تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 322 از 421 اولاول ... 222272312318319320321322323324325326332372 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,211 به 3,220 از 4204

نام تاپيک: آداب معاشرت

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

اینجا جای نصیحت نیست اگه میتونی جوابشو بده
    ملت فقط بلدن تز صادر کنن :|
    اول اینکه شما مخاطب بنده نبودید .
    دوم اینکه سوال پرسید من با توجه به نظر خودم پاسخ دادم. تو هم میتونی نظرت رو بدی.
    من به جای اینکه راه دوست شدن رو یادش بدم. از این کار سعی کردم دوری کنه. این کجاش مشکل داره؟ نظر و پاسخ من منفی است.
    حتما باید راه رفیق شدن رو یادش بدم تا بشه پاسخ مثبت ؟
    یعنی ان چیزی که شما توقع دارید ، اگر بهش بگم .. ان وقت پاسخ مناسبی است؟

انشالله خودشون چند سال دیگه قضاوتت میکنند، پاسخ من درست بوده یا شما.

2. 5 کاربر از Life24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن توسعه و ساخت بازی Reza Azimy_RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

من به جای اینکه راه دوست شدن رو یادش بدم. از این کار سعی کردم دوری کنه. این کجاش مشکل داره؟ نظر و پاسخ من منفی است.
    حتما باید راه رفیق شدن رو یادش بدم تا بشه پاسخ مثبت ؟
    اولا اینکه ایشون در مورد اینکه چجوری برخورد کنن با طرف سوال کردن نه اینکه آیا برم سراغ دوستی یا نه
    یا مشاوره در مورد اشنایی قبل خدمت !

انشالله خودشون چند سال دیگه قضاوتت میکنند، پاسخ من درست بوده یا شما.
    قرار نیست چون شما از اینکه قبل از خدمت دوس دختر پیدا کردی نتیجه بد گرفتی همه همین جور باشن
    ممکنه همه مثل شما توی رابطه بی ظرفیت نباشند و مشکلی براشون پیش نیاد
    پیشنهاد میکنم تجارب با ارزشتون رو تو تایپیک بقلی ثبت کنین

4. این کاربر از Reza Azimy_RW بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    اسم :رضا p30world and FB

پيش فرض

ممنون از دوستان برا نظراتشون
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ممنون که نظرتونو گفتین نظرتون کاملا برام قابل احترامه ولی همونطور که [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گفتند من بیشتر درباره نحوه برخورد و اینکه چجوری برخورد بشه که احیانا مخاصب فکر نکنه دارم مزاحمت ایجاد میکنم و اینکه چطور و کجا و چگونه درباره این موضوع با مخاطب حرف بزنم که حالت رسمی داشته باشه
  6. 2 کاربر از softday بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

گفتند من بیشتر درباره نحوه برخورد و اینکه چجوری برخورد بشه که احیانا مخاصب فکر نکنه دارم مزاحمت ایجاد میکنم و اینکه چطور و کجا و چگونه درباره این موضوع با مخاطب حرف بزنم که حالت رسمی داشته باشه
    به نظرم یه جایی که خلوت باشه بهتره شاید دختره نخاد زیاد با یه پسر تو جمع دیده بشه برو بهش بگو سلام خوب هستین راستش من از شما خوشم اومده میشه بیشتر با هم اشنا بشیم ؟
    شمارتو هم بهش بده زنگ بزنه تا بیشتر اشنا شید با هم .
    ولی روش بهتر به نظرم اینه که کم کم بهش نزدیک شو بعد دوست معمولی و ...
    یا بگو یه دوس پسر خوب سراغ دارم به دردتون نمیخوره ؟

دوستان یه وقتی یکی یه چیزی میگه که شما میگید انشالله یا به امید خدا یا ... . به جای این انشالله و امید خدا چی میشه گفت که ربطی به الله و اینا نداشته باشه تغریبا عمومی هم باشه ؟!
    که لطف کردن جواب دادن :
    میتونید بگید :

امیدوارم که اینطور بشه

یا

اگر شانس یار باشه
    که گفتم :
    ممنون ولی یکم اینا رسمیه یکم خودمونی تر چیزی به ذهنتون نمیرسه ؟!

8. این کاربر از Reza Azimy_RW بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه gelayor14's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    زمین

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ممنون که نظرتونو گفتین نظرتون کاملا برام قابل احترامه ولی همونطور که [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گفتند من بیشتر درباره نحوه برخورد و اینکه چجوری برخورد بشه که احیانا مخاصب فکر نکنه دارم مزاحمت ایجاد میکنم و اینکه چطور و کجا و چگونه درباره این موضوع با مخاطب حرف بزنم که حالت رسمی داشته باشه
    من چون قصدتون خیره یه نوشته ای رو که یه جا دیده بودم براتون میزارم بشخصه تائید میکنم درصد جوابدهی اش بالاست!

دوست عزیز دوای دردت پیشه منه ...

ببین چندحالت وجود داره

الف ) حالتیکه پسره دختره رو دوستداره و دختره روحشم خبرنداره : درچنین شرایطی بایدیه کار کنی دختره بفهمه بهش توجه داری .. بانگاه کردن اصولی , با جزوه گرفتن , در مورد بحثهای مختلفی سرحرف رو باهاش بازکرد ن و در این میان بهش توجه محبت امیزی کردنو .. کارهایی که دختره بفهمه اولا : صدات چطوریه , بهش محبت داری , قبلا باهم رودررو شدیم , کمی ازت شناخت داشته باشه و خلاصه یههو نباشه .. چون اگهیههوجلو دختره سبز بشی بگی دوستدارم 110 درصدبهت میگه نه .. حالا تو هی خودت رو بکش ..

ب) پسره دختره رو دوستداره و کارهایی که توحالت الف گفته شد رو نسبت به دختره انجام داده .. ولی بازم نمیدونه جوابش چیه و نمیدونه دوسم داره یا نه؟
    خوب در چنین شرایطی چون گام اول به خوبی برداشته شده نسبت به دختره .. پس به راحتی میتونی توی یک شرایط و موقعیتیکه دختره از کسی خجالت نکشه و تنها باشه .. کارهای زیر رو انجامبده :
    خانم فلانی .. سلام .. ببخشید مزاحم شدم .. میتونم یه چند لحظه ای وققتونرو بگیرم : یا میگه بفرمایید : حرفت رو میگی یامیگه درچه موردی : تومیگی میخوام اگه اجازه بدین یه موضوعی رو به شما بگم اونم میگه بفرمایید و یا اینکه میگه نه اجازه نمیدم ( احتمالش خیلی ضعیفه )

بعد حرف دلت رو بگو .. بااعتماد به نفس باش .. نمیخواد بخورتت که .. بگو دوسش داری .. به هر حال یه چیزایی بهش بگو تا واقعا بفهمه دوسش داری ... اگه بتونی زهرت رو خوب بریزی تو اخر باید بگین نمی خوام همین الان جواب بدی .. خواهشا در موردش فکرکنین .. مطمین باش .. جوابش حتما اره هستش .. ولی تو وهله اول چرتو پرت تحویلش بدی یا نتونی نیتت رو درست حسابی انتقال بدی ..اون در مورد تفکر بد میکنه .. همون اول بهت میگه نه .. که تو این شرایطم بازم جای نگرانی نیست .. برا بار دوم باید بری جلو .. دوم هم نشد .. پس تا 3 نشه بازی نشه .. مطمین باش به یه نتیجه ای می رسی بالخره .
    ج) پسره دختره رو دوستداره و دختره هم پسره رو دوستداره : این دو حالت داره : 1- دختره پسره رو میخواد .. عاشقشه .. به خوبی یا بهتر بگم به حد کافی هم چراغ سبز نشون داده به پسره .. و پسره این رو میدونه ولی اصلا بناحالابه دلایلی پسره نتونسته بهش ابراز کنه و عکس العمل نشون بده .. و دختره حالا بعدیه مدتی ممکنه سرد بشه که طرف دوسم نداره .. و دیگه چراغی نشون نده .. ممکنه فاصله ای هم بیفته بین این دوست داشتن .. شاید تو محوطه دانشگاه اتفاق بیفته .. مثلا دوسهترمممکنه فاصله بیفته .. ولی پسره باید از یه چیزی مطلع بشه .. کهایاتواین فاصله دختره رفته سراغه کس دیگهاییانه .. اگه رفته که هیچ .. باختی .. اگه نرفته مطمین باش بازم دوستداره و شاید به خاطر تو نتونسته به کس دیگه ای دلببنده ..
    وحالت 2- دختر و پسر عاشق همن .. مشکلی نیست .. فاصله ای نیفتاده و کشته مرده همن .. شاید بازم نمیتونه پسره ازروی خجالت بره و بهش بگه دوستدارم ..

ببینیدتویاو 2 ....>>>>جوابش یکیه .. دراین شرایط به راحتی باید رفت جلو .. غرور و خجالت بودن رو باید اقا پسرابزارن کنار .. انتظارم نداشته باشید که دختره عاشقتم باشه بیاد جلو .. طبیعتا برات بمیره هم نمیتونه بیاد جلو .. که دلالیلش متفاوته نمیشه توضیح داد .. که همون غرور منشا اصلیش هستش . وچون دختره دوستداره .. طبیعتاجوابش مثبت خواهدبود .. جای نگرانی نیست .. برو جلو و بهش ابراز علاقه کن .. مطمین باش خیلیم خوشحال میشه .. انگاری دنیا رو دادن بهش دادن .. ( طنز : از خوشحالی سکته نکنه شکر داره )

10. 3 کاربر از gelayor14 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال king_darkness's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    كرج

پيش فرض

میتونی قبلش با یه دوست مشترک صحبت کنی ببینی چند چندید !!! این دوست مشترک خیلی مهمه که چقدر به دختر خانوم نزدیک باشه! البته همیشه هم جواب نمیده

12. این کاربر از king_darkness بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Йeda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    221B

پيش فرض

ممنون ولی یکم اینا رسمیه یکم خودمونی تر چیزی به ذهنتون نمیرسه ؟!
    اگه کارا خوب پیش بره حتما.
    باید دید چی پیش میاد.
    اگه برنامه‌ت ردیف بشه حتما / چرا که نه!
    اگه کارات ردیف بشه همه‌چی حله.

دیگه از این خودمونی‌تر چیزی به نظرم نمی‌رسه :)

14. این کاربر از Йeda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

اگه کارا خوب پیش بره حتما.
    باید دید چی پیش میاد.
    اگه برنامه‌ت ردیف بشه حتما / چرا که نه!
    اگه کارات ردیف بشه همه‌چی حله.

دیگه از این خودمونی‌تر چیزی به نظرم نمی‌رسه
    ایول عالی بود دمت گرم

16. این کاربر از Reza Azimy_RW بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    اسم :رضا p30world and FB

پيش فرض

من چون قصدتون خیره یه نوشته ای رو که یه جا دیده بودم براتون میزارم بشخصه تائید میکنم درصد جوابدهی اش بالاست!

دوست عزیز دوای دردت پیشه منه ...
    .....
    واقعا کمک بزرگی کردین خیلی جامع و کامل بود

قراره یه اتفاقاتی بیوفته ممنون

18. این کاربر از softday بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام
    اگر یک دختری از فامیل در واتس اپ گیر داده باشه بد رقم ... و هر چی کم محلی بکنی فایده نداره
    چی کار کنیم؟ میخواد مخ ما بزنه...من هم تمایل ندارم .. هر جور زدیم خودمون به اون راه و چند بار هم مستقیم یک چیزهایی بهش گفتیم اما خودش زده به اون راه
    چه کنیم؟ اصلا یک خط در میون جواب ش میدم. سیریش هست

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •