تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 331 از 2199 اولاول ... 2312813213273283293303313323333343353413814318311331 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,301 به 3,310 از 21990

نام تاپيک: Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohamad_beauty's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    ??? ????

پيش فرض

خیلی جالبه
    آنتن مبین نت سر کوچه ما هست نمیدونم ربطی داره یا نه اما من از وقتی مبین نت گرفتم تا به حال یک بار هم قطعی نداشتم
    و سرعت دانلودم از 60 پایینتر نیومده دیروز جمعه نزدیک 2 گیگ گرفتم و شب ها هم همین حدود دانلود دارم
    واقعا عجیبه

2. این کاربر از mohamad_beauty بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال adcomputer's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سرویس من هم طبق روال همیشه مخصوصاً جمعه ها به شدت مشکل داشت و این مشکل اونقدر زیاد بود که به غیر از دانلود اون هم با کانکشن های زیاد و فقط از لینک مستقیم تقریباً کار دیگه ای نمیشد کرد. البته امروز هم سرعت کمه و به سختی هم میشه وبگردی کرد.

اینم تست امروز (شنبه)

تست های اسپید تست هم چند وقته هر چقدر سرعت بد باشه با بعضی سرور ها سرعت عالی میزنه.

سرعت دانلودم از مدیافایر با یک کانکش بین 0 تا 5 است. البته اکثر اوقات صفر یا بایت است.(سرویس 1 مگابیت) که نشون میده وضعیت چقدر بده.

تقریباً سرعت هر پروتکلی به غیر از http هم بسیار کم شده. تورنت ، وی پی ان (انواع آن) و ...

4. این کاربر از adcomputer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Majidson's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    زير آسمان خدا

پيش فرض

کندی شدید سرعت شبکه در سراسر کشورشبکه وایمکس مبین نت در سراسر کشور با کندی شدید سرعت مواجه شده است که نارضایتی کاربران را فراهم آورده است . به اطلاع می رسانیم که مشکلات در دست بررسی است و این افت کیفیت دوامی نخواهد داشت .از همه کاربران عذر خواهی نموده و امیدواریم که بتوانیم جبران نماییم.

منبع: وبلاگ مبین نت

6. 3 کاربر از Majidson بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    زير آسمان خدا

پيش فرض

تست سرعت:

ناظر انجمن گنو / لینوکس
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

تمامی مشکلات دست خودشونه. قشنگ واضحه که یه ساعتای مشخصی بعضی پورتها بسته میشه. مثلا یاهو مسنجر که من و یکی از دوستان گفتیم. یا تورنت که بعضی وقتا خوبه بعضی وقتا بد. اصلا دست به مودم نزنید و خودتونو با زنگ زدن به پشتیبانی خسته نکنید چون هیچ راهنمایی و کمکی نمیکنن. فقط دعا کنید وضع اینترنت کشور درست بشه چون با این اوضاع حتی اینترنت گیگابیتی هم به درد نمیخوره

---------- Post added at 12:40 AM ---------- Previous post was at 12:39 AM ----------

خیلی جالبه
    آنتن مبین نت سر کوچه ما هست نمیدونم ربطی داره یا نه اما من از وقتی مبین نت گرفتم تا به حال یک بار هم قطعی نداشتم
    و سرعت دانلودم از 60 پایینتر نیومده دیروز جمعه نزدیک 2 گیگ گرفتم و شب ها هم همین حدود دانلود دارم
    واقعا عجیبه

واقعا برای شانس خوبتون بهتون تبریک میگم. خواهش میکنم به عنوان یکی از کاربران راضی مبین هر چندوقت یکبار ما رو در جریان کم و کیف سرویستون قرار بدین

9. این کاربر از vahidmir2000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    زير آسمان خدا

پيش فرض

تمامی مشکلات دست خودشونه. قشنگ واضحه که یه ساعتای مشخصی بعضی پورتها بسته میشه. مثلا یاهو مسنجر که من و یکی از دوستان گفتیم. یا تورنت که بعضی وقتا خوبه بعضی وقتا بد. اصلا دست به مودم نزنید و خودتونو با زنگ زدن به پشتیبانی خسته نکنید چون هیچ راهنمایی و کمکی نمیکنن. فقط دعا کنید وضع اینترنت کشور درست بشه چون با این اوضاع حتی اینترنت گیگابیتی هم به درد نمیخوره
    شرمنده آقا وحید ولی این حرف شمارو قبول ندارم. چونکه اگر قرار بعضی از پورتها را ببندند پس باید برای همه این مشکل وجود داشت. ولی من در تمام مدتی که شما می گفتی با یاهو مشکل داری من براحتی از یاهو و ... استفاده می کردم،حتی روزهای جمعه
    مشکل فقط روزهای جمعه هستش که سرعت خیلی افت می کنه و با اینترنت 512 سرعت دانلود به 20 میرسه.

پروفشنال adcomputer's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

اینکه مشکلات عمدی است حداقل برای من شکی نیست. مثالش همین دیشب ساعت 12 سرعت دانلود از مدیافایر عالی بود پس من لینک ها رو آماده دانلود کردم. اما بعد از ساعت 1.5 چک کردم و هر کاری کردم بالای 2 الی 3 کیلوبایت نمیرفت و در اقلب اوقات هم صفر میزد (یعنی ارتباط با سرورش قطع میشد) و حتی تمام کانکشن های دانلود هم نمی تونستند وصل شوند اما با وی p ان sstp با دو کانکشن سرعت کامل بدون هیچ نوسانی میداد. این و بسیاری از موارد دیگه رو به مرور اینجا گفتم یا اصلاً مربوط به اینجا نبوده و نگفتم.
    به هر حال من فکر میکنم عمدی در کار است اما در اینکه کار سرویس دهنده است یا جای دیگر به نظر من مورد دوم محتمل تر است.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

شرمنده آقا وحید ولی این حرف شمارو قبول ندارم. چونکه اگر قرار بعضی از پورتها را ببندند پس باید برای همه این مشکل وجود داشت. ولی من در تمام مدتی که شما می گفتی با یاهو مشکل داری من براحتی از یاهو و ... استفاده می کردم،حتی روزهای جمعه
    مشکل فقط روزهای جمعه هستش که سرعت خیلی افت می کنه و با اینترنت 512 سرعت دانلود به 20 میرسه.
    دوست عزیز سرویس منم قبلا مثل شما بود. جمعه ها افت سرعت داشتم اما سرویس کاملا قابل استفاده بود. اما در حال حاضر پورت ها رو می بندن و سرویس کاملا غیر قابل استفاده می شه. انگار که من جمعه ها و شب ها بعد از ساعت 2 اینترنت ندارم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض وایمکس ایرانسل یا مبین نت؟؟؟

با سلام
    من میخوام وایمکس بگیرم نمیدونم از ایرانسل بگیرم یا مبین نت؟
    از طرفی من میخوام قابل جا به جایی باشه و اینطور که تو سایت مبین نت دیدم مودم مثل مودم usb ایرانسل دارن
    هزینه هاش رو هم نمیدونم
    خلاصه لطفا دوستان نظراتشونو بگن که من بخرم، نخرم؟ از کی بخرم؟ چند بخرم؟و....
    با تشکر فراوان
    Ati68

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض استفاده از مودم ایرانسل در شبکه مبین نت

سلام دوستان
    من مدتی است که یه مودم USB از ایرانسل گرفتم همراه با یه اکانت ولی خیلی مشتاق هستم بدونم که میشه با این مودم از شبکه مبین نت استفاده کرد یا نه.
    مسلما از خودشون اگر بپرسین میگن نه!! ولی من تا خودم تست نکنم باورم نمیشه و خودم احساس میکنم که بشه!!
    تنظیمات و کانفیگ مودمهای وایمکس رو بلدم ولی مشکل اینجاست که اکانت از مبین ندارم که بتونم وارد شبکه بشم.
    اگر از دوستان مبین نتی کسی هست که تمایل داره که با هم یه همکاری کنیم که پی به این قضیه ببریم هم من اکانت و کانفیگ مودم ایرانسلم رو در اختیارشون بذارم و هم ایشون اکانت و کانفیگ مودمشون رو به من بگن ، یه پیغام به من بدید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 7 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 7 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •