تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 335 از 475 اولاول ... 235285325331332333334335336337338339345385435 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,341 به 3,350 از 4743

نام تاپيک: » مـشـاوره برای خرید تبـلت هـای اندرویـد

داره خودمونی میشه hamedsaba's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    PERSIQUE

پيش فرض

حالا شد
    من خودم به شخصه ASUS ME372cg رو می پسندم.احتمالا چند وقت دیگه میخرمش
    که اونم فیلم برداریش 1080p هستش.
    قابلیت مکالمه هم داره.
    کیفیت صدای عالی داره جوری که جایزه هم گرفته...
    با سلام .
    دوست گرامی فون پد گزینه واقعا خوبی هست خواستم بپرسم ایا صبر کنم قیمت اون تا یک ماه پایین میاد به نظر من 500 یا 600 خوب هست.؟

آخر فروم باز esi222's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

با سلام .
    دوست گرامی فون پد گزینه واقعا خوبی هست خواستم بپرسم ایا صبر کنم قیمت اون تا یک ماه پایین میاد به نظر من 500 یا 600 خوب هست.؟
    سلام
    آره تو این رنج به نظرم بهترین انتخابه
    ممکنه کمی پایین بیاد اما به نظرم چندان تفاوت قیمتیه چشمگیری نباید داشته باشه.چون ظاهرا الان قیت پایین اومدش حدود 770 هستش
    یعنی تا سقف 600 تومن میخوای؟
    سیم کارت خور بودن برات ملاکه؟

داره خودمونی میشه hamedsaba's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    PERSIQUE

پيش فرض

سلام
    آره تو این رنج به نظرم بهترین انتخابه
    ممکنه کمی پایین بیاد اما به نظرم چندان تفاوت قیمتیه چشمگیری نباید داشته باشه.چون ظاهرا الان قیت پایین اومدش حدود 770 هستش
    یعنی تا سقف 600 تومن میخوای؟
    سیم کارت خور بودن برات ملاکه؟
    با سلام.
    متشکرم. حالا اگر بشه توی اونهایی که سیم کارت هم نمیخورن wechat یا سرویس های مشابه را بشه اجرا کرد میشه بدون سیم کارت حساب باز کنم ایا روی این ها بدون سیم کارت میشه اجرا کرد؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

حالا شد
    من خودم به شخصه ASUS ME372cg رو می پسندم.احتمالا چند وقت دیگه میخرمش
    که اونم فیلم برداریش 1080p هستش.
    قابلیت مکالمه هم داره.
    کیفیت صدای عالی داره جوری که جایزه هم گرفته...
    سلام.آره ببین جدای از تمام مسایل فنی و قیمتی و..... اون تبلتی واسه آدم مناسبه که آدم باهاش راحت تره و ازش لدت میبره.اگه بهترین و کم نفص ترین تبلت رو هم بگیری ولی دوستش نداشته باشی یه ایراد خیلی کوچیک هم واست زجرآور میشه.پس به سلیقه خودت احترام بزار و هر کدومو دوست داری بگیر.حالا یه سوال من تو سایت ها گشتم این مدلی که شما گفتید رو ندیدم.میشه لینکشو بزارید.چون داداشم هم میخواد تبلت بخره میخوام یه نگاهی بندازم.
    با سلام.
    متشکرم. حالا اگر بشه توی اونهایی که سیم کارت هم نمیخورن wechat یا سرویس های مشابه را بشه اجرا کرد میشه بدون سیم کارت حساب باز کنم ایا روی این ها بدون سیم کارت میشه اجرا کرد؟
    ببین تبلت من سیم کارت خوره اما من توش سیم کارت نگذاشتم و viber رو فعال کردم.شماره سیمکارتمو دادم و کد فعال سازیش اومد به گوشیم بنابراین فکر نمیکنم تو استفاده از این نرم افزارها مشکلی داشته باشی.اما به عنوان توصیه اگه نگاهت به آینده هست یه تبلتی بگیر که سیم کارت هم بخوره.نه واسه مکالمه.بخاطر اینکه با این رشد صنعت مخابرات احتمالا تو کمتر یکی دو سال اینترنت 3g ارزون قیمت تر نسبت به الان در دسترس قرار بگیره و اون موقع هم بتونی به نحو احسنت از تبلتت استفاده کنی.جدیدا خبرش اومده که به زودی انحصار رایتل در زمینه ارایه 3g شکسته میشه و مجوزش به ایرانسل هم داده میشه.این یعنی بازار رقابتی تر میشه و قیمت هم پایین تر میاد.موفق باشی
    Last edited by Xerxes-I; 18-11-2013 at 16:57.

5. 2 کاربر از Xerxes-I بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز esi222's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

با سلام.
    سلام مجدد
    خواهش میشه
    راستش از اینکه میشه این برنامه رو بدون سیم کارت اجرا کرد یانه،خبر ندارم.
    اما درکل اگه تبلت بدون سیم کارت و عالی با قیمت مناسب میخوای بهترین انتخاب زیر600 تومن ASUS memo pad hd 7 هستش
    سلام.آره ببین جدای از تمام مسایل فنی و قیمتی و..... اون تبلتی واسه آدم مناسبه که آدم باهاش راحت تره و ازش لدت میبره.اگه بهترین و کم نفص ترین تبلت رو هم بگیری ولی دوستش نداشته باشی یه ایراد خیلی کوچیک هم واست زجرآور میشه.پس به سلیقه خودت احترام بزار و هر کدومو دوست داری بگیر.حالا یه سوال من تو سایت ها گشتم این مدلی که شما گفتید رو ندیدم.میشه لینکشو بزارید.چون داداشم هم میخواد تبلت بخره میخوام یه نگاهی بندازم.
    قبول دارم.با اون تبلتی آدم لذت میبره که خواسته هاش رو با توجه به قیمتش برآورده کنه و کمی هم آینده نگری توش باشه...
    تو این پست لینک خود ASUS و لینک بررسی تخصصیش رو گذاشتم.
    بررسی تخصصی رو حتما یه نگاهی بندازه که نشون داده از خیلیا سرتره

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

7. این کاربر از esi222 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام دوستان من همین امروز Asus FonePad 7 نسخه ی ۲ رو خریدم و باهاش دارم اینارو می‌نویسم ۰ قبلت فوق العاده ای هستش۰ الان مشکلی هست اینه که تو تایپ فارسی ستون دوم صفحه کلید که حرفات ک م ن ت ا ل ی س ش رو عوضی می‌نویسه ۰ مثلا وقتی میخوای ن رو تایپ کنی اونو یه حرف بعدترش رو می‌نویسه ۰ به نظرتان مشکل از کجاست؟

9. این کاربر از Переклад не بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام دوستان من همین امروز Asus FonePad 7 نسخه ی ۲ رو خریدم و باهاش دارم اینارو می‌نویسم ۰ قبلت فوق العاده ای هستش۰ الان مشکلی هست اینه که تو تایپ فارسی ستون دوم صفحه کلید که حرفات ک م ن ت ا ل ی س ش رو عوضی می‌نویسه ۰ مثلا وقتی میخوای ن رو تایپ کنی اونو یه حرف بعدترش رو می‌نویسه ۰ به نظرتان مشکل از کجاست؟

سلام دوست عزیز بنده هم قصد دارم همین تبلتو بخرم به نظرتون از نظر کیفیت صفحه نمایش چطوره؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه mhd1990's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    خوزستان

پيش فرض

سلام دوستان نظرتون درباره تبلت Ainol Numy 3G AX1 چیه ارزش خرید داره؟

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام دوست عزیز بنده هم قصد دارم همین تبلتو بخرم به نظرتون از نظر کیفیت صفحه نمایش چطوره؟
    نسبت به قیمتش با ارزشترین هست
    کیفیت صفحه نمایشش طوری که در حالت نمایش تمام صفحه ی این انجمن ، همه ی نوشته ها و زیر انجمن ها کاملا خونده میشن
    راضی کنندس
    این طور بگم که چیزی در حدود عالی اما کمتر از retina.یعنی در حد رتینا نیست اما کیفیت خوب و قابل قبولی داره.
    در کل :نور کافی-زوایای دید عالی و وضوع بسیار خوب
    من میتونستم آی پد ایر هم بخرم اما به دلیل ارزشمندی این مدل رو خریدم(نمیگم ایپد ایر بی ارزشه اصلا !!!)

13. 2 کاربر از Переклад не بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه mhd1990's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    خوزستان

پيش فرض

کسی اینجا تبلت انول نداره ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •