تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 333 از 419 اولاول ... 233283323329330331332333334335336337343383 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,321 به 3,330 از 4181

نام تاپيک: تاپیک جامع مودم های 3G و 4G ( مشکلات - آنلاک - فلش و ...)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

سلام کسی از دوستان بلد هست با نرم افزار Configure USB Network Gate کار کنه اگه بلده لطفا یه توضیحاتی بده (حاضرم هزینه بدم)

داره خودمونی میشه vars1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2018

پيش فرض

سلام
    لطفا بهترین مدل آنتن تقویتی برای مودم tf i60 معرفی کنید که با اون بتوتم بالا ترین سرعت دانلود رو داشته باشم ممنون میشم مدل دقیق و قیمتش رو بگید.ممنون

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

با سلام. دوستان کسی میدونه مودم مدل FD-i40 A1 ایرانسل
    معادل کدوم مودم هوواوی هست؟ انگار آنتن دهیش خیلی ضعیفه! آپدیت هم براش نیومده.

اصلا این مدل معادل هیچ مودمی نیست
    منظورتون از انتن دهی کدوم گزینه هست
    وایرلس
    یا گیرندگی td
    اگروایرلسه تنها راهی که دارین اینکه ی دانگل در باند 5بگیرید کیفیت سیگنال ونویز محیط کمتر میشه ..منتها با قیمتهای فعلی باز خیلی بصرفه نیست یا از ی تکرار کننده وایرلس یا همون اکسس پوینت استفاده کنید که بازهم یکسری مشکلات و قیمت دارید
    اگر مشکل ضعیف شدن سیگنال دریافتی tdدارید خوب باید ببینید بهترین نقطه در منزلتون کجاست و اوانجا قرار بدید

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام کسی از دوستان بلد هست با نرم افزار Configure USB Network Gate کار کنه اگه بلده لطفا یه توضیحاتی بده (حاضرم هزینه بدم)
    اموزشش تو سایتها هست کمی وقت بزار انجام بده تویوتوب هم کاملا توضیح دادن منتها تنها مشکلی که ممکنه داشته باشی کرک برنامه هست که یا باید اکانت بخری یااز کرک های موجود استفاده کنی ..اما امنیت برابر با 0

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام
    لطفا بهترین مدل آنتن تقویتی برای مودم tf i60 معرفی کنید که با اون بتوتم بالا ترین سرعت دانلود رو داشته باشم ممنون میشم مدل دقیق و قیمتش رو بگید.ممنون
    انتن های موجود در بازار زیاد هستند
    من چندین مدل انتن روی این مودم تست کردم اصلا جاهای که سیگنال چه 1خط چه 4خط باشه تاثیری در سرعت نداره و فقط انتن بصورت نمایشی پر میشه که سرعت شما بستگی به منطقه ای داره که ظرفیت چقدر هست و چند کاربر دارن استفاده میکنن
    ضمنا انتن های در بازار باید به باند فرکانسیش توجه کنی که خیلی مهمه

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

لطفا دو سه مدل مودم خوب قابل حمل رو معرفی کنید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

اموزشش تو سایتها هست کمی وقت بزار انجام بده تویوتوب هم کاملا توضیح دادن منتها تنها مشکلی که ممکنه داشته باشی کرک برنامه هست که یا باید اکانت بخری یااز کرک های موجود استفاده کنی ..اما امنیت برابر با 0
    من الان رویه کامپیوترویه لب تاب با دوipیکی از اینترنت همراه اول ودیگری ازاینترنت ایرانسل با نرم افزارConfigure USB Network Gate خیلی وقته مشغولم رویکی ازسیستم ها فلاشی را وبه اشتراک میگذارم امامتاسفانه رو سیستم دیگه که ipو اینترنتش با اون یکی سیستم فرق داره نمیتونم وصل بشم هر راهی وبگی امتحان کردم نشد شما که میفرمایید اموزش کاملش هست نه نیست دوست عزیز واگه راهی رابلدی ممنون میشم راهنماییم کنید
    کاری به امنیتش ندارم اما برای فعال سازی از کرک استفاده کردم ومشکلی هم نداره تنها مشکل بنده همین بود که عرض کردم

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

من الان رویه کامپیوترویه لب تاب با دوipیکی از اینترنت همراه اول ودیگری ازاینترنت ایرانسل با نرم افزارConfigure USB Network Gate خیلی وقته مشغولم رویکی ازسیستم ها فلاشی را وبه اشتراک میگذارم امامتاسفانه رو سیستم دیگه که ipو اینترنتش با اون یکی سیستم فرق داره نمیتونم وصل بشم هر راهی وبگی امتحان کردم نشد شما که میفرمایید اموزش کاملش هست نه نیست دوست عزیز واگه راهی رابلدی ممنون میشم راهنماییم کنید
    کاری به امنیتش ندارم اما برای فعال سازی از کرک استفاده کردم ومشکلی هم نداره تنها مشکل بنده همین بود که عرض کردم
    خوب مشکل اول مربوط به ایپی هست که نمیشناسه ایپی که شما میزنی در اصل کار ی ایپی ناشناخته و غیر واقعی هست
    من استفاده نکردم
    منتها برای به اشتراک گذاری
    از روتر میکروتیک استفاده میکنم ...مودمهای زیادی هم هستن که شرینگ دارن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

خوب مشکل اول مربوط به ایپی هست که نمیشناسه ایپی که شما میزنی در اصل کار ی ایپی ناشناخته و غیر واقعی هست
    من استفاده نکردم
    منتها برای به اشتراک گذاری
    از روتر میکروتیک استفاده میکنم ...مودمهای زیادی هم هستن که شرینگ دارن

ممنون ازشما لطف کردید جا داره یه خسته نباشید عرض کنم خدمت شما دقیقا مشکل ای پی داره ایول به شما باز خسته نباشید

خ
    Last edited by namo_57; 28-12-2018 at 20:36.

اگه نباشه جاش خالی می مونه vbigdeli's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

فکر کنم ارزان ترین جایی که الان بشه e3372 خرید سایت رایتله..انلاک شدنش راحته دوستان ؟ وضعیت فرمورش چطوره انلاک با اخرین فریمورش هستش الان؟

11. این کاربر از vbigdeli بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •