تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 321 از 1421 اولاول ... 2212713113173183193203213223233243253313714218211321 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,201 به 3,210 از 14206

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان مازندران

اگه نباشه جاش خالی می مونه ghadami2005's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    مازندران

پيش فرض

downstream برای من هم تغییر نکرده.همون 20مگ هست. فقط تایم اوت الان زیاد شده. ساری هستم

2. 2 کاربر از ghadami2005 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    گیلانغرب

پيش فرض

سلام
    سرعت دانلود شما الان چنده؟هنوز بالایی یه مگ هست سرعتش؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه غول مرحله اخر's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

بنده در روستا هستم. و یه چند ماهی هست که از مخابرات روستا adsl گرفتم. چون فاصله روستا تا شهرمون یعنی فریدونکنار زیاد بود شاتل، آسیا تکو .. نمیتونم بگیرم.... ببخشید تازه وارد هستم دیگه
    چند سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید:
    1- خوبی و بدی مخابرات در مقایسه با شاتل و آسیا تک و... چیه؟ از لحاظ سرعت، از لحاظ دانلود، قیمت ترافیک، فکر کنم قیمت مخابرات از همه اینها کمتر باشه، علتش چیه ؟قطعی و وصلی؟...
    2- آیا بین اینترنت 128و 256و 512و ... سرعتا فرقی میکند یا نه؟...
    3 - چرا همه میگن مخابرات فقط واسه دانلود خوبه؟ واسه وب گردی اصلا بدرد نمیخوره؟...
    4- چه ساعاتی کانکت بشم سرعت خوبه؟...

5. 2 کاربر از غول مرحله اخر بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ruzbeh1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

با سلام،در مورد سوال 1 و 3 باید بگم که بله،تعرفه ماهیانه مخابرات از همه کمتره،اما کیفیت جالبی واسه بازی آنلاین و وبگردی و تماشای ویدئو با سرور خارجی نداره چون تعداد مشترکاش از مهر به این طرف زیاد شد اما تا آخر تابستون هیچ مشکلی نداشت،در مورد سوال 2 باید بگم که نه فرقی داره،مهم down stream خط شما هستش،در مورد سوال 4 کیفیت سرعت مخابرات واسه وبگردی تا ساعت 10:30 صبح خوب هستش.

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohammad6947's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    بــابـــــل

پيش فرض

بنده در روستا هستم. و یه چند ماهی هست که از مخابرات روستا adsl گرفتم. چون فاصله روستا تا شهرمون یعنی فریدونکنار زیاد بود شاتل، آسیا تکو .. نمیتونم بگیرم.... ببخشید تازه وارد هستم دیگه
    1- خوبی و بدی مخابرات در مقایسه با شاتل و آسیا تک و... چیه؟ از لحاظ سرعت، از لحاظ دانلود، قیمت ترافیک، فکر کنم قیمت مخابرات از همه اینها کمتر باشه، علتش چیه ؟قطعی و وصلی؟...
    3 - چرا همه میگن مخابرات فقط واسه دانلود خوبه؟ واسه وب گردی اصلا بدرد نمیخوره؟...
    جواب های شما:
    1- از لحاظ قیمت متر از شرکت های خصوصی هست و ترافیک بیشتر نسبت به پولی که میگیره میده اما فعلا قطعی و تایم اوت داره
    2-بین طرح های 128 و 256 و 512 و... از لحاظ سرعت فرقی نداره و فقط از مقدار ترافیک فرق داره
    3- به خاطر تایم اوتی که داره زیاد برای وبگردی خوب نیست اما قابل تحمله، چون مخابرات برخلاف شرکت های خصوصی بلاک لیست شبانه نداره(برخلاف شرکت های خصوصی) و سرعت شبانش هم خوبه به طوری که در حالت خوب به طور معمول میتونید شبی 7 یا 8 گیگ به راحتی دانلود رایگان داشته باشید
    4- معمولا صبح ها هم سرعت بهتره و هم تایم اوت کمتری داره
    در مجموع خوبه من که قبل از مخابرات شاتل داشتم اما به خاط مزایای مخابرات اومم

تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

با سلام،در مورد سوال 1 و 3 باید بگم که بله،تعرفه ماهیانه مخابرات از همه کمتره،اما کیفیت جالبی واسه بازی آنلاین و وبگردی و تماشای ویدئو با سرور خارجی نداره چون تعداد مشترکاش از مهر به این طرف زیاد شد اما تا آخر تابستون هیچ مشکلی نداشت،در مورد سوال 2 باید بگم که نه فرقی داره،مهم down stream خط شما هستش،در مورد سوال 4 کیفیت سرعت مخابرات واسه وبگردی تا ساعت 10:30 صبح خوب هستش.
    دادا ممنون که جواب دادی...
    down stream دیکه جیه؟ یکم توضیح میدی؟...

9. این کاربر از غول مرحله اخر بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    *ایران*=*مازندران*=*آمل*

پيش فرض

کدوم روستا؟

تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

بی نمد....

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    *ایران*=*مازندران*=*آمل*

پيش فرض

پس یه جورایی همسای هستیم.توی پغام خوصی بهت میگم

تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

پس یه جورایی همسای هستیم.توی پغام خوصی بهت میگم
    به به ..............داداشی پیغام خصوصی چیه؟ بلد نیستم که؟ همین جا بگو؟..........
    عزیز واسه من سیستم پیغام خطا میده که باید حداقل 20 پست داشته باشم.
    پیش شماره میخوای چکککککار؟!!!!!!!!!
    Last edited by غول مرحله اخر; 31-12-2012 at 21:20.

14. این کاربر از غول مرحله اخر بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •