تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 314 از 421 اولاول ... 214264304310311312313314315316317318324364414 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,131 به 3,140 از 4204

نام تاپيک: آداب معاشرت

ناظر انجمن توسعه و ساخت بازی Reza Azimy_RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

خب استاد رو چی کار کنیم ؟؟؟؟؟ وقتی میاد ذل میزنه تو برگه ای که درای مینویسی ؟
    روی چک نویست بنویس لعنت بر پدر و مادر کسی که این متنو بخونه

پروفشنال استاد شیفو's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

روی چک نویست بنویس لعنت بر پدر و مادر کسی که این متنو بخونه
    اخه اون موقع دیگه خیلی خوش به حالم میشه

3. این کاربر از استاد شیفو بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن توسعه و ساخت بازی Reza Azimy_RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

ببخشید چیش قشنگه؟
    ایراد که چه عرض کنم اما تربیت خانوادگی اینجور موقع هاست که خودشو قشنگ نشون میده!
    توی خانواده کسی اینجور حرفا رو نمیزنه اینا مربوط به اجتماعه که البته کسایی که پاستوریزه(لای پر مرغ) و افتاب مهتاب ندیده بزرگ شدن طبیعیه چیز عجیبی باشه براشون
    به هر حال نظر شخصی هر فردی متفاوته اقا پسر گل و موئدبم "شکلک بوس"

کاربر فعال انجمن هنر هفتم ehsan_iace's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

دقیقا منم مثل شما هستم.علاوه بر این چیزایی که شما اشاره کردی مثلا تفریحات این چنین افراد هم هست.وقتی دور هم برای تفریح جمع میشن ( آخر هفته مثلا ) من اصلا با این ها سازگار نیستم.برای همین نسبتا هیچ تفریحی با دوستام نمیتونم برم.جز تک و توک یا کارای خاص.واقعا دوستان از یه چیزایی می خندن و شاد میشن که من اصلا متوجه نمیشم وقتی دور هم نشستن انواع شوخی های ابکی بی مزه که نمیگم خنده دار نیست ولی نه در این حد که اینها به این شدت و بلندی می خندن ! مشکل از منه یا اونا
    این گفتار جنسی در کلام بعضی نوجوانان و جوانان نشانه بالغ بودن و سردرآوردن از این مسائل و بزرگ شدن و کول بودنه! (البته این نشانه غلطی هست چون اولین چیزی که در برخورد با دیگران میتوانه نشانه‌های خوبی از شخصیت و طرز فکرش بدهد همین کلماتی هست که در صحبتهایشان استفاده میکنه!) شما بهتره دوستانی پیدا کنی که شبیه خودت هستند

6. این کاربر از ehsan_iace بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

توی خانواده کسی اینجور حرفا رو نمیزنه اینا مربوط به اجتماعه که البته کسایی که پاستوریزه(لای پر مرغ) و افتاب مهتاب ندیده بزرگ شدن طبیعیه چیز عجیبی باشه براشون
    به هر حال نظر شخصی هر فردی متفاوته اقا پسر گل و موئدبم "شکلک بوس"

نظر شخصی افراد متفاوته و منم به نظر شما احترام میزارم اما
    دوست دارم بدونم اگر این نوع کلام و طرز صحبت خوبه پس چرا نمیایم جلو اعضای خانواده هم این مدلی حرف بزنیم؟ اینه که برای من جای سواله...یعنی بحث جرئت و این حرفهاست ؟
    در ضمن فکر نکنید من با شوخی کردن و اینا مشکل دارم
    آدم یه موقع هست یه حرفها یا شوخی هایی را پیش دوستاش ازشون صحبت میکنه و انجام میده که طبیعتا دلیلی وجود نداره پیش خونواده هم این کارو بکنه ولی هم من هم شما خوب میدونین این دو مساله با هم فرق اساسی دارن

8. 3 کاربر از peyman_2012 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز 1376MAXIMUM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

این گفتار جنسی در کلام بعضی نوجوانان و جوانان نشانه بالغ بودن و سردرآوردن از این مسائل و بزرگ شدن و کول بودنه! (البته این نشانه غلطی هست چون اولین چیزی که در برخورد با دیگران میتوانه نشانه‌های خوبی از شخصیت و طرز فکرش بدهد همین کلماتی هست که در صحبتهایشان استفاده میکنه!) شما بهتره دوستانی پیدا کنی که شبیه خودت هستند
    قبول دارم حرفشون کاملا درسته البته این حرف ها و این طور بر خورد رو به نظرم جامعه ما یاد میده به افراد توی اصفهان هم رواج داره خوشبختانه تو مدرسه و دبیرستان ما که بودیم متوجه شدم با بالا رفتم سن و ... افراد کمتر میشه این برخورد ها یا شایدم من عادت کردم متوجه نمیشم ولی خوب به نظرم این برخورد ها بسته به شخصیت افراد و خانواده هاشون نیست مال جامعه هست و جامعه بهشون یاد میده تربیت خانوادگی رو باید به نظرم از روی حرف زدن با پدر و مادر و ..... فرد تشخیص داد و کسایی که باهاشون رو در بایستی ندارن ولی خوب جلوشون سبک هم حرف نمیزنن و البته چیزی که در مورد من صدق میکنه ولی بقیه رو نمیدونم اینه که من حرف زدن و کلماتی که به کار میبرم خیلی بسته به جاییه که توش قرار دارم و فردی که باهاش دارم حرف میزنم و همین طور حالت روحی اون مدتم

10. این کاربر از 1376MAXIMUM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه amirmahmod's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

سلام. یک سوال داشتم و اون اینکه اگر پسر باشید حتما دیده اید که جوان ها لا اقل در پایتخت و حومه مثلا دارند با هم گپ می زنند و در این گپ زدن ها گفتار جنسی در اون راه داره. می خوام بدونم چرا اکثر جوون ها وقتی دارند با هم حرف می زنند 99 درصد کلماتی که ادا می کنند جنسی و حتی حالت دشنام داره که به نظر خودشون یک جور شوخیه!!!! من خودم یک جوان هستم اما طبیعتم با ادا کردن این جملات جنسی سازگار نیست. ایا من نسبت به جامعه عقب مانده ام و باید من هم نحوه حرف زدنم رو مثل خیلی از این جوون ها کنم؟ اخه مثلا که چی اون یکی حرف و تیکه جنسی به اون میزنه اون یکی هم یک حرف و تیکه جنسی میزنه . و همین طوووور
    حتما اگر پسر باشید می دونید دارم در مورد چی صحبت می کنم. چرا و چرا این طوریه. من چون طبیعتم با این جملات سازگار نیست و خیلی چیز بی مزه ای برام تکرار مداوم اون ها. ایا من ادم غیر اجتماعی هستم و یا مسئله چیز دیگه ایه. ببینید من میدونم یک حرف های مردونه ای وجود داره که مردها تو جمع خودشون میگن اما من چیزی که که از خیلی از جوون ها می بینم فقط و فقط فحش و حرف جنسی و ...... است. ایا من از نظر اجتماعی عقب مانده ام و یا مسئله چیز دیگه ایه. ممنون.
    به لطف محیط جامعه فیلم های زیر نویس دارو موضوعات دیگه این موضوع نه تنها در ایران بلکه درجهان رواج داره و میشه گفت کاملا عادی شده خب منم اهل اینجور حرفا نیستم و دلیل نمیشه که ازجامعه عقب موندم ولی به نظرم باید به دیگران هم احترام گذاشت (حتی به دشمنت این قانون انسانیته) بعضی ها اینطوری حال میکنن و ما یه قانونی داریم به نام قانون جذب که هر کسی با اون کسایی دوست میشه که تو یک یا چند ویژگی باهم اشتراک داشته باشن و شاید دقت کرده باشید که یک سری از ویژگی های دوست شما در شما هم هست موفق باشید.

12. این کاربر از amirmahmod بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام
    دوستان یک وقت هست یکی براتون یک کاری انجام میده
    حالا یا همکلاسی دانشگاه هست یا همسایه یا .... .
    برخی اوقات وقتی تعارف مزد کارشون بهشون بکنیم.بهشون برمیخوره .. میگن مگر برای پول چنین کاری کردم؟
    برخی ها هم توقع دارن مزد کارشون بگیرن
    ما از کجا بفهممی؟ یا چطور باید مزه دهنشون بفهمیم؟ یا بهشون تعارف کنیم؟

داره خودمونی میشه amirmahmod's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

فکر نکنم به راحتی بشه فکرکسی رو خوند شما میتونید سه بار خیلی دوستانه شاید با طنز طوری که بهش بر نخوره تعارف کنی اگه نخواست حتما نمیخواد دیگه یا میتونید تو جا های دیگه جبران کنید.

آخر فروم باز 1376MAXIMUM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام
    دوستان یک وقت هست یکی براتون یک کاری انجام میده
    حالا یا همکلاسی دانشگاه هست یا همسایه یا .... .
    برخی اوقات وقتی تعارف مزد کارشون بهشون بکنیم.بهشون برمیخوره .. میگن مگر برای پول چنین کاری کردم؟
    برخی ها هم توقع دارن مزد کارشون بگیرن
    ما از کجا بفهممی؟ یا چطور باید مزه دهنشون بفهمیم؟ یا بهشون تعارف کنیم؟
    باید بشناسیدش طرف رو مثلا دوست صمیمیتون احتمالا قبول نمیکنه ازتون و برای پول انجام نداده
    ولی توصیه کلی من اینه که با دوستاتون حساب پولی باز نکنید مثلا برید رستوران اون حساب کنه و یا این که انتظار داشته باشید مثلا اگر مغازه دار هست به شما ارزون تر بده و ..... و همین طور توی شغل ها مثل همون مثالی که زدم مغازه داره یا نمیدونم خدماتی اگر هست شغلش بهتون خدمات رایگان بده چون اون داره از این راه کسب درامد میکنه کلا سعی کنید حساب نداشته باشید یعنی یه جورایی حساب حساب کاکا برادر اما خوب خیلی هم سخت نگیرید در مورد طرف مقابل اما در مورد خودتون چرا سخت بگیرید
    مثلا همکلاسی برای شما فلان کتاب رو اگر میخره بیشتر از پول کتاب از شما انتظار نداره یا مثلا اگر براتون لپ تاپتون رو درست میکنه احتمالا انتظار پول نداره ازتون مگر این که درامد داشته باشه و شغلش باشه
    بستگی به رابطه داره
    یه چیزی هم که خیلی بدم میاد اینه که طرف بیاد مثلا چیزی براتون بخره مثلا خواهش کنید موقعی که میره برای خودش فلان کتاب رو بخره برای شما هم بخره پولشو بدید بهش بعد قبول نکنن پول کتاب رو بگیرن ادم خیلی خجالت میکشه
    البته من یه قانونی دارم برای خودم که میگم همه میتونن تا حدی که به من فشار غیر قابل تحمل نیاد به من تکیه کنن ولی من نمیتونم به بقیه تکیه کنم البته بجز موارد خاص که خاص بودن یا نبودنش رو من خودم فقط متوجه میشم و نمیدونمم چطوری باید بگمش

16. این کاربر از 1376MAXIMUM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •