تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 32 از 35 اولاول ... 222829303132333435 آخرآخر
نمايش نتايج 311 به 320 از 348

نام تاپيک: بررسی دوربین جدید Panasonic Lumix DMC-FZ40 & FZ100

اگه نباشه جاش خالی می مونه Capcom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

در کل نظر شما نسبت به این دوربین چیه؟

حـــــرفـه ای *Alucard*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    A Town Called Hypocrisy

پيش فرض

اگر بخوام نطر شخصیمو بدم FZ40 نسبت به FZ38 بیشتر یک گام به عقب هست تا یک گام به جلو!
    در کل بین بقیه دوربینهای سوپر زومی که تو بازار هست به خصوص مدلای 2010 دوربین خوبی هست ولی بالا بردن رزولوشن عکس روی یک سنسور کوچیک باعث شده عکسها از ایزو 400 به بالا از نظر نویز زیاد قابل قبول نباشن البته اگر برای چاپ عکس روی یک کاغذ با ابعادی در حد A4 بخواین از این دوربین استفاده کنید مشکل چندانی نداره , در مجموع سرعت فوکاس و قدرت رنگ خوبی داره و اگر نور کافی باشه قدرت رنگ و شفافیت تصویرش کاملا رو آدم تاثیر میزاره عکسهای پر جزئیات و شفافی میندازه حتی بعد از زوم کردن بازم عکسها از نظر وضوح عالی هستن به خصوص در کناره های تصویر به همون خوبی مرکز تصویر هست و امکانات و قابلیتهای خوبیم داره.

--------------------------------------
    روی حالت Manual با ایزوی 80 سرعت شاتر 1/20 و F2.8 به همراه فلاش اتوماتیک تونستم از اکثر سوژه هایی که تو محیط Indoor هستن عکسهای به مراتب بهتری از حالت A.I خود دوربین بگیرم البته برای عکس از چهره بهتره گزینه I.EXPOSURE روی استاندارد قرار بگیره.

3. 5 کاربر از *Alucard* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای *Alucard*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    A Town Called Hypocrisy

پيش فرض

دوستانی که FZ100 دارن اگر دوربینشون رو با Firmware جدید آپدیت کردن لطفا بگن در عمل تغییری نسبت به قبل حس کردن یا خیر.

---------- Post added at 05:33 PM ---------- Previous post was at 05:32 PM ----------

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

5. این کاربر از *Alucard* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

واقعآ خريد دوربين شده دردسر !!!
    دوستان من بين خريد FZ 100 با G12 كانن موندم . حرفه اي نميخوام كار كنم . كيفيت خوب ، هم واسه فيلم و هم عكس ميخوام ... شما بودين چيكار ميكردين ؟ انتخاب ديگه اي هم هست كه تا چند سال آدم راحت باشه تو اين رنج قيمت ؟

حـــــرفـه ای ELSIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

دوستان من بين خريد FZ100 با G12 كانن موندم . حرفه اي نميخوام كار كنم . كيفيت خوب ، هم واسه فيلم و هم عكس ميخوام ... شما بودين چيكار ميكردين ؟ انتخاب ديگه اي هم هست كه تا چند سال آدم راحت باشه تو اين رنج قيمت ؟
    خوب تفاوت کیفیت عکس این ها کم نیست "G12 بهتره" (توی شب) اما مهم ترین فرقشون زومه همین "FZ100 خیلی بیشتره"
    البته اندازه هم مهمه

من بودم FZ100 رو میخریدم

8. 4 کاربر از ELSIN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه H@di Soft's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Susa

پيش فرض

دوستان من بين خريد FZ 100 با G12 كانن موندم . حرفه اي نميخوام كار كنم . كيفيت خوب ، هم واسه فيلم و هم عكس ميخوام ... شما بودين چيكار ميكردين ؟ انتخاب ديگه اي هم هست كه تا چند سال آدم راحت باشه تو اين رنج قيمت ؟
    کیفیت عکس G12 خیلی بیشتره ... مخصوصا توی نور کم ، چون سنسورش بزرگه ... کیفیت فیلمش هم با اینکه عالی نیست ولی میشه گفت خوبه ...

کیفیت عکس FZ100 در مقابل G12 حرفی واسه گفتن نداره ... ولی کیفیت فیلمش عالیه و زومش هم بالاست ... یه سری امکانات جانبی دیگه هم داره که البته واسه خیلی ها چندان مهم نیست ... مثه سرعت بالای عکاسی پیاپی و...
    -----------------------------------------------------------------
    تو این رنج قیمت Panasonic LX5 هم هست ... کیفیت عکسش با G12 رقابت میکنه ... فیلمش بهتره و به گفته ی بچه ها کوچیکتر و خوش دست تره ... البته باید توجه داشت که زومش هم از G12 کمتره .

اگه من بودم شاید LX5 رو میگرفتم ... شاید هم یکم بیشتر خرج میکردم و یه حرفه ای میگرفتم ... شاید هم یخورده جلوی دستم رو میگرفتم و یه دوربین ارزون تر میگرفتم (که اتفاقا همین کار رو هم کردم و FZ40 گرفتم سر موقش یه SLR میگیرم) ... ولی چیزی که مشخصه FZ100 نمی گرفتم (با اینکه دوربین خوبیه ولی قیمتش تو ایران خیلی زیاده )

10. 2 کاربر از H@di Soft بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه abera's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    green house

پيش فرض

تفاوتهای g12 و fz100 کاملا مشخصه و نظر اکثر دوستان برای کیفیت عکس بهتر هم که g12 هست . اگه نیازهاتو بشناسی انتخاب خیلی راحته( نویز کمتر . زوم بیشتر . اندازه کوچکتر یا ....).

12. 2 کاربر از abera بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

نياز كه گفتم برنامم یه عکاسی معمولی و گاهی هم ور رفتن به دوربین و گرفتن عکسهای آنچنانیه نمیخوام واقعاً وارد داستانهای عکاسی بشم که یه راست برم سراغ خریدن یه SLR که بتونه برام همه کار بکنه .
    نهايت سايز عكسي هم كه بخوام داشته باشم A4 هست و نويز كمتر هم كه مهمه ديگه و اينكه زوم هم فكر ميكنم باتوجه به گفته ي دوستان هرچقدر زوم و مگا پيكسل بيشتر باشه نويز و كيفيت هم كمتر ميشه ديگه !!! از نظر فيلم هم كه دوربين فيلم برداري دارم . تشكر از راهنمايي

14. این کاربر از mohsen12251 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای ELSIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

کیفیت عکس G12 خیلی بیشتره

کیفیت عکس FZ100 در مقابل G12 حرفی واسه گفتن نداره
    نه دیگه هادی این قدر ها هم نیست

---------- Post added at 05:53 PM ---------- Previous post was at 05:50 PM ----------

نياز كه گفتم برنامم یه عکاسی معمولی و گاهی هم ور رفتن به دوربین و گرفتن عکسهای آنچنانیه نمیخوام واقعاً وارد داستانهای عکاسی بشم که یه راست برم سراغ خریدن یه SLR که بتونه برام همه کار بکنه .
    نهايت سايز عكسي هم كه بخوام داشته باشم A4 هست و نويز كمتر هم كه مهمه ديگه و اينكه زوم هم فكر ميكنم باتوجه به گفته ي دوستان هرچقدر زوم و مگا پيكسل بيشتر باشه نويز و كيفيت هم كمتر ميشه ديگه !!! از نظر فيلم هم كه دوربين فيلم برداري دارم . تشكر از راهنمايي
    پس میتونید SX210 بخرید
    مگاپيكسل بیشتر یعنی نویز بیشتر و کیفیت پایین تر
    اما زوم کیفیت عکس رو میشه گفت کم نمیکنه

16. این کاربر از ELSIN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

عکس های raw با فرمت RW2 رو با کدوم برنامه های پیشرفته میشه ادیت کرد توی سایت ها گشتم ولی گویا هیچ کدوم از برنامه ها مثل adobe camera raw این فرمت رو ساپورت نمیکنن البته داخل سی دی همراه fz100 به نظر نرم افزاری هست که بتونم باهاش ادیت کنم ولی فکر نمیکنم به پای برنامه های معروف برسه ، البته هنوز تست نکردم .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •