تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 317 از 544 اولاول ... 217267307313314315316317318319320321327367417 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,161 به 3,170 از 5437

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

از دوستانی که ftth دارند کسی هست که پیمانکارش شرکت فرنیرو بوده باشه؟؟

آخر فروم باز dimah2005's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    پا منقل

پيش فرض

دوستان کسی تجربه فیبر نوری شاتل رو داره؟
    من تا حالا (تو خونه قبلی) اینترنت مخابرات داشتم، والا راضی بودم هم قیمتش خیلی مناسب بود هم سرعتش و هم حجمش (هشت مگ 90 گیگ، 25 تومن)،

حالا اینجا، فیبر نوریه، زنگ زدم شاتل گفت به کل تهران اینترنت فیبری میدیم، حالا دو گزینه دارم:
    تعرفه های شاتل که مشخصه، زنگ زدم گفتن همون تعرفه های اینترنت معمولیه، (تعرفه های مخابرات گه گیجه ست)
    و مخابرات، که تعرفه هاش واقعا گه گیجست، زنگم زدم بعد از 5 دیقه گفت اپراتوری نیست جواب تو بده.

تجربه شرکت دیگه ای رو نداشتم تا حالا، نظرتون چیه، شاتل بگیرم یا همون مخابرات؟ اگر مخابرات چه تعرفه ایی؟

اهل گیم و اینا هم نیستم

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

من تا حالا (تو خونه قبلی) اینترنت مخابرات داشتم، والا راضی بودم هم قیمتش خیلی مناسب بود هم سرعتش و هم حجمش (هشت مگ 90 گیگ، 25 تومن)،

حالا اینجا، فیبر نوریه، زنگ زدم شاتل گفت به کل تهران اینترنت فیبری میدیم، حالا دو گزینه دارم:
    تعرفه های شاتل که مشخصه، زنگ زدم گفتن همون تعرفه های اینترنت معمولیه، (تعرفه های مخابرات گه گیجه ست)
    و مخابرات، که تعرفه هاش واقعا گه گیجست، زنگم زدم بعد از 5 دیقه گفت اپراتوری نیست جواب تو بده.

تجربه شرکت دیگه ای رو نداشتم تا حالا، نظرتون چیه، شاتل بگیرم یا همون مخابرات؟ اگر مخابرات چه تعرفه ایی؟

اهل گیم و اینا هم نیستم
    تعرفه های مخابرات بهتر از شاتل هست از لحاظ قیمت و حجم ترافیک

4. این کاربر از naasr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

اهل گیم و اینا هم نیستم
    یه چیزی یادت باشه که اینجا تایپیک سرویس های FTTH بر بستر فیبر نوریه و نه سرویس ADSL روی فیبر نوری. اونیکه شاتل میگه بگمونم ADSL روی فیبر نوریه و گرنه شاتل همون VDSLش هم بزور و دست و پا شکسته ارایه میده. حال:

1. اگر سرویس FTTH با سرعت بالا می خوای تنها و بهترین انتخاب سرویس مخابرات هستش. به لینک زیر برو و یه طرح مناسب انتخاب کن و همون رو بگیر.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2. اگر دنبال سرویس ADSL روی فیبر هستی که اصلا و ابدا پیشنهاد نمیشه، مگر اینکه مخابرات بدلیل اعتراض به عدم انتخاب مجدد ترامپ و شرایط اقلیمی و احتمال وجود موجودات فضایی بهت سرویس نداد، میتونی لینک زیر یک سرویس رو انتخاب کنی:

کد:
    مجدد اکیدا توصیه میشه تانومای مخابرات یا نهایت آذرخش های وب (سرویس های FTTH) رو بگیری، اولویت بعدی سرویس VDSL بگیری و این هم نشد نهایت سرویس های پیش پرداخت "بسته های استاندارد" پیش پرداخت مخابرات در ADSL رو بگیر. البته مخابرات کمپین ماندگار هم داره که سرویس هاش قیمت کمتری داره ولی دیگه سرعت اینترنت ثابته. مثلا 8 مگ دقیقا همون 8 مگ رو میدن ولی "بسته های استاندارد" سرعت بالاتری دارند.

6. 4 کاربر از Rahpooyan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

سلام. دوستان کسی با پیمانکار های سایت tehranftth.ir کار کرده؟ من میخوام سرویس بگیرم الان نمیدونم صبر کنم که پیمانکار مخابرات بیاد یا از این سایت پیمانکار بگیرم تماس که گرفتم گفتن فیبر کشی داخلی رو به صورت تو کار انجام میدن و از رو نمای ساختمان رد نمیکنن!اما خب هزینرو خیلی بالا گفتن! اگه کسی میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم.

آخر فروم باز dimah2005's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    پا منقل

پيش فرض

یه چیزی یادت باشه که اینجا تایپیک سرویس های FTTH بر بستر فیبر نوریه و نه سرویس ADSL روی فیبر نوری. اونیکه شاتل میگه بگمونم ADSL روی فیبر نوریه و گرنه شاتل همون VDSLش هم بزور و دست و پا شکسته ارایه میده. حال:

1. اگر سرویس FTTH با سرعت بالا می خوای تنها و بهترین انتخاب سرویس مخابرات هستش. به لینک زیر برو و یه طرح مناسب انتخاب کن و همون رو بگیر.

کد:

2. اگر دنبال سرویس ADSL روی فیبر هستی که اصلا و ابدا پیشنهاد نمیشه، مگر اینکه مخابرات بدلیل اعتراض به عدم انتخاب مجدد ترامپ و شرایط اقلیمی و احتمال وجود موجودات فضایی بهت سرویس نداد، میتونی لینک زیر یک سرویس رو انتخاب کنی:

کد:
    مجدد اکیدا توصیه میشه تانومای مخابرات یا نهایت آذرخش های وب (سرویس های FTTH) رو بگیری، اولویت بعدی سرویس VDSL بگیری و این هم نشد نهایت سرویس های پیش پرداخت "بسته های استاندارد" پیش پرداخت مخابرات در ADSL رو بگیر. البته مخابرات کمپین ماندگار هم داره که سرویس هاش قیمت کمتری داره ولی دیگه سرعت اینترنت ثابته. مثلا 8 مگ دقیقا همون 8 مگ رو میدن ولی "بسته های استاندارد" سرعت بالاتری دارند.

مرسی، پس من همین FTTH رو میگیرم(طبق حرف شما بهترین گزینه روی میز):
    سرویس ۸mb استاندارد غیر حجمی - ۹۰ گیگ حجم بین الملل - سه ماهه پس پرداخت

فکر کنم این تعرفه ش مناسب من باشه، فقط یه مورد دیگه این مدت قرارداد چه جوریه؟ پس پرداخت میاد رو قبض دیگه، قبض به قبض باید پرداخت کرد، قیمت تعرفه هم با زیاد شدن مدت قرارداد تغییری نمیکنه!!
    همین بسته که روی ای دی اس ال میگرفتم، هم حجمش کمتر بود هم سرعتش یه کمپینی بود زنگ زدم سرعت رو چهار برابر کردن حجم رو هم دو برابر بدون تغییر قیمت، الان از این چیزا خبری نیست؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

دوستان مشتاق فیبر

از خاصیت های این سرویس اینه که هیچ وقت اشباع نمیشه .

یعنی اگه شما با نهایت سرعت دانلود که بهتون دادن دانلود کنید ،

باز هم همون موقع پینگ بگیرید ، متوجه میشید پینگ تون به اندازه یه اپسیلون پایین نمیاد .

10. 4 کاربر از بامدادنیکنفس بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

دوستان username یا شماره مجازی کی میاد برامون؟
    بعد من سرویس را به نام خودم گرفته بودم مخابرات گفتن باید به نام کسی باشه که مالک خط ثابت است
    اصلا ربطی داره مگه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

والا طبق تجربه ی دوستان این یوزر و پستون معمولا دو هفته ای میاد یا کمی دیرتر یا زودتربرای من خوشبختانه و یا شاید در اثر اتفاقاتی فردای روز درخواستم اومد و دو روز بعدشم فیبر کشی تا داخل خونه انجام شد چیزی که اذیت دارن میکنن و بدقولی کردن سر فیوژن و اتصال به fat هست
    و اینکه معمولا چون صاحبین خونه و خط چنین درخواست هایی میدن میگن که بهتره صاحب خونه درخواست بده و به صورت پس پرداخت
    ولی شما میتونید پیش پرداخت به نام خودتون هم بگیرید
    قبلا پس پرداخت مزایایی داشت که الان نداره همون پیش پرداخت بهتره و دستتون باز تره و خیلی دردسرارم نداره

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

دوستان username یا شماره مجازی کی میاد برامون؟
    بعد من سرویس را به نام خودم گرفته بودم مخابرات گفتن باید به نام کسی باشه که مالک خط ثابت است
    اصلا ربطی داره مگه؟
    سلام.
    شماره مجازی دقیقا زمانی که ثبت نامتون تو سیستم مخابرات ثبت شد براتون میاد.
    برای من 2 ماه بعد ثبت نام (به صورت کاغذی و واریز وجه) اومد چون به گفته خودشون سامانه مشکل داشت و نمیتونستن ثبت نام انجام بدن. و البته الان یک ماه از ثبت نام میگذره و وضعیت همچنان در حالت ارسال به مرکزه و علاقه ای هم ندارن بیان فیبرکشی کنن و انگار نه انگار ... کسی هم پاسخگو نیست.
    البته بودن افرادی که گرفتن و حداکثر سه هفته ای براشون وصل شده.

برای سرویس های پیش پرداخت لازم نیست مالک خط درخواست بده ولی برای پس پرداخت مثل اینکه لازمه (به خاطر مسائل مالی)
    Last edited by ehsan-75; 10-12-2020 at 20:56.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •