تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 318 از 421 اولاول ... 218268308314315316317318319320321322328368418 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,171 به 3,180 از 4206

نام تاپيک: تجربه خرید Dell Inspiron N5010

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

اون مال دسکتاپه تو لپتاپ سری های 400 و 500 هست

خب همين سري 400 و 500 يعني چي؟يعني هر كدوم چندتا حقيقي و چندتا مجازي دارن؟ از كجا بدونيم مال ما 400 هستش يا 500 ؟؟
    لطفا شديدتر شفاف سازي كنيد.

---------- Post added at 10:46 PM ---------- Previous post was at 10:44 PM ----------

دوستانی که ویندوز 32 بیتی با رم 4 گیگ دارن لطف کنن با برنامه دل ساپورت سنتر یه چک آپ از سیستمشون بگیرن ببینن توی قسمت memory system یا همون قسمت رم ؛ براشون passed میزنه یا failed ?
    چون برای من failed زد که فکر میکنم چون ویندوز 32 بیتی فقط 3 گیگ از رم رو میشناسه نتونسته کامل رم رو چک کنه.
    تست کنید نتیجه رو اینجا برای بقیه دوستان بنویسید.

كسي تست نكرد؟من شديدا منتظر جواب هستم ها كه اگه مال من خرابه تا گارانتيش تموم نشده براش بفرستمش.منتظرممممممممم
    Last edited by dhpsdk5; 28-03-2011 at 12:06.

پروفشنال mhadishirani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    شهر دود

پيش فرض

خب همين سري 400 و 500 يعني چي؟يعني هر كدوم چندتا حقيقي و چندتا مجازي دارن؟ از كجا بدونيم مال ما 400 هستش يا 500 ؟؟
    لطفا شديدتر شفاف سازي كنيد.

---------- Post added at 10:46 PM ---------- Previous post was at 10:44 PM ----------

كسي تست نكرد؟من شديدا منتظر جواب هستم ها كه اگه مال من خرابه تا گارانتيش تموم نشده براش بفرستمش.منتظرممممممممم
    آقا دیگه این هم سوال داره سری 500 مثلا 520 و سری 400 مثلا 46 اینا مدل سی پی یو ان و همشون هم 2 هسته واقعی و 2 هسته مجازی

3. این کاربر از mhadishirani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

دوستانی که ویندوز 32 بیتی با رم 4 گیگ دارن لطف کنن با برنامه دل ساپورت سنتر یه چک آپ از سیستمشون بگیرن ببینن توی قسمت memory system یا همون قسمت رم ؛ براشون passed میزنه یا failed ?
    چون برای من failed زد که فکر میکنم چون ویندوز 32 بیتی فقط 3 گیگ از رم رو میشناسه نتونسته کامل رم رو چک کنه.
    تست کنید نتیجه رو اینجا برای بقیه دوستان بنویسید.

دوستان ؛ مخصوصا جناب mahdishirani من شديدا منتظر جواب اين تست هستم . بقيه دوستان هم كه ويندوز 32 بيتي با رم 4 به بالا دارن تست كنن و نتيجه رو بزارن.
    با تشكر

داره خودمونی میشه siamakfaraji's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

خوب که توضیح مفصل میدم:
    ببین هر cpu وقتی یک هسته ای هست(قبل از سری core 2 duo ) فقط میتونه یدونه کار رو تنجام بده در نتیجه cpu ها رو انقدر سریع میسازن که شما این وقفه در کار رو متوجه نشید.
    اینتل برای اینکه سرعت و تعداد پردازش های هم زمان رو بالا ببره اومد سری های Core 2 duo و core 2 quad رو ساخت که به ترتیب 2و 4 هسته داشتن. مصرف cpu های core 2 quad نسبتا بالا بود برای اینکه اون هارو بهینه کنه اومد cpu های Core i5 رو طراحی کرد که در مدل هاییش که تو لپ تاپ هست 2 هسته ی واقعی داره که باتری کمتری مصرف کنه و وقتی که پردازش ها زیاد میشه یه over clock بی خطر رو ه صورت اتوماتیک انجام میده که میشه 4 هسته ای. برای همینه که cpu های جدید رو 2 تا فرکانس براشون مینویسن
    cpu لپتاپ شما 2 هسته ی واقعی و دو هسته ی مجازی داره
    اهان.حالا شد.مرسی

---------- Post added at 12:48 AM ---------- Previous post was at 12:44 AM ----------

سلام بر همگی.
    آقا میخواستم این لپ تاپو بگیرم ولی یه چیزی شنیدم که خیلی ناراحتم کرد...
    شنیدم که این لپ تاپ خیلی داغ میکنه و به همین خاطرم عمرش کمه آیا این درسته یا نه؟
    فدات شم درست گفتن اما عمرش کم نیس.یه کولرپد همراه بگیر بذار تو کیفش.فقط تو برنامه های سنگین داغ می کنه و کارای گرافیکی سنگین.من خودم کولر پد همراه گرفتم و از لپتاپ راضیم

---------- Post added at 12:52 AM ---------- Previous post was at 12:48 AM ----------

ببینید میزان دوام شارژ یه عوامل زیادی بستگی داره
    1. پردازنده لپ تاپتون i5 هست و نسبت به i3 مصرف بالاتری داره
    2. نور صفحه خیلی در این موضوع تاثیر میزاره!!!(نور رو به حداقل میزانی که براتون مناسبه قرار بدید)
    3. بلوتوث و وای فای هم تاثیر زیادی داره (اگه ازشون استفاده نمیکنید حتما خاموششون کنید)
    4. علاوه بر اینها دوام شارژ به کاری که شما انجام میدید خیلی بستگی داره، طوری که دیدن فیلم و انجام بازی خیلی زود باتری رو خالی میکنه و همچنین اجرای چند نرم افزار به طور همزمان (پس حتما برنامه هایی که بهشون احتیاج ندارید رو ببندید، حتی اگه در پس زمینه هستن)
    5. اسپیکر هم مصرف بالایی باید داشته باشه
    درنهایت باید بگم خودم روی لپ تاپم که i3 هست همه چیز رو حداقل گزاشتم و فقط از اینترنت استفاده کردم برام حدود 3:30 ساعت کارکرد و شارژش به 10% رسید ولی در حالت عادی حدود 2 ساعت کار میکنه (منظورم نور متوسط و روشن بودن وای فای و بلوتوث و استفاده از اینترنت)

---------- Post added at 05:36 PM ---------- Previous post was at 05:33 PM ----------

همونطوری که دوستمون توضیح دادن قلابی نداریم
    فکر میکنم فقط 2 تا شرکت تکنولوژیه ساخت پردازنده کامپیوتر رو دارن(Intel , AMD) که با این حساب جایی برای تقلب نمیمونه
    ممنون از توضیحات شما و دوستان.در مورد باطری هم من روی نور صفحه کامل گذاشتم . فیلم نگاه کردم 1:49:00 دوام اورد

6. این کاربر از siamakfaraji بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mhadishirani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    شهر دود

پيش فرض

دوستان ؛ مخصوصا جناب mahdishirani من شديدا منتظر جواب اين تست هستم . بقيه دوستان هم كه ويندوز 32 بيتي با رم 4 به بالا دارن تست كنن و نتيجه رو بزارن.
    با تشكر
    من نه ویندوز 32 بیت دارم نه 5010

8. این کاربر از mhadishirani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

دوستانی که ویندوز 32 بیتی با رم 4 گیگ دارن لطف کنن با برنامه دل ساپورت سنتر یه چک آپ از سیستمشون بگیرن ببینن توی

قسمت memory system یا همون قسمت رم ؛ براشون passed میزنه یا failed ?

تست کنید نتیجه رو اینجا برای بقیه دوستان بنویسید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

با تشكر
    بابا شما به جای اینکه مرتب پست بزنی در عرض 10 دقیقه یه 64 بیت بریز و خودت تست بگیر./کاری نداره 3 سوت زمان میبره.

11. این کاربر از mohammad1983 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

بابا شما به جای اینکه مرتب پست بزنی در عرض 10 دقیقه یه 64 بیت بریز و خودت تست بگیر./کاری نداره 3 سوت زمان میبره.

من به چندین دلیل نخواستم خودم این کار و بکنم ...

اما از لطف دوستان(!) مجبور شدم دقیقا همین کار رو هم بکنم( نصب 64 )

به یک نتیجه مهم هم رسیدم ؛ اما نمیگم تا تو نخش بمونین

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

دوست عزیز ذکات علم به نشر اون هست
    شما هم گر میبینی کسی جواب سوال رو نمیده اگر تاپیک رو کلا خونده باشی خیلی معدود هستند کسانی که 32 بیت دارند و همه به 64 بیت نقل مکان کردند.

14. این کاربر از mohammad1983 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

برای N5010 فقط ویندوز 7 64 بیت ULTIMATE

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •