تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 324 از 475 اولاول ... 224274314320321322323324325326327328334374424 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,231 به 3,240 از 4743

نام تاپيک: » مـشـاوره برای خرید تبـلت هـای اندرویـد

اگه نباشه جاش خالی می مونه mo_sa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    قـــــــــــــم

پيش فرض

سلام دوست عزيز
    فرموديد تراكم پيكسلي 189 براي مطالعه بد نيست. ميشه يه توضيح بديد چقدر براي مطالعه مناسب است؟

من ميخوام اين تبلت رو بگيرم
    Ainol Novo9 Spark

Cortex A7 quad core
    9.7اینچ
    رزولوشن صفحه نمایش 1536 × 2048

چقدر تراكم پيكسلي داره؟ آيا براي خوندن كتاب خوبه؟
    آيا اين رزولوشن ريزه ؟ يعني چشمو اذيت ميكنه؟
    سلام.
    اگه بخواید راحت مطالعه کنید و چشمهاتون اذیت نشه، حداقل تراکم پیکسلی مناسب برای مطالعه (بدون زوم کردن)، حدود 250 پیکسل در هر اینچه. (250ppi) (تبلت من که 7 اینچه، تراکم پیکسلی صفحه ش، 323 ppi هست و اصلا چشمم رو خسته نمی کنه، حتی برای مطالعه ی طولانی).
    درباره ی این Ainol Novo 9 Spark یه جا نوشته بود تراکم پیکسلیش 264ppi ـه. یه جا دیگه نوشته بود 310ppi . حالا من نمی دونم دقیق کدومشونه. ولی هر کدومشون هم که باشه، خیلی خوب و مناسبه. مخصوصا اینکه پردازنده ی چهارهسته ای 1.5 گیگاهرتز داره که قدرت زیادی داره و همچنین رم 2 گیگ.
    به نظر که از نظر اقتصادی هم به صرفه میاد. به نظر من چیز خوبیه.
    البته یه نکته ای که می مونه اینه که این تبلت چون 9.7 اینچه و بزرگه و وزنش 649 گرمه اگه دستتون رو خسته نکنه خوبه.
    Last edited by mo_sa; 09-10-2013 at 21:22.

2. این کاربر از mo_sa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام.
    اگه بخواید راحت مطالعه کنید و چشمهاتون اذیت نشه، حداقل تراکم پیکسلی مناسب برای مطالعه (بدون زوم کردن)، حدود 250 پیکسل در هر اینچه. (250ppi) (تبلت من که 7 اینچه، تراکم پیکسلی صفحه ش، 323 ppi هست و اصلا چشمم رو خسته نمی کنه، حتی برای مطالعه ی طولانی).
    درباره ی این Ainol Novo 9 Spark یه جا نوشته بود تراکم پیکسلیش 264ppi ـه. یه جا دیگه نوشته بود 310ppi . حالا من نمی دونم دقیق کدومشونه. ولی هر کدومشون هم که باشه، خیلی خوب و مناسبه. مخصوصا اینکه پردازنده ی چهارهسته ای 1.5 گیگاهرتز داره که قدرت زیادی داره و همچنین رم 2 گیگ.
    به نظر که از نظر اقتصادی هم به صرفه میاد. به نظر من چیز خوبیه.
    البته یه نکته ای که می مونه اینه که این تبلت چون 9.7 اینچه و بزرگه و وزنش 649 گرمه اگه دستتون رو خسته نکنه خوبه.
    سلام
    ممنونم دوست عزیز از پاسخ خوب و کامل شما/
    نه من مشکلی با وزنش ندارم چون مطالعه طولانی نمیکنم.فقط میخوام صفحه نمایش بزرگ باشه که به چشم فشار نیاد.
    به نظر میاد تبلت اقتصادی و مناسبی هست (ان شا الله) چون چینی هست یکذره با شک گفتم.

راستی اینها که رزولوشن اینقدر بالا دارن، منو ها یا آیکن ها یا نوشته ها خیلی ریز نمیشن؟
    چون یادمه من قبلا رزولوشن کامپیوتر رو روی 800*600 میزاشتم آیکنها خیلی خوش اندازه بود. بعد بخاطر واید شدن صفحه نمایشم مجبور شدم رزولوشن رو روی 1280*768 بزارم که متاسفانه آیکنها و نوشته ها خیلی ریز شد که با بالا بردن DPI اندکی منو ها و آیکنها و نوشته ها بزرگتر شد.

یک سوال دیگه آیا اندروید روی این تبلت ها میتونه فایلهای پی دی اف و ورد رو بخونه؟(چون بیشتر هدفم کتاب خوندنه)

با سپاس

پروفشنال Reza_994's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

264 میشه

1536 به توان 2

2048 به توان 2

جمع این دو تا

جذرعدد بدست آمده

تقسیم بر 9.7 اینچ

263.91752577319587628865979381443

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من خودم با اسپارک کار کردم کیفیت صفحه با آیپد 4 خودم هیچ فرقی نداشت
    فقط ipad4 نور بیشتری داشت صفحش

راستی الانم یه تب دستمه برا فروش مشخصات دقیقا همین اسپارکه کسی خاست pm

5. 3 کاربر از Reza_994 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه hamed1282's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    root
    Last edited by hamed1282; 10-10-2013 at 10:00.

تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    قـــــــــــــم

پيش فرض

سلام
    ممنونم دوست عزیز از پاسخ خوب و کامل شما/
    نه من مشکلی با وزنش ندارم چون مطالعه طولانی نمیکنم.فقط میخوام صفحه نمایش بزرگ باشه که به چشم فشار نیاد.
    به نظر میاد تبلت اقتصادی و مناسبی هست (ان شا الله) چون چینی هست یکذره با شک گفتم.

راستی اینها که رزولوشن اینقدر بالا دارن، منو ها یا آیکن ها یا نوشته ها خیلی ریز نمیشن؟
    چون یادمه من قبلا رزولوشن کامپیوتر رو روی 800*600 میزاشتم آیکنها خیلی خوش اندازه بود. بعد بخاطر واید شدن صفحه نمایشم مجبور شدم رزولوشن رو روی 1280*768 بزارم که متاسفانه آیکنها و نوشته ها خیلی ریز شد که با بالا بردن DPI اندکی منو ها و آیکنها و نوشته ها بزرگتر شد.

یک سوال دیگه آیا اندروید روی این تبلت ها میتونه فایلهای پی دی اف و ورد رو بخونه؟(چون بیشتر هدفم کتاب خوندنه)

با سپاس
    آیکن ها اندازه های متناسب با صفحه دارن و یه چیز دیگه هم که هست اینه که بستگی به لانچر دستگاه داره. مثلا اگه لانچر اینطور باشه که توی صفحه مثلا 40 تا آیکن جا بشن (برای صفحه 7 اینچی) هم خیلی آیکن ها ریز می شن و هم نزدیک به همدیگه می شن.
    و در مورد سؤال دوم باید بگم که اندروید، پی دی اف و وُرد می خونه. ولی برنامه های خیلی خوب تری از مال خودش هستن که پی دی اف و ورد رو خیلی خوب باز می کنن. مخصوصا پی دی اف.
    من خودم خیلی با تبلتم پی دی اف و epub می خونم.

8. این کاربر از mo_sa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    قـــــــــــــم

پيش فرض

سلام.
    دوست من، Asus Google Nexus 7 32GB و Asus Google Nexus 7 2 32GB که سیمکارت نمی خورن.
    فقط اون 4G و 3G سیمکارت می خورن. اگه فقط واسه وبگردی می خوای، جفت شون خوبن؛ ولی کیفیت صفحه ی nexus 7 2 بیشتره. برای همین به راحتی می تونی صفحه های وب رو بدون زوم کردن بخونی.
    سؤال دیگه ای هم اگه داشتی، اگه بلد بودم؛ در خدمتم

10. این کاربر از mo_sa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال kasi58's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام.
    دوست من، Asus Google Nexus 7 32GB که سیمکارت نمی خورن.
    فقط اون 4G و 3G سیمکارت می خورن. اگه فقط واسه وبگردی می خوای، جفت شون خوبن؛ ولی کیفیت صفحه ی nexus 7 2 بیشتره. برای همین به راحتی می تونی صفحه های وب رو بدون زوم کردن بخونی.
    سؤال دیگه ای هم اگه داشتی، اگه بلد بودم؛ در خدمتم
    الان4G 32GB و Asus Google Nexus 7 2 قیمتش چنده

Sent from my SGH-T989D using Tapatalk 2

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام دوست عزیز شرمنده بنده جواب میدم Asus Google Nexus 7 2 4G 32GB وارد بازار نشوده وفقط نسخه WIFI 16gb وارد بارار شوده و قیمتش حدودا 1 م تومنه.

تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    قـــــــــــــم

پيش فرض

شما به این آدرس [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که بری می بینی که ملت نظر دادن 4G 32GB کی میاد؟ جواب داده شده که هنوز وارد بازار نشده. حالا شما خودتم یه سری به این سایته بزن و یه چک بکن. من که خودم از همین سایت Asus Google Nexus 7 2013 16GB Wi-Fi خریدم. خیلی ازش راضی ام.

پروفشنال saeedsh7j's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

یه تبلت میخوام نهایت پونصد تومن واسه خوندن pdf و سیم کارت خور واسه اینترنت. میشه کمک کنید؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •