور فکر نکنم ربطی داشته باشه دوستان با 196 اصلی خود ایرانسل هم این مشکل رو گزارش دادن اونم فقط شبکه tdd .

8. این کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

به فریمور فکر نکنم ربطی داشته باشه دوستان با 196 اصلی خود ایرانسل هم این مشکل رو گزارش دادن اونم فقط شبکه tdd .
    ممنون از توجهتون
    همین الان با پشتیبانی ایرانسل داخل سایت گفتگو میکردم ، ایشون گفتند سیم کارت رو دربیارم و از طریق سوراخ پشت مودم ریست کنم و اگر حل نشد مودم رو ببرم نمایندگی
    خب من که انلاک کردم سیم کارت داخلش نبود و ریست فکتوری هم کردم ، ریست فکتوری فک نکنم تفاوتی با سوراخ پشت مودم داشته باشه ، از ی طرف هم مودمی که انلاک شده رو فک نکنم نمایندگی قبول کنه که کاری روش انجام بده البته یکی از دوستان همین مودم رو خریداری کرده انلاک هم نکرده اون هم این مشکل رو داره
    به نظرتون چه راهی هست؟

10. این کاربر از abc.abc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

ممنون از توجهتون
    همین الان با پشتیبانی ایرانسل داخل سایت گفتگو میکردم ، ایشون گفتند سیم کارت رو دربیارم و از طریق سوراخ پشت مودم ریست کنم و اگر حل نشد مودم رو ببرم نمایندگی
    خب من که انلاک کردم سیم کارت داخلش نبود و ریست فکتوری هم کردم ، ریست فکتوری فک نکنم تفاوتی با سوراخ پشت مودم داشته باشه ، از ی طرف هم مودمی که انلاک شده رو فک نکنم نمایندگی قبول کنه که کاری روش انجام بده البته یکی از دوستان همین مودم رو خریداری کرده انلاک هم نکرده اون هم این مشکل رو داره
    به نظرتون چه راهی هست؟
    مودمتون مثل تصویر زیر تنظیم شده ؟
    اگه تظیمات دیگه ای انجام بشه، احتمال قطع شدن سرویس اینترنت هست، یا اینکه بعد از قطع و وصلی، مودم نتونه دوباره اینترنت را دریافت کنه.

محتوای مخفی: تنظیمات 

12. 2 کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

ممنون از توجهتون
    به نظرتون چه راهی هست؟
    شما یک بار هم از فریمور 195 های وب بفش رنگ مود شده رو مودمتون استفاده کنید و تست کنید اگه تغییری مشاهده شد و دیگه قطع و وصلی نداشتید بدونید از فریمور خود ایرانسل هست نه بازهم مشکل وجود داشت نه به مودم ربط داره نه به فریمور و مشکل از طرف شبکه tdd ایرانسل هست و حتی با تعویض مودم هم مشکل مرتفع نخواهد شد . تنظیمات شبکه رو یک بار بر روی حالت auto قرار بدید و تست کنید یک بار هم بر روی tdd فقط قفل کنید و تست بزنید .

14. این کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

مودمتون مثل تصویر زیر تنظیم شده ؟
    اگه تظیمات دیگه ای انجام بشه، احتمال قطع شدن سرویس اینترنت هست، یا اینکه بعد از قطع و وصلی، مودم نتونه دوباره اینترنت را دریافت کنه.

محتوای مخفی: تنظیمات 

ممنون
    بله به همین صورته
    شما یک بار هم از فریمور 195 های وب بفش رنگ مود شده رو مودمتون استفاده کنید و تست کنید اگه تغییری مشاهده شد و دیگه قطع و وصلی نداشتید بدونید از فریمور خود ایرانسل هست نه بازهم مشکل وجود داشت نه به مودم ربط داره نه به فریمور و مشکل از طرف شبکه tdd ایرانسل هست و حتی با تعویض مودم هم مشکل مرتفع نخواهد شد . تنظیمات شبکه رو یک بار بر روی حالت auto قرار بدید و تست کنید یک بار هم بر روی tdd فقط قفل کنید و تست بزنید .
    دقیقا همینکاری که فرمودید انجام دادم ، B612_UPDATE_11.196.01.01.234new32 بود که چند روز قبل به 195.03.00.1445 فلشش کردم (همین مورده بنفش) و باز هم مشکل پابرجاست
    موارد که دوستمون هم لینک دادند روی auto هست کلا من به چیزی دست نزدم فقط مواردی مثل وایرلس و ایپی و غیرفعال کردن اپدیت
    الان تنظیمش می کنم روی فقط tdd که ببینم در این حالت چی میشه که باز هم خبرش رو اینجا میزارم
    بازم ممنون

16. این کاربر از abc.abc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

الان تنظیمش می کنم روی فقط tdd که ببینم در این حالت چی میشه که باز هم خبرش رو اینجا میزارم
    رفتم تنظیم کنم روی فقط Tdd اما مثل اینکه این فریمور فقط TDD رو نداره :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

18. این کاربر از abc.abc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

رفتم تنظیم کنم روی فقط Tdd اما مثل اینکه این فریمور فقط TDD رو نداره :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    رو حالت 4g بزار تا باندها رو نشون بده و اونوقت باند 3500 یا 3600 رو انتخاب کن و ببین رو کدوم ایرانسل tdd انتن میده و تغییرات رو ذخیره و اعمال کن .

20. این کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •