تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 334 از 447 اولاول ... 234284324330331332333334335336337338344384434 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,331 به 3,340 از 4469

نام تاپيک: مشاوره در مورد خرید مودم وایرلس

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

سلام
    من میخوام یک مودم وایرلس بگیرم ، که احتمالا همزمان هم PC و هم تبلت بخواد ازش استفاده کنه ، باید مودم دو انتن بگیرم یا تک انتن هم کافیه؟
    پیشاپیش مرسی
    خب بخر ! به ما چه ؟
    حداکثر چقدر میخوای خرج کنی و برای چه مساحتی ؟

آخر فروم باز GHAGHALEELEE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خب بخر ! به ما چه ؟
    حداکثر چقدر میخوای خرج کنی و برای چه مساحتی ؟
    حقیقتش میخوام ببینم برای استفاده ام باید تک انتنه بگیرم یا 2 انتنه ؟ حالا بعدش راجع به مقدار هزینه فکر میکنم

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

حقیقتش میخوام ببینم برای استفاده ام باید تک انتنه بگیرم یا 2 انتنه ؟ حالا بعدش راجع به مقدار هزینه فکر میکنم
    اگه 120 تومن هزینه کنی میتونی 8968 ورژن 2 بگیری که انتخاب آینده نگرانه-ایه

4. این کاربر از leo.unique بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن های سخت افزار و لپ تاپ afshin b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

فکر کنم این جواب شما باشه:
    تفاوت بین مودم وایرلس تک آنتن و مودم وایرلس چند آنتن

به طور خلاصه و خیلی ساده باید بگم تفاوت مودم وایرلس تک آنتن با مودم وایرلس چند آنتن سرعت انتقال دیتاست . مودم های وایرلس سری N دو آنتن یا دوال بند Dual-band می تونن هم در محدوده فرکانس ۲٫۴ گیگا هرتز و هم در محدوده فرکانس ۵ گیگا هرتز کار کنن ! مودم های وایرلس دو آنتن یا سه آنتن برای محیط های بزرگ بسیار مناسب هستند . لازم به ذکره که اگر می خواید یک مودم وایرلس برای استفاده خانگی به خصوص آپارتمان تهیه کنید شما به هیچ وجه به مودم دو آنتن احتیاج ندارین ! ضرورت استفاده از مودم های دو آنتن یا سه آنتن فقط و فقط نسبت به تعداد دستگاه ها تون بستگی داره ! هر چی تعداد دستگاه ها بیشتر باشه متعاقبا سرعت کمتری هم به هر دستگاه اختصاص پیدا می کنه . بنابراین اگر می خواید در جایی مثل کافی شاپ و یا کافی نت سرویس WiFi راه اندازی کنید اکیدا توصیه می کنم از مودم دو آنتن یا سه آنتن استفاده کنید چون تعداد کاربرا زیاده ! موقع خریدن مودم حتما توجه داشته باشید که عدد بعد از حرف N نشون دهنده سرعت انتقال داده مودم می باشد مثلا مودم وایرلس D-link N 150 یعنی یک مودم وایرلس دی لینک با سرعت انتقال داده ۱۵۰ مگا بیت در ثانیه که می تونه محدوده ای با وسعت  حداقل ۷۰ متر رو پوشش بده !

منبع: علم فردا

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

6. 2 کاربر از afshin b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

لازم به ذکره که اگر می خواید یک مودم وایرلس برای استفاده خانگی به خصوص آپارتمان تهیه کنید شما به هیچ وجه به مودم دو آنتن احتیاج ندارین ! ضرورت استفاده از مودم های دو آنتن یا سه آنتن فقط و فقط نسبت به تعداد دستگاه ها تون بستگی داره !
    بچه دوساله هم میدونه مودمهای دو یا سه آنتنه پوشش وایرلس بهتر و پایدارتری دارن و فقط بحث سرعت نیست

8. 2 کاربر از leo.unique بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه DragonVsPhoenix's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

فکر کنم این جواب شما باشه:
    تفاوت بین مودم وایرلس تک آنتن و مودم وایرلس چند آنتن

به طور خلاصه و خیلی ساده باید بگم تفاوت مودم وایرلس تک آنتن با مودم وایرلس چند آنتن سرعت انتقال دیتاست . مودم های وایرلس سری N دو آنتن یا دوال بند Dual-band می تونن هم در محدوده فرکانس ۲٫۴ گیگا هرتز و هم در محدوده فرکانس ۵ گیگا هرتز کار کنن ! مودم های وایرلس دو آنتن یا سه آنتن برای محیط های بزرگ بسیار مناسب هستند . لازم به ذکره که اگر می خواید یک مودم وایرلس برای استفاده خانگی به خصوص آپارتمان تهیه کنید شما به هیچ وجه به مودم دو آنتن احتیاج ندارین ! ضرورت استفاده از مودم های دو آنتن یا سه آنتن فقط و فقط نسبت به تعداد دستگاه ها تون بستگی داره ! هر چی تعداد دستگاه ها بیشتر باشه متعاقبا سرعت کمتری هم به هر دستگاه اختصاص پیدا می کنه . بنابراین اگر می خواید در جایی مثل کافی شاپ و یا کافی نت سرویس WiFi راه اندازی کنید اکیدا توصیه می کنم از مودم دو آنتن یا سه آنتن استفاده کنید چون تعداد کاربرا زیاده ! موقع خریدن مودم حتما توجه داشته باشید که عدد بعد از حرف N نشون دهنده سرعت انتقال داده مودم می باشد مثلا مودم وایرلس D-link N 150 یعنی یک مودم وایرلس دی لینک با سرعت انتقال داده ۱۵۰ مگا بیت در ثانیه که می تونه محدوده ای با وسعت حداقل ۷۰ متر رو پوشش بده !

منبع: علم فردا

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk
    هرکی اینو نوشته عجب بیسواد بوده! دو آنتنه بودن چه ربطی به فرکانس 5ghz یا Dual-band داره آخه! تو اصلا به من یه مودم Dual-band نشون بده که کمتر از سه تا آنتن داشته باشه! طرف کلا MIMO رو با Band اشتباه گرفته. به نظر من با وجود مودمای دو آنتنه با قیمت مناسب، خرید مودم تک آنتنه کاملا اشتباهه حتی اگه قرار فقط یه اتاق رو پوشش بده.
    Last edited by DragonVsPhoenix; 03-03-2014 at 18:12.

10. 4 کاربر از DragonVsPhoenix بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز GHAGHALEELEE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ضمن تشکر فراوان از راهنمایی های همه دوستان ولی هنوز من بخاطر سواد پایینم درست متوجه نشدم ، سوالم رو اینجوری میپرسم :
    من میخوام با pc و تبلت همزمان از یک مودم adsl استفاده کنم ، منزلمون هم 2 طبقه هست ماکزیمم پهنای باند مورد استفاده ام هم 20 مگابیت هست (اگر یک روزی 20 مگ دستمون رسید!) ، حالا من چه جور مودم وایرلسی باید بگیرم ؟

داره خودمونی میشه amirmohammad_49's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

با سلام
    دوستان به نظرتون بین این دو مودم کدو ارزش خرید بالاتری داره؟دلیل؟
    ASUS DSL-N10 B1 Wireless-N150 ADSL Modem Router
    &
    tp-link 8668 v2

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

ضمن تشکر فراوان از راهنمایی های همه دوستان ولی هنوز من بخاطر سواد پایینم درست متوجه نشدم ، سوالم رو اینجوری میپرسم :
    من میخوام با pc و تبلت همزمان از یک مودم adsl استفاده کنم ، منزلمون هم 2 طبقه هست ماکزیمم پهنای باند مورد استفاده ام هم 20 مگابیت هست (اگر یک روزی 20 مگ دستمون رسید!) ، حالا من چه جور مودم وایرلسی باید بگیرم ؟
    حداکثر بودجه رو مشخص کن
    با سلام
    دوستان به نظرتون بین این دو مودم کدو ارزش خرید بالاتری داره؟دلیل؟
    ASUS DSL-N10 B1 Wireless-N150 ADSL Modem Router
    &
    tp-link 8668 v2
    اینم سوال داره ؟؟؟! خب معلومه tp-link 8668 v2

14. این کاربر از leo.unique بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام دوستان
    مودم TPlink - TD8811 آیا Wifi داره؟ میخوام همزمان که با adsl کانکت میشم با کامپیوتر از طریق wifi به تلویزیون هوشمند smart led ln57200 lg وصل بشیم. آیا این مودم پشتیبانی میکنه از wifi و میشه بصورت بی سیم به تلویزیون وصل شد و از طریق تلویزیون به اینترنت متصل شد؟
    ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •