تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 322 از 472 اولاول ... 222272312318319320321322323324325326332372422 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,211 به 3,220 از 4717

نام تاپيک: ‌ سمند EF7 پایه گاز سوز و بنزینی ( Samand )

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

سلام آقا حسین
    من دو روز بیشتر وقت ندارم فکر میکردم میتونی راهنمایی ام کنی بلکه بهترین انتخابو کنم. ولی جوابی ندادی. ظاهرا فایده ای نداره و باید علیرغم میل باطنی ام همون بدون مالتی پلکس رو بگیرم. هر 10 سال یه بار هم میخایم از ایران خودرو خرید کنیم اینجوری میشه. لعنت به این شانس! لعنت به این ایران خودرو با اون برنامه ریزی و با اون سلطه گری!

آخر فروم باز ArashMiniStar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

سلام آقا حسین
    من دو روز بیشتر وقت ندارم فکر میکردم میتونی راهنمایی ام کنی بلکه بهترین انتخابو کنم. ولی جوابی ندادی. ظاهرا فایده ای نداره و باید علیرغم میل باطنی ام همون بدون مالتی پلکس رو بگیرم. هر 10 سال یه بار هم میخایم از ایران خودرو خرید کنیم اینجوری میشه. لعنت به این شانس! لعنت به این ایران خودرو با اون برنامه ریزی و با اون سلطه گری!
    محصولاته ایران خودرو شانسیه ولی بهترینش سورن elx هست! من خودم 206 دارم سورن چیزی کم نداره واقعا
    اگه یه ماشین خوب به پستت بخوره از مالتی پلکس پشیمون نمیشی

Sent from my Xperia Z1 - THE BEST OF SONY

3. این کاربر از ArashMiniStar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

محصولاته ایران خودرو شانسیه ولی بهترینش سورن elx هست! من خودم 206 دارم سورن چیزی کم نداره واقعا

ممنون آقا آرش.اتفاقا اونویی که میخان بهم تحویل بدن بدون مالتی پلکسه برخلاف خودروی ثبت نامی که با مالتی پلکس بود اما بقول شما شانسیه. از همه مهم تر اینه که خود قطعات اصلی و موتور ماشین خوب از آب در بیان. من که بیشتر از این پول نداشتم فقط پول 405 و سمند رو داشتم. اما خیلی دلم میخاست مالتی پلکس باشه حیف که نشد.

حـــــرفـه ای hossein.az's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    p30world

پيش فرض

ممنون آقا آرش.اتفاقا اونویی که میخان بهم تحویل بدن بدون مالتی پلکسه برخلاف خودروی ثبت نامی که با مالتی پلکس بود اما بقول شما شانسیه. از همه مهم تر اینه که خود قطعات اصلی و موتور ماشین خوب از آب در بیان. من که بیشتر از این پول نداشتم فقط پول 405 و سمند رو داشتم. اما خیلی دلم میخاست مالتی پلکس باشه حیف که نشد.
    مالتی پلکس هم دردسر ای خاص خودش رو داره
    من خودم به جز صفحه کیلومترش چیزی رو کمتر از اون نمیبینم

متوجه نشدم که سوال کردید الان دیدم که میگید جواب ندادم .
    توی این مواقع اگر به کسی پیام خصوصی بدید بهتره, سریع جوابتون رو میدن

6. این کاربر از hossein.az بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

مالتی پلکس هم دردسر ای خاص خودش رو داره
    من خودم به جز صفحه کیلومترش چیزی رو کمتر از اون نمیبینم

متوجه نشدم که سوال کردید الان دیدم که میگید جواب ندادم .
    توی این مواقع اگر به کسی پیام خصوصی بدید بهتره, سریع جوابتون رو میدن
    حدس زدم که ممکنه ندیده باشی اگه برگردی صفحات قبلی میبینی. به هر حال ممنون از راهنمایی ات . منم باور کن فقط به خاطر پشت آمپر جذابترش خیلی دلم میخاست. چهکنم که نشد یارو گفت میتونی بنزینی اش کنی اونو داریم. من هم ترجیح میدم همونی که دعوتنامه اش اومده رو بگیرم. ممنون حسین جان امیدورام شما اگه مالتی پلکس داری گرفتار دردسراش نشی.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

حدس زدم که ممکنه ندیده باشی اگه برگردی صفحات قبلی میبینی. به هر حال ممنون از راهنمایی ات . منم باور کن فقط به خاطر پشت آمپر جذابترش خیلی دلم میخاست. چهکنم که نشد یارو گفت میتونی بنزینی اش کنی اونو داریم. من هم ترجیح میدم همونی که دعوتنامه اش اومده رو بگیرم. ممنون حسین جان امیدورام شما اگه مالتی پلکس داری گرفتار دردسراش نشی.
    عزيزم
    سيستم مالتي پلكسش واقعا تاثيري براي من و شما كه دانش فني خيلي بالائي نداريم (حداقل خودم رو عرض كردم، جسارت نشه)، عملكردش اگه درست باشه يا خراب باشه شايد واقعا به چشم نياد، بماند كه الان خودم چند تا مشكل الكتريكي دارم ( مشكل عدم كاركرد كيلومترشمار، تنظيم چراغ هاي جلو، آلارم درها) كه واقعا نمي دونم به خاطر سيستم مالتي پلكس هستش يا به خاطر ضعف ساختار كلي ماشينم؟
    به نظر من واقعا نمي شه گفت تفاوت اين دو تا سيستم رو مصرف كننده عادي مي تونه حس كنه يا نه، به جز چند تعريف كلي، حقيقتا هنوز هم تو تعريف و درك مفهوم مالتي پلكس برام ابهاماتي وجود داره.
    امروز كه ماشين رو بردم نمايندگي ( براي مشكلات بي پايانش) يكم بيشتر دقت كردم ببينم مشكلات ديگران چي هستش؟ كم و بيش همه نزديك به هم هستن، 206 صفر تعويض گيرباكس، سمند تعويض موتور، اون يكي تعويض كل قواي محركه
    (مگه مي شه؟؟!!--- ماشين صفر!!؟؟)
    به نظرم، (تقريبا به قطعيت رسيدم) دوره زماني حاضر، به دليلي كه نمي دونم بدترين دوره براي خريد خودرو صفر هستش، چرائيش رو نمي دونم، باز هم بهتون تاكيد مي كنم سعي كنيد يك آشنا پيدا كنيد از تو خط براتون دربياره، وگرنه كم و بيش شما هم درگيري هاي من و امثال من رو خواهيد داشت

تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

من الان سورن دارم، دقيقا به جز تهويه مطبوعش به چيزي ديگه اي نمي تونم اشاره كنم، كه واقعا قابل توجه باشه
    فيس ليفت اطاق هم بعد از يك مدت نماي خودش رو از دست مي ده ( به دلائل مختلف )
    تزئينات داخلي هم كه از بي كيفيت ترين اجناس انتخاب شده و به شدت تو ذوق مي خوره، اگر قبلا از نزديك ديده بودم و باهاش رانندگي كرده بودم 7 ميل بيشتر رو بابتش هدر نميدادم

(صرفا نظرات شخصي)
    Last edited by وحید گودرزی; 01-12-2014 at 22:20.

تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

دو مورد که پایه گازسوز خودم داشتم
    و 5 مورد از فامیل که پایه گازسوز و بنزینی و 2 مورد سورن بنزینی از دوستام(که این دو مورد دور موتور کمتر از 4000 دنده نمیدن ) مثال غیر نقض
    ماشین خراب توی تمامی تولیدات هست ,من 405 2-3 سال پیش دیدم که هنوز کیلومترش 10000 نشده بود مشکل موتوری داشت .سرسیلندرش از داخل مثل این میموند موریانه جوییده باشه

یه مثل هست قدیمیا میگن ری هرچی حساس بشی بدتر به سرت میاد
    من حساس بودن یه موقع با ماشین صفری که چند سال پیش داشتم تصادف نکنم . یکبار زدم جلوشو کامل اوردم پایین با 2000 کیلومتر کارکردی که داشت ,خداشاهده هنوز 3 روز نبود اورده بودم بیرون از نمایندگی یه عابر از روی جدول بلوار افتاد روی ماشین و داستانی شد که هنوز تن و بدنم از یادش میلرزه
    تمركز روحي و روانيم رو از دست دادم (جدي ميگم، به كارم لطمه زده، اعصاب مركزيم رو به هم ريخته) واقعا تو بد موقعيتي قرار گرفتم، شايد روي كلام و پستام كمي احساس بشه، ولي ميگم باز هم دارم سعي ميكنم روي اعصاب كساني كه كلي پس انداز كردن و قصد خريد خودروي صفر دارن و مي خوان آرامشي براي خودشون و خانوادشون داشته باشن نباشم، هرچند نميتونم اينجا مشورت نكنم و نظرات و ديدگاهم رو هرچند منفي نگم
    به هر حال

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

سلام
    دوستان کسی میدونه چجوری میتونم ساعت و تاریخ سمند ال ایکس ای اف سون مولتی پلکس و تنظیم کنم؟

تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

سلامدوستان کسی میدونه چجوری میتونم ساعت و تاریخ سمند ال ایکس ای اف سون مولتی پلکس و تنظیم کنم؟
    داشبورد که خوب خیلی راحتهآمپر هم دو تا دکمه داره، دکمه سمت راست رو فشار بده تا بیاد روی تاریخ و ساعت، بعد دکمه سمت چپ رو چند ثانیه نگه دار، آیتم مربوطه شروع به چشمک زدن می کنه، همون دکمه سمت چپی رو به طرفین بچرخونی عددها بالا و پائین می شه، عدد مربوطه که تنظیم شد، یک بار دیگه فشار بدی شیفت می خوره رو آیتم بعدی و به همین صورت تا آخرین آیتم که فکر کنم دقیقه هستش

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •