تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 333 از 544 اولاول ... 233283323329330331332333334335336337343383433 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,321 به 3,330 از 5433

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

سلام میشه از این اپی پینگ بگیرید نتیجشو بدید
    85.114.146.86
    توی این ساعت از شب و بر مبنای اینکه چند نفر استفاده میکردن و با موبایل و با کمی فاصله گرفتم بین ۸۲ تا ۱۰۵ متغیر بود ولی بیشتر ۸۲ و ۹۹ بود

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

دوستان چند موردم دیدم که گفتم شاید بگم بد نباشه!
    با یکی دوتا متخصص هم حرف زدم رنج rx خیلی مهم نیست و رقم پایینتر به معنی بهتر بودن نیست!
    مثه یه رنجی هست که تعیین شده روی مودم میگه از یه عدد تا یه عددی قابل قبول هست و موردی نداره و اعداد خارج ازین رنج یا نزدیک این رنج کمی مشکل دارن که باید رفع شه !
    در مورد هزینه ها هم که خب هم بسته به قیمت ها و دلار متفاوته و هم عرضه و تقاضا و شرایط بازار ولی خب به طور کلی بگم ممکنه یه هزینه اولیه ۲۰۷ تومنی بگیرن و بعدم هزینه فیبر کشی و فیوژن که از ۳۰۰-۴۰۰ به بالاس و بعد مهمتر از همه مودم که باز بسته به مدل اگر hg8245h باشه حدود دو میلیون هست!
    شرایط شهرها و حتی مناطقی مخابراتی خیلی متفاوته مثلا منطقه مخابراتی ما توی تمام معابر اصلی و حتی چهارراه ها fat داره ولی منطقه بغلیمون که چسبیده به این تو کل منطقه مخابراتی شاید پیدا نکنید یا تک و توک که خب طبعا نوع ارائه سرویس و برخورد هاشونم متفاوته!
    و یه مورد دیگه با پرسنل دم باجه و افرادی که با ارباب رجوع در ارتباطن در مورد امکان سنجی و شرایط فیبر نوری اصلا صحبت نکنید چون نه سر رشته ای دارن و نه اطلاعاتی و با مسئول فنی مخابرات و یا نهایتا مدیر مخابراتتوم صحبت کنید که بهترین راهکار رو میدن!
    اینکه اجازه همسایه و ازین دست سوالا پرسیده میشه و یا استفاده از کابل فیبر معمولا کور های سیم بر حسب تعداد واحد های یه ساختمون کشیده میشه به شکل اصولیش البته که اگر فرضا چندماه و سال دیگه همسایه ی داخل خونه نیاز داشت مجدد سیم کشی نخواد و از یک کور مجزا که از سوئیچ در محل ورودی هست استفاده کنن و در کل برای استفاده هر همسایه هم نیازی به اجازه و این حرفا نیست چون ترانس برق نیست هزینه ای داده باشید و مشترکه!
    قبلا هم گفتم فاصله تا fat معمولا تا ۳۰۰ متر رو ایده آل میدونن که در عمل و بر اساس مشکلات سر راه ممکنه تا ۳۵۰ متر یا بیشترم بره و بالاتر ازون در صورت درخواست یه آپارتمان و یا تعداد زیادی توی یه محله میان و یه fat مجزا واستون میکشن!
    مودم خالی فیبر نوری به دردتون نمیخوره مگه خونه یا خیلی کوچیک باشه یا فرضا استفاده بیشتر با کابل لن باشه به کامپیوتر ولی برای تعداد زیاد و وای فای باید از یه روتر درست حسابی ac یا ax استفاده کنید تا از نهایت سرعتش لذت ببرید
    و اینکه در نهایت چون با اداره دولتی در ارتباطید به امید ثبت تام تلفنی و اینترنتی نباشید حضوریشم به زور کار راه میندازن و کلی باید بدویید تا بشه تایید کنن و بعد راه اندازی شه ولی کلیت بازم به نظرم برای کاربرای پر مصرف و یا اونایی که به سرعت و کیفیت اینترنت اهمیت میدن میارزه!
    دیگه هر چی به ذهنم رسید الان گفتم موفق باشید

3. 7 کاربر از Mmrr72 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

سلام میشه از این اپی پینگ بگیرید نتیجشو بدید
    85.114.146.86

داره خودمونی میشه hsh_4321's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

من که خونه مون نبش خیابون اصلیه
    درخواست ۳۶ ماه دادم و حدودا ۱۰ دقیقه بعد تماس گرفتن گفتن در حال حاضر نمی تونیم سرویس ارائه بدیم، چند وقت دیگه مراجعه کنید!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

سلام دوستان
    من پنج ماهه برای تانوما ثبت نام کردم و 3 ماه پیش شماره به من اختصاص داده شد و ثبت نام انجام گرفت ولی تا حالا حتی یه زنگ هم از مخابرات نزدن.
    تو 195 هم یه ماهه شکایت کردم. گفتن در دست اقدامه ولی تا الان من که ندیدم کاری انجام بدن. مث اینکه زورشون میاد 50 60 متر کابل بکشن

میخواستم ببینم راه دیگه ای برای پیگیری نیست؟ این 195 برای مخابرات مثل نقل و نبات شده دیگه محلش نمیزارن...

7. این کاربر از ehsan-75 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

سلام دوستان
    من پنج ماهه برای تانوما ثبت نام کردم و 3 ماه پیش شماره به من اختصاص داده شد و ثبت نام انجام گرفت ولی تا حالا حتی یه زنگ هم از مخابرات نزدن.
    تو 195 هم یه ماهه شکایت کردم. گفتن در دست اقدامه ولی تا الان من که ندیدم کاری انجام بدن. مث اینکه زورشون میاد 50 60 متر کابل بکشن

میخواستم ببینم راه دیگه ای برای پیگیری نیست؟ این 195 برای مخابرات مثل نقل و نبات شده دیگه محلش نمیزارن...

سلام
    خیلی شهرستان ها اینجوریه FAT و باکس میزارن شما فکر میکنی فیبرکشیدن ولی اصل کاری را از مخابرات تا محله شما نکشیدن
    علت ش هم اینه که همه کارها خصولتی شده و مخابرات باید از شهرداری اجازه بگیره اونها هم میدن دست پیمان کار و غیره و از این بخور بخور ها
    تا پول به اندازه کافی در گردش نباشه ، کار شما هم راه نمیفته .
    جزیر ه کیش من 4 سال پیش رفتم FAT زده بودن ولی اصل کاری فیبر زیر دریایی تا کیش را تازه شروع کردن . به اصطلاح میگن خالی بندی

دوستان مشتاق فیبر ، گرفتنش اصلا مثل Adsl و Vdsl نیست ...
    چون adsl باسه اینا سود خالص هست . مثل دکل نفت هست . فیبر نوری مثل معدن زغال سنگه که هر چند وقت یه بار ممکنه ریزش هم بکنه و تلفات بده

9. 3 کاربر از بامدادنیکنفس بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

سلام
    خیلی شهرستان ها اینجوریه FAT و باکس میزارن شما فکر میکنی فیبرکشیدن ولی اصل کاری را از مخابرات تا محله شما نکشیدن
    علت ش هم اینه که همه کارها خصولتی شده و مخابرات باید از شهرداری اجازه بگیره اونها هم میدن دست پیمان کار و غیره و از این بخور بخور ها
    تا پول به اندازه کافی در گردش نباشه ، کار شما هم راه نمیفته .
    جزیر ه کیش من 4 سال پیش رفتم FAT زده بودن ولی اصل کاری فیبر زیر دریایی تا کیش را تازه شروع کردن . به اصطلاح میگن خالی بندی

دوستان مشتاق فیبر ، گرفتنش اصلا مثل Adsl و Vdsl نیست ...
    چون adsl باسه اینا سود خالص هست . مثل دکل نفت هست . فیبر نوری مثل معدن زغال سنگه که هر چند وقت یه بار ممکنه ریزش هم بکنه و تلفات بده
    هم سمت شمالی و هم سمت جنوبی کوچه fat داره. ازشون فیبرکشی شده به چنتا ساختمون. برای من هم قرارداد تنظیم کردن و تو پنل مخابرات نام کاربری دادن و اینطوری نیست که تحت پوشش نباشیم.
    مشکل عدم پوشش نیست.

11. این کاربر از ehsan-75 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

دوستان کدوم مودم بهتره برای فیبر ؟ نمیخوام زوری یه مدل از خودشون که رو دستشون باد کرده بهم بندازن . چون خودم میخوام پول همه چی رو بدم و مودم رو بگیرم

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

دوستان کدوم مودم بهتره برای فیبر ؟ نمیخوام زوری یه مدل از خودشون که رو دستشون باد کرده بهم بندازن . چون خودم میخوام پول همه چی رو بدم و مودم رو بگیرم
    هوآوی
    8245H
    پورت سبز

اگه پورت تحویلی مخابرات هم آبی بود عیبی نداره پچ کورد آبی به سبز میگیری

14. این کاربر از FXPRO بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

بهتره حضوری تشریف ببرید پیگیر بشید.
    هم سمت شمالی و هم سمت جنوبی کوچه fat داره. ازشون فیبرکشی شده به چنتا ساختمون. برای من هم قرارداد تنظیم کردن و تو پنل مخابرات نام کاربری دادن و اینطوری نیست که تحت پوشش نباشیم.
    مشکل عدم پوشش نیست.

16. این کاربر از pamjadi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •