تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3315 از 4105 اولاول ... 231528153215326533053311331233133314331533163317331833193325336534153815 ... آخرآخر
نمايش نتايج 33,141 به 33,150 از 41045

نام تاپيک: | مشاوره در مورد خدمت سربازی | ( پست اول مطالعه شود )

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

سلام دوستان من از بوشهر اعزام میشم. و تاریخ اعزامم سوم آبان ماه هستش.افتادم ارتش نیرو دریایی سیرجان.میخواستم اگه کسی در مورد شرایط اونجا چیزی میدونه بگه.
    من یکی دو تا پارتی هم دارم توی نیرو دریایی که میگن باید بری اونجا فرماندت رو بهمون بگی بعد ما پیگیری کنیم که بندازتت بوشهر.اما شنیدم خیلی ها میافتن بوشهر بدون اینکه پارتی داشته باشن.میخواستم بدونم شرایطی هست که من بدون پارتی بیافتم بوشهر و به کسی رو نزنم؟یعنی اینکه مثلا اونجا مسیولیتی رو قبول کنم که اونا هوامو داشته باشن و منو بندازن بوشهر و ... .
    یسوال دیگه:اگر بخوام از پارتی استفاده کنم میشه الان بدونم که فرمانده اونجا چه کسیه؟من مدرکم لیسانس هست و احتمال میدن پادگان اویس قرنی میافتم.
    از کجا میتونم بفهمم که کدوم شهر ها سهمیه میخوان؟و تعداد سهمیه هاشون چند سربازه؟(که بعد از اموزشی تقسیم میکنن)

مشاور خدمت سربازی mani6606's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

پس برم دنبالش،ایشالا معاف بشم چون اصلا شرایط رفتن به خدمتو ندارم.پلیس +10 خودشون مراحل پیگیریشو میگن؟بگم که معافیت ماده 6 میخوام؟ممنون از راهنماییت داداش
    ابتدا بايد تحت پوشش كميته امداد يا بهزيستى باشند، از هر كدام اين سازمان ها بپرسيد شرايط و روال كار را براى شما توضيح مى دهند

Sent from my iPad mini 2 using Tapatalk

داره خودمونی میشه 9306915's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام اوناییکه اعزامی برج ابان هستن. وافتادن برج دی نامه اعزام که بگیریم مثلا مشخص میشه کدام ارگکان افتادیم وکدام پادگانه ولی مثلا به جای برج ابان برج دی بریم محل اموزشی مشخص شده یانه

- - - Updated - - -

سلام اوناییکه اعزامی برج ابان هستن. وافتادن برج دی نامه اعزام که بگیریم مثلا مشخص میشه کدام ارگکان افتادیم وکدام پادگانه ولی مثلا به جای برج ابان برج دی بریم محل اموزشی مشخص شده یانه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

سلام خدمت دوستان
    من اعزام مجدد هستم از تبریز -قبلا 5 ماه خدمت داشتم تو ارتش
    8/1 افتادم 01 تهران -دوتا سوال داشتم که برام خیلی مهمه چون متاهل هم هستم
    1-چند روز تو تهران کار دارم به نظرتون
    2-باید کچل کنم و تمام لباسا و پتو و......... با خودم ببرم یا لازم نیست
    ممنون از توجهتون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

سلام دوستان. من امریه ارتشم 01 تهران برای برج هشت تکمیلی هم دارم.حالا ما آموزشی داریم یا باتوجه به اینکه نکمیلی داریم یا همون روز مرخص میکنن؟

آخه میگن کسی که دوره تکمیلی و امریه را باهم داشته باشه همون روز ترخیص میشه حتی در ارتش

آخر فروم باز h-blade's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

سلام دوستان. من امریه ارتشم 01 تهران برای برج هشت تکمیلی هم دارم.حالا ما آموزشی داریم یا باتوجه به اینکه نکمیلی داریم یا همون روز مرخص میکنن؟

آخه میگن کسی که دوره تکمیلی و امریه را باهم داشته باشه همون روز ترخیص میشه حتی در ارتش

اگر امریه ادارات باشین و تکمیلی هم داشته باشین حدودا یک هفته طول میکشه تا ترخیص بشین...

دوستان پدافند سمنان سوال دارین دارین در خدمتم....

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

پس برم دنبالش،ایشالا معاف بشم چون اصلا شرایط رفتن به خدمتو ندارم.پلیس +10 خودشون مراحل پیگیریشو میگن؟بگم که معافیت ماده 6 میخوام؟ممنون از راهنماییت داداش
    برای آگاهیتون میگما، میتونین برین نظام وظیفه بپرسین، اونام همینو میگن
    شما زمانی معاف میشید که پدرتون هم فوت کرده باشن (یا طلاق)
    توضیح اینکه چه بخاین کفالت برادرتون رو بگیرید باید فاقد پدر باشه همچنین کفالت خواهر
    و چه مادر که باید فاقد همسر باشه؛
    یه راه داره، اینکه ثابت کنید پدرتون هم نمیتونن سرپرست خونه باشن(دلایل پزشکی و...) که اونم سختـــــــــــــــه

اون قانون که بدون هیچ قید و شرطی یکی از برادرهای فرد معلول معاف میشد 5 سالی میشه حذف شده! و الان باید دو تا معلول باشه تو خونه!!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

سلام خدمت دوستان
    من اعزام مجدد هستم از تبریز -قبلا 5 ماه خدمت داشتم تو ارتش
    8/1 افتادم 01 تهران -دوتا سوال داشتم که برام خیلی مهمه چون متاهل هم هستم
    1-چند روز تو تهران کار دارم به نظرتون
    2-باید کچل کنم و تمام لباسا و پتو و......... با خودم ببرم یا لازم نیست
    ممنون از توجهتون
    بنده هم شرایطم تا حدی شبیه شماست 5 ماه خدمت داشتم و اعزام مجدد هستم اعزام 01 تهران برج 8 هستم اول جواب سوال دوم: دو حالت داره یا میریم اونجا چند روز مرخصی میدن و بعد امریه معرفی به یگانمون میاد یا اینکه در بدترین حالت تجدید دوره می خوریم! و باید دوباره آموزشی رو بگذرونیم! در هر دو صورت من وسیله نمی برم کچل هم نمی کنم روز اول فقط مدارکم رو میبرم(البته من از کرج میام) و اما جواب سوال اول: در هر کدوم از سناریو های فوق به نظرم حداقل دو سه روز معطلی خواهد داشت.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

بنده هم شرایطم تا حدی شبیه شماست 5 ماه خدمت داشتم و اعزام مجدد هستم اعزام 01 تهران برج 8 هستم اول جواب سوال دوم: دو حالت داره یا میریم اونجا چند روز مرخصی میدن و بعد امریه معرفی به یگانمون میاد یا اینکه در بدترین حالت تجدید دوره می خوریم! و باید دوباره آموزشی رو بگذرونیم! در هر دو صورت من وسیله نمی برم کچل هم نمی کنم روز اول فقط مدارکم رو میبرم(البته من از کرج میام) و اما جواب سوال اول: در هر کدوم از سناریو های فوق به نظرم حداقل دو سه روز معطلی خواهد داشت.
    سلام ممنون از شما دوست عزیز
    عصر تونستم یکی از هم دوره های قبلی خودمو که وضعیتش دقیقا مثل من بود ولی زودتر از من اعزام مجدد به 01 داشت رو پیدا کنم. اون گفت که من همون روزی که رسیدم برگه مرخصی دادن برگشتم بعد از 10 روز رفتم امریه گرفتم گفت وسائل هم نبرده بودم فقط لباس نظامی

- - - Updated - - -

سلام ممنون از شما دوست عزیز
    عصر تونستم یکی از هم دوره های قبلی خودمو که وضعیتش دقیقا مثل من بود ولی زودتر از من اعزام مجدد به 01 داشت رو پیدا کنم. اون گفت که من همون روزی که رسیدم برگه مرخصی دادن برگشتم بعد از 10 روز رفتم امریه گرفتم گفت وسائل هم نبرده بودم فقط لباس نظامی

مشاور خدمت سربازی mani6606's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض | مشاوره در مورد خدمت سربازی | ( پست اول مطالعه شود )

برای آگاهیتون میگما، میتونین برین نظام وظیفه بپرسین، اونام همینو میگن
    شما زمانی معاف میشید که پدرتون هم فوت کرده باشن (یا طلاق)
    توضیح اینکه چه بخاین کفالت برادرتون رو بگیرید باید فاقد پدر باشه همچنین کفالت خواهر
    و چه مادر که باید فاقد همسر باشه؛
    یه راه داره، اینکه ثابت کنید پدرتون هم نمیتونن سرپرست خونه باشن(دلایل پزشکی و...) که اونم سختـــــــــــــــه

اون قانون که بدون هیچ قید و شرطی یکی از برادرهای فرد معلول معاف میشد 5 سالی میشه حذف شده! و الان باید دو تا معلول باشه تو خونه!!
    كفالت ماده ٦ با كفالتى كه فرد از نظام وظيفه مستقيم درخواست ميكنه قرق دارد دوست عزيز!
    كفالت ماده ٦ مربوط به افرادى است كه تحت پوشش كميته امداد يا بهزيستى هستند اين دو سازمان مقدمات و كارهاى لازم معافيت كفالت در صورت صلاحديد( شدت و ميزان ممعلوليت) انحام مى دهند و فرد را به سازمان نظام وظيفه معرفى مى كنند ، فرد مى تواند در صورت داشتن برادر يا خواهر معلول و حتى با زتده بودن و سالم بودن پدر و مادر كفالت ان را بر عهده بگيرد،

Sent from my iPad mini 2 using Tapatalk
    Last edited by mani6606; 12-10-2015 at 06:05.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 30 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 30 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •