تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 328 از 419 اولاول ... 228278318324325326327328329330331332338378 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,271 به 3,280 از 4181

نام تاپيک: تاپیک جامع مودم های 3G و 4G ( مشکلات - آنلاک - فلش و ...)

اگه نباشه جاش خالی می مونه حبیب 35's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

اگردرست انجام بدید اپدیت میشه دقیق بگیدکجا مشکل داشتید وبه چه فرموری .اگرعکس بزاریدبهتره

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

خب دوتا فایل درایور بود اونو نصبیدم ولی مودم رو به عنوان unknow port میشناسه و هوآوی موبایل نمیاد بالا روی سه ویندوز ۱۰ و ۸ و ۷ هم امتحان کردم روی سه تا سیستم مختلف اما بازم نشناخت و اون فایل cmd هم که اجراش میکنی خودش سریع میره

تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

درسته این مشکل فقط چون درایوردرست نصب نشده پیش میاد بایدباسیستم دیگه چک کنیداما زمان انلاک
    اگرمودم انلاکه شما اصلا نیازی به این کارنداری برای اپدیت یک لودرمیخای بایک فرموراورجینال بعد ازطریق کابل لن اپدیت کن نیازبه cmd نداره که!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض e5577s-932

سلام دوستان لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم
    مودم E5577s-932دارم که رو installingگیر کرده وهیچ فریمور ویا رابط وبی قبول نمیکنه حتی در boot short هم نمیشه کاری کرد
    حتی پورتهاش هم در ویندوز شناسایی میشه در ویندوز هفت ویندوز 8 ویندوز 10 در لینوکس هم بلد نیستم

باز ممنون

اقا لطفا یکی منو راهنمایی کنه چ اشکالی داره اطلاعاتی که داری به اشتراک بگذاری والا ممنونت هم میشیم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

درسته این مشکل فقط چون درایوردرست نصب نشده پیش میاد بایدباسیستم دیگه چک کنیداما زمان انلاک
    اگرمودم انلاکه شما اصلا نیازی به این کارنداری برای اپدیت یک لودرمیخای بایک فرموراورجینال بعد ازطریق کابل لن اپدیت کن نیازبه cmd نداره که!
    خب مشکل اینجاست که با مولتیکست نمیشه آپدیتش کرد چون قفل شده رو یه فریمور و باید حتما از طریق usb فلشش زد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

سلام دوستان لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم
    مودم E5577s-932دارم که رو installingگیر کرده وهیچ فریمور ویا رابط وبی قبول نمیکنه حتی در boot short هم نمیشه کاری کرد
    حتی پورتهاش هم در ویندوز شناسایی میشه

باز ممنون
    یه شارژ 50 تومانی هرکی بتونه کمک کنه مودمم و درست کنم شارژ هم نمیخواد 50 را به حسابش واریز میکنم ویه دنیا هم ممنونش میشم اطفا راهنمایی کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2018

پيش فرض

سلام شرمنده نتونستم آموزشتون رو ببینم کجا گزاشتید لینکنون رو میزارید؟

تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

یه شارژ 50 تومانی هرکی بتونه کمک کنه مودمم و درست کنم شارژ هم نمیخواد 50 را به حسابش واریز میکنم ویه دنیا هم ممنونش میشم اطفا راهنمایی کنید
    توضیح ندادی چرااینطورشده.فرض میکنیم بعد اپدیت یاانلاک اینطورشده

یا فرموراشتباه زدی یا فایل فرمورت باگ یاخطایی داشته

بررسی کن به سخت افزاراسیب نزده باشی

بالودر وفرمور تاییدشده کمپانی (تونت بگرد پیداکن ) دوباره فلش بزن (نسخه اولیه نه نسخه انلاک)

اگر بازم روی لگوگیرکرد بایدبدی تعمیراتی معتبریانمایندگی ازمون خطا کنه ایرادشو دربیاره.موفق باشی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

سلام دوستان یه مشکلی برای مودممم E3372s هواوی بیش امده من قبلا از طریق پست اول همین تاپیک فریمویر مودم رو آنلاک و آپدیت کردم اما الان مودم رو به سیستمم میزنم و پنل WEB UI باز نمیشه تا 2-3 هفته پیش هیچ مشکلی نداشتم اما حالا پنل بالا نمیاد که میزان مصرفم رو ببینم حتی مودم رو بدون سیم کارت زدم به سیستم اما فایده ای نداشت از IP : 192.168.8.1 هم پینگ گرفتم پینگ میده و درایور مودم هم رو ویندوزم نصبه پس مشکل از کجاست؟ راهی برای هارد ریست این مودم هست؟
    آیا فریمویر جدید تر از این 22.001.26.01.03 آمده ؟
    Last edited by TnT888; 26-11-2018 at 23:34.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2005

پيش فرض

سلام
    یه سوالی داشتم ، من مودمم رو دادم بیرون انلاک کردند ، طرف گفت ورزن 195 رو دستگاهت نگرفت ورژن 192 ریخته ، الان هم انلاکه و کار میکنه ، این ورژن جهانی رو که گفتید میتونم با لوکال اپدیت بریزم رو دستگاه ؟ و فایلش رو از کجا بگیرم؟ عملکرد دستگاه بهتر میشه عایا ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •