تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 32 از 33 اولاول ... 22282930313233 آخرآخر
نمايش نتايج 311 به 320 از 325

نام تاپيک: شبکه کردن کامیپوتر با HDTV سامسونگ B690

آخر فروم باز starpars's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    C:\Program Files

پيش فرض

--------------------
    سلام
    من هم يك LED C6960 گرفتم مدم و اينترنت adsl را مي شناسد ولي اينترنت تي وي كار نمي كنه من هم به سام زنگ زدم كلي جدلكردم تهديد به شكايت كردم ولي فايده نداشت. آخرش گفتند دولت دستور داده اون را مسدود كنيم. در ضمن روش مخفي را كه دوستان نوشته بودند من امتحان كردم ولي منوي دستگاه من infolink نداشت و آيتم country هم بلاك شده بود و قابل انتخاب نبود. احتمالا توسط سام اين تغييرات اعمال شده تا كسي نتواند آنرا تغيير دهد. در چند صفحه قبل هم يكي از دوستان گفت كه سام از او خواسته شماره تلفن كساني را كه به اينترنت وصل مي شوند بدهند تا به مهندسانشان بدهند. اين براي اين بوده تا زودتر جلوي فعال سازي را بگيرند كه در تلويزيون هاي جديد اعمال كردند. بايد در سايتهاي خارجي دنبال روش جديد بود. راستي كسي مي دونه با نصب فريمور جديد 1013 براي تلويزيون من امكان فعال شدن اون گزينه باشه يا نه؟

اگه واقعا درست باشه شايد با آپديت فريمور مشكل حل بشه البته بايد دقت داشت كه فريمور دقيقا مخصوص همين تلوزيون و همين region باشه در غير اينصورت ممكنه مشكل ساز بشه
    واقعا همينو گفت؟ ديگه حالم داره از اينا بهم ميخوره متاسفانه با اين كارا بزودي قبر خودشونو هم ميكنن.

2. این کاربر از starpars بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

در سایت سامسونگ که وارد می شوی. وارد سایت فارسی می شود آنجا فریمور 1013 را برای تلوبزیونها ua40c6900vr گذاشته است که قابل دانلود است و جالبه که مال سایت امارات هم همین ورژن و دقیقا همین فایل است. بنابراین با آپدیت فکر کنم مشکل حل شود فقط من یک مسئله دارم و آن این است که اگر آپدیت کنم و مشکل اینترنت برطرف نشود ممکن است دستگاههم از گارانتی خارج شود. دوستانی که مشکل گارانتی ندارد لطفا چک کنند و نتیجه را اعلام نمایند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

1

--------------------
    سلام
    من هم يك LED C6960 گرفتم مدم و اينترنت adsl را مي شناسد ولي اينترنت تي وي كار نمي كنه من هم به سام زنگ زدم كلي جدلكردم تهديد به شكايت كردم ولي فايده نداشت. آخرش گفتند دولت دستور داده اون را مسدود كنيم. در ضمن روش مخفي را كه دوستان نوشته بودند من امتحان كردم ولي منوي دستگاه من infolink نداشت و آيتم country هم بلاك شده بود و قابل انتخاب نبود. احتمالا توسط سام اين تغييرات اعمال شده تا كسي نتواند آنرا تغيير دهد. در چند صفحه قبل هم يكي از دوستان گفت كه سام از او خواسته شماره تلفن كساني را كه به اينترنت وصل مي شوند بدهند تا به مهندسانشان بدهند. اين براي اين بوده تا زودتر جلوي فعال سازي را بگيرند كه در تلويزيون هاي جديد اعمال كردند. بايد در سايتهاي خارجي دنبال روش جديد بود. راستي كسي مي دونه با نصب فريمور جديد 1013 براي تلويزيون من امكان فعال شدن اون گزينه باشه يا نه؟

نه دوست عزیز منم 6960 خریدم جدیدا و الان با توجه به چیزایی که بچه ها نوشتن اینترنتشو فعال کردم و با پی سی هم شر کردم...و هیچ مشکلی هم نداشتم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

دوستان من led samsung b7000 دارم ! میخوام اینترنت TV رو فعال کنم ! حالا دو تا سوال دارم !
    1. اصلا ارزشش رو داره ؟
    2. یه آموزشی ، چیزی اگه ازش دارین میشه اینجا بزارین ؟ یا حداقل ادرسش رو بدین ؟؟؟؟
    ممنون میشم !

آخر فروم باز starpars's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    C:\Program Files

پيش فرض

دوستان من led samsung b7000 دارم ! میخوام اینترنت TV رو فعال کنم ! حالا دو تا سوال دارم !
    1. اصلا ارزشش رو داره ؟
    2. یه آموزشی ، چیزی اگه ازش دارین میشه اینجا بزارین ؟ یا حداقل ادرسش رو بدین ؟؟؟؟
    ممنون میشم !
    يكي از بهترين قسمتاش يوتيوب هست اگه اينترنت با سرعت بالاي 512 داري v*p*n هم داري خوبه وگرنه چيزاي ديگش بيشتر جنبه نمايشي داره تا كاربردي
    آموزش هم تو همين تاپيك همش آموزشه صفحه 14 رو ببين در مورد shareing هست در مورد اينترنت هم هست

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام
    من یک تلوزیون سری 6900 از بانه خریدم با توضیحات دوستان تونستم هم اینترنتش رو راه بندازم هم شیرینگش رو البته من TV رو مستقیما به مودم ADSL وصل کردم و تنظیمات ای پی رو هم AUTO گذاشتم

حالا مشکل من اینه که یوتیوب رو نمیتونم پیدا کنم چطور باید اونو پیدا کنم تا به ایست اپلیکیشن هام اضافه کنم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام
    با تشکر از راهنمایی های شما دوستان و اساتید سوالی داشتم امید که جوابی داشته باشد
    من LED UA40C5550 دارم تمام گزینه های اتصال به اینترنت چک میشه و مشکلی رو نشون نمیده، ولی نمیدونم باید کدوم دکمه رو روی کنترل بزنم یا کجا باید برم که بتونم صفحات اینترنت رو ببینم؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    021

پيش فرض

حذف شود...
    Last edited by Steps-Rap; 21-08-2011 at 23:27.

10. این کاربر از Steps-Rap بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

سلام
    با تشکر از راهنمایی های شما دوستان و اساتید سوالی داشتم امید که جوابی داشته باشد
    من LED UA40C5550 دارم تمام گزینه های اتصال به اینترنت چک میشه و مشکلی رو نشون نمیده، ولی نمیدونم باید کدوم دکمه رو روی کنترل بزنم یا کجا باید برم که بتونم صفحات اینترنت رو ببینم؟

با سلام منم همین مشکل را دارم ال سی دی من la40c550 بانه ای است که زیرنویس و تلتکست و زبان فارسی داره به اینترنت هم وصل شد و همه تیک ها رو زد و نوشت اتصال اینترنت بر قرار شده
    ولی هیچی به هیچی! راستی قابلیت اینترنت تی وی نداره آپدیت جدیدی هم نوشت موجود نیست. حالا چجوری از این اینترنتش استفاده میشه؟ تو دفترچش فقط نحوه اتصالش توضیح داده نه کاربریش.کسی میدونه؟

داره خودمونی میشه majid-n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام دوستان من دو مدل تلوزیون دارم نمیدونم که تیونر دیجیتال داخلی داره یا نه
    la32b650t1r
    la40c550j1r
    ممنون میشم اگه کسی راهنمای کنه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •