تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 33 از 46 اولاول ... 2329303132333435363743 ... آخرآخر
نمايش نتايج 321 به 330 از 452

نام تاپيک: ▓ تاپیک اختصاصی محصولات ZoneAlarm در اینجا ▓

کاربر فعال انجمن ورزش mohammad_87's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    دنیای زیبایم

پيش فرض

تا جايي كه خاطرم هست محصول ZoneAlarm فاقد اين خصوصيت بود و چنين امكاني را نداشت.
    دوست عزيز وقتي سوالي مطرح ميكنيد بايد منتظر باشيد تا دوستاني كه اطلاعي در خصوص سوال شما دارند و پست شما ديده اند هنمايي كنند.مطرح كردن سوال حتما با دريافت جواب فوري همراه نيست.شايد خيلي از دوستان از اين محصول و حتي از نسخه اي كه شما استفاده ميكنيد استفاده نكنند.
    لطفا در صورت طرح سوال با صبر و شكيبايي منتظر دريافت پاسخ باشيد.
    ازپاسختون ممنون و بابت پست دوم معذرت مي خوام.آخه خيلي وقت بود اينجا كسي جواب نمي داد.

اما يه سوال ديگه:وقتي زون آلارم نصب ميشه اطلاعات اون در قسمتهاي مختلف قرار ميگيره حالا جداي پوشه اصلي كه در program files قرار ميگيره ، ديگر پوشه هاي مربوط به اين برنامه كجاها ميرن؟
    اگر هم بستگي به نسخه داره همون نسخه Zone Alarm Pro 7.0.483.000 رو در نظر بگيريد.

حـــــرفـه ای hamilton's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

ازپاسختون ممنون و بابت پست دوم معذرت مي خوام.آخه خيلي وقت بود اينجا كسي جواب نمي داد.

اما يه سوال ديگه:وقتي زون آلارم نصب ميشه اطلاعات اون در قسمتهاي مختلف قرار ميگيره حالا جداي پوشه اصلي كه در program files قرار ميگيره ، ديگر پوشه هاي مربوط به اين برنامه كجاها ميرن؟
    اگر هم بستگي به نسخه داره همون نسخه Zone Alarm Pro 7.0.483.000 رو در نظر بگيريد.
    من شخصا از اين محصول بعد از اينكه سازگاري خودش را با نسخه 7 كاسپر از دست داد ديگه استفاده نميكنم.ولي غالب برنامه ها اطلاعات خودشان را در مسير C:\Documents and Settings\User\My Documents و نيز C:\Documents and Settings\User\Application Data قرار ميدن.

3. این کاربر از hamilton بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه amin2000's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    Maelstorm

پيش فرض

با سلام

کرک یا سریال ویا پتچ و بلاخره هرچیزی که که این نسخه زون آلارم(((( CheckPoint ZoneAlarm Internet Security Suite v8.0.59.000 )))))) رو رجیستر کنه میخوام ...... ممنون... فوریه

تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

با سلام

کرک یا سریال ویا پتچ و بلاخره هرچیزی که که این نسخه زون آلارم(((( CheckPoint ZoneAlarm Internet Security Suite v8.0.59.000 )))))) رو رجیستر کنه میخوام ...... ممنون... فوریه
    شما از روشي كه در پست اول اين تاپيك قرار دادم استفاده كرديد؟آن روش مخصوص نسخه 8 ميباشه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    prison of freedom

پيش فرض

من از فايروال زون الارم 8 آخرين نسخه استفاده ميكنم يه مشكلي هست كه از همين فاير وال برام پيش اومده:
    از اول كه اين فايروال رو نصب كردم مشكلي نداشتم ولي الان چند روزيه كه فقط وقتي سيتمم رو روشن ميكنم ويا ريستارت ميكنم بعد از اولين اتصال به اينترنت براي چند ثانيه تمامي فعل وانفعالات سيستمم slow motion ميشه و حركت ماوس روي صفحه به صورت كند انجام ميگيره و بعدش همه چيز به حالت عادي بر ميگرده ودر كانتكتهاي بعدي نيز به هيچ وجه مشكلي پيش نمي ياد ميخوام ببينم آيا سيستمم از لحاظ سخت افزاري كم آورده يا بايد تنظيمات فايروال رو تغيير بدم

تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

من از فايروال زون الارم 8 آخرين نسخه استفاده ميكنم يه مشكلي هست كه از همين فاير وال برام پيش اومده:
    از اول كه اين فايروال رو نصب كردم مشكلي نداشتم ولي الان چند روزيه كه فقط وقتي سيتمم رو روشن ميكنم ويا ريستارت ميكنم بعد از اولين اتصال به اينترنت براي چند ثانيه تمامي فعل وانفعالات سيستمم slow motion ميشه و حركت ماوس روي صفحه به صورت كند انجام ميگيره و بعدش همه چيز به حالت عادي بر ميگرده ودر كانتكتهاي بعدي نيز به هيچ وجه مشكلي پيش نمي ياد ميخوام ببينم آيا سيستمم از لحاظ سخت افزاري كم آورده يا بايد تنظيمات فايروال رو تغيير بدم
    شما از كدام محصول زون آلارم استفاده ميكنيد؟آيا برنامه امنيتي ديگري از قبيل آنتي ويروس يا آنتي اسپايور همزمان و در كنار زون آلارم استفاده ميكنيد؟رم و CPU شما چقدره؟

8. این کاربر از hamilton بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    prison of freedom

پيش فرض

نسخه ونام فايروال
    ZoneAlarm Pro version:8.0.400.020

مشخصات رم وسي پي يو

دركنار اين برنامه فقط وفقط ناد32انتي ويروس دارم نه اسمارت سكيوريتي

آخر فروم باز amin khan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    ?¿؟

پيش فرض

سلام
    من ZoneAlarm Pro version:8.0.400.020 دارم
    این آنتی اسپای وار رو و کلا خود زون آلارم رو چجوری باید آپدیت کرد...
    Last edited by amin khan; 17-08-2009 at 21:39.

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    prison of freedom

پيش فرض

به لينك زير بريد
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اگه بازم سوالي بود بگيد اينجا بيجواب نميمونه.

آخر فروم باز amin khan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    ?¿؟

پيش فرض

ممنون
    ولی منظورم نحوه رجیستری نبود
    من باید چه گزینه ای رو بزنم تا فایروال آپدیت بشه؟
    من گزینه زیر رو میزنم ولی یه ثانیه بیشتر طول نمیکشه و میگه که آپدیت کامل شد ( حداقل یه 5 - 6 دقیقه باید طول بکشه فکر کنم ، نه ؟ )
    اصلا شما چجوری آپدیت میکنید؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •